Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri balkanci zgledajo kot da so iz bližnjega vzhoda

Zakaj nekateri balkanci zgledajo kot da so iz bližnjega vzhoda

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 19:35

de, de meri…. de, de…

pa”š opet lupat… i bacat tanjire.

Ajde mali ne lupetaj. E ko fol u bosni svi plavokosi, plavooki, zelenooki… Daj nemoj srat.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 19:37

Odgovor na objavo uporabnika
ne poznam nobenega, 22.06.2021 ob 19:29

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 19:16

🙂

živnuo malo forum…

rjave oči… si zadovoljen/a? rjave. isti kuurac drugo pakovanje. nije govno nego se pas posro.

Se ti  zavedaš, da si na slovenskem forumu?  Če ti ni do tega, da bi v Sloveniji govoril in pisal slovensko, ti predlagam, da se odpraviš nazaj na jug.

Drugače pa: nekje pol Slovencev ima modre, sive, zelene oči, nekje pol jih ima pa rjave. Kar se pa las tiče jih ima največ rjave lase. So pa tudi blond pa temnolasi.

pol a? pol?

stari moj jaz bi rekel 95% rjave, 4% modre in 1% ostalo

Ti, ki cele dneve visiš na monu in po bosansko klatiš po slovenskem forumu pač nisi nekdo, ki bi imel kaj pojma kakšne oči imamo Slovenci. Že samo v tej temi se vidi, da pojma nimaš. Aja, če si slučajno v LJ doma, potem ti verjamem, da vidiš samo rjavooke, sploh, če visiš na Fužinah.

Odgovor na objavo uporabnika
ne poznam nobenega, 22.06.2021 ob 19:42

Ti, ki cele dneve visiš na monu in po bosansko klatiš po slovenskem forumu pač nisi nekdo, ki bi imel kaj pojma kakšne oči imamo Slovenci. Že samo v tej temi se vidi, da pojma nimaš. Aja, če si slučajno v LJ doma, potem ti verjamem, da vidiš samo rjavooke, sploh, če visiš na Fužinah.

ja lej jih črnooke… jesam li stao na žulj? jesam li ja kriv?

glejte guspe… taka i taka stvar je… moram na vahabi delavnicu pa da skratimo…

pač ja… sem v ljubljani. res je drugod ne vem kakšna situacija je… ampak tukaj je večji “pretok” ljudi… se prej lahko reče za tu, da je to statistika kot pa neka vas ali manjše mesto z 2000 ljudi…

eto. bodite pozorni. pa sej veste kakšna situacija je… kolk ljudi vidiš z rjavimi očmi? stari moj js kamor se obrnem. kamor se obnem crno crno crno. tu pa tam kak plavook. a ne pamtim kad sam vidio zelene. (če izvzamem moje)

bodi pozoren/a… nema!!! sem že pisal to enkrat.

pa dal sem ti tam odrezek na prejšnji strani da bodo sčasoma tudi modre oči izginle… a zelene so pa še redkeje… jih že sedaj ni.

nema stari… že modrih skor da ne vidiš

nova
Uredništvo priporoča

Tukaj nekaj filozofirate, a pozabljate na osnovo, genetiko. Za barvo oči je pomembnih več genov in čeprav je rjava barva oči sicer dominantna, ni nujno, da bo otrok staršev enega z recimo sivimi in drugega z rjavimi očmi avtomatsko imel rjave oči. Tako kot otrok dveh staršev z modrimi očmi ne bo imel nujno modrih oči.

V naši družini najdemo modre, sive, tudi zelene (juhuhu!) oči in rjave. Med ožjimi člani je dejansko rjave barve oči najmanj:)

JANŠEVCI VZEMITE OGLEDALO V ROKE

Pa i muhamed je imel tamne oci, pa mojsije, pa jezus, pa abraham i tako redom… Ajde reci danas ako imas muda na vahabi delavnici, da jim oci ne valjaju.Haha

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 19:50

ja lej jih črnooke… jesam li stao na žulj? jesam li ja kriv?

glejte guspe… taka i taka stvar je… moram na vahabi delavnicu pa da skratimo…

pač ja… sem v ljubljani. res je drugod ne vem kakšna situacija je… ampak tukaj je večji “pretok” ljudi… se prej lahko reče za tu, da je to statistika kot pa neka vas ali manjše mesto z 2000 ljudi…

eto. bodite pozorni. pa sej veste kakšna situacija je… kolk ljudi vidiš z rjavimi očmi? stari moj js kamor se obrnem. kamor se obnem crno crno crno. tu pa tam kak plavook. a ne pamtim kad sam vidio zelene. (če izvzamem moje)

bodi pozoren/a… nema!!! sem že pisal to enkrat.

pa dal sem ti tam odrezek na prejšnji strani da bodo sčasoma tudi modre oči izginle… a zelene so pa še redkeje… jih že sedaj ni.

nema stari… že modrih skor da ne vidiš

Veš kaj, zaradi takih kot si ti, ljudje Bosance, Srbe, … imenujejo čefurji in veliko ljudi vas ne mara. Zaradi tebe in tebi podobnih ima veliko Slovencev odpor do vas južnjakov.

