Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj samski moški ne pecajo, poročeni pa tako korajžni?

Zakaj samski moški ne pecajo, poročeni pa tako korajžni?

Počasi bo kakšna samska pogruntala, koga pecajo samski moški 40+.

Čudak!
[/quote]
Ker sem se odločil, da ne bom več nasedal? Tudi prav. Šele zdaj sem zaživel. Vas pa naj prenašajo šlape.
[/quote]

Če imaš občutek, da si zaživel in se dobro počutiš, potem ne rabiš ničesar spreminjat. Dobro počutje je v življenju najpomembnejše! Čudaki so pa v bistvu vsi, ki so malce drugačni od večine.


Po moje je ravno obratno – poročeni upajo več, ker vedo, če bodo USPEŠNI, imajo za rezervo še ženo.

Če se bo izkazalo, da jim ženska ni všeč, ji bodo enostavno razložili zgodbo z ženo…samski pa se je potem ne moremo rešit, ker samske bi se čez teden ali 2 že možile, pa ni važno s kom, samo da je samski 😉

Paradoksalno lahko več zgubijo samski kot poročeni.
Poročeni se repenčijo iz varnega ženinega zavetja, nimajo kaj zgubit – no, razen, če jih žena zasači.
Samski so na čistini in ranljivi, nikamor se ne morejo zateči, če spušijo – vložek je večji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa kaj ste eni nori?
Dec se ne rab nikol ponižvat in pecat žensk. Pravega deca pecajo ženske.
To si zapomnite deci, to je razlika med alfa in beta moškim.
Je ni ženska, da bi se jaz ponižal in jo začel pecat. Če sem ji všeč naj ona zapeca al pa gre mimo, bo že druga pršla ki bo zbrala dovolj poguma, da bo zapecala.
Žeske igrajo psihološko igro, mene so imele v njej, dokler si nisem prbral knjig o psihologiji in sociologiji, sedaj lahko že samo z obrazno mimiko pridobim njihovo pozornost. Ženske se da z lahkoto prebrati in ko enkrat veš kako delujejo si ti dirigent in plešejo tako kakor ti žvižgaš.
Preberite si še drugi in pokažite ženskam, kako se stvari streže, iztrgajte ji dirigentsko pallico iz rok in si jo prisvojite, ste deci al babe?

Ti ne poznaš razlike med alfo in beto. Ti si beta in ne alfa.
Alfi se ne morejo upreti. Lovi pa vedno on in to uspešno. Noben alfa ni nikoli plen. Algo naj jih ponižanje tako da ga začneš lovit.

Še ti si zgubila smisel za humor pri takih jakih zapisih ;).

Še ti si zgubila smisel za humor pri takih jakih zapisih ;).
[/quote]
Boš tih. Kuham že ta drug kofe. Pocaki da se zalavfam.

Še ti si zgubila smisel za humor pri takih jakih zapisih ;).
[/quote]
Boš tih. Kuham že ta drug kofe. Pocaki da se zalavfam.
[/quote]
:DDDDDD

samski raje ostajajo samski, ker današnje ženske delujete samozadostne, ko se znajdete v paru ste pa strošek babji…
tako da se ne preveč čudit zakaj vedno več samskih tipov želi to ostat še naprej, ko to enkrat postanejo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ženska ni nikoli strošek. Ženska je nekaj najlepšega kar se moškemu lahko zgodi.
🙂

samski so samski z razlogom ☺
ker jim vagine pač ne dišijo tako ali bolje, kot mamino mleko

Ne boš verjel, a sem opažam popolnoma isto, razlika je le, da sem jaz star 21 let.
Se menimo za pijačo in vse govorijo o super, bomo prišle in potem kakšno uro ali dve pred dogovorjeno pijačo, ej sorry zdele ne morem pridet, pridem čez en teden in potem spet isto. Ne vem s čim so vse tako zaposlene, me pa res zanima in bi rad vedel pa da vedno ravno tako nanese, da so tiso uro ali dve zasedene.
Izgleda, da se danes večinoma spoznavajo le še v klubih, samo mene take punce ne zanimajo, sem raje samski kakor pa da se zapletem z eno tako.
[/quote]
S svojim odgovorom si še malo dopolnil moj post. Pozabil sem namreč omeniti, da to sporočijo od 1 do dve uri pred domnevnim zmenkom.

In ne, tudi ena ni niti malo zaposlena. Samo j**c nimajo, da bi ti v obraz povedale, da nočejo it s tabo ven. Zato pa sem se s tem preprosto nehal ukvarjati, saj že na začetku vem kakšen bo končni izid. Formula je namreč znana: povabilo na kavo –> ja z veseljem –> dve uri pred zmenkom –> ja nimam časa zaradi razloga X.

