Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri moski ne marajo fit punc

Zakaj nekateri moski ne marajo fit punc

Nekateri moski ne marajo fit punc, ki hodijo v fintes, ker sami ne dohajajo, ali pa jim je grdo ker je ” mozace”.Zenske ste pa ljubusumne, ker nimate take lepe rike in pol isto pravite, da je to ” mozace”.

Kr nekaj, res, hodim 7 let v fitnes in nisem nic mozaca, morate biti malo nori, da lahko ena zenska naravno dobi toliko misicne mase.

 

Ti si res nora, pa ne malo.

Ker so preveč žilaste. Saj, dokler imaš dobre zobe še nakak gre…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain
nova
Uredništvo priporoča

Ne maramo obsedenih zensk. Npr. Pretiravajo s tekom, fitnesom, kolesarjenjem ,   doma pa zanemarjajo otroke, moza , hiso, druzino.  Ne znajo se pogovarjat o nicemer, samo se o : Smarni gori, maratonih….

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 10.06.2021 ob 19:04

Ker so preveč žilaste. Saj, dokler imaš dobre zobe še nakak gre…

Hahaha! Ti si pa res vsekan (v pozitivnem smislu) 🙃

Ne razumem v čem je problem. Pač nekaterim nisi všeč. Iz kakršnih koli razlogov že. A tebi so pa vsi všeč?

Pač najdeš sebi podobnega oz. nekoga ki ceni iste stvari kot ti. Da lahko skupaj potem svoje riti občudujeta 🙂

Ne razumem te obsedenosti s prepričevanjem ljudi, ki pač niso zainteresirani za vas in stvari, ki jih vi radi počnete da je to super in bi jim moglo bit všeč. Pač živi svoje življenje, najdi prijatelje, partnerja…ki bo razumel tebe in tvoj življenjski stil. Kaj ima veze če te en franc iz sosednje vasi ne šmirgla?

Odgovor na objavo uporabnika
Fit, 10.06.2021 ob 18:54

Nekateri moski ne marajo fit punc, ki hodijo v fintes, ker sami ne dohajajo, ali pa jim je grdo ker je ” mozace”.Zenske ste pa ljubusumne, ker nimate take lepe rike in pol isto pravite, da je to ” mozace”.

Kr nekaj, res, hodim 7 let v fitnes in nisem nic mozaca, morate biti malo nori, da lahko ena zenska naravno dobi toliko misicne mase.

 

Moški ne maramo narcistk. Pa naj bo fit ali ne.

Ker fit ženske niste lepe na pogled in delujete preveč deskaste in anoreksične. Poleg tega ste v postelji preveč toge in se ne znate pocartati…

Še to se mi manjka, da bo pred seksom jedla oh tablico, po seksu pa proteinski šejk.

Ker znam skidat, pokosit, kaj z rokami prestavit. Imam pa izkušnjo s sosedom, ki je cel fitnes frik, pozimi pa plužno službo kliče, ker ne more do fitnesa wtf resno?

Na živce mi gredo obsedenci v skrajnosti, ki po možnosti še tulijo kako je njihovo početje oh in sploh, in da bi jaz to morala tudi početi. Pa naj gre za fitnes, psa, verske blaznosti, cepiva ali necepiva,. itd

Rada tečem, rada grem v hribe,… vse pa v mejah normale. Za dušo.

 

 

 

 

za verske blaznosti blaaablaaa

ej sam ste res…

ne morem ti vsega napisat

poslušam zadnjič enga za te bordoške doge se mi zdi… samico ma…
no… in pravi za naskok oz za parjenje… je našel nekega “besnega”
prvo je gledal rodovnik drugega psa… poreklo ne… pol je moral prinest papirje da je pes zdrav. + rezultate brisa psa da se drug pes ne okuži

no pa poglej kako je pri ljudeh

sej tko ko pomislim… ker od vas si bo pa rit pral po potrebi? ker od vas nebo spletkaril, lagal, kradel itd… ker od vas se nebo obračal za nasprotnim spolom??? no ker? vi to ne morete.

halo?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

In v čem je sedaj problem? V nas ali v tebi? Meni je vseeno za tvojo prduljo, važno je, da je moja zdrava, za vse ostalo mi ni mar. Mar mi pa postane, ker se najdejo osebki, ki vso tako žensko kot moško populacijo stlačijo v isti koš in mislijo, kako pomembni so. Draga moja, ko boš odkrila, da ego ni vse, se ti bo svet spremenil. Ljudje imamo vsak svoje želje in prepričanja in prav je, da jih imaš tudi ti. Samo ne vsiljuj svojega mnenja, ker izpade preveč pokroviteljsko, predvsem pa ne oziraj se na druge, kaj si mislijo. To škoduje -> dobronamerni nasvet.

Fit je že v redu, problem je bolj v tem, ker ste obsedenci s fitnesom ponavadi precej omejeni in se ne da pogovarjati drugega kot o hrani in treningu. Živ dolgčas.

Najpomembnejše je biti možgansko fit. Vsake oči imajo svojega malarja. Kar je všeč tebi ni nujno všeč drugemu. Lepa ritka z leti mine, ostane pa življenje, ki ga je treba vsak dan živeti.

