Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?

Zakaj naj bi bilo samsko življenje dražje?


Starsi se danes prav trudite dokazati, da ste najvecji shusi, lol.

Za to, da ima nekdo denar (papir brez vrednosti, lol) je moral nekaj narediti. In tisto nekaj ima uporabno/trzno vrednost. Produkt ali uslugo nekdo zeli oz. potrebuje in jo je pripravljen placati. To sicer komunajzarska politika s raznim posiljevanjem zakompicira, naredi nefer, ampak to je za starse ze visja matematika. Danes se za denar pac uporablja “brezvrednostni” papir. Gremo pa v smeri digitalnega, nevidnega, denarja. Nekoc se je pa kar drugega, od raznih kovin, sadezev, skoljk, … na dalje. Kakavov sadez se je dalo pojesti. Lupino skoljke malo tezje. Vrednost pa je tisto kar je “kjupec” pripravljen placati.

Kar vam hoce povedati je, da klamfate in klamfate, ponosni na svoj zivljenski dosezek, da ste spoceli par otrok. Mama mia, kak dosezek. Kaj pa za penzijo, ste si jo zasluzili? Ali boste pokrepali, ce vam jo se nerojeni otroci ne bodo nakazali?
[/quote]

Denar je brez vrednosti, vendar ne tako dobesedno kot beres. Imas denar in si z njim nekaj kupis. Ja ima vrednost. Vendar ali ima vrednost to kar si kupil. Kruh in srajca ne, izlet tudi ne. Ker ima zate neko vrednost, vendar ali lahko meni prodas svojo srajco ali izlet. Ne.
Ko bos imel pa nepremicnino ali zlato pa lahko prodas. Torej imas vrednost. To je samo sablonski primer, ampak nekega dne ti ravno to lahko prinese vrednost in zivljensko eksistenco. Ker ce imas zimnico polno denarja, ti ne bo nic pomenila v kolikor politicne situacije naredijo krizo. In vse kaze na to. Toliko o papirju-denar. Enako je z digitalnim denarjem. Vse kar ni oprijemljivo je dvomljivo.

Meni otroci ne bodo rabli nicesar nakazovati. Zame poskrbljeno danes za stara leta. Moji otroci si bodo pa sami morali zasluziti, za svoj kruh in za svojo streho nad glavo.

Denar je brez vrednosti, vendar ne tako dobesedno kot beres. Imas denar in si z njim nekaj kupis. Ja ima vrednost. Vendar ali ima vrednost to kar si kupil. Kruh in srajca ne, izlet tudi ne. Ker ima zate neko vrednost, vendar ali lahko meni prodas svojo srajco ali izlet. Ne.
Ko bos imel pa nepremicnino ali zlato pa lahko prodas. Torej imas vrednost. To je samo sablonski primer, ampak nekega dne ti ravno to lahko prinese vrednost in zivljensko eksistenco. Ker ce imas zimnico polno denarja, ti ne bo nic pomenila v kolikor politicne situacije naredijo krizo. In vse kaze na to. Toliko o papirju-denar. Enako je z digitalnim denarjem. Vse kar ni oprijemljivo je dvomljivo.

Meni otroci ne bodo rabli nicesar nakazovati. Zame poskrbljeno danes za stara leta. Moji otroci si bodo pa sami morali zasluziti, za svoj kruh in za svojo streho nad glavo.
[/quote]
Ampak tudi ti nisi razumel poante, če otrok ne bo, oziroma jih bo premalo, ti nobeno zlato ne omogoča v strosti eksistence, v tem je point. Enostavno ne razumete več niti tega kaj ste se učili v šoli, kao neka vrsta sploh obstane in da je edina vrednost pri tem življenje samo, ne zlto, ne denar, ne telefončk, bajta, nič od tega, brez vseg tega je človek že živel in lahko da tudi bo, brez otrok, pa ne bo.

Res velike bedarije piše, ne vi, ki pravite, da so otroci nepotrebni? Sami se niste rodili in res mislite, da bi danes obstajali, če bi v zgodovini v večini bili ljudje taki kot ste vi? Viharni ima še kako prav.
[/quote]
Kje sem napisala, da so nepotrebni? Zaradi mene jih imejte 20, vendar sami poskrbite zanje. Pravim le, da imajo tisti z veliko otroki tudi veliko ugodnosti, olajšav, torej so na boljšem od samskih. Pizdite čez samske oz pare brez otrok, ne zavedate se pa tega, da ti plačujejo več v državni blagajno in to zato, da jo lahko vi ožemate, ker imate toliko in toliko sončkov.