Najbolj me pa razjezi to, da se na forumih potem pametuje kako naj bi moški naredili prvi korak. Se strinjam, samo čemu, če s tega ni nikoli nič.
[/quote]
No če ti sporočijo uro ali 2 je še dobro. Meni se je 1x zgodilo, da sem imel rezervirano mizo v restavraciji, pa ženske nisem dobil na telefon (1 uro prej je rekla da pride – potem pa se ni javljala). In potem sem čakal in čakal … ker je ni bilo, sem čez kakšno urco šel, šopek je pa romal v smeti.

Še boljša situacija je bila, ko sem se dobil z eno na kavi, potem pa je rekla, da ima neko zanimivo predavanje in če lahko grem zraven nje. In jst kreten sem šel, predavanje pa je bilo predstavitev AmWay.

Pa enkrat sem imel situacijo da je 3/4 zmenka pretelefonirala, 1/4 se pa je za to opravičevala. Pa nekajkrat sem zvedel celotno zgodovino bivšega.

V glavnem failov imam precej več, kot pa da bi bil pozitivno presenečen, zato raje vzamem piknik deko in kitaro in se zvlečem nekam v naravo.


There


S svojim odgovorom si še malo dopolnil moj post. Pozabil sem namreč omeniti, da to sporočijo od 1 do dve uri pred domnevnim zmenkom.

In ne, tudi ena ni niti malo zaposlena. Samo j**c nimajo, da bi ti v obraz povedale, da nočejo it s tabo ven. Zato pa sem se s tem preprosto nehal ukvarjati, saj že na začetku vem kakšen bo končni izid. Formula je namreč znana: povabilo na kavo –> ja z veseljem –> dve uri pred zmenkom –> ja nimam časa zaradi razloga X.

Najbolj me pa razjezi to, da se na forumih potem pametuje kako naj bi moški naredili prvi korak. Se strinjam, samo čemu, če s tega ni nikoli nič.
[/quote]
No če ti sporočijo uro ali 2 je še dobro. Meni se je 1x zgodilo, da sem imel rezervirano mizo v restavraciji, pa ženske nisem dobil na telefon (1 uro prej je rekla da pride – potem pa se ni javljala). In potem sem čakal in čakal … ker je ni bilo, sem čez kakšno urco šel, šopek je pa romal v smeti.

Še boljša situacija je bila, ko sem se dobil z eno na kavi, potem pa je rekla, da ima neko zanimivo predavanje in če lahko grem zraven nje. In jst ****** sem šel, predavanje pa je bilo predstavitev AmWay.

Pa enkrat sem imel situacijo da je 3/4 zmenka pretelefonirala, 1/4 se pa je za to opravičevala. Pa nekajkrat sem zvedel celotno zgodovino bivšega.

V glavnem failov imam precej več, kot pa da bi bil pozitivno presenečen, zato raje vzamem piknik deko in kitaro in se zvlečem nekam v naravo.
[/quote]

Kje pa ti najdeš take ženske?
A to z nenznankami z neta zmenkuješ ali kako, da naletiš na take?


Ženska je strošek, psihično, ekonomsko, fizično. Lepota… lep je tudi vulkanski izbruh, pa te lahko ubije.[/quote]


Kako lahko zgubiš nekaj, kar nimaš?


No če ti sporočijo uro ali 2 je še dobro. Meni se je 1x zgodilo, da sem imel rezervirano mizo v restavraciji, pa ženske nisem dobil na telefon (1 uro prej je rekla da pride – potem pa se ni javljala). In potem sem čakal in čakal … ker je ni bilo, sem čez kakšno urco šel, šopek je pa romal v smeti.

Še boljša situacija je bila, ko sem se dobil z eno na kavi, potem pa je rekla, da ima neko zanimivo predavanje in če lahko grem zraven nje. In jst ****** sem šel, predavanje pa je bilo predstavitev AmWay.

Pa enkrat sem imel situacijo da je 3/4 zmenka pretelefonirala, 1/4 se pa je za to opravičevala. Pa nekajkrat sem zvedel celotno zgodovino bivšega.

V glavnem failov imam precej več, kot pa da bi bil pozitivno presenečen, zato raje vzamem piknik deko in kitaro in se zvlečem nekam v naravo.
[/quote]

Kje pa ti najdeš take ženske?
A to z nenznankami z neta zmenkuješ ali kako, da naletiš na take?
[/quote]
Očitno se me drži smola :).
To “z restavracijo” sem spoznal preko “soseske” – njeni stari starši so živeli 4 bajte naprej.
AmWay girl sem spoznal na maratonu – najprej sem si rekel oh kako fajn, da ni tečna s Herbalife, pa naletim na drugo mino
To s telefonom sem spoznal na odbojki

Z neznankami z neta je bolje, ker jih ne poznam in nimam nobenih pričakovanj.


