Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški varajo, ženska pa noseča?

Zakaj moški varajo, ženska pa noseča?

Od kje ti ideja, da si želim zakon?
[/quote]

Aha! Želite si udobja in pozornosti…

Tisti, ki to naredi pač ni moski ampak pezde.

Jep…
Instant to, instant ono, instant otrok in instant zveza.
[/quote] Pa instant preživnina. Men je pa kar všeč, ko si babnce dajo takole duška. Boljš priročnika ne najdeš. Mulci nimajo nobenih iluzij več. Nad slovenskimi državljankami(da smo politično korektni) obupujejo tudi priseljenci. Proklete Mojce:-))))

Igzekli!

Pa instant preživnina. Men je pa kar všeč, ko si babnce dajo takole duška. Boljš priročnika ne najdeš. Mulci nimajo nobenih iluzij več. Nad slovenskimi državljankami(da smo politično korektni) obupujejo tudi priseljenci. Proklete Mojce:-))))
[/quote]

Jep… Bosanc se samo enkrat opeče pa je dost. Pa pravijo, da so butasti…. :)))))))))))))))))


Oslarija. Zakaj naj bi bili moški odgovorni, saj ženske tudi niso:-)))


Oslarija. Zakaj naj bi bili moški odgovorni, saj ženske tudi niso:-)))
[/quote]

Odgovornost je stara, romantična lastnost moškega. Danes, ko smo bolj enakopravni ste lahko eni tudi manj odgovorni.
Jbg… eni in ene nikoli ne odrastejo.


Precej možno je da ni z njim.

Odgovornost je stara, romantična lastnost moškega. Danes, ko smo bolj enakopravni ste lahko eni tudi manj odgovorni.
Jbg… eni in ene nikoli ne odrastejo.
[/quote]
Na odgovornost se sklicujejo prejemniki:-)))


Na odgovornost se sklicujejo prejemniki:-)))
[/quote]

O ja… se spomnim kako sem bil neodgovoren, ker sem jo postavil pred dejstvo. :)))))))))))))

kaj?? daj nehaj. kako grdo, keri hudobnež!

A pozna kdo kako besedno zvezo, ki bi implicirala zensko odgovornost?


Expliciranje ni v redu?


Expliciranje ni v redu?
[/quote]

Se tudi nobene ne domislim. 🙂


Pih, zakaj sploh biti v zvezi z nekom, ki te ne ljubi?
[/quote]ker ženske ne vedo ,da jih misli ne ljubi,ni vse tako enostavno, ko se zdi …

ker ženske ne vedo ,da jih misli ne ljubi,ni vse tako enostavno, ko se zdi …
[/quote]
*moški

Kot je že pokojni Rugelj rekel. Pezdetki. Več ni treba pisati, ker beseda sama, vse pove.

Vse ostalo, kar se piše so samo izgovori. Milijonov izgovorov, da se pezdetke upravičuje. Še huje. Vprašati se je treba, kdo pezdetke tako zagovarja. Sami sebi ali tudi drugi pezdetki.

Ženska pri hiši podpira tri vogale.

Je pa res, da si moški v svoji preprosti logiki to predstavljamo kot kuhanje, pranje in peglanje. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ženska pri hiši podpira tri vogale.

Je pa res, da si moški v svoji preprosti logiki to predstavljamo kot kuhanje, pranje in peglanje. :-))
[/quote]

Hm. Bi znalo biti prav, ja. Ta bi bil. Tista z zensko v ozadju mi je prisla na misel, ampak ni cisto to.

Hm. Bi znalo biti prav, ja. Ta bi bil. Tista z zensko v ozadju mi je prisla na misel, ampak ni cisto to.
[/quote]

Za vsakim moškim stoji presenečena ženska:-)? Watamaro je verjetno našel edin verjetni približek:-)


:-))) Na koliko financ si računala, pa se ni izšlo:-))) Kolikokrat… a kar vsakič:-)))?

Zakaj že? Jaz sem bila samska, brez obveznosti, torej sem lahko počela, kar sem želela. Njegova familija pa ni moj problem. Sama nikoli ne varam, ko sem v zvezi.
[/quote]

Pa si se ti kdaj vprašala, kako bi se ti počutila , če bi te tvoj partner, ki bi bil tudi oče tvojim otrokom, prevaral z eno.,ki je samska in si to lahko privošči? Glede na tvoj odgovor, bi bilo to tebi ok?


Tiste ženske, ki ste tako nesposobne, da vztrajate ob moških zavoljo tega, da imate družino, se mi smilite. Včasih so bile ženske pač neizobražene, brez služb in denarja in je človek to nekako še razumel, danes pa ne. Ženska, ki je pametna, izobražena, s kariero ima lahko družino tudi brez moškega. Oplodi se z alfa samcem, ki ji zagotovi lepega in pametnega potomca ter redno preživnino (poglejte mamo Luka Dončića. Ima super sina, hkrati se je pa rešila oplojevalca od katerega dan danes ne bi imela neke dodane vrednosti). Ostalega ženska ne potrebuje. Za seks in podobne bedarije, pa ljubimce menjuje v skladu s svojimi željami in potrebami.
[/quoneizPa kaj si ti za ena spaka od človeka ?

Takih primerov po moji oceni ni malo. Sama imam v spominu enega, ki mi je pihal na dušo, hkrati pa se sodelavki v službi razlagal, kako zelo sem mu všeč. Ker sem zadržane sorte, sem ga ene dva meseca pustila, da se bo še malo medil. Nato sem se odločila, da ga po praznikih povabim na radi, saj v bistvu je deloval resno. In dan, preden sem to nameravala storiti, izvem, da ima par dni starega dojenčka in je ful ponosen, da je očka.

Čisto povprečna ženska, ki javno pove kar misli. Ni edina.

New Report

Close