Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?

Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?

Še enkrat; za folk s končano pomožno šolo: medgeneracijsko sodelovanje je, da družbi nekaj daš. prispevaš. Skozi delo. Vaša lena mularija, ki noče delati, ker so plače kakor premale, ne prispeva nič. To , da delaš mularijo, ki je prebutasta, da bi šla za inženirje ali zdravnike, za varnostnike ali prodajalke pa noče iti, to ni medgeneracijsko sodelovanje, to je jemanje.

Zdaj pa lahko viharni socialc zavežeš svoj umazani gobec, ker jaz od tvojega zabitega sina, ki mu je civiliazcijski višek trenirati đuđitsu, nimam nič. Če s ebo zaposlil kot smetar, bom nekaj imel.

Pa si predstavljajte, da vas je motenih brez otrok še več kot vas je adnes v skladu s trendom, da vas je večina in mala manjšina tistih z otroci. Od kje boste dobili vse storitve v starosti? Ste torej višek ali niste. Je človek sam vrednost, rojstvo in življenje in ne denar? Bo šlo?

V Sloveniji imamo že zdaj problem, kje zaposliti folk, ki noče delati, ali ne zna nič delati, tako da kretenoid, nehaj mi težit, da rabimo še več tega folka. me kr zanima, kaj bo tvoj glupi sin delal v lajfu, če spoh kaj koristnega.

nova
Uredništvo priporoča

V sloveniji imamo problem z nataliteto tako kot po vsej Evropi in tretja kolesa ste višek in zajedalci. Ja, vi ste motenci in suhe veje stevišek, niste del ciklusa zato je povsod problem, tudi z delovnimi mesti, tudi te odžirate, ker enostavno niste del tega kroga.

In že tisotič, še bolj nazorno. Če bi stanje bilo še bolj absurdno kot je danes in bi imeli na tisoč ljudi v staranju deset mladih, odraslih. Od kje bi vi dobili vse storitve? In po kakem ključu naj bi vam potem sploh pripadala kaka stroritev, ko niste prispeavkli nič, saj imajo po vašem otroke le bebci? Z denarjem bi si lahko obrisali rit, če aktivnih ljudi ne bi bilo dovolj.

Bodo imeli migranti vsaj kaj poštenega za delati, bolje kot, da se ukvarja s kriminalom in sedi križem rok. Ker migranti so tukaj in najverjetneje bojo tudi ostali. Urejena družba je bistveno bolj varna in dobrodošla. Če že moramo živeti v sožitju, naj bo to sožitje mirno in strpno!

Smo pač prišli tako daleč, ko motenci preglasijo normalne, to bo še cel hudič, ko ne bo več šlo in kmalu ne bo več šlo, če se bodo trendi še stopnjevali, ker je motencev danes vse sorte, ne le teh, ki žaljivo nabijajo, da imajo le bebci otroke.

Bodo imeli migranti vsaj kaj poštenega za delati, bolje kot, da se ukvarja s kriminalom in sedi križem rok. Ker migranti so tukaj in najverjetneje bojo tudi ostali. Urejena družba je bistveno bolj varna in dobrodošla. Če že moramo živeti v sožitju, naj bo to sožitje mirno in strpno!
[/quote]
Mah, ti prišleki ne bodo imeli veliko dela, če podstanejo večina aktivne populacije, manj kot sekundo mu vzame časa, da odseka glavo, kaj se pa zamudi.

V sloveniji imamo problem z nataliteto tako kot po vsej Evropi in tretja kolesa ste višek in zajedalci. Ja, vi ste motenci in suhe veje stevišek, niste del ciklusa zato je povsod problem, tudi z delovnimi mesti, tudi te odžirate, ker enostavno niste del tega kroga.

In že tisotič, še bolj nazorno. Če bi stanje bilo še bolj absurdno kot je danes in bi imeli na tisoč ljudi v staranju deset mladih, odraslih. Od kje bi vi dobili vse storitve? In po kakem ključu naj bi vam potem sploh pripadala kaka stroritev, ko niste prispeavkli nič, saj imajo po vašem otroke le bebci? Z denarjem bi si lahko obrisali rit, če aktivnih ljudi ne bi bilo dovolj.
[/quote]

Kot prvo, ljudi je preveč. Tudi v Evropi ne samo dol pri nerazvitih.
Kot drugo, kaj hudiča misliš, od kje recimo meni denar? Misliš, da mi ga kdo šenka?
Ti preklemanska rit prepotentna…
https://www.youtube.com/watch?v=C78HBp-Youk

V Sloveniji nimamo problema z nataliteto. Ko bo bejbibumarska generacija ( rojena okoli druge svetovne vojne) pomrla, bo stanje precej znosno.

