Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj papež Framčišek s strani vernikov ni ravno priljubljen?

Zakaj papež Framčišek s strani vernikov ni ravno priljubljen?

Če imajo levičarji radi Frančiška, potem sigurno nekaj ni v redu.

Levičarja lahko v cerkev spraviš, zato je treba njih nagovarjat, desničarji so že itak vsi not, zato jih je brezveze nagovarjat.


Te trditve nisi zasledila, ker nisi upoštevale moje interpretacije.
[/quote]

Ja no … tovrstne “interpretacije” jaz imenujem “podtikanja”.
Pa srečno in uživaj v svojem farizejstvu še naprej!

Tako je, to cerkveni vrh ve, samo ovce se s tem ne morejo sprijaznit.

Lahko je skromno živeti, ko veš, da imaš milijarde pod ritjo in cel planet zemlje. Kaj se ukvarja s pedofili, korupcijo, kaj fantaziraš. On je tu zaradi sebe in da obdrži oblast sebi in svojim kretenom. Kaj se bo on ukvarjal s pedofilijo in krajo. Mu ne pride na misel. Pedofilijo v cerkvah in v družinah odkrivajo ljudje, ki se s tem ukvarjajo ne pa crkvenjaki.
[/quote]

Prvi papež, ki je obsodil pedofilijo v RKC in s tem dal jasno sporočilo. Vsi njegovi predhodniki je nikoli niso obsodili in tiho so sodelovali pri sistematskem prikrivanju. Njemu milijarde nič ne koristijo, to ni njegovo, to je last RKC tako da ne nabijaj neumnosti. Po protokolu mu pripada razkošna pozlačena namestitev, on jo je zavrnil in izbral skromno stanovanje. Sporočilo je jasno.
Pokaži mi stavek kjer sem napisal da papež odkriva pedofilijo in krajo. To je naloga organov pregona, RKC mora sodelovati pri preiskavah ne pa da skriva in premešča pedofile.

Ali pa to nakazuje, da je to prvi papež z zdravo pametjo in realnim pogledom na svet, ki se odmika od srednjeveške mentalitete in z njo povezane teološke doktrine.

Ali pa to nakazuje, da je to prvi papež z zdravo pametjo in realnim pogledom na svet, ki se odmika od srednjeveške mentalitete in z njo povezane teološke doktrine.
[/quote]
To samo pomeni da se je prodal globalistom, kulturnemu marksizmu, sorosu in kdovekomuše.


To samo pomeni da se je prodal globalistom, kulturnemu marksizmu, sorosu in kdovekomuše.
[/quote]

Zdavnaj je bil spregledan. :)))

Prvi papež, ki je obsodil pedofilijo v RKC in s tem dal jasno sporočilo. Vsi njegovi predhodniki je nikoli niso obsodili in tiho so sodelovali pri sistematskem prikrivanju. Njemu milijarde nič ne koristijo, to ni njegovo, to je last RKC tako da ne nabijaj neumnosti. Po protokolu mu pripada razkošna pozlačena namestitev, on jo je zavrnil in izbral skromno stanovanje. Sporočilo je jasno.
Pokaži mi stavek kjer sem napisal da papež odkriva pedofilijo in krajo. To je naloga organov pregona, RKC mora sodelovati pri preiskavah ne pa da skriva in premešča pedofile.
[/quote]

To so eni navadni rožleti, ki jim še večji rožleti nasedajo. Kaj potem če reče, da obsoja pedofilijo, če jo je pa sam izvajal. Lepa beseda nikomur nič ne prinese, ko ni zraven isto lepega dejanja. Pri njih so besede lepe,dejanja zločinska.