Jaz jo pa razumem. Do mene so na zacetku bili nesramni, ces da bom kot ” moski’.. In res je, da vsi takoj pomislijo da jem sejke in nevem kaj… Lahko je govorit o ce necem nic ne ves 🙂

no jaz natreniranih ne maram

ne maram trdih nog in riti

imam pa rad po naravi suhe in majhne z lepim obrazom to pac si ali nisi in taksna bo tudi zelo dolgo lepa pa ce hodi v fitnes ali ne

ne vidim jih veliko

165/55 mislim

Odgovor na objavo uporabnika
Xdrive, 10.06.2021 ob 20:35

Ker fit ženske niste lepe na pogled in delujete preveč deskaste in anoreksične. Poleg tega ste v postelji preveč toge in se ne znate pocartati…

Nobeno pretiravanje ni dobro in prej odbija kot privlači. Življenje mora biti uravnoteženo na različna področja, brez pretiravanj.

Ljudje smo pa različni glede tega, kaj nam je lepo.  Če je nekomu všeč natrenirana, izbočena rit, verjemi, ni všeč vsem moškim.

Poznam moške, ki pravijo, da jih že malo make upa na ženski moti, da jih je všeč čisto naravna ženska in po znam moške, ki so jim všeč “maškare”.

Vsak čevelj ima svo jpar in vsak pa potrebuje samo eno osebo, da je srečen v partnerstvu.

Zato je najboljše, da smo to, kar smo, eni osebi bomo sigurno všeč ravno zato, ker smo to, kar smo.

Je pa težko, če bi nekdo, predvsem nekatere ženske želele biti všečne številnim moških. Ene najdejo tisto sredino, ki je všeč ogromno moškim, ampak kaj jim to pomaga, če ne najdejo enega moškega za resno zvezo, katera bi jo osrečevala.

Odgovor na objavo uporabnika
hrw, 11.06.2021 ob 08:39

Nobeno pretiravanje ni dobro in prej odbija kot privlači. Življenje mora biti uravnoteženo na različna področja, brez pretiravanj.

Ljudje smo pa različni glede tega, kaj nam je lepo.  Če je nekomu všeč natrenirana, izbočena rit, verjemi, ni všeč vsem moškim.

Poznam moške, ki pravijo, da jih že malo make upa na ženski moti, da jih je všeč čisto naravna ženska in po znam moške, ki so jim všeč “maškare”.

Vsak čevelj ima svo jpar in vsak pa potrebuje samo eno osebo, da je srečen v partnerstvu.

Zato je najboljše, da smo to, kar smo, eni osebi bomo sigurno všeč ravno zato, ker smo to, kar smo.

Je pa težko, če bi nekdo, predvsem nekatere ženske želele biti všečne številnim moških. Ene najdejo tisto sredino, ki je všeč ogromno moškim, ampak kaj jim to pomaga, če ne najdejo enega moškega za resno zvezo, katera bi jo osrečevala.

Točno tako. Okusi so pač različni, sigurno obstaja nekdo, ki je ravno pravi za avtorico. Vsem pa nikoli ne boš všeč.

Odgovor na objavo uporabnika
mihanzb, 11.06.2021 ob 08:12

no jaz natreniranih ne maram

ne maram trdih nog in riti

imam pa rad po naravi suhe in majhne z lepim obrazom to pac si ali nisi in taksna bo tudi zelo dolgo lepa pa ce hodi v fitnes ali ne

ne vidim jih veliko

165/55 mislim

Tudi ženske znajo merit centimetre

Imam prijateljico, ki je nabildana u nulo. Trde trebušne mišice brez grama maščobe, roke žilaste, rit trda, segna, da te zmelje. Je rekla, da ji je to sprostitev in da rada trenira, možu je taka všeč, sebi tudi, to je to. Kdo smo mi, da bi sodili?

Vsak ima svoj okus – eni majo radi bolj mehko, drugi trdo. Najboljše je, da narediš tako kot je tebi všeč in se ne oziraš na druge.

Imaš jajca dati svojo sliko gor, faco lahko zakrjieš da ti ne bo nerodno zaradi prepoznavanja?

Vsi ste nasedli

Jaz sem opazil da tiste ženske ki dajo zelo zelo veliko na zunanjost da so ponavadi tudi plehke, nimajo nobenih moralnih načel in imajo samo površinske materialistične.. Pa še velikokrat so pri spolnosti lahke, da dajo noge narazen vsakemu, ki ima 5 minut časa.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno 3253331, 13.06.2021 ob 09:22

Jaz sem opazil da tiste ženske ki dajo zelo zelo veliko na zunanjost da so ponavadi tudi plehke, nimajo nobenih moralnih načel in imajo samo površinske materialistične.. Pa še velikokrat so pri spolnosti lahke, da dajo noge narazen vsakemu, ki ima 5 minut časa.

Debela pujsa, ki ji grozi diabetes, hipertenzija, asterosklerota, kardiloški problemi, itn. itn. itn. No, ali pujsek je pa ok. Veliko boljša je obsedenost z žretjem, kot obsedenost s tem, da imaš negovano telo, ki ga spoštuješ. Kako ste eni nori. Ploske pičke, kaj hujšega, če lahko gnetemo želatino. Čvrsta ritka? Zakaj? Če je lahko 5x, da imaš ritnico na ritnici. Fukjenost!

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 13.06.2021 ob 09:51

Debela pujsa, ki ji grozi diabetes, hipertenzija, asterosklerota, kardiloški problemi, itn. itn. itn. No, ali pujsek je pa ok. Veliko boljša je obsedenost z žretjem, kot obsedenost s tem, da imaš negovano telo, ki ga spoštuješ. Kako ste eni nori. Ploske pičke, kaj hujšega, če lahko gnetemo želatino. Čvrsta ritka? Zakaj? Če je lahko 5x, da imaš ritnico na ritnici. Fukjenost!

Da se zasvinjaš tako grdo, da ogroziš svoje  življenje je moralno!?!?!?! Pa kaj sploh še kaj razmišljate s pametjo???????

New Report

Close