Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški ne marate direktnih žensk?

Zakaj moški ne marate direktnih žensk?

Jebg… ne da semi več, ker po tvoji logiki je vseeno kje in na kakšni populaciji se naredi raziskavo.
[/quote]

Nič ni vseeno, saj pri tej raziskavi vse piše, kje in na kakšni populaciji je narejena, zato se tudi vidi, kaj pokaže in česa ne. S tem, kar ta raziskava kaže (kako pogosto se katera skupina žensk po spolni izkušenosti za 5 let sprijazni s povprečnim moškim), se čisto strinjam. Žal je pa to precej daleč od tega, da bi kakorkoli kazalo na kvaliteto zakonske zveze.

Nihče ni rekel, da si zanič. Če si aktivno iskal žensko med skupino, ki se bo statistično najbolj verjetno s povprečnim moškim sprijaznila za 5 let, potem je tvoja kvaliteta vprašljiva.

avtorica hoče pač dober f.uk vsake toliko časa — oglašate se pa sami ali v srečnih zvezah ali pa proti ženskam nastrojeni ☺
prav kot golazen delujete ☺

(ni pa nujno slaba)

Nihče ni rekel, da si zanič. Če si aktivno iskal žensko med skupino, ki se bo statistično najbolj verjetno s povprečnim moškim sprijaznila za 5 let, potem je tvoja kvaliteta vprašljiva.
[/quote]

Če izbiram med tem, ali raje vidim, da čez žensko ni šel le še tretji pehotni polk in vlak ob pol osmih in med tem, ali bo množica preostalih žensk zaradi moje izbire imela pomisleke o moji kvaliteti (v seksualnem smislu), potem brez pomisleka pristanem na drugo možnost. Šteje namreč zgolj, ali dotični izbrani predstavljam vir užitka (ali ne).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Če izbiram med tem, ali raje vidim, da čez žensko ni šel le še tretji pehotni polk in vlak ob pol osmih in med tem, ali bo množica preostalih žensk zaradi moje izbire imela pomisleke o moji kvaliteti (v seksualnem smislu), potem brez pomisleka pristanem na drugo možnost. Šteje namreč zgolj, ali dotični izbrani predstavljam vir užitka (ali ne).
[/quote]

Potem jo pa pejt rihtat, namest da ostalim dokazuješ, da ti ni mar, kaj ostali mislijo. To se da čist brez besed. Neki te že žre očitno.

Nič ni vseeno, saj pri tej raziskavi vse piše, kje in na kakšni populaciji je narejena, zato se tudi vidi, kaj pokaže in česa ne. S tem, kar ta raziskava kaže (kako pogosto se katera skupina žensk po spolni izkušenosti za 5 let sprijazni s povprečnim moškim), se čisto strinjam. Žal je pa to precej daleč od tega, da bi kakorkoli kazalo na kvaliteto zakonske zveze.
[/quote]

Reč je preprosta. Koga briga kako je v islamskem svetu. Če te tako moti stanje tam, pojdi tja in rešuj situacijo. Jaz nimam tega namena in jo bom reševal tu, pri nas.
Jbg… jaz pa se ne sprijaznim z zahojenim folkom z občutkom večvrednosti.
Dost mam! 😛

avtorica: jaz bi se potrudil, da te dobro nategnem ☺
Javi se mi

Jaz ji ne branim, le povem ji, kaj jo čaka.
Sicer sem pa mnenja, da naj vsak počne kar ga je volja, dokler s tem ne pohodi pravic drugih in za svoja dejanja sprejme odgovornost.
Aneta naj si da duška, kako bo pa prišla do tega pa naj si zmisli sama. 😉

Ker so vulgarne.

Reč je preprosta. Koga briga kako je v islamskem svetu. Če te tako moti stanje tam, pojdi tja in rešuj situacijo. Jaz nimam tega namena in jo bom reševal tu, pri nas.
Jbg… jaz pa se ne sprijaznim z zahojenim folkom z občutkom večvrednosti.
Dost mam! 😛
[/quote]

Islam res ni bistvo tukaj, je samo prikaz (če bi ga hipotetično vstavili), kje je težava v metodologiji te raziskave, vsaj če jo hočeš interpretirat tako, kot si jo ti – ni ga pa treba, pozornim je jasno brez tega.

Dobro, zaključimo tako, kot si ti začel – da pač verjetno nisi “marriage material” in da ne maraš zahojenga folka z občutkom večvrednosti, ki takšne reči izjavlja. Uživaj še naprej.

