Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ne marate muslimanov

Zakaj ne marate muslimanov

Pri meni sigurno ne gre za sovraštvo, saj so vsi muslimani (če tako rečem gre za jugoslovanske muslimane), ki jih poznam super ljudje.

Ampak, ko začne milijonska masa muslimanov zazvemati Evropo, je pa to zelo velik alarm, da zelo nasprotujem dosedanji politiki v zvezi z migranti, kar pomeni, da sem absolutno za zaprtje meja. Narodi so se vedno selili in zgodovina nas bi morala naučiti, da prihod velike mase ljudi z drugačno kulturo bistveno vpliva na način življenja. Tukaj je ogromno zastašujočih podatkov v zvezi s tako drugačno kulturo, da se zgrozim kako nekateri samo zamahnejo z roko, ko gre za migracije. Ja, problemi še niso tukaj, ampak v primeru naselitve npr. milijona migrantov v Sloveniji, kar se lahko zgodi v enem mesecu imamo pred sabo popolnoma drugačno sliko Slovenije, popolnoma drugačno življenje kot ga živimo danes.

Ja, “troedini Bog” pomeni tudi nekaj drugega, ampak se kar prikladno sklada tudi s širšo realnostjo – da je bog kristjanov, muslimanov in judov isti bog, ker so ga vse tri vere pobrale iz puščavske Stare zaveze. 🙂

To je bolj pomemben pomen “troedinega boga” za današnji čas in širšo družbo, ki veliko več pove.

Oh, to si ti pobralo od neke zelo verodostojne izjave na spletu.😁 Zanimivo, da ljudje vedno takoj pograbite tisto kar štrli z neumnostjo daleč na ven, kot pa kaj pametnega. Človek se vsaj vedno znova nareži pošteno, kako ste zabiti in usekani in kaj vse prinesete na plan.😁😁😁

Resnico še posebej radi prinesemo na plan, še posebej, če je zanimiva 😉

Daleč najbolj neumno pa je za moje pojme, da islam, krščanstvo in judovstvo večino črpajo iz iste mitologije, po drugi strani se pa pretvarjajo, da nimajo nič skupnega in se celo koljejo (sej ne, da drugih ne koljejo, ampak ko se med sabo, je daleč najbolj neumno).

Proti vsem veram sem.
Zato, ker so se največje hudobije zgodile v imenu vere in boga. Ni važno katerega.
Dejansko bi morali vse povrsti tožiti za izrabljanje vere v politične koristi.


Resnico? Pa si sploh kdaj v življenju kaj prebralo? Ker, na čem katera vera temelji in njen izvor, je namreč že vse zapisano daleč nazaj v zgodovini, tako da boš težko s tako vesoljno bedarijo šlo čez to, mar ne?

Po tvoje je bolje, ko koljejo druge?

Ja. Muslimanstvo je matriarhat. Tako je to.
Sicer ga imaš pa že doma.

Po tvoje je bolje, ko koljejo druge?
[/quote]

Ne, samo malo manj neumno, če že poslušaš troedinega Boga/Jahveta/Alaha

No, kar jih osebno poznam, predvsem migrante iz Velike Kladuše, so sovražni, prikrito in odkrito, tudi z umorom, kradljivi, pogoltni in spravijo te s svojega, kot jež lisico. Tudi do svojih ljudi.
To, da niso za to nič kaznovani, že 40 let, je posebnost prve vrste.

Ne, samo malo manj neumno, če že poslušaš troedinega Boga/Jahveta/Alaha
[/quote]
Kaj če bi nehal provocirat. Če bi bil količkaj ateista, bi vedel, da ako je alahova volja si med prvimi nataknjenimi na kol. Oz jahvetova itd.

Ne maram fanatikov na splošno.
Ne maram ljudi, ki izrabljajo kateregakoli boga ali idejo za svoje cilje, ali za opravičevanje nasilja in zla.


Resnico? Pa si sploh kdaj v življenju kaj prebralo? Ker, na čem katera vera temelji in njen izvor, je namreč že vse zapisano daleč nazaj v zgodovini, tako da boš težko s tako vesoljno bedarijo šlo čez to, mar ne?
[/quote]

Ja, je zapisano, da se je Jahve pojavil najprej v judovski Tori, katero sta (skupaj z Jahvetom samim) skopirala krščanstvo in islam, tako sta nastala tudi Bog in Alah in s tem je bila sklenjena troedina puščavska naveza.


Kaj če bi nehal provocirat. Če bi bil količkaj ateista, bi vedel, da ako je alahova volja si med prvimi nataknjenimi na kol. Oz jahvetova itd.
[/quote]

Če bi ti razumel napisano, bi ti bilo jasno, da ravno to pravim. Ravno zato je malenkost bolj trapasto po Bogu/Jahvetu/Alahu, ko se v puščavskem troedinem kultu med sabo sklofajo, ker so jim primarna tarča ateisti. Res me ni treba parafrazirat.

Če bi ti razumel napisano, bi ti bilo jasno, da ravno to pravim. Ravno zato je malenkost bolj trapasto po Bogu/Jahvetu/Alahu, ko se v puščavskem troedinem kultu med sabo sklofajo, ker so jim primarna tarča ateisti. Res me ni treba parafrazirat.
[/quote]
Pojdi mednje in jim povej. Pa tarčo si nabij na čelo.


Pojdi mednje in jim povej. Pa tarčo si nabij na čelo.
[/quote]

Takoj za tabo.

Takoj za tabo.
[/quote]

Zakaj, ti menda to podpiraš, jaz ne. Raje vidim da se med sabo potolčejo, kot pa da gredo na nič krive ostale.

Zakaj, ti menda to podpiraš, jaz ne. Raje vidim da se med sabo potolčejo, kot pa da gredo na nič krive ostale.
[/quote]

Močne privide imaš. Si prepričan, da ni kakšne puščavske inspiracije pri njih?

Močne privide imaš. Si prepričan, da ni kakšne puščavske inspiracije pri njih?
[/quote]

Moje prepričanje je, da med muslimani, ateisti, kristjani ali budisti ni razlik. Niti, ali še posebej, ko gre za zagovarjanje osebnih prepričanj. Vse je samo vprašanje kako daleč greš.
Med ateisti je prav toliko radikalcev, ekstremistov, ki bi z veseljem klali, če bi le lahko, kot med ostalimi.

Moje prepričanje je, da med muslimani, ateisti, kristjani ali budisti ni razlik. Niti, ali še posebej, ko gre za zagovarjanje osebnih prepričanj. Vse je samo vprašanje kako daleč greš.
Med ateisti je prav toliko radikalcev, ekstremistov, ki bi z veseljem klali, če bi le lahko, kot med ostalimi.
[/quote]
In zakaj naj ne bi mogli? Daj prosim debilnosti kloftat. Med drugim ker nimajo tako bolane vere,ki to promovira,dovoljuje,oprosca IN skupnosti ter debilnih imamov,ki to celo spodbujajo ali vsaj tolerirajo. Niti priblizno veri ne mores primerjati. Njihova je totalno zaostala. Kot krscanska stoletja nazaj.


In zakaj naj ne bi mogli? Daj prosim debilnosti kloftat. Med drugim ker nimajo tako bolane vere,ki to promovira,dovoljuje,oprosca IN skupnosti ter debilnih imamov,ki to celo spodbujajo ali vsaj tolerirajo. Niti priblizno veri ne mores primerjati. Njihova je totalno zaostala. Kot krscanska stoletja nazaj.
[/quote]
Zakaj… Ker če pišeš o ubijanju in si kolikor toliko resnicoljuben ne moreš mimo ubijanja, ki ga je počel zahod, https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_1945{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}931989
Muslimani niso nič boljši, niti slabši. Ko bodo imeli šanso, nam bodo zavili vrat. Prav tako, kot vsi ostali. Gre samo zato, kdo predstavlja največjo nevarnost določen trenutek.

Pobijanja nedolžnega prebivalstva v imenu vere ne toleriram. Omejevanja pravic žensk tudi ne. Smo v Evropi, ki je priča vsemu dogajanju.
Nič nimam proti multi- kulti, a to veliko priseljevanje ni prineslo nič dobrega.

Če bi ti razumel napisano, bi ti bilo jasno, da ravno to pravim. Ravno zato je malenkost bolj trapasto po Bogu/Jahvetu/Alahu, ko se v puščavskem troedinem kultu med sabo sklofajo, ker so jim primarna tarča ateisti. Res me ni treba parafrazirat.
[/quote]

Ti boga boga žrtev ateistična ti. Predlagam ti za eno malenkost izzivalen sprehod (že kratke hlače in majička zadoščata, res hudo izzivanje, mar ne) najprej po Rimu in Vatikanu, potem pa še po Saudski Arabiji in Meki. Pa poročaj (če boš lahko).

Ti boga boga žrtev ateistična ti. Predlagam ti za eno malenkost izzivalen sprehod (že kratke hlače in majička zadoščata, res hudo izzivanje, mar ne) najprej po Rimu in Vatikanu, potem pa še po Saudski Arabiji in Meki. Pa poročaj (če boš lahko).
[/quote]

Evo, ste že začeli. Saj jaz vem, da ste vi Alaha prisiljeni malo manj poslušat od muslimanov zaradi sekularnih zakonov in tega, a to ne izhaja iz vas, temveč zunanje sekularne prisile. Ste le verniki istega troedinega božanstva kot muslimani.

New Report

Close