Še enkrat bom ponovil: za idiote. Delanje novih bodočih brezposelnih je slabše kot nič. Ljudi je na svetu dovolj. In manjkajočo delovno silo lahko uvozimo.Pa tako še selekcioniran folk dobimo.

Nič jaz ne rabim nobenih novih generacij viharnih jezdecev in podobnega balasta.


Ni treba čisto nič uvažat. 100 miljonov je dost za cel svet.

Kot prvo, ljudi je preveč. Tudi v Evropi ne samo dol pri nerazvitih.
Kot drugo, kaj hudiča misliš, od kje recimo meni denar? Misliš, da mi ga kdo šenka?
Ti preklemanska rit prepotentna…
https://www.youtube.com/watch?v=C78HBp-Youk
[/quote]

Ni res, izmišljaš si, v Evropi je problem satranja ljudi in natalitete. In ne mešaj denar, ker resnično nima nobenega pomena in nobene vrednosti. Vrednost ima človek, ki si je izmislil denar, njegovo življenje in rojstvo. Tako kot povsod v naravi, le da ste vi mentalno padli nižje od živali.

In sem že povedal, tako kot ste samski višek in breme pri nas, tako je na drugem koncu višek v prekomernem razmnoževanju. Naš višek pelje v samodestrukcijo, njihov višek pa k problemu oskrbe za vse, ker jih je enostavno preveč za neko površino. Pri živalih se to ureja na naraven način, pri ljudeh pač ne v tolikšni meri, da bi se ohranajlo ravnovesje.

Ni res, izmišljaš si, v Evropi je problem satranja ljudi in natalitete. In ne mešaj denar, ker resnično nima nobenega pomena in nobene vrednosti. Vrednost ima človek, ki si je izmislil denar, njegovo življenje in rojstvo. Tako kot povsod v naravi, le da ste vi mentalno padli nižje od živali.

In sem že povedal, tako kot ste samski višek in breme pri nas, tako je na drugem koncu višek v prekomernem razmnoževanju. Naš višek pelje v samodestrukcijo, njihov višek pa k problemu oskrbe za vse, ker jih je enostavno preveč za neko površino. Pri živalih se to ureja na naraven način, pri ljudeh pač ne v tolikšni meri, da bi se ohranajlo ravnovesje.
[/quote]

Lej, če gledaš name kot na višek…. lahko me pod vlak vržeš, tvoji mulci zaradi tega ne bodo živili nič bolje, niti ne bodo imeli en cent več. In lahko me obdavčiš na polno, tega denarja ti ne boš videl. Čudna so pota davkov in k tebi ne pelje niti steza.

Lej, če gledaš name kot na višek…. lahko me pod vlak vržeš, tvoji mulci zaradi tega ne bodo živili nič bolje, niti ne bodo imeli en cent več. In lahko me obdavčiš na polno, tega denarja ti ne boš videl. Čudna so pota davkov in k tebi ne pelje niti steza.
[/quote]
Nehaj s centi bumbar zarukani, če ne razumeš, da življenski ciklus ne obstaja na denarju.

Starsi, ki se tukaj oglasajo, se zgleda prav trudijo dokaziti, da imajo najbolj defektni danes najvec otrok. Niti tega niso sposobni spregledati, da ravno samski skozi visje davke najbolj sofinancirajo njihove otroke, kar pac odraza solidarnost druzbe. Samo kaj ko si od otrok taksnih defektov ni za obetati nic vec kot od novoprislih doktorjev in inzinerjev.


Ne gre ne, pa ad še tako preprosto človek razloži bistvo? Očitno ni defektnost zgolj v mentalni jalovosti, ne?