Dej ne halucinirej pacient !
Da ti naprej povem, da še noben ki je dneve in to redno prisoten po takeleh forumih ni bil nikdar nek blazen profit družbe, razen kar je na račun kakšnga ki cele dneve dela požrl, ampak to je lasten profit klošarja, ni profit družbe.
Tedne nazaj ti je bla vsaka najemnina preveč, še neprofitno bi rad, vse bi zastonj.
Delaj!
Jaz sem tud, da sem si kej ustvaril in enako moji stari in prejšna generacija tud! Noben nam ni nič dal, nobenga nismo zajedal in izpodjedal, tko kot ti, ki si upaš srat in povzročat sramoto še pametnejšim tukaj gor!
Zarad takih sralcev kot si ti,me tudi če mi plačajo ne dobijo gor z registriranim nadimkom. Ker me je enostavno sram med klošarji, kakršen si ti. Brezzob, zanikrn, neumit, zarašcen in strgan lenuh me bo iz virtuale napadal in me žrl. Pa odjebi cigo..! Dost te mam!
Sramota za moderatorje da zdraharja, ki vsepoprek žali ženske, moške, samske…..res sramota, da te ne zablokirajo in spodijo!
Ma te tud bral ne bom več, če te pa že bom jih bom pa v bodoče opozoril na žalitve in povzročanje slabe volje in nelagodja med kulturnimi uporabniki, ki nas je čedalje manj, še tisti, ki smo umirjeni, se po branju tvojega sranja razjezimo in spustimo pod nivo, vendar mi je jasno, da prašiču z besedami bolj malo dopove človek,, je treba bit svinja ali ****** kot ti!

Bebaste babe res, ki se še spuščate z njim sploh v kakršnokoli debato! Pisda res ne vem a ste tko nizko in švoh, d je treba že za klošarjem rint!!
[/quote]

Boljsga komentarja ze celo vecnost ni blo tuki gor !!! Kooooncno da nekdo zapre goflo nicvrednemu prdcu k se ma za neki vrednega k ma nekje dva otroka in ju obcasno za par ur vidi. Huuuuh res dosezek. Da mu je pa druzina razpadla je kar velik poraz in stari prdec je zabluzil. Tolazba mu je samo to da nekje tam nekoga ima.. samo stari moj ni to to..razpadl je po tvoji krivdi in zdej sovrazs vse zenske na svetu. Viharni se zmer loh tazadno nastavs pa ratas pedercina.

Boljsga komentarja ze celo vecnost ni blo tuki gor !!! Kooooncno da nekdo zapre goflo nicvrednemu prdcu k se ma za neki vrednega k ma nekje dva otroka in ju obcasno za par ur vidi. Huuuuh res dosezek. Da mu je pa druzina razpadla je kar velik poraz in stari prdec je zabluzil. Tolazba mu je samo to da nekje tam nekoga ima.. samo stari moj ni to to..razpadl je po tvoji krivdi in zdej sovrazs vse zenske na svetu. Viharni se zmer loh tazadno nastavs pa ratas pedercina.
[/quote]
Česa vse, kakih neumnosti in primitivne zlobe se oklepate, da bi opravičili svoj primankljaj povsod. Nič ve ne prispevtae, samo jemljete, vam Viharni prav pove. Samske ženske še posebej, teh je sama zloba, povsod kjer so, v vsakem kolektivu sami problemi z njimi.


Česa vse, kakih neumnosti in primitivne zlobe se oklepate, da bi opravičili svoj primankljaj povsod. Nič ve ne prispevtae, samo jemljete, vam Viharni prav pove. Samske ženske še posebej, teh je sama zloba, povsod kjer so, v vsakem kolektivu sami problemi z njimi.
[/quote]
Po moje si ti le njegov klon, lol.


Ampak tudi ti nisi razumel poante, če otrok ne bo, oziroma jih bo premalo, ti nobeno zlato ne omogoča v strosti eksistence, v tem je point. Enostavno ne razumete več niti tega kaj ste se učili v šoli, kao neka vrsta sploh obstane in da je edina vrednost pri tem življenje samo, ne zlto, ne denar, ne telefončk, bajta, nič od tega, brez vseg tega je človek že živel in lahko da tudi bo, brez otrok, pa ne bo.
[/quote]

Razumem jaz point razmnozevanja in vem vse to. Ja kaj pa naj, se 100 otrok rodim al kaj?
Rodila sem jih, ker sva jih zelela imeti. Toliko, kolikor jih lahko prezivim brez da hodim na csd in rdeci kriz. Imam 25 let delovne dobe pa se toliko bo treba verjetno. Menda sem dovolj druzbi prispevala z delom, davki in nataliteto. Od mene dovolj. Za bodocnost sem mislila.

