Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški tako z lahkoto lažejo?

Zakaj moški tako z lahkoto lažejo?

Zakaj toliko moških tako enostavno laže, brez slabe vesti?

Recimo so poročeni pa nakladajo ženskam, da so samski. Zatajijo tudi otroke, ne samo ženo.

Ail pa, če so ločeni, s tako lahkoto najdejo žensko, ji govrijo vse mogoče, ampak se izkaže, da spet lažejo.

Nikoli ne čekiram mobitela moškega, nikoli ne brskam po žepih, ne prisliškujem, ne izprašujem drugih o njem… v glavnem zaupam. Pač sklepam, da so tudi drugi pošteni, odkriti, resnicoljubni. Meni osebno ne bi na kraj pameti padlo okrog razlagat, da sem samska, če bi imela partnerja. Tudi nobenemu moškemu ne izlivam ljubezni, če ne čutim nič resnega do njega.

Zakaj je moškim pa tako enostavno lagati? Zakaj s tako lahkoto ženski strejo srce? Pa jim prav dol visi kako se ona počuti.

 

Hja, moški so brez keša, da bi plačali za seks, torej lažejo in izkoriščajo druge ženske, da si izpraznijo jajca. Nimajo vesti. Redkokateri moški je pošten.

Mene pa vseeno zanima, zakaj to isto ženske počnejo in zatajijo moža? Ali celo več, se celo pohvalijo, da imajo moža doma in skačejo okoli, pa možu nastavljajo rogove. Ista figa avtorca.

Odgovor na objavo uporabnika
nimajo keša, 28.09.2022 ob 19:27

Hja, moški so brez keša, da bi plačali za seks, torej lažejo in izkoriščajo druge ženske, da si izpraznijo jajca. Nimajo vesti. Redkokateri moški je pošten.

Tako nekako. Za njih cilj opravičuje sredstva, moška energija.. še če je vase zagledan, potem čuti že skoraj pravico do tega, da si žensko vzame. Opravičuje jo pa s tem, da želi on tebe zadovoljiti in ti pokazati svojo “moč”.. moška energija pač.

Potem gre v ekstreme včasih. Kot tisti psiho v Srbiji danes, ki je imel intervju..saj je vse povedal. Zato so protesti..

Imam nek hobi, kjer so pretežno moški. Težko verjeti koliko srečno poročenih moških, se ponuja za seks. Seveda nakladajo vse mogoče laži.

Kakor zavohajo, da je ena samska, se ponujajo.

Sem ugotovila, če zaupam moškemu, ker pač mislim, da je pošten, je to samo naivnost. Mi je pa vseeno pod častjo čekirat mobitele, brskat po žepih… tako, da sem opravila z moškimi.

Moški, ko želijo seks od neke ženske, bodo lagali o vsem, samo, da bodo prišli do seksa. To, da zatajijo ženo in otroke, ni še nič. Ponavadi si namsilijo še kup raznih pravljic.

Moški so pač brez čutna bitja in jim ni mar kako prizadenejo žensko.

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 28.09.2022 ob 18:49

Zakaj toliko moških tako enostavno laže, brez slabe vesti?

Recimo so poročeni pa nakladajo ženskam, da so samski. Zatajijo tudi otroke, ne samo ženo.

Ail pa, če so ločeni, s tako lahkoto najdejo žensko, ji govrijo vse mogoče, ampak se izkaže, da spet lažejo.

Nikoli ne čekiram mobitela moškega, nikoli ne brskam po žepih, ne prisliškujem, ne izprašujem drugih o njem… v glavnem zaupam. Pač sklepam, da so tudi drugi pošteni, odkriti, resnicoljubni. Meni osebno ne bi na kraj pameti padlo okrog razlagat, da sem samska, če bi imela partnerja. Tudi nobenemu moškemu ne izlivam ljubezni, če ne čutim nič resnega do njega.

Zakaj je moškim pa tako enostavno lagati? Zakaj s tako lahkoto ženski strejo srce? Pa jim prav dol visi kako se ona počuti.

 

jeb.at ga … lahko izjemno dobro kuhaš, si prizadevna v gospodinjstvu, družinskih financah  … ampak slabo fu.kaš☺ … pa za vse dobro kar delaš, ti pač ne bom povedal da je.bem vsako, ki mi nastavi bolje kot TI !!!

Taki so, brezčutni. Sčasoma se navadiš, da jim ne smeš zaupati niti ničesar verjeti. Njihova beseda, obljuba ni vredna nič, je kar tako tjavendan.

Ja, sem, žal, spoznala, da ne smeš moškemu zaupat. Kakor je v igri seks (tudi, če samo poskuša v to smer), mu ni več za zaupat.

Tudi, če je videt še tako zaupanja vreden, če gre za seks, bo slej kot prej lagal.

Dajte dajte no. Spet ena glupa fejk tema! Ne vem zakaj me vaše jamrarije od pohotnic in prevaranih ženščin spominja na stavek (članek): Tako mlada pa Slovenka. Avtorica, beri raje knjige, izobrazba ti bo bolj koristila

 

 

Grenivka, zakaj težiš v tej temi? A res ne moreš nobene teme na monu preskočiti? Odpri si svojo temo in tam kozlaj po ženskah.