Potem jo pa pejt rihtat, namest da ostalim dokazuješ, da ti ni mar, kaj ostali mislijo. To se da čist brez besed. Neki te že žre očitno.
[/quote]

Mislim, da se nisva najbolje razumela… greš ti k vodnemu izviru, da te odžeja, ali greš k njemu, da se napiješ (in si pogasiš žejo)?

Morda kot zanimivost: če velja prvo, potem je tudi razumljivo, zakaj je tako težko najti ustreznega…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pozdravljena.
Nisem cirital uvodnega posta, ker je tale bolj mojega razmišljanja, drugače se pa najdejo/najdemo le prehitro si vrgla puško v koruzo. Saj veš da nič na tem svetu ni enostavno.

Zakaj bi se sekirala kaj si neznanci mislijo o tebi, sploh če si potencialna “wife material” če jim itak to nikoli ne misliš biti? Totalno nepotrebni stres in stran vržena energija IMO.

Te 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podpiram da ravnaš pravilno ker ne oddajaš “fake self-a” (vsaj v tvojih namenih) in če oseba tega ne razume, move on. Plenty of fish in the sea.

Vam ženskam je tako lažje kot nam moškim v tem pogledu, če samo gledaš iz vidika koliko moških to išče napravem žensk. Be true to yourself and others around you.
Pa seveda uživej ker je življenje prekratko da bi se obremenjevala kaj si neznanci o tebi mislijo. In izjemen consensual ONS ti želim.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Neglede na to, da je tvoj podpis prava tragi-komedija (sem morala por ure cakat, da sem lahko odgovorila, tako so mi tekle solze od smeha), se pa popolnoma strinjam s tvojim komentarjem.

Avtorka SF ima prav!

Love Never Fails! 💞

Kdo je rekel, da niso relevantne? So relevantne za povprečno dolžino trajanja zakonske zveze, če te to zanima. Ampak je problem, da povprečna dolžina trajanja partnerstva ne pove nič o kvaliteti partnerstva. Ti se lahko ne ločiš, ker je luštno, lahko se pa ne ločiš, ker se bojiš, lahko se pa tudi ne ločiš, ker ne veš, kaj zamujaš. Katerim dvem od teh treh kategorij so najbolj izpostavljene manj izkušene, kateri pa bolj izkušene?

Padec s kolesa je vedno znak napake, seks brez obveznosti je pa daleč od tega, da bi bil nujno napaka, ker ljudje to počnemo namerno (in se lahko hkrati nekaj iz tega naučimo). To je bistvena razlika med tem dvojim.
[/quote]
Moja prispodoba je bila mišljena drugače kot pa si jo ti povzela.

Odvisno kaj komu predstavlja “seks”. Lahko je zgolj telovadba, lahko je tudi predajanje, dogodek poln čustev, občutkov povezanosti…itd itd

Vožnja s kolesom je lahko užitek, če vseskozi padaš se ta užitek vsakič znova prekine, ostane bolečina, če užitka pri vožnji ni, je padec odrešitev.

V seks brez obveznosti težko strpaš vse tiste občutke predajanja in povezanosti, je bolj kot telovadba po kateri ostaneš prazen pod pogojem, da si sploh sposoben bližine z nekom. Nekdo, ki ima za sabo xyz panterjev in še več “telovadbe” ni nujno, da sploh ve kaj išče, ni nujno, da sploh ima izkušnje partnerstva, bolj verjetno je, da je čustveno prazen in kot tak neprimeren za daljše, zadovoljujoče partnerstvo (ne zdržiš z njim več kot 5let-ko se zaljubljenost konča je vsega konec). Verjetno ljudje z bogatimi izkušnjami pri “telovadbi” niso dober material za dolgoročno partnerstvo, ker je z njimi nekaj narobe (so zgolj izbirki neke generacije) zato je večja možnost, da bodo device dosegle boljši {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Avtorica pa itak preveč izbira. naj pač spusti vsakega nase pa bo mogoče še kak dober vmes, če pa bo izbirala bo pa lahko glih nartabljše zgrešila….. 😛
Očitno je, da ne išče zgolj seks brez obveznosti, ker v nasprotnem ne bi toliko izbirala, postavljala pogojev.

Jza imam pa rad direktne, daš ali ne daš, da se ne izgublja cajt po nepotrebnem….😁

Fora je da se tole grejo praktično vse žeske. Kontracepcija potem pa kar bo.
Če bo hotel samo enkrat ok če ostane še boljše.
Ustavi se ko pravi pride in bi ostal ampak vidi da je samo eden od mnogih…akpak njim to še vedno ne potegne. Ali pa še slabša opcija kontracepcija zataji in ostane noseča tam z enim ko ga nitit dobro ne poznna.

