Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se mi tepene ženske ne smilijo…

Zakaj se mi tepene ženske ne smilijo…


Ne ti men ljubica zlata, ker nisva skupaj krav pasla in se ne pustim takole podcenjevalno imenovati.
Lahko mi pa rečeš kaktusssss.
Kaznivo že kaznivo, vendar je toleranca neskončna in primera, da bi kdo dejansko tožil nekoga, pa da ni politik, pač ni. Tolk o sodni praksi.
Poglej mon, kaj vse se tolerira, da se napiše o ženskah in s kakšnimi izrazi se jih zmerja. pa nihče ne bu, ne mu.[/quote]

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]

No, ti ki tolk veš o pravnih postopkih in procesih, gotovo tudi veš, da je prvi korak k obsodbi to, da se zadeva sploh PRIJAVI.
Al bi pa morali namontirati kamere in prisluškovalne naprave v vse domove, al kako?


Ne ti men ljubica zlata, ker nisva skupaj krav pasla in se ne pustim takole podcenjevalno imenovati.
Lahko mi pa rečeš kaktusssss.
Kaznivo že kaznivo, vendar je toleranca neskončna in primera, da bi kdo dejansko tožil nekoga, pa da ni politik, pač ni. Tolk o sodni praksi.
Poglej mon, kaj vse se tolerira, da se napiše o ženskah in s kakšnimi izrazi se jih zmerja. pa nihče ne bu, ne mu.[/quote]

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]

madona kako si trčen. jokati ni nobeno kaznivo dejanje in nihče ne zahteva, da se na jok odzoveš.
saj ni čudno, da je toliko nasilja, če toliko moških misli, da je vsaka ženska, ki se ne obnaša tako, kot so oni pričakovali, že huda nasilnica.

haha potem pa ti, ki se tukaj izdajaš za žensko, naravnost v arest rineš saj veš sprenevedanje prikrivanje[/quote]

To bi blo super kul! Kaj češ boljšega kot brezplačen hotel? Sam me noben/a prostitut/ka noče prijavit..;-((

Pa baje dobiš še žepnino ko te na pazi! prostost ne na svobodo spustijo…[/quote]

bi se rad šlepal v celoti na državo, saj razumem.


Ne ti men ljubica zlata, ker nisva skupaj krav pasla in se ne pustim takole podcenjevalno imenovati.
Lahko mi pa rečeš kaktusssss.
Kaznivo že kaznivo, vendar je toleranca neskončna in primera, da bi kdo dejansko tožil nekoga, pa da ni politik, pač ni. Tolk o sodni praksi.
Poglej mon, kaj vse se tolerira, da se napiše o ženskah in s kakšnimi izrazi se jih zmerja. pa nihče ne bu, ne mu.[/quote]

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]
Se zdaj ne vem o katerem molku teče beseda. A da nekaj veš pa ne prijaviš? Al da nočeš govoriti s partnerjem. Kateri molk?
Pa kateri jok?


Ja, vidim kako je .
In vidim tudi, da sem čisto edina, ko sploh reagira na to.
Ravno prejšnji teden je bilo spet eno ful nagravžno zmerjanje z ku*rbami in prasicami…in nič. Sploh se več nikomur ne zdi nič narobe. Gredo mimo, kot bi šli mimo ob primerih drugega nasilja.
Potem sem ga pa nalajala, da je bil črn in zraven napisala, da zdaj bo pa tema gotovo brisana…ker žaljenja moških se pa ne tolerira.
In evo – teme čez pol ure ni bilo več :-))

Hočem reči – ne smemo mimo, Treba je opozarjati, javljati, preprečevati. Da ne postane “normalno”.[/quote]

Kaktusss pišeš neumnoti! Po moje da zato, ker pojma nimaš kaj vse nasilje je. Niti npr. razlike med žaljenjem in užaljenostjo.

Ter tudi to ni res, da se tukaj verbalno nasilje nad moškimi tolerira. Sem jih marsikateremu že nasolila, pa je skoraj vse ostalo.

Sicer sva z najsvetejšim že zdavnaj dorekla zakaj njegova posla vidim idiotska. Ampak glej to je biznis, vzami ali pusti… In mnogi so slednje naredili… Mi smo pa tolk butasti, da še vstrajamo…

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]
Se zdaj ne vem o katerem molku teče beseda. A da nekaj veš pa ne prijaviš? Al da nočeš govoriti s partnerjem. Kateri molk?
Pa kateri jok?[/quote]

saj veš, ji ne kupi rožice za 8. marec, ona pa se kuja. Revež to doživi kot tako močno psihično nasilje, da je ornk sklofuta. Ona pa v jok in revež se počuti pod takim pritiskom, da jo ubije.
potem pa razlaga, kaj mu je počela. Mrtvi pa ne govorijo.