Na splosno je danes druzba cisto na glavo postavljena. Skozi visje davke najbolj kaznuje ravno najbolj produktivne ljudi. Skozi visoke socijalne transferje pa najbolj stimulira ravno ploditev najvecjih defektov. S tem, da so slednji tako preneumni, da bi to lahko skuzili.
To vam je garancija za druzbeni napredek, NOT! 😉


Nehaj s centi bumbar zarukani, če ne razumeš, da življenski ciklus ne obstaja na denarju.
[/quote]
Pa na čem si, pa kje se to dobi? Sprijazni se, toliko si vreden, kot te lahko nekdo izkoristi. Vse ostalo je prodajanje megle, samo, hec je v tem, da jaz nisem kupec. Kolikšna je vrednost življenja pa vprašaj zavarovalnico. Zavedaj se da če bi ti delal v firmi in padel v mašino, se je zaradi izpada proizvodnje niti ustavit ne splača. Evo ti vredno življenskega ciklusa.

Pa kake produktivne bedak neumni? ( če že aznemarimo to, da je osnova za vsako ustvarjalnost pospravljeno podstrešje, znak tega je tudi družina, ne samski šus, brez vsake odgovornosti). Si predstavljaš, kako vas bi čez dvajset let 100 ostarelih vzdrževalo, servisiralo in financiralo, če ne razmueš drugače kot skozi denar, deset mladih aktivnih ljudi? Kaj bi se v tem primeru lahko reklo, ko ne bi zneslo? Jaz bi rekel normalno tako, vsi ki niste imeli otrok, niste upravičene do ničesar, ne do penzij, ne do storitev, ničeasar, saj v medgeneracijsko sodelovanje niste dali svojega prispevka in ste vseskozi tretje kolo na dvokolesniku.


Pa na čem si, pa kje se to dobi? Sprijazni se, toliko si vreden, kot te lahko nekdo izkoristi. Vse ostalo je prodajanje megle, samo, hec je v tem, da jaz nisem kupec. Kolikšna je vrednost življenja pa vprašaj zavarovalnico. Zavedaj se da če bi ti delal v firmi in padel v mašino, se je zaradi izpada proizvodnje niti ustavit ne splača. Evo ti vredno življenskega ciklusa.
[/quote]Evo, tipično, bumbar ne razme osnovnega, na čem temelji družba in njen obstoj. Vi ste res še marsikje drugje moteni, ne le da vas je narava izločila kot suhe veje.

Ne, družba ne temelji na razmnoževanju. tega se celo večina ljudi s frocovjem zaveda, zato ima enga otroka ali dva. če bi bilo razmnoževanje temelj, bi jih imeli več.

Evo, tipično, bumbar ne razme osnovnega, na čem temelji družba in njen obstoj. Vi ste res še marsikje drugje moteni, ne le da vas je narava izločila kot suhe veje.
[/quote]
:-))) Razmišljanje tvoje sorte je večinoma pokrepalo v času, ko so se pojavile prve kočije brez konj. Dober si:-)

Denar je le papir brez vrednosti. Resnicna vrednost v zivljenju je kako preziveti kakovostno zivljenje. Danes ga imate in ste brezskrbni ampak generacije ljudi danes starih do 40 let ob taksnem neodgovornem razmisljanju boste ostali brez penzije. Ker denarja ne bo. Ker vecina ljudi ima 1 ali nobenega otroka. Torej naravnega prirastka ni, ki bo delal za vas. Posledicno se bo visala zivljenska delovna doba in manjsala penzija. Torej en del populacije bo umrl preden sploh pride do penzije, tisti ki pa boste ali bomo pa bomo imeli majhno. Kako se bo s tem prezivelo, kako si bomo priskrbeli zdravstvo je jasno. Tezko.
Zato tisti, ki si zelite ziveti brez otrok si danes poskrbite penzijo. Tisti, ki pa mislite da s svojimi davki zivite moje otroke se globoko motite. Samo tega mi sedaj nihce ne bo priznal, cez 20, 30 let boste dojeli, da imam prav.
Vsak ima pravico ziveti tako kot zeli, jaz vam nic ne zavidam samsko zivljenje. Ce uvedejo davke na otroke ga z veseljem placam. Pa imam 3 otroke.

Evo, tipično, bumbar ne razme osnovnega, na čem temelji družba in njen obstoj. Vi ste res še marsikje drugje moteni, ne le da vas je narava izločila kot suhe veje.
[/quote]

Pisda viharc ti s res usekan!!

Še enkrat te sprašujem, kje bi ti zaposlil te bodoče otroke, ki jih baje rabimo.

Že sedaj je borza polna brezposelne mularije, ki noče ali ne zna nič.


Pri krajah ki se dogajajo bo za penzije zmanjkalo, pa če privlečeš v Slovenije še pol miljarde folka.

New Report

Close