Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj niso pri gripi enako stroge karantene?

Zakaj niso pri gripi enako stroge karantene?

Kaj je to eno nerazumljivo klobasanje. Bi blo hitrej, če bi napisal, da se vse da pozdravt s prana in skalarterapijo in to na daljavo ali pa s čiščenjem čaker. Jst se ne počutim ne ujetnik, ne zapuščen in ne izoliran.
Počutim se samo neprijetno, če mi en imbecil na cesti, ki tako razmišlja pride zraven in zanalašč zakašlja vame, ker sem zavit čez usta.
Imej svoje teorije, samo če me vidiš na cesti, naredi ovink okol mene in ne drenjaj se z mano v štacuni in ne prodajaj mi zgodb o gripi.
[/quote]

Vidis ko samo na svojo rit gledas. Taki ste najbolj histericni. Daj se fotko, da se te izognem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidis ko samo na svojo rit gledas. Taki ste najbolj histericni. Daj se fotko, da se te izognem.
[/quote]

Na koga pa ti gledaš? Kot kaže na nobenega. Provokator

Ja, to je razlaga s strani uradne medicine.
[/quote]

Ja, najboljse da se zdaj zatecemo k vracem in alternativni medicini, kajne.
Vsi virusi so isti smorn in vse je samo.v glavi. / s.

Uradna medicina in farmacija podpirata tudi uporabo antidepresivov, čeprav je znano, da le škodujejo. No, s to krizo se bo tudi uporaba le teh povišala. Škoda.

Gripa ni bila nikoli medijsko tako močno podpihana. Folk se niti ne zaveda da je veliko smrti zaradi nje. Korona je pač hujša, ostale smrti zaradi drugih bolezni niso strašne…

je bila prašičja. ne korona v šolah januarja

pri gripi se lahko vsak odloči ali se bo cepil ali bo tvegal. tu pa cepiva ni

Covid-19 je nov virus v skupini koronavirusov. Ker ga strokovnjaki ne poznajo, ker ni zdravila in ni preventivnega cepiva, ker niso znani vsi znaki bolezni itd.., je bila odrejena karantena. Zakaj enako ne ravnajo pri drugih novih boleznih? Glej, brez veze pametovati in ugibati, ker noben ne ve. Pritisk medijev, neznanje, pritisk prebivalstva, gospodarstvo,… bog ve zakaj.
Ampak tako realno, tale zadeva je dokaj nalezljiva. Ce ne bi bilo nobenih ukrepov, bi zdaj vec kot pol Slovenije lezalo. Eni v posteljah, drugi v grobih. Prav tako v drugih drzavah. To je mocan udarec za gospodarstvo in zdravstvo.

Pa takole mimogrede: gripe se ne da izkoreniniti s karanteno. Tudi korone ne bomo.
[/quote]

A res. Sars cav 2 poznajo do potankosti že. Zdaj samo zdravila sprobavajo in iščejo.

Sprobavajo nas kak dalec nas lahko spravijo..A res mislite, da je vlada taksna kot jo pozamo? Nad vlado je elita, oni usmerjajo VSE. Zdaj bodo bogatejsi se bolj bogati in revni bodo zivotarili! Zaradi tega, ker so ljudje kot ovce. Vklopite malo mozgane. Lani je zaradi gripe pri nas umrlo okoli 160 ljudi, vi pa zganjate paniko zaradi 5? Kateri so btw bili v rizicni skupini ze tako ali tako.

Ovce…beeee bee

New Report

Close