Kako lahko zgubiš nekaj, kar nimaš?
[/quote]

Samozavest, na primer…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kje pa ti najdeš take ženske?
A to z nenznankami z neta zmenkuješ ali kako, da naletiš na take?
[/quote]
Očitno se me drži smola :).
To “z restavracijo” sem spoznal preko “soseske” – njeni stari starši so živeli 4 bajte naprej.
AmWay girl sem spoznal na maratonu – najprej sem si rekel oh kako fajn, da ni tečna s Herbalife, pa naletim na drugo mino
To s telefonom sem spoznal na odbojki

Z neznankami z neta je bolje, ker jih ne poznam in nimam nobenih pričakovanj.
[/quote]

Hm, kaj pa kak drug način druženja, ne samo po lokalih?
Mogoče ni ok, ker jih vabiš v lokal. Meni že ne bi bilo ok. Samo jaz kar zavrnem taka vabila. Nisem tako, da bi koga pustila čakat. Bi pa bila vesela recimo vabila na skupni tek :). Samo to se pa moški redko spomnijo :(.


Očitno se me drži smola :).
To “z restavracijo” sem spoznal preko “soseske” – njeni stari starši so živeli 4 bajte naprej.
AmWay girl sem spoznal na maratonu – najprej sem si rekel oh kako fajn, da ni tečna s Herbalife, pa naletim na drugo mino
To s telefonom sem spoznal na odbojki

Z neznankami z neta je bolje, ker jih ne poznam in nimam nobenih pričakovanj.
[/quote]

Hm, kaj pa kak drug način druženja, ne samo po lokalih?
Mogoče ni ok, ker jih vabiš v lokal. Meni že ne bi bilo ok. Samo jaz kar zavrnem taka vabila. Nisem tako, da bi koga pustila čakat. Bi pa bila vesela recimo vabila na skupni tek :). Samo to se pa moški redko spomnijo :(.
[/quote]

Končno nekdo, ki bi šel na tek, jaz ravno zato nočem spraševati za tek, ker so tudi tam take zavrnitve in enkrat je bila ena celo užaljena, če ji na ta način sugeriram, da je pretežka.

Drugače ste vi še samski, ali je to le vaša ljubezen do teka, tudi sam rad tečem?


Očitno se me drži smola :).
To “z restavracijo” sem spoznal preko “soseske” – njeni stari starši so živeli 4 bajte naprej.
AmWay girl sem spoznal na maratonu – najprej sem si rekel oh kako fajn, da ni tečna s Herbalife, pa naletim na drugo mino
To s telefonom sem spoznal na odbojki

Z neznankami z neta je bolje, ker jih ne poznam in nimam nobenih pričakovanj.
[/quote]

Hm, kaj pa kak drug način druženja, ne samo po lokalih?
Mogoče ni ok, ker jih vabiš v lokal. Meni že ne bi bilo ok. Samo jaz kar zavrnem taka vabila. Nisem tako, da bi koga pustila čakat. Bi pa bila vesela recimo vabila na skupni tek :). Samo to se pa moški redko spomnijo :(.
[/quote]
Opisal sem najslabše izkušnje do sedaj :). Drugače vedno predlagam več stvari (od sprehoda, krajšega izleta, pijače, planine itd.) je pa odvisno od osebe npr.: če vem da osebi ni do planin, ji to ne bom predlagal.
Teka nikoli ne predlagam zaradi individualnosti. Rezultat je po navadi takšen, da eno uro skupaj tečeta, vmes pa je zelo malo pogovora. Zato mi je odbojka boljša, saj imaš več stikov in je potrebno sodelovanje tako se z osebo bolje povežeš.

Mislim, da bi se mogle ženske začeti obnašati bolj odraslo. Pod tem mislim predvsem, da se ne zafrkavajo naokoli, si ne izmišljujejo zgodbic in se ne obnašajo preveč vzvišeno. Popolnoma razumem, da vsem ženskam pač ne morem biti všeč. In če je temu že tako, naj to povejo, naj to navedejo kot razlog zakaj nočejo iti ven. Iskrenost in še enkrat iskrenost.

Sam zase vem, da bi jim povedal v obraz zakaj nočem iti z njimi ven oziroma da sem nezainteresiran. Če bi zamerila, njen problem. Vseeno pa bi morala biti hvaležna, da sem ji povedal resnico in je nimam za norca.

Lahko povem tudi to, da sem osebno presenečen, saj sem bil v prepričanju, da se to dogaja izključno samo meni. Ampak očitno nisem edini. Žalostno.

In upam, da bom nekega dne (unlikely though) spoznal neko »no nonsense« punco, ki bo govorila resnico in s katero bom imel lahko odprt pogovor.

Zamislite se!

Vidiš, jaz bi šla takoj s tabo cen, samo kaj, ko imam 30 let več kot ti. Škoda res.

Pecanje je brezveze, izguba časa, energije in denarja. Če ima ženska interes, bo privolila na zmenek, četudi jo boš zahaklal na delovnem mestu. Če si zanjo megla, boš megla ostal tudi po pecanju.

New Report

Close