Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj narodi propadajo

zakaj narodi propadajo

Je kdo bral, je vredna branja?

Why Nations Fail – Wikipedia

Zato, ker  narodnost, nacionalnost, zavira globalizem, potrošništvo , masone, povdarja identiteto, različnost, krepi nacionalno zavest. povdarja pomen družine….. Gnila civilizacija iztreblja vse, kar je lepo, pozitivno, moralno, empatično, pošteno….. Pametnemu dovolj!

ja, že, ok, sam mene je zanimalo za knjigo, no itak sem jo že naročil, tko da…

Hvala vseeno.

Slovenci propadamo samo zaradi žlehnobe in fovšije.

Zakaj narodi propadajo. No knjige sicer nisem brala. Definitivno pa zato, ker hočejo prevladat nad drugo raso.

Še vedno.

Ali jih pobijejo ali vržejo atomsko, ali jaj novejšega v novi dobi…

 

Narodi propadajo enostavno, ker ni vec odnosa in clovecnosti do drugega. Kriva je politika in kapitalizem. Vsi imamo prenatrpano zivljenje in posledicno smo nezadovoljni.

Odgovor na objavo uporabnika
neodvisni komentator, 20.08.2021 ob 05:57

Slovenci propadamo samo zaradi žlehnobe in fovšije.

Točno !

Odgovor na objavo uporabnika
Bravo209, 25.08.2021 ob 23:56

Točno !

V bistvu ne. Zaradi pohlepa in lenobe. Raje tujcu šenkujemo za drobtinice, kot da bi se naučili gospodarit s tem kar imamo. Korupcija… Smo lep primer kako par qvislingov uniči državo.

Zakaj propadajo narodi?

Zaradi pohlepa. Pohlep, ego=sin alfa, je generator sprememb.

Kot vidite ljudje razpadajo v tej sloveniji okol poglej vprašaj ljudje in odprl se bo vaš vid bolje . slabo je za vse  živimo v tako kontrolo z vlado da nas silijo da nas zaprejo da nas poberejo €  mladina nima dela nima smisla živet ker kako boš z 1000€ plačo preživel kako ? stanovanje dražje hrana avto davke. Ko kradeš bogatim ljudjem si kriminalc ko bogati kradejo od tebe to je capitalism. vsi ki so v vladi so PRODANE DUŠE POHLEP . ALI ALI MOŽNOST LE MI IMAMO DA USTANEMO VSI SKUPAJ PA DA GREMO Z VILAM IN SEKIRAM NOTR V PARLAMENT PA JIH VRŽEMO VEN . KAKO SO naši predniki naredil ? tud tako .

Sem prebrala Ožino svoboščin, Zakaj narodi propadajo pa ne. Mogoče bom še to, če bom imela čas.

Ožina svoboščin je dobra knjiga. Če bi jo Ched prebral, sploh ne bi tega napisal, kar je napisal.

Tipični primer smo Slovenci:
Propadamo zaradi pohlepa. Zmaga tisti, ki zna živeti ceneje in bolj enostavno.
z zdravljenjem enega “srednje bolnega” lahko nafutraš 756 otrok.
Zmagujejo pa vedno barbarske nacije. Tudi Slovani smo se sem priselili kot barbari.
Pa nikjer ne piše, da je ta prostor vedno rezerviran za nas. Jok. Odpade.

Preživeli bodo narodi z naraščajem. Slovenke so kar se tega tiče prave grobnice.

 

Migrantki pa ni problem kar naprej doživljat verižne orgazme.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 19.08.2021 ob 12:58

Zato, ker  narodnost, nacionalnost, zavira globalizem, potrošništvo , masone, povdarja identiteto, različnost, krepi nacionalno zavest. povdarja pomen družine….. Gnila civilizacija iztreblja vse, kar je lepo, pozitivno, moralno, empatično, pošteno….. Pametnemu dovolj!

👍👍👍

Financiranje poštenega in hitrega

Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti.

Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in 

podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule. Kontakt samo po e-pošti ([email protected] ), da izkoristijo finančno pomoč.

Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni.

S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 € . Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so:

* Osebno posojilo

* Posojilo za komercialno denar

* Negotovo, hitro in preprosto posojilo …

Kontaktirajte: 

[email protected]

Naš uspeh pri delu je 100%

Ja Povsem prava ugotovitev..

A si prebral?se splača prebrat?

Odgovor na objavo uporabnika
Za wd, 15.02.2022 ob 17:41

A si prebral?se splača prebrat?

Jo imam še v delu, ni dolgo, ko sem jo dobil. Meni je zanimiva, je eno razmišljanje, zgodbe, veliko zgodovine, da mal za mislit.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 15.02.2022 ob 18:30

Jo imam še v delu, ni dolgo, ko sem jo dobil. Meni je zanimiva, je eno razmišljanje, zgodbe, veliko zgodovine, da mal za mislit.

Hvala,bom probala narocit,prebrat.Zakaj si tsko dolgo čakal nanjo-knjigo?A si pred kratkim naročil?

Odgovor na objavo uporabnika
Za wd, 15.02.2022 ob 19:28

Hvala,bom probala narocit,prebrat.Zakaj si tsko dolgo čakal nanjo-knjigo?A si pred kratkim naročil?

Sem malo pozabil nanjo. Ko sem jo naročil, je bila hitro doma.

Mal za probo:

https://www.bukla.si/doc/product/zakaj-narodi-propadajo.pdf

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 15.02.2022 ob 19:47

Sem malo pozabil nanjo. Ko sem jo naročil, je bila hitro doma.

Mal za probo:

https://www.bukla.si/doc/product/zakaj-narodi-propadajo.pdf

Hvala!

Hvala Wd. Mogoče bo pa zanimivo branje.

New Report

Close