Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj moški noče sexsat

zakaj moški noče sexsat

Mene npr.. :))

Kaj naj rečem kaj bi dal da bi jaz imel tako ženo. Morda ne bi bilo napačno da bi prišlo do izmenjave. Moja s tvojim jaz pa s tabo kaj praviš bogica.

Jaz bi tudi imel taksno zeno.Ki ima zmerom premalo oz bi veliko sexala……

ti si navdana po.fu.kl.jivka — nimaš nobenega občutka do njegovih čustev.
če že rabiš tudi dreganje med bedra si vzemi še kakšnega primitivca.

itak si pa lovača, ki prodaja česar nima.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

zakaj?

iz svojih izkušenj: psihična preobremenjenst, stres, dolgotrajna depresija.

predlagane rešitve?

1. vprašaj ga, če si mu seksi, ne nam govorit kako ti vsi drugi govorijo kako si seksapilna in ne vem kaj
2. vprašaj ga, če ga moti razlika v letih in se na dolgi rok ne bi rad vezal, zato te noče “zavajati s seksom” (če ti nočeš razmerja, ampak samo druženje in seks, potem ne bi smelo bit problema)

p.s. daleč od tega, da bi se mi zdelo 40 ogromna starost (pa mam 31 let)

3. spijta buteljko vina, to ponavadi privleče strast na plan; oblači se seksi, od spodnjega perila navzgor (če se še ne); vonj…vsaj zame je vonj po sveže umiti in nadišavljeni ženski največji možni afrodizijak.

obveščaj nas, kako napredujejo zadeve 🙂


1. Nikoli ne sprašuj, če si mu sexi, ker bo razumel ravno drugače!
2.Ne sprašuj o razliki v letih, tudi to bo razumel drugače!
3. Buteljko pa le spijta, to ga zna osrečiti!
Ne obveščaj nas o napredku, ker bomo drkali vsak na svoj fetiš!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Samo moj pogled na stvar, človek je lahko kot oseba tipi topi, pa lahko štima skoraj vse, toda, ko se že v osnovi zatika pri spolnosti, to ne pelje daleč. Poslušamo jake fore, ljudje imajo čisto zmodernizirane zveze, pa se celo najdejo taki, ki rečejo, da seks sploh ni kaj veliko potreben in pomemben. Ok, če sta oba tako naravnana. Toda seks je ena najbolj naravnih zadev, tu ima, da je spontano, viška besed libido še dodatno zbija. Moje mnenje. Vse druge zadeve se da veliko lažje uskladiti, ne moreš pa sforsirati, da je nekdo bolj jebački, ali pa nekdo manj. Tipu ni, ima drug pogled kot ti, ne brni mu isto, morda ima kakšne fetiše, ki jih težko izusti, lahko da ima pa kakšno drugo, lahko je zdravstveno, lahko je malo morje tega. Če ne sede, ne sede. Nisi napisala, sta v zvezi? Resen par? Potipaj ga, kaj bi bilo, če bi ti tu in tam marjetko dala drugemu povohat. Če že dve leti to tako furata?

… ker pač nima libida / ali pa mu je usahnil. Sploh bolj gobcavi pa se potem držijo ženske družbe … desci njihovo filozofiranje, nakladanje … slabo prenašamo

kakšni iz mesojedcev postanejo vegetarijanci, kakšnim se zrola in od alkoholika preskoči na ultra maratonca …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

neglede na pacovo neodobravanje še vedno mislim, da ti bo iskren pogovor z njim dal več odgovorov kot vsi mi pametnjakoviči na forumu

kolikokrat si se že “iskreno” pogovarjal o delikatni temi??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

razumm te

jaz pa noro rad sexam pa ful rad počnem prijetne stvari

Noče sexat, ker si nepismena.

Za vejico in piko je presledek, da ne omenjam ostalih napak!

si za njega, on gleda 25 letnice.


Bi probala z parom?

Če je tema še odprta….
Jaz imam soroden problem, le da je žena taka.
Stalno bi se zakajala ob kavi, buljila v TV, ležala na pojstli in driblala telefon…Če pa želim sex, mi v skrajnem primeru ustreže…šest minut in konec. Orale ni že dve leti več…. Kaj naj si drugo omislim ?

Welcome to the club. Ženskam hormonsko dol pade, nam pa dolgočasnot ženske. Ženske, ko se ustalijo, mislijo, da so s tem naredile vse kar je treba. Ne vedo pa, da smo moški lovci in rabimo adrenalin. Zato si dobimo ljubice.

Pozdravljeni..
Tudi sama sem v tej dilemi in ja ne morem vrjeti , da obstajajo taksni moski ..ja enim pac ni do tega :/ jas imam partnerja ki enostavno mu ni do sexa .. 🙁 ampak star je 28 let in ne cuti potrebe po sexu ? Da povem odkrito .. za mesce in mesce nic.. ? Kaj si naj mislim 🙁 kaj narediti , se sprasujem ce je kaj narobe z mano. 🙁

Če je ker dovgcajt mi lahko piše za klepet spoznanje [email protected]

Pozdravljena Kar ena punca,

ravno to sem šel gledat semle, in evo ga …Podobna, v bistvu čisto ista situacija pri meni. Meseci, že leta je tako, oba pa stara okrog 30.
Res ne vem, zakaj. Vem pa, da me frustrira, čedalje bolj, želim si fizične bližine.

New Report

Close