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 28.09.2022 ob 22:04

Grenivka, zakaj težiš v tej temi? A res ne moreš nobene teme na monu preskočiti? Odpri si svojo temo in tam kozlaj po ženskah.

Uuuaaa hehe ok že bežim, sem stopila na žulj 😜😛 šibam drugam, sploh ni problema.

Nekateri moški se vam lažejo iz nuje. Ker ste tako zajebane, da brez serviranja butastih romantičnih pravljic škrtarite z gostoljubnostjo svojih lulik.

Tako pa vam moški naredijo uslugo in vam povejo še pravljico po vašem okusu. In večkrat šele to sproži vlaženje vaših lulik.

Ta drugi vlažilec pa je denar, ki pa učinkuje v vsakem primeru. Tudi če veste, da ima tip ženo in otroke.

ker je enostavno in nič ne boli. Odpre usta in jezik kar sam teče:)

Dobra sposobnost laganja je evolucijska prednost 😁

Zato, ker nam ženske dajete vedeti, da je to kul. Pravzaprav nam celotna družba daje vedeti, da je bolje pretvarjati se, kot pa govoriti resnico. Ve ženske nas za laži in pokvarjenost nagradite, med tem, ko tiste, ki vam govorijo suhoparno resnico in so skromni in pošteni (še pomnite Agropop, Tovariši?), postavite ob stran in jih ne jebete 5 posto. Barabice so pač bolj zanimive, čeprav je vse fiktivno.

Niso vsi moški taki.

Moj mož pove vse, še takrat, ko bi bilo bolje zanj, da bi nek dogodek preskočil. Ne pozna belih nedolžnih laži, odkrito pove vse, tudi če je v njegovo škodo.

 

Ja, lepa dekleta ljubijo barabe. In barabe nujno tudi lažejo.

A je bolj zabavno piti skodelico zelenega čaja in brati knjigo (koristno za možgane in telo) ali se spraviti v kino gledat Hollywodski film z učinki, ki te vržejo iz stola, če tudi je zgodba totalen bullshit v primerjavi s knjigo in se potem še ustaviti na bigmeku in pomfritu, ker sta bolj okusna in vznemirljiva od sadja, čeprav redita in uničujeta telo? Se raje vsedemo v avto ali gremo peš?

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 16:25

A je bolj zabavno piti skodelico zelenega čaja in brati knjigo (koristno za možgane in telo) ali se spraviti v kino gledat Hollywodski film z učinki, ki te vržejo iz stola, če tudi je zgodba totalen bullshit v primerjavi s knjigo in se potem še ustaviti na bigmeku in pomfritu, ker sta bolj okusna in vznemirljiva od sadja, čeprav redita in uničujeta telo? Se raje vsedemo v avto ali gremo peš?

Smem zamenjat zeleni čaj zamenjat za vodo, navadni čaj, sok? Potem vsekakor branje knjige. Kino mi je čista beda. McDonalds še slabše. Ne pomnim kdaj sem bila nazadnje v McDonaldsu, čeprav sem več let delala prav zraven njih.

Raje kot z avtom, grem s kolesom. Rada pa grem tudi peš.

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 29.09.2022 ob 17:55

Smem zamenjat zeleni čaj zamenjat za vodo, navadni čaj, sok? Potem vsekakor branje knjige. Kino mi je čista beda. McDonalds še slabše. Ne pomnim kdaj sem bila nazadnje v McDonaldsu, čeprav sem več let delala prav zraven njih.

Raje kot z avtom, grem s kolesom. Rada pa grem tudi peš.

Hočeš povedati, da si drugačna? Pa nisi. Še vedno te bo pritegnila barabica, ki bo znala skupaj spraviti par zanimivih stavkov. Lahko zamenjaš tudi sekret papir ali barvo na nohtih, pa boš še vedno produkt evolucije.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 19:39

Hočeš povedati, da si drugačna? Pa nisi. Še vedno te bo pritegnila barabica, ki bo znala skupaj spraviti par zanimivih stavkov. Lahko zamenjaš tudi sekret papir ali barvo na nohtih, pa boš še vedno produkt evolucije.

Hočem povedat, da pojma nimaš. Ne, nisem drugačna. Mislim, da bi kar večina mojih znank raje izbralo dobro knjigo pa recimo kakav, čaj kot pa kino in mcdonalds. Tako, da slabo poznaš ženske.

Nohtov si pa ne barvam, razen, če se treščim s čim po prstu pa potem spreminja barve.

Bravo.  Točno tako je. Padate pa na največje ligavice daleč naokoli, ki vam z stavkom ali tremi ovlažijo lulo, ker ste nizkoslojne manualne delavke, ki se nič več ne cente. Podarite jo na srebrnem pladnju prvemu mimohodnemu, ki sprav skupi poved ali dve.

To morda velja za mlade in naivne punce. Pozneje si takšne, ki imajo dovolj izbire, za resnega partnerja izberejo resnega, pametnega in zrelega človeka. Jih tak prej navlaži, kot nek bebast barabin s sluzavimi besedami in kratko pametjo.

New Report

Close