Osnovna težava avtorice je, da nima izkušenj z ONS in niti ni “material” za te zadeve. Zato tudi izbira napačne moške, to je take, ki so bolj za resne zadeve, na dolgi rok. Menim tudi, da si tega v resnici niti ne želi dovolj, ampak to dela bolj iz neke radovednosti, ali pa dolgčasa. Ali pa se preprosto ne znajde v teh vodah. Preveč iskrenosti ni potrebno po moje, saj če se z nekom zapleteš, se ti ni treba z njim še poročiti. Zakaj bi morala nekomu že naprej povedati, da se ne misliš z njim zapletati. Če te ne vpraša, ni nič narobe, če si malo skrivnostna. Nikoli pa niti ne veš, kako se boš z nekom ujela. Lahko se iz ONS rodi tudi kaj resnega, zakaj bi torej že vnaprej to onemogočala tako, da že v štartu to poveš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najbolj verjetno je, da devica ne ve, kaj išče (ker še ni preizkusila nič). Za devico je daleč največja možnost, da bo vsaj 5 let vztrajala v katerikoli zvezi, tudi slabi, tu bodo dosegle najvišji {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to je dokazano. Če je to boljše ali slabše, je zelo subjektivno. Kdaj ji bo ven usekalo zavedanje, da ni v življenju preizkusila nič, je pa seveda tudi vprašanje.

Vožnja s kolesom je lahko užitek, ampak po določenem času lahko postane tudi nadloga in mučenje, takrat jo prekineš. Seveda se brez problema in z užitkom odločiš tudi, da se boš s kolesom samo enkrat peljal. Padec pa ni odrešitev za nikogar, ker z bicikla brez problema sestopiš, ne da se mečeš po tleh. Res imaš blesave analogije.

Najbolj verjetno je, da devica ne ve, kaj išče (ker še ni preizkusila nič). Za devico je daleč največja možnost, da bo vsaj 5 let vztrajala v katerikoli zvezi, tudi slabi, tu bodo dosegle najvišji {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to je dokazano. Če je to boljše ali slabše, je zelo subjektivno. Kdaj ji bo ven usekalo zavedanje, da ni v življenju preizkusila nič, je pa seveda tudi vprašanje.
[/quote]
Device so na začetku vse ženske, “telovadke” so pa jagodni izbor, ženske z določenim načinom razmišljanja.
Kako lahko to dvoje sploh primerjaš in daješ take zaključke? Na osnovi interpretacije statistike?

Vožnja s kolesom je lahko užitek, ampak po določenem času lahko postane tudi nadloga in mučenje, takrat jo prekineš. Seveda se brez problema in z užitkom odločiš tudi, da se boš s kolesom samo enkrat peljal. Padec pa ni odrešitev za nikogar, ker z bicikla brez problema sestopiš, ne da se mečeš po tleh. Res imaš blesave analogije.
[/quote]

Če je kolo izpravno in vožnja prijetna nimaš razloga, da bi izstopil. Ko se kolo pokvari, ko nima več zavor, ne moreš več varno sestopit, lahko se samo še vržeš po tleh, če že ne padeš od nevarne, neprijetne vožnje in moliš boga, da se preveč ne potolčeš…

Res imaš blesavo omejeno razmišljanje in si nesposobno se vživet v napisano…saj ni čudno, ko pa po statistiki sploh nimaš celih možganov….


Ne da nima izkušen, ona izbira po istem principu kot je to počela do sedaj zato izbere “napačne”.
Če želi res samo ONS bi morala preverit samo, če je orodje izpravno 😛


Ne da nima izkušen, ona izbira po istem principu kot je to počela do sedaj zato izbere “napačne”.
Če želi res samo ONS bi morala preverit samo, če je orodje izpravno 😛
[/quote]

Ja, izbira po istem principu. Ker nima izkušenj z drugim principom, ta pravim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če je kolo izpravno in vožnja prijetna nimaš razloga, da bi izstopil. Ko se kolo pokvari, ko nima več zavor, ne moreš več varno sestopit, lahko se samo še vržeš po tleh, če že ne padeš od nevarne, neprijetne vožnje in moliš boga, da se preveč ne potolčeš…

Res imaš blesavo omejeno razmišljanje in si nesposobno se vživet v napisano…saj ni čudno, ko pa po statistiki sploh nimaš celih možganov….
[/quote]

Kolo je treba tudi redno servisirati, da vožnja ostane udobna. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close