Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se mi še ni zgodilo, da mi bi moški odprl vrata avta?

Zakaj se mi še ni zgodilo, da mi bi moški odprl vrata avta?

Ne znate si niti vrata odpret in pričakujete enakopravnost. haha

Mogoče pa nimaš natreniran refleks v požiralniku in ga ne zarineš do konca v grlo??? Tako da kar daješ to dobiš… potrudi se drugič…

Nismo vse ženske take tepke.
V reali še nisem slišala, da bi bila katera taka, da bi čakala, da ji tip vrata avta odpre. To se samo na monu najdejo take tepke.

Jaz sem bil zelo lepo vzgojen. Odpiral sem razna vrata, nosil razne ženske pritikline…
Nekega dne pa mi je ženska, ki je sicer jahala na valu ustrežljivosti moških, razsvetlila obzorja.
Povedala mi je nekaj dejstev o enakopravnosti med spoloma in takrat sem se nehal vsiljevati s svojo ustrežljivostjo. 😉
Zdaj to počnem res samo še starim, invalidom in tistim, ki to res potrebujejo in cenijo.

Tudi jaz se sprašujem to. Pa že na prvem zmenku rada dam,ampak nihče mi noče odpreti potem vrat.

Vrat od avta nikomur ne odpiram, niti jih nihče meni.
Se pa pogosto zgodi, da komu podržim vhodna vrata, če gre za mano, ali če se srečava ob vratih in sem jaz prva. Prav tako se mi zdi vljudno, da mi tisti, ki je pred mano ne zaloputne vrat v obraz.
Ne gledam pa ne na spol, ne na starost.

Vljudnost dragi moji ne pomeni, da nekomu strežeš. Vljudnost pomeni, da se do drugih obnašaš tako, kot bi rad, da se oni do tebe. Vam ne bo krona z glave padla.

Jaz sem bil zelo lepo vzgojen. Odpiral sem razna vrata, nosil razne ženske pritikline…
Nekega dne pa mi je ženska, ki je sicer jahala na valu ustrežljivosti moških, razsvetlila obzorja.
Povedala mi je nekaj dejstev o enakopravnosti med spoloma in takrat sem se nehal vsiljevati s svojo ustrežljivostjo. 😉
Zdaj to počnem res samo še starim, invalidom in tistim, ki to res potrebujejo in cenijo.
[/quote]

Jaz tudi. Pa eni, , ki jo joški prehitijo za pet minut.


Čist za štihprobo sem Maši šel odpreti vrata (tako kot v ameriških filmih).
Nočeš vedeti kaj vse mi je rekla!☺☺☺
Rad jo imam!


Čist za štihprobo sem Maši šel odpreti vrata (tako kot v ameriških filmih).
Nočeš vedeti kaj vse mi je rekla!☺☺☺
Rad jo imam!
[/quote]
A ti sploh kaj drugega preostane:-))


A ti sploh kaj drugega preostane:-))
[/quote]
Pravzaprav mi preostane tudi kaj drugega, a ne bi zamenjal! Res jo imam rad!


Pravzaprav mi preostane tudi kaj drugega, a ne bi zamenjal! Res jo imam rad!
[/quote]

Z njo si, ker ti tako želiš.


Pravzaprav mi preostane tudi kaj drugega, a ne bi zamenjal! Res jo imam rad!
[/quote]
A mal nakladaš? cmokca!♥


A mal nakladaš? cmokca!♥
[/quote]
Da draga!♥♥

Meni pa to nič ne pomeni…nič ne predstavlja. Pa imam tega dosti… Ti dam?

Bolj pride prav če odprejo vrata… vhodna…

Srečujem zelo kulturne moške povsod – zunaj ali v trgovini…

Zame celo na blagajni, v sekundi privlečejo nekaj centov in jih ponujajo prodajalki. Čeprav ne iščem drobiža ali rabim.

Moški so zelo pozorni, bolj kot ženske – po mojih izkušnjah.
So pa simpatični, ne glede na gesto… iskren nasmeh jim pomeni vse.
[/quote]

Moje izkusnje so podobne, ce ze omenjamo vhodna vrata.
V vecini primerov se zgodi, da predvsem moski (redkokdaj zenske) odprejo vrata ali enostavno jih pridrzijo, da lahko vstopim. To velja za vse starosti. Ni izjem.
Enako pocnem tudi sama.
Lepo je videti, da to pocne tudi mladina, ki je naceloma delezna kritik.
Pridrzijo vrata in jih tudi odprejo starejsim.
Vsakdanjik nam le postreze z lepimi gestami ljudi.

Ko boš dobila takega pacienta, ki je tako obupan, da ti bo še vrata odpiral, boš dojela kako blesavo bi to zgledalo, da ti gre moški dejansko opirat vrata… Malo povprašaj še ženske, boš hitro ugotovila, da je s tabo nekaj hudo narobe. Takih se pametni moški izogibajo.

[/b]
Jaz tudi. Pa eni, , ki jo joški prehitijo za pet minut.
[/quote]

Haha! Dobra! 😉

jaz take stvari počnem samo pri ženskah, ki jih poznam in zanje vem, da to cenijo, spoštujejo in tudi vračajo ( pa ne s seksom..)
Vse ostale pač ignoriram…mogoče ne ravno zaloputnem vrat za sabo, če vidim, da je nekdo tik za mano…ker nikoli ne veš s kakšno zagrizeno feministko imaš opraviti…žal najebejo tiste normalne, katerih pa ne poznam in si verjetno mislijo kaj slabega o meni…ampak jebi ga… pred leti sem dobil ene dvakrat vrženo naprej, da si znajo same odpret vrata….potem sem nehal.

Mehanik, tud če bi ji vrate dol odmontiral bi pa jamrala da jo bo napihal…..;)

To še vidiš?


Najprej ti odpni svoj modrc, potem ti bo marsikdo z veseljem odprl vrata avta!

New Report

Close