Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški varamo

Zakaj moški varamo


Kako pa ti veš,da se en zeza na račun avtorja?Si mogoče ti Popay avtor te zgodbe?[/quote]

No, ti pa nisi reden gost tukaj gor, če bi bil/a bi videl/a, da si zadnje čase nekdo redno sposoja nerigstrirane nike in se zeza v vsaki temi.
Preber si še enkrat, kaj je kao avtor pisal, pa ti bo jasno.Drugač mi na misel ne pride, da bi odpiral takšne teme, komentiram pa rad.

Avtor, a veš, da se mi smiliš. Joj, da se ti ženka ni posvetila, katastrofa. A se pa morda nisi spomnil, da bi se ti posvetil njej, jo malo zmasiral. Namesto nje kaj skuhal, celo pospravil? Mogoče nisi pomislil, da bi bila potem tvoja ženka malo bolj spočita in pripravljena na akcijo? Ne. Ti si samo čakal, kdaj bo ona naredila tisti trenutek. Potem si se raje potegnil z drugo. Upam, da te bo tista smrdljivo črevo začelo čim prej srbeti.

Avtor, a veš, da se mi smiliš. Joj, da se ti ženka ni posvetila, katastrofa. A se pa morda nisi spomnil, da bi se ti posvetil njej, jo malo zmasiral. Namesto nje kaj skuhal, celo pospravil? Mogoče nisi pomislil, da bi bila potem tvoja ženka malo bolj spočita in pripravljena na akcijo? Ne. Ti si samo čakal, kdaj bo ona naredila tisti trenutek. Potem si se raje potegnil z drugo. Upam, da te bo tista smrdljivo črevo začelo čim prej srbeti.

New Report

Close