Zivimo pa v demokraciji, vsak sam izbira kako bo zivel. Da se ne vtikam v druge. Vsak naj sam izbira. Vsak ima pravico do svojega mnenja in me ne moti. Oglasila sem se pa zato, ker nekateri samski mislijo, da zivijo moje otroke na racun olajsav, ki jih dobim. Tudi jaz placujem davke in delam. Davki pa ne gredo samo za moje olajsave.
Jaz imam otroke zase, za svojo sreco. To da bodo nekega dne delali in sami placevali davke, da bodo drzbi prinesli korist pa je zivljenski ciklus.
Tudi vi samski niste z Marsa, ste rojeni. In posledicno koristite vse kar so vam starejse generacije dale. Kaj boste v zivljenju dali od sebe je pa vasa stvar. Jaz nekaj sem in marsikaj se bom.


Česa vse, kakih neumnosti in primitivne zlobe se oklepate, da bi opravičili svoj primankljaj povsod. Nič ve ne prispevtae, samo jemljete, vam Viharni prav pove. Samske ženske še posebej, teh je sama zloba, povsod kjer so, v vsakem kolektivu sami problemi z njimi.
[/quot

Polarc a ti kr sam seb odgovarjaš in pišeš? Hahaha. Te pisava izdaja.

Itak polarni bebavko se lahko strinja edino sam s sabo zato pise z drugim nickom ces drugi so tok naivni da me ne bojo pogruntal. Eh bebec zagamani, sprijazni se da si odpikan. Kar si yebal si yebal nema vise. Spravi se delat ne da 24ur visis kle in serjes, od moje place in vseh ki delamo zivis bebec zabiti. Lastni sin se te sramuje ker si nula, nimas mu kaj pokazat, nic nisi. Mami ima urejen lajf, pa ti bebavko edino veselje zate je bluzenje na monu, ha modri val ups viharni jezdec. Ejjjjjeejeej zivljenje ni potica hahaha

Razumem jaz point razmnozevanja in vem vse to. Ja kaj pa naj, se 100 otrok rodim al kaj?
Rodila sem jih, ker sva jih zelela imeti. Toliko, kolikor jih lahko prezivim brez da hodim na csd in rdeci kriz. Imam 25 let delovne dobe pa se toliko bo treba verjetno. Menda sem dovolj druzbi prispevala z delom, davki in nataliteto. Od mene dovolj. Za bodocnost sem mislila.

Zivimo pa v demokraciji, vsak sam izbira kako bo zivel. Da se ne vtikam v druge. Vsak naj sam izbira. Vsak ima pravico do svojega mnenja in me ne moti. Oglasila sem se pa zato, ker nekateri samski mislijo, da zivijo moje otroke na racun olajsav, ki jih dobim. Tudi jaz placujem davke in delam. Davki pa ne gredo samo za moje olajsave.
Jaz imam otroke zase, za svojo sreco. To da bodo nekega dne delali in sami placevali davke, da bodo drzbi prinesli korist pa je zivljenski ciklus.
Tudi vi samski niste z Marsa, ste rojeni. In posledicno koristite vse kar so vam starejse generacije dale. Kaj boste v zivljenju dali od sebe je pa vasa stvar. Jaz nekaj sem in marsikaj se bom.
[/quote]

Tebi zgleda res ni jasno ama nič,nada kako sistem deluje. Kdo izplačuje otroske dodatke? Drzavne stipendije? Dodatke na veliko druzino? Drzava menda. Od kje pa drzavi denar? Od davkoplacevalcev. Jaz kot samski placujem vse omenjeno, koristim pa tega ne. Pa recimo olajsava pri dohodnini itd. Torej ja samski med drugim placujemo otroske dodatke,drzavne stipendije itd, ker pa nimamo otrok tega ne korostimo. Drzi tudi, da ti to placujes samo ti to tudi pokoristis, jaz recimo ne. Moti vas, ker bodo kao vasi otroci delali za nase penzije, ne moti vas pa da mi delamo za vase pamze in vase dodatke taksne in drugacne. Verjetno spet ne bos dojela a?

Tebi zgleda res ni jasno ama nič,nada kako sistem deluje. Kdo izplačuje otroske dodatke? Drzavne stipendije? Dodatke na veliko druzino? Drzava menda. Od kje pa drzavi denar? Od davkoplacevalcev. Jaz kot samski placujem vse omenjeno, koristim pa tega ne. Pa recimo olajsava pri dohodnini itd. Torej ja samski med drugim placujemo otroske dodatke,drzavne stipendije itd, ker pa nimamo otrok tega ne korostimo. Drzi tudi, da ti to placujes samo ti to tudi pokoristis, jaz recimo ne. Moti vas, ker bodo kao vasi otroci delali za nase penzije, ne moti vas pa da mi delamo za vase pamze in vase dodatke taksne in drugacne. Verjetno spet ne bos dojela a?
[/quote]

Brez veze se spuscat v debato v kateri sva vsak na svojem bregu. Mi je skoda casa za to. Jaz dovolj dobro dojemam vse, ti pa se bos scasoma. LP

New Report

Close