To so eni navadni rožleti, ki jim še večji rožleti nasedajo. Kaj potem če reče, da obsoja pedofilijo, če jo je pa sam izvajal. Lepa beseda nikomur nič ne prinese, ko ni zraven isto lepega dejanja. Pri njih so besede lepe,dejanja zločinska.
[/quote]

Saj ni rečeno da ne bo pedofilija nekoč legalna, obstajajo lobiji ki se močno trudijo v to smer. Npr

https://www.espreso.rs/vesti/drustvo/273778/pedofilija-je-prirodna-seksualna-orijentacija-oni-zasluzuju-postovanje-deca-su-svakodnevno-zrtve-predatora-a-ona-kaze-da-je-pedofilija-osecaj-foto-video?utm_source=kurir&utm_medium=web_article_category&utm_campaign=adria_internal


To samo pomeni da se je prodal globalistom, kulturnemu marksizmu, sorosu in kdovekomuše.
[/quote]

Taka je božja volja vašega boga, da je bil izbran za papeža. Sprejmite božjo voljo ali pa se pritožite svojemu bogu LOL

Taka je božja volja vašega boga, da je bil izbran za papeža. Sprejmite božjo voljo ali pa se pritožite svojemu bogu LOL
[/quote]

Jao kako si primitivno. Prvo, bog ni moj, drugo papeža izvoli en kup kiklarjev, ne vem koliko točno ampak to ni važno, važno je da je izvoljen.

Jao kako si primitivno. Prvo, bog ni moj, drugo papeža izvoli en kup kiklarjev, ne vem koliko točno ampak to ni važno, važno je da je izvoljen.
[/quote]

Če si članica RKC kulta se nimaš kaj pritoževat, sprejmi božjo voljo in papeža kot poglavarja RKC in svojega dušnega pastirja.

Če si članica RKC kulta se nimaš kaj pritoževat, sprejmi božjo voljo in papeža kot poglavarja RKC in svojega dušnega pastirja.
[/quote]

Ampak a veš da nisem, še neprostovoljno krščena nisem. A je ta podatek sprocesirat pretežko za tvoje programirane možgane?

Še prejšnji pa je bil v enotah SS!

Ni bil. Bil pa je Hitlerjugend. Stane Dolanc je bil tudi. Zanimivo, ane?
Ostalega tvojega nakladanja se mi pa ne zdi vredno komentirati.

Tito je bil sin poljske grofice in habsburškega ota lepega, brat dvojčka göringa, rojen in umrl v februarju in pokopan delno v vatikanu, delno v habsburški grobnici.
Kje bodo njegovi otroci, milan kučan, zoran janković, ljeljak, manca košir in še preostali, bomo pa šele videli.
Zanimivo, kajne?
Je pa res.
Zate pač zločinec proti človeštvu ne pomeni nič, kadar gre za tvoje koristi.
Z črnim bogom, črna agatha, sedaj si potrdila to, kar vedno dokazuješ, pojma nimaš o krščanski biti!
In ja, vem, ničesar te ni sram, ker vesti nimaš.
Vseeno, koliko otrok so tvoji ljubimbi pospravili v preganjanju po lovsko…
Žal mi je, da si tako hudodelska pod plaščem neke vernice…fejk.


To samo pomeni da se je prodal globalistom, kulturnemu marksizmu, sorosu in kdovekomuše.
[/quote]

Ali pa ONI od NJEGA dobivajo take ukaze!

črna agatha,

Ah ne, motiš se. Včasih sem bila blond, zdaj sem pa siva. Črna nisem bila pa nikoli :)))

Ta kriminal od cerkve je potrebno ukinit, dokler s ene sčisti pedofilija in homoseksualnost…..

najbolj pokvarjena raja naj uči in ljudje še kršujejo in tiščijo notri v ta dr…male otroke…kje je pamet…

 

učenje…da jim morja oodpusstiti, zakajs etu kaj večne nareid, da se ustavi največji greh človeštva

Odgovor na objavo uporabnika
antilopa, 17.08.2018 ob 14:53

Tip je populist. Niti pod razno se ne more primerjati z Janezom Pavlom II.

Je nastavljenec globalistov, podpira cepljenje, Vatikan je razdeljen, prevladujejo nastavljenci masonov, in globalistov.Cerkev bi morala zagovarjati interes nacije, družine.Vatikan ne bi smel imeti nič skupnega z Zda, Anglijjo, Izraelom, in njihovimi interesi.Ali se mogoče motim?

New Report

Close