Živim v tujini in na kraj pameti mi ne pade klatiti po slovensko po njihovih forumih, vedno nemško, s sosedi, sodelavci, povsod, govorim nemško. Spoštujem državo, kjer živim, spoštujem kulturo, jezik. Posledično nimam težav z domačini.

Ampak ja, tudi tu ne marajo čefurjev. Čefur je zame nekdo iz BIH, Srbije…, ki pride v Slo, Nemčijo živet pa klati po bosansko, srbsko. Brez spoštovanja do države, kulture, kjer živi.

Odgovor na objavo uporabnika
Genetika, 22.06.2021 ob 19:56

Tukaj nekaj filozofirate, a pozabljate na osnovo, genetiko. Za barvo oči je pomembnih več genov in čeprav je rjava barva oči sicer dominantna, ni nujno, da bo otrok staršev enega z recimo sivimi in drugega z rjavimi očmi avtomatsko imel rjave oči. Tako kot otrok dveh staršev z modrimi očmi ne bo imel nujno modrih oči.

V naši družini najdemo modre, sive, tudi zelene (juhuhu!) oči in rjave. Med ožjimi člani je dejansko rjave barve oči najmanj:)

Popravek: če imata oba starša modre oči, ima otrok sigurno modre oči, če ne je pa sosed pomagal.

Če imata pa oba starša rjave ali pa en rjave, drug modre oči, je pa možno, da ima otrok modre oči. Ker nekdo, ki ima rjave oči, ima lahko zadaj prikrit moder gen,a mpak, ker je rjava dominantna, ima pač rjave oči. Če imata pa oba starša prikrit moder gen in oba rjave oči, lahko pride pri otroku do kombinacije tistih prikritih modrih genov in ima modre oči.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCS nepr, 22.06.2021 ob 19:57

Pa i muhamed je imel tamne oci, pa mojsije, pa jezus, pa abraham i tako redom… Ajde reci danas ako imas muda na vahabi delavnici, da jim oci ne valjaju.Haha

eeeee meri meri… razočarala si me…

odo ja da učim arabsko pismo a vi se jeebite

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 20:09

eeeee meri meri… razočarala si me…

odo ja da učim arabsko pismo a vi se jeebite

Pa nisem jaz tista,  ki trdi da so temne oci nagnusne. To trdis ti. Sad budi frajer pa to omeni na pralni delavnici možganov. Ali prvo pitaj kakve su oci bile u ise, muse, muhameda, pa kad kazu tamne, ti jim reci o kako nagnusno, ziher so bili slovenci.

Ne upas, frajer si samo na monu, ko je treba slovence žalit , na vahabi sceni si miran ko buba i cutis ko mutav.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCS nepr, 22.06.2021 ob 20:21

Pa nisem jaz tista,  ki trdi da so temne oci nagnusne. To trdis ti. Sad budi frajer pa to omeni na pralni delavnici možganov. Ali prvo pitaj kakve su oci bile u ise, muse, muhameda, pa kad kazu tamne, ti jim reci o kako nagnusno, ziher so bili slovenci.

Ne upas, frajer si samo na monu, ko je treba slovence žalit , na vahabi sceni si miran ko buba i cutis ko mutav.

 

še sem tu. odpravljam se. hh na monu si upaš. ne morem ti vsega napisat kar si mislim. JA. učasih ma kaj učasih… velikokrat mi nampane na um da ni prav to kar delam kako pišem kar govorim, da nebi trebo pisat… učasih sploh ne objavim.

za vahabi delavnicu… hm hm hm… počelo a?

hotu sm ti neki napisat… malo da te klepnem po glavi… bom rajs tih…

 

niso mi ušeč. niso!!! ne maram jih videt. pridejo tudi z modrimi. ni jih ravno malo. ja jedini sa zelenima.

 

Matr cwfurji. V povprecju ste bolj crni in imate bistveno vec temnih oci kot Slovenci. To so dejstva, ki jih ne more noben zanikati pri zdravi pameti. Nismo pa Slovenci severni nemci ali pa svedi.

