Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri balkanci zgledajo kot da so iz bližnjega vzhoda

Zakaj nekateri balkanci zgledajo kot da so iz bližnjega vzhoda

Primer: “novi” trener nogometnega kluba Olimpija, Savo Miloševič:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Savo_Milosevic-mc.rs.jpg/800px-Savo_Milosevic-mc.rs.jpg

tip je podoben Gadafiju…. Slovenski fuzbal je pa tako ali tako prestreljen z odsluženimi igralci iz balkana. In potem se NZS čudi zakaj se Slovenci nikoli nismo zares poistovetili s tem športom. Kako in s čim naj bi pa se?

Ker je prednik od marsikaterega turški vojak. Otomanski imperij pa se je raztezal od hrvaške pa do severne Afrike in so vojaki, ki so trosili seme Slovankam, prihajali seveda tudi od tam. Pa saj jih ne izdaja samo izgled. Poglej si njihovo glasbo, hrano, kulturo….

Moškim turška čepica, turški lajbič, turške hlače in opanke, ženske pa zakrite. To naj bi bila hr narodna noša… https://medisf.traasgpu.com/ifis/92280091378d38f8.jpg

Pa taki “hajduki” (borci proti turkom).

 

nova
Uredništvo priporoča

Lol, Hrvati so genetsko v 50% Turki ali Bošnjaki.

Ravno obratno, znano je, kdo je prvi  naselil Bosno. Kdo je bil prvi hrvaški in bosanski kralj okronan na tlu Bih? Bošnjaki niso  Turki, so slovanskega porekla. Čigav jezik govorijo?Je pa nekaj res, komunisti so  razdelili narod, Hrvaška in bih, sta kot dva prsta na roki, pa čeprav se nekateri trudijo dokazati nasprotno.

Mene pa bolj skrbi kako (ogabno) zgledajo SLOVENKE!

že nevem kolkič sprasujem to, pa mi  noben še ni odgovoril…

od kje vam črne oči?? slovani so svetli z modrimi.

stari moj kamorkoli se obrnem črne oči.. črno, črno, črno. pa ne mi rečt da je to vse od dol?

zakaj nimate modrih? kako da jaz turčin nimam črnih?

a mi prosim kdo odgovori???

zakaj so vam črne oči?

 

 

A mi lahko nekdo odgovori, ali  lahko obstaja narod, ali njegova identiteta brez  lastnega jezika?Bošnjaki, bosanci, muslimani, Turki. ali pa mogoče Hrvati, ali Srbi?

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 22.06.2021 ob 13:02

A mi lahko nekdo odgovori, ali  lahko obstaja narod, ali njegova identiteta brez  lastnega jezika?Bošnjaki, bosanci, muslimani, Turki. ali pa mogoče Hrvati, ali Srbi?

evo jaz.

sem prav šel pogledat slike helene blagne in saše lendero. aj pogodi kakve boje su jim oči. evo ti dam en “hint” (namig)… modre pa zelene niso.

Pojem musliman, ne spada zraven, ker je to verska opredelitev, ampak vse drugo drži, ni jim najbolj jasna njihova identiteta. Ne obstaja nacija brez lastnega jezika. V Bosni se prepletajo slovanski, in turški geni, ki so prišli z turškimi vpadi. Mnogi v Bosni, bi ob iskanju prednikov, oziroma družinskega stebla, ugotovili, da imajo v svojih koreninah zelo čuden mix od Ukrajincev, Poljakov, Čehov, Nemcev, pa tudi Srbov, Hrvatov, in današnjih Bošnjakov.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 22.06.2021 ob 13:12

Pojem musliman, ne spada zraven, ker je to verska opredelitev, ampak vse drugo drži, ni jim najbolj jasna njihova identiteta. Ne obstaja nacija brez lastnega jezika. V Bosni se prepletajo slovanski, in turški geni, ki so prišli z turškimi vpadi. Mnogi v Bosni, bi ob iskanju prednikov, oziroma družinskega stebla, ugotovili, da imajo v svojih koreninah zelo čuden mix od Ukrajincev, Poljakov, Čehov, Nemcev, pa tudi Srbov, Hrvatov, in današnjih Bošnjakov.

a tako pojasnjuješ 95% delež črnih oči pri slovencih?

To, kar govorim ima povezavo, saj je znano, da je  mnogim današnjim prebivalcem Slovenije matična država Bosna ali Srbija. Glede Bosne je jasno, glede Srbije, pa je tudi znano, da so bili 500 let pod Turki.

Koliko današnjih prebivalcev Slovenije, vleče poreklo po enem, ali obeh starših, iz  Bosne ali Srbije?