To bi blo super kul! Kaj češ boljšega kot brezplačen hotel? Sam me noben/a prostitut/ka noče prijavit..;-((

Pa baje dobiš še žepnino ko te na pazi! prostost ne na svobodo spustijo…[/quote]

bi se rad šlepal v celoti na državo, saj razumem.[/quote]

Ne. Le koristim kar sem vplačala. Izračun mi pa pokaže, da bi morala živet 150-170 let, da bi dobila nazaj vplačano, brez obresti.

bi se rad šlepal v celoti na državo, saj razumem.[/quote]

Ne. Le koristim kar sem vplačala. Izračun mi pa pokaže, da bi morala živet 150-170 let, da bi dobila nazaj vplačano, brez obresti.[/quote]

napačni izračuni miško, delat bi moral 150 let, da bi drugim povrnil vse, kar so investirali vate in tvoj razplod.


Ja, vidim kako je .
In vidim tudi, da sem čisto edina, ko sploh reagira na to.
Ravno prejšnji teden je bilo spet eno ful nagravžno zmerjanje z ku*rbami in prasicami…in nič. Sploh se več nikomur ne zdi nič narobe. Gredo mimo, kot bi šli mimo ob primerih drugega nasilja.
Potem sem ga pa nalajala, da je bil črn in zraven napisala, da zdaj bo pa tema gotovo brisana…ker žaljenja moških se pa ne tolerira.
In evo – teme čez pol ure ni bilo več :-))

Hočem reči – ne smemo mimo, Treba je opozarjati, javljati, preprečevati. Da ne postane “normalno”.[/quote]

Kaktusss pišeš neumnoti! Po moje da zato, ker pojma nimaš kaj vse nasilje je. Niti npr. razlike med žaljenjem in užaljenostjo.

Ter tudi to ni res, da se tukaj verbalno nasilje nad moškimi tolerira. Sem jih marsikateremu že nasolila, pa je skoraj vse ostalo.

Sicer sva z najsvetejšim že zdavnaj dorekla zakaj njegova posla vidim idiotska. Ampak glej to je biznis, vzami ali pusti… In mnogi so slednje naredili… Mi smo pa tolk butasti, da še vstrajamo…[/quote]
Itak da pojma nimam, pa itak da pišem neumnosti….a dej no. A drugače res ne znaš? Ti je to res čist normalen način pogovora?
In ne, ne bom pustila. Biznis gor, biznis dol – jaz če vidim staro gospo s težko torbo, ko se matra, stečem in ji pomagam. Pa če vidim otroka, ki se večji mulc spravlja nanj, mu tudi pomagam. Pa če vidim nasilje, ja, se vtaknem in ne grem mimo.
Ti kar piši, da “se itak nič ne da”, pa “vzemi ali pusti”….jaz sem pa drugače narejena.
In če jaz delam tako, se mogoče še koga prime…nikoli ne veš.

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]
Se zdaj ne vem o katerem molku teče beseda. A da nekaj veš pa ne prijaviš? Al da nočeš govoriti s partnerjem. Kateri molk?
Pa kateri jok?[/quote]

Res je, ne veš. In to je tudi cilj mafij države in cerkve… Točno zato so zakoni in sodna praksa taki kot so, da se bo narod drkal med sabo, oni pa bojo ta cajt na veliko kradli… (seveda zakonito…)
O njunih priskeldnikih pa se tukaj raje ne bom ponavljala.

Ne. Le koristim kar sem vplačala. Izračun mi pa pokaže, da bi morala živet 150-170 let, da bi dobila nazaj vplačano, brez obresti.[/quote]

napačni izračuni miško, delat bi moral 150 let, da bi drugim povrnil vse, kar so investirali vate in tvoj razplod.[/quote]

Maš kaj za primerjat z mojimi al le besedičiš?

napačni izračuni miško, delat bi moral 150 let, da bi drugim povrnil vse, kar so investirali vate in tvoj razplod.[/quote]

Maš kaj za primerjat z mojimi al le besedičiš?[/quote]

kar usedi se za mizo in začni računat…….

povej no, a si moški ali si ženska?
Če si res ženska, a si poročena, imaš kaj otrok?
Kakšni moški so ti všeč?

Točno tudi o tem sem pisala ja. Jamranje, jok, vzbujanje občutkov sočutja, ……………………………………………………………………………….. Ni da ni kaj dogaja, a noben nič…..
Šele ko jo ženska faše po buči al pa se ji kri spusti, se dedce obsodi kak so nasilni…

Zakaj pa ne bi obsodili že tistega nasilja, ki sploh privede do fizižnega? Aja ne, ker pol bi se večinoma ženske, zato je bolj pripravno dedce obdolžit da to počnejo iz čistega užitka…

Sorčy jaz še svoj živi dan nisem še slišala, da bi se koga obsodilo ker je izsiljeval z molkom npr ali pa jokom. Čeprav je to kot kaznivo dejanje zapisano v več zakonih.[/quote]

No, ti ki tolk veš o pravnih postopkih in procesih, gotovo tudi veš, da je prvi korak k obsodbi to, da se zadeva sploh PRIJAVI.
Al bi pa morali namontirati kamere in prisluškovalne naprave v vse domove, al kako?[/quote]

😉 prvi korak je, da sploh veš kaj vse nasilje po zakonih je… Tako osebno, kakor insitucionalno. Potem se vrstijo spoznavana zakaj je neko dejanje nasilje, potem zakaj se ga ne odpravi.

Na koncu ugotoviš da je to krasen bizinis! Tako vseobsežen