Ne razumem, kaj se mate tok za sramovat vase identitete. Hrana, muska, nacin obnasanja so bistveno bolj blizu turciji kot pa Sloveniji. Ne farbat sami sebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 20:30

še sem tu. odpravljam se. hh na monu si upaš. ne morem ti vsega napisat kar si mislim. JA. učasih ma kaj učasih… velikokrat mi nampane na um da ni prav to kar delam kako pišem kar govorim, da nebi trebo pisat… učasih sploh ne objavim.

za vahabi delavnicu… hm hm hm… počelo a?

hotu sm ti neki napisat… malo da te klepnem po glavi… bom rajs tih…

 

niso mi ušeč. niso!!! ne maram jih videt. pridejo tudi z modrimi. ni jih ravno malo. ja jedini sa zelenima.

 

Ne si domisljat, da so zelene oci tako zelo nevidne. Pol familije mojega moza ima zelene, druga polovica modre, potem so se taki z modrozelenimi in ja so slovenci. V bistvu nic novega, takih oci sem se nagledala v vseh teh letih od zelenih do plavih, presenetile bi me edino rdece, takrat bi pa res pobulila.

Modre, zelene, rjave, mix najdes po celem svetu in se miljon njihovih odtenkov.

Pomembno je da so oci zdrave.

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
ne poznam nobenega, 22.06.2021 ob 20:02

Popravek: če imata oba starša modre oči, ima otrok sigurno modre oči, če ne je pa sosed pomagal.

Če imata pa oba starša rjave ali pa en rjave, drug modre oči, je pa možno, da ima otrok modre oči. Ker nekdo, ki ima rjave oči, ima lahko zadaj prikrit moder gen,a mpak, ker je rjava dominantna, ima pač rjave oči. Če imata pa oba starša prikrit moder gen in oba rjave oči, lahko pride pri otroku do kombinacije tistih prikritih modrih genov in ima modre oči.

Nimas prav. To je stara teorija, ki so jo ovrgli. V prejsnji objavi je link, a ne prikaze.

Vec genov vpliva na barvo oci in je mozna rjava pri obeh starsih z modro. Poguglaj. Geni, ne sosed;)

Uredu. Neka ostane kod toga.

Vidim, da ma Somebody tukaj enga dela. Če bi bila to tema o gejih, bi pa Moderatorji takoj brisali, če bi se geji nazaj usajali. Očitno so res Janšisti ta forum v roke dobil.

Odgovor na objavo uporabnika
Genetika, 22.06.2021 ob 22:05

Nimas prav. To je stara teorija, ki so jo ovrgli. V prejsnji objavi je link, a ne prikaze.

Vec genov vpliva na barvo oci in je mozna rjava pri obeh starsih z modro. Poguglaj. Geni, ne sosed;)

 

Sem poguglala pa pravi, da je sosed pomagal, če imata modrooka starša rjavookega otroka :). Zgleda, da nisva gledali istih linkov.

Ko pa gledam pare, ki jih poznam, imajo modrooki starši modrooke otroke :). Rjavooki pa mešano.

Išči: Can blue eyed parents have brown eyed child

ali

How blue eyed parents can have brown eyed child

Kot receno, ni samo en gen in torej ni samo rjava dominantna in to je to, ampak je zadeva bolj kompleksna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 11:21

že nevem kolkič sprasujem to, pa mi  noben še ni odgovoril…

od kje vam črne oči?? slovani so svetli z modrimi.

stari moj kamorkoli se obrnem črne oči.. črno, črno, črno. pa ne mi rečt da je to vse od dol?

zakaj nimate modrih? kako da jaz turčin nimam črnih?

Ne vem kje ti živiš, ampak mi v ožji in široki družini imamo modre oči, sive in nato zelene oči. Rjave zelo redko.

Kakšno črno? Največ Slovencev ima zelene oči. Rjavih skoraj nikoli ne vidim. Razen pri čefurjih. Ti imajo samo temne.

Odgovor na objavo uporabnika
lepo745, 23.06.2021 ob 05:38

Ne vem kje ti živiš, ampak mi v ožji in široki družini imamo modre oči, sive in nato zelene oči. Rjave zelo redko.

Kakšno črno? Največ Slovencev ima zelene oči. Rjavih skoraj nikoli ne vidim. Razen pri čefurjih. Ti imajo samo temne.

Pa saj vidiš, da je jugovič in živi med jugoviči, torej je jasno, da vidi samo temne.

Ko se bo pa slovensko naučili, bo pa sprejet med Slovence.

Vsi z zelenimi a? Ma seveda kako da ne…

New Report

Close