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 22.06.2021 ob 13:23

To, kar govorim ima povezavo, saj je znano, da je  mnogim današnjim prebivalcem Slovenije matična država Bosna ali Srbija. Glede Bosne je jasno, glede Srbije, pa je tudi znano, da so bili 500 let pod Turki.

ja zato pa imate črne oči. a mi verjameš da mi se prou že gadi!!! prav gnusijo mi se že. kamorkoli pogledam črno črno črno črno črno črno črno črno črno črno črno

čččččččččččččččččččrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooo

črna barva oči ni iz tu. še dol je več folka z modrimi očmi. pa se mate za nekaj. njih pa za najnižje.

še modrih ne vidiš jeboote. modrih. samo črno črno črno črno črno. to ni iz tu!!! sem ti še v zgornjem odstavku napisal.

to niso geni slovanov. pa tista čisto črna barva las tudi ne.

vi ste kao rasa uh in ah… kao naravna elita… a oči vam crne… a u mene zelene.

a mi verjameš da če izvzamem familijo ne poznam nobenega z zelenimi. ej tudi enega ne. se ne spomnim kdaj sem nazadnje srečal koga z lepimi. neee pa to fuuuuuj. ma gadi mi se više da vas pogledam

Cefurji so vecinoma crni, pa ce se ti na glavo postavis.

Jaz pa še v življenju nisem videla koga s črnimi očmi. Ne v Slo, ne nikjer drugje. Tale, ki trobi o črnih očeh, je očitno farbnblind. Zenica je pri vseh ljudeh črna, ampak to ne šteje za barvo oči.

Kar se pa barv oči tiče pri Slovencih: imamo pa vse modre, sive, zelene, rjave. Črnih pa res ne. Lase imamo tudi od povsem blond, svetlo rjavi, temno rjavi. Tu pa tam pa tudi kak rdečelasec.

🙂

živnuo malo forum…

rjave oči… si zadovoljen/a? rjave. isti kuurac drugo pakovanje. nije govno nego se pas posro.

Zanimivo je tudi, da se na določenih geografskih območjih pojavljajo pogosteje, kot na primer na Finskem in v Estoniji. V teh dveh deželah ima kar 90 odstotkov ljudi modre oči, medtem ko je v ZDA vsako leto manj dojenčkov z modrimi očmi. Glede na to je povsem verjetno, da bodo sčasoma modre oči popolnoma izginile.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 19:16

🙂

živnuo malo forum…

rjave oči… si zadovoljen/a? rjave. isti kuurac drugo pakovanje. nije govno nego se pas posro.

Se ti  zavedaš, da si na slovenskem forumu?  Če ti ni do tega, da bi v Sloveniji govoril in pisal slovensko, ti predlagam, da se odpraviš nazaj na jug.

Drugače pa: nekje pol Slovencev ima modre, sive, zelene oči, nekje pol jih ima pa rjave. Kar se pa las tiče jih ima največ rjave lase. So pa tudi blond pa temnolasi.

Pri Guy Counseling so leta 2017 povprašali 90.000 spletnih obiskovalcev, za katero barvo oči menijo, da je najprivlačnejša. Kar 42,8 odstotka meni, da je to zelena barva. Sledi ji svetlo modra (22,59 %), barva lešnika (17,33 %), temno modra (10,2 %), rjava (5 %) , siva (2 %), barva ametista ( 2 %) in barva jantarja (1 %).

Pa dobr je, kaj je tako groznega na temnih oceh.? Prav lepe so.

To ne drzi,  da imajo vsi slovenci in slovenke temne oci, tako kot ne drzi da so vsi grdi. Lepo vas prosm no…  mutavi ste.

Ne bom pozabila moje tete, ko je spoznala od mojega moža familijo, prva stvar ki jo je rekla… e nisam znala, da su ovi slovenci tako ljepi ljudi, to sto jim je ljepa drzava, to znam ali vidi njih kako su ljepi. :))

Moj fotr pa ni mogu bit tih in je na to odgovoril… nisam ni ja znao, da sam znao najel bi ene 10 manekenov, da se delajo da so naši, vidi kako to sad izpade , oni ljepi a mi prema njima ruzni :)))

Najbolj redka barva oči na svetu je zelena. Le 2% ljudi po vsem svetu ima tako nenavadno lepo barvo.

de, de meri…. de, de…

pa”š opet lupat… i bacat tanjire.

Odgovor na objavo uporabnika
ne poznam nobenega, 22.06.2021 ob 19:29

Se ti  zavedaš, da si na slovenskem forumu?  Če ti ni do tega, da bi v Sloveniji govoril in pisal slovensko, ti predlagam, da se odpraviš nazaj na jug.

Drugače pa: nekje pol Slovencev ima modre, sive, zelene oči, nekje pol jih ima pa rjave. Kar se pa las tiče jih ima največ rjave lase. So pa tudi blond pa temnolasi.

pol a? pol?

stari moj jaz bi rekel 95% rjave, 4% modre in 1% ostalo

New Report

Close