Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški WC-ji ob pisoarjih nimajo toaletnega papirja?

Zakaj moški WC-ji ob pisoarjih nimajo toaletnega papirja?

Tvoj lulek ni sterilen, ne more bit. Potenje itn. tako da, takoj ko zadeva pride v stik z zrakom, se začne razkroj. Le da pri bolj čistih počasneje, pri umazancih pa začne zaudarjat takoj.[/quote]

Kako pa ti veš kakšen je moj? 😉 Marjanca a si to ti?

Higieno imam zagotovo bolje poštimano kot marsikdo od vas ki se zgražate. Saj na troli vsaka tatretja oseba smrdi ko hur, najslabši so pa tisti ki s parfumi poskušajo prikrit vonjave.[/quote]

Ne vem, kakšen je. Saj nisem rekla, da ni eden bolj čistih. jaz samo pravim, da čisto čist pač ni, ker ne more biti. Razen direkt po umivanju.

Kako pa ti veš kakšen je moj? 😉 Marjanca a si to ti?

Higieno imam zagotovo bolje poštimano kot marsikdo od vas ki se zgražate. Saj na troli vsaka tatretja oseba smrdi ko hur, najslabši so pa tisti ki s parfumi poskušajo prikrit vonjave.[/quote]

Ne vem, kakšen je. Saj nisem rekla, da ni eden bolj čistih. jaz samo pravim, da čisto čist pač ni, ker ne more biti. Razen direkt po umivanju.[/quote]

Preberi moj nadimek, pa če ti ne bo jasno ga še enkrat preberi 🙂

Ne vem, kakšen je. Saj nisem rekla, da ni eden bolj čistih. jaz samo pravim, da čisto čist pač ni, ker ne more biti. Razen direkt po umivanju.[/quote]

Preberi moj nadimek, pa če ti ne bo jasno ga še enkrat preberi :)[/quote]

Ja, vem. Kompliciram, pogosto. Sploh ko gre za higieno.

Preberi moj nadimek, pa če ti ne bo jasno ga še enkrat preberi :)[/quote]

Ja, vem. Kompliciram, pogosto. Sploh ko gre za higieno.[/quote]

Pa rada dlako v jajcu iščeš ? :)) No ja, le kdo bi zameril. Na jajcih jih je polno.

sušilec las mu daj ! Si ga po posuši kot tako da se stušira po vsaki potrebi kot moj ter se vedno stušira tudi po mali potrebi in je vedno urejen in lahko takoj akcija:)


kaj življenjskega pa je bilo napisanega? in kaj pravilnega? dejstvo je, da je penis po pravilnem uriniranju bolj čist od šiške pa če si jih še tako vestno brišete.[/quote]

Glede tega se strinjam, pa sem ženska. A vseeno ne morete trdit, da je čist.Ker ni.
jaz si jo zato umijem vsaj ene 3x na dan, ker … hočem biti čista. In tudi sem.[/quote]
Tvoejga vprašaj, ko te bo sondiral, če je čista. Če bo upal povedat:-)))

Moj zna oscannino vsrkat. Sssssssrk. Tisti ostanek pa pustim za fafanje.


kaj življenjskega pa je bilo napisanega? in kaj pravilnega? dejstvo je, da je penis po pravilnem uriniranju bolj čist od šiške pa če si jih še tako vestno brišete.[/quote]

Glede tega se strinjam, pa sem ženska. A vseeno ne morete trdit, da je čist.Keur ni.
jaz si jo zato umijem vsaj ene 3x na dan, ker … hočem biti čista. In tudi sem.[/quote]

To delaš napako. Pič*ki je namenjena drugačna nega.

babe nore, ko ščiješ še itak par kaplc prteče, po scanju, gate itak menjam dvakrat na dan in dam onim ,ki rade ovohavate poscane gate in mi plačate, da vam dam

Pacient – nebi ni štapom, pa da si jedini….

Jaz si ga malo obrcam pa je.

Jaz si ga malo obrcam pa je.

Sem zdrav moški in zanikam tvojo točko ena, čeprav jo z nadaljevanjem že ti sam. Pisoarjev nikoli ne uporabljam iz dveh razlogov. Prvega je pravilno prepoznala avtorica, drugi pa je odsotnost zasebnosti, tako da si zmeraj privoščim uporabo kabine in koščka papirja. Moja moškost ob tem nič ne trpi.

Zanimivo, kako deci potegnejo skupaj, pa čeprav ob tem zanikajo sami sebe, kadar si v sektor, ki si ga lastijo, vstopi kakšna nepovabljena gostja.

No, zato nikoli ne jem arašidov npr., ki jih postavijo v skledicah na šank 🙂
Ker sem nekje že pred leti prebrala, da so na teh prigrizkih po lokalih našli največ ostankov urina. Dober tek 🙂

Sem zdrav moški in zanikam tvojo točko ena, čeprav jo z nadaljevanjem že ti sam. Pisoarjev nikoli ne uporabljam iz dveh razlogov. Prvega je pravilno prepoznala avtorica, drugi pa je odsotnost zasebnosti, tako da si zmeraj privoščim uporabo kabine in koščka papirja. Moja moškost ob tem nič ne trpi.

Zanimivo, kako deci potegnejo skupaj, pa čeprav ob tem zanikajo sami sebe, kadar si v sektor, ki si ga lastijo, vstopi kakšna nepovabljena gostja.[/quote]

Gostje so tam dobrodošle, ponavadi sicer opažene, a le redko nezaželjene.
Pred leti sem jo, zaradi nuje in gneče na moškem WC, mahnil v ženskega. Takoj sem bil prepoznan kot tujek v očesu… Najbolj glasni sem povedal, da naj me pusti pri miru, sicer se zna zgoditi, da mi bo ušlo kar po njej…

če se le da, si ga operem pod pipo ☺

če se le da, si ga operem pod pipo ☺

…verjetno mišjega urina.

Ja… kako si ga pa potem obrišeš?

New Report

Close