Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?

Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?

Še enkrat te sprašujem, kje bi ti zaposlil te bodoče otroke, ki jih baje rabimo.

Že sedaj je borza polna brezposelne mularije, ki noče ali ne zna nič.
[/quote]
Ti ne zanš nič, ne da mladi ne znajo nič, ti si defektno in nesposobno, ne samo imet zveze in otrok, ampk povsod. Ti si višek, ne mladi na račun katerih boš dobivlo potem penzijo ali stalno socialno. In res ste od vrag, deset let že smrdite dneve in noči na monu, čez dest let boste enako, pa še bi pljuval po vseh normalnih , otrocih in mladih, golazen smrdljiva do koca motena.

Eh, kakšna penzija. jaz ne bom živel od penzije, ampak od svojih prihrankov. Sedaj živim skromno, da mi bo na stara leta lepše. za vas druge s froci mi pa dol visi, zaradi mene lahko po smeteh brskate na stara leta.

Kaj naredi komunajzarska miselnost…

Veste kako in zakaj se je zacel sodobni sistem penzij? In zakaj se je prelevil v “medgeneracijsko solidarnost”? Da se ljudje zanasate na se nerojene otroke, da boste imeli za prezivetje. En drek vi veste. “Pametni” pa kot 10 Einsteinov. In sami sebi se zdite uber pomembni, ker ste spoceli kaksnega otroka. Hahaha…

nova
Uredništvo priporoča

Še enkrat te sprašujem, kje bi ti zaposlil te bodoče otroke, ki jih baje rabimo.

Že sedaj je borza polna brezposelne mularije, ki noče ali ne zna nič.
[/quote]

Kje bodo moji otroci delali ne vem(so se v OS) zagotovo pa bodo. Dela je dovolj. Tudi danes in v bodoce.
Da nocejo delati pa je drug problem. Dokler jih starsi zalagajo ne bodo. Ko pa stisne prazna denarnica pa zagotovo.


Ti ne zanš nič, ne da mladi ne znajo nič, ti si defektno in nesposobno, ne samo imet zveze in otrok, ampk povsod. Ti si višek, ne mladi na račun katerih boš dobivlo potem penzijo ali stalno socialno. In res ste od vrag, deset let že smrdite dneve in noči na monu, čez dest let boste enako, pa še bi pljuval po vseh normalnih , otrocih in mladih, golazen smrdljiva do koca motena.
[/quote]

od tvojega glupega sina in še bolj glupega dipl. nečaka ne bom dobil nič. To pa ziher ne. tadva bosta glih za vahtarje dobra, kar pomeni, sama sebe bosta komaj preživela.

Žal, viharni, nimaš prav. Vi reveži še same sebe preživljate le s pomočjo socialne države.


Eh, kakšna penzija, jaz ne bom živel, pravi…. Evo defekta brez vskega zavedanaj in spoštovanja kogarkoli, potem se bo pa oklepalo bolj kot vsak drug, vsega kar bo na razpoloago, od socialne , preko oskrbe, do dodatka za varstvo in ne vem česa vse in to od otrok in teh mladih, z ketere pravi, da so nebodigatreba…


Ti ne zanš nič, ne da mladi ne znajo nič, ti si defektno in nesposobno, ne samo imet zveze in otrok, ampk povsod. Ti si višek, ne mladi na račun katerih boš dobivlo potem penzijo ali stalno socialno. In res ste od vrag, deset let že smrdite dneve in noči na monu, čez dest let boste enako, pa še bi pljuval po vseh normalnih , otrocih in mladih, golazen smrdljiva do koca motena.
[/quote]

Še leta 1900 niso bli samski odveč če so le lohk delal, kaj šele sedaj ko vplačujejo, da ima tvoja stara penzjon ,pa odvaja/jo/mo davke da se tvoj mulc šola in kašlja po ordinacijah in še ti si se na njegov račun valjal po bolniški. Pa ne očitam samo tko je !
Ne podcenjuj in jebi preveč ljudi, ket niso/mo vsi samski, ker bi bli odvečni in bebavi debili!! Ti garantiram,da si z marsikterimi od teh ki jih zdej ponižuješ niti na kofe ne upaš, ker imaš tolk bolne, da bi te marskdo z veseljem
Po zobeh usekal!

In v takih temah pa še ti, koje Ext- prej Tarči, ki sicer piše dokaj normalno, pokažejo, zakaj so samski ostanki. Ker so enostavno neodrasali, nezmožni zrelosti in odgovornosti in čiste zgube.

Tako je, idioti se mi ne smilite, ker ste pač idioti. Kdo ti je kriv, da si butast, če bi bil pameten, bi šparal celo življenje za stara leta. Aja, nimaš kaj. Glej, meni se luzerji en smilite, ker od takih že celo življenje poslušam, da so pametni, jaz pa neumen.

zaradi mene, pa če pocrkate v sirotinji, vseeno mi je, kdo vam je kriv, da ste civilizacijsko nazadovali in da ste neuporabni v modernem svetu?

Še leta 1900 niso bli samski odveč če so le lohk delal, kaj šele sedaj ko vplačujejo, da ima tvoja stara penzjon ,pa odvaja/jo/mo davke da se tvoj mulc šola in kašlja po ordinacijah in še ti si se na njegov račun valjal po bolniški. Pa ne očitam samo tko je !
Ne podcenjuj in jebi preveč ljudi, ket niso/mo vsi samski, ker bi bli odvečni in bebavi debili!! Ti garantiram,da si z marsikterimi od teh ki jih zdej ponižuješ niti na kofe ne upaš, ker imaš tolk bolne, da bi te marskdo z veseljem
Po zobeh usekal!
[/quote]
Še enkrat, samski je trteje kolo na dvoklesniku, višek in breme. Kolikokrat še da boš razumelo, da če nisi del kroga, ki se vrti, potem si višek Kolikokrat ti še naj napišem, kako bi deset mladih ljudi oskrbovalo sto ostarelih, od penzij dalje, ker bi vas bilo toliko samskih brez otrok, ki ste ostareli?


Starsi se danes prav trudite dokazati, da ste najvecji shusi, lol.

Za to, da ima nekdo denar (papir brez vrednosti, lol) je moral nekaj narediti. In tisto nekaj ima uporabno/trzno vrednost. Produkt ali uslugo nekdo zeli oz. potrebuje in jo je pripravljen placati. To sicer komunajzarska politika s raznim posiljevanjem zakompicira, naredi nefer, ampak to je za starse ze visja matematika. Danes se za denar pac uporablja “brezvrednostni” papir. Gremo pa v smeri digitalnega, nevidnega, denarja. Nekoc se je pa kar drugega, od raznih kovin, sadezev, skoljk, … na dalje. Kakavov sadez se je dalo pojesti. Lupino skoljke malo tezje. Vrednost pa je tisto kar je “kjupec” pripravljen placati.

Kar vam hoce povedati je, da klamfate in klamfate, ponosni na svoj zivljenski dosezek, da ste spoceli par otrok. Mama mia, kak dosezek. Kaj pa za penzijo, ste si jo zasluzili? Ali boste pokrepali, ce vam jo se nerojeni otroci ne bodo nakazali?

NIč ti ne pomaga šapranje in noben denar, defekt, če ne bi bilo mladih aktivnih ljudi, da bi ti lahko kaj nudilo. Pa dobro, kako daleč seže vaša zarukanost?

Samo sem prepričan, da ti, ki noriš, boš zagotovo prvo vleklo stalno socialno in varstveni dodatek, ker taki ki nimate nič, niste nikoli delali in nič imeli, vedno najbolj norite in pljuvate po vrednih.


Ja zate se še posebej pomatram. Samo da boš lažje spal. Ker če bi hotel da bi začel malo razmišljat, bi ti napisal, da imajo ljudje brez otrok lahko različne vzroke, zakaj jih nimajo. Lahko jih, ne boš verjel, ne morejo imet. Lahko so dejansko tako plonk, da jih ne bi biti mogli preživet. Lahko so bolni, pa ne upajo reskirat, da bodo prej sirote, preden odrastejo. Malo vas je popolnih. No ampak kar se mene tiče, raje sem suha veja, kot pa štor, kot si recimo, ti.
Če se že zmerjamo;-)

Kaj mi pa nudijo brezposelni diplomirani varstvoslovci?

Torej si celo življenje planiral biti luzerski ločenec, našutiran, brez izobrazbe in brez denarja?

Stari, čestitam. tebi je pa res uspelo v lajfu. vsaka kelnarca je uspešnejša od tebe he he.


Starsi se danes prav trudite dokazati, da ste najvecji shusi, lol.

Za to, da ima nekdo denar (papir brez vrednosti, lol) je moral nekaj narediti. In tisto nekaj ima uporabno/trzno vrednost. Produkt ali uslugo nekdo zeli oz. potrebuje in jo je pripravljen placati. To sicer komunajzarska politika s raznim posiljevanjem zakompicira, naredi nefer, ampak to je za starse ze visja matematika. Danes se za denar pac uporablja “brezvrednostni” papir. Gremo pa v smeri digitalnega, nevidnega, denarja. Nekoc se je pa kar drugega, od raznih kovin, sadezev, skoljk, … na dalje. Kakavov sadez se je dalo pojesti. Lupino skoljke malo tezje. Vrednost pa je tisto kar je “kjupec” pripravljen placati.

Kar vam hoce povedati je, da klamfate in klamfate, ponosni na svoj zivljenski dosezek, da ste spoceli par otrok. Mama mia, kak dosezek. Kaj pa za penzijo, ste si jo zasluzili? Ali boste pokrepali, ce vam jo se nerojeni otroci ne bodo nakazali?
[/quote]

Ne gre nikakor ne, da gre za ljudi ne neke vrednosti, ki si jih je izmislil človek, če ne bo dovolj aktivnih ljudi, boš ti en drek živelo. En mlad pač ne bo oskrboval pet, dest vas danes nesramnih in norečih, motenih samskih in potem ostarelih.


Še enkrat, samski je trteje kolo na dvoklesniku, višek in breme. Kolikokrat še da boš razumelo, da če nisi del kroga, ki se vrti, potem si višek Kolikokrat ti še naj napišem, kako bi deset mladih ljudi oskrbovalo sto ostarelih, od penzij dalje, ker bi vas bilo toliko samskih brez otrok, ki ste ostareli?
[/quote]
Pa kaj jamraš o penzijah. Itak gre v to smer, da jih večina ne bo dočakala. Pa ne zaradi pomanjkanja otrok.

Torej si celo življenje planiral biti luzerski ločenec, našutiran, brez izobrazbe in brez denarja?

Stari, čestitam. tebi je pa res uspelo v lajfu. vsaka kelnarca je uspešnejša od tebe he he.
[/quote]
Kam bi defektno spet fuzlalo temo?


Pa kaj jamraš o penzijah. Itak gre v to smer, da jih večina ne bo dočakala. Pa ne zaradi pomanjkanja otrok.
[/quote]
Evo ga, kot razvajen froc, naravnost na ravni sedemletnika. Ja ni čudno potem , da si samski ostanek in zguba.

Kako nas je komunajzerstvo z nategom “medgeneracijske solidarnosti” vrnilo v cas, kjer so ljudje imeli cim vec otrok v upanju, da jih bo cim vec prezivelo in kaksnemu od njih celo toliko uspelo, da bo starsem na stara leta pomagal preziveti.

To je dosezek komunajzerstva. Da nas je se mentalno vrnil 20 let nazaj. Vsaj tiste ne pretirano inteligentne, lol. Ostale pa sistem seveda le izkorisca.

Tu vidimo, da marsikateri stars na otroke gleda kot na svojo penzijo. Prazgodovinsko razmisljanje. 🙂

Itak, itak, na dosežkih komunajzarstva vse od nasatnka, obstaja človeštvo in ves živalski svet, od zdaj naprej bo pa po motencih, ki pravite, da so otroci nepotrebni in da jih imajo le bebci….fajn to, čudovit nesnaga ste, brez primere v zgodovini.


Evo ga, kot razvajen froc, naravnost na ravni sedemletnika. Ja ni čudno potem , da si samski ostanek in zguba.
[/quote]
Lej tole je marx napisal 1844, povej mi kaj se je v tem času spremenilo:
The lowest and the only necessary wage rate is that providing for the subsistence of the worker for the duration of his work and as much more as is necessary for him to support a family and for the race of labourers not to die out. The ordinary wage, according to Smith, is the lowest compatible with common humanity [6], that is, with cattle-like existence.

Lubeki, Bismarckov sistem penzij ne bo deloval več. Bo treba kr delat skoraj dokler ne krepneš. Ali pa varčevati v času aktivne dobe.

Bismarck si je izmislil penzije za to, da državni uslužbenci niso umrli v totalni bedi. večina ljudi penzije niti dočakala ni, ker so živeli 50 let, ne 80 ali več.

Danes, ko bi radi ljudje dolgo živeli, je edino odgovorno, da za čas življenja za to varčujejo.

Smisel otrok je v vsem drugem kot tem kar ti vztrajno poudarjas. Ampak, ce se ne mores pohvaliti z drugim kot tem, da si otroka spocel, pac glamuriziras svoj komunajzerski pogled na “medgeneracijsko solidarnost”, ki je le politicni nateg, da se danes zasluzeno zagoni, jutri bodo pa drugi zate delali, lol. Kar je izrazito sebicen pogled, mimogrede. Prva generacija, ki se je tega spomnila, se je omastila. Naslednja ze manj. Generacija danes mladih pa bo zgolj najebala. Ves, na spletu je predavanje enega prof emeritusa ene univerze v Coloradu v katerem lepo razlozu eksponentni racun, ki je bistvo problema nategavscine imenovane medgeneracijska solidarost. Visja matematika, vem. Ampak malo izobrazbe vam ne bi skodilo. 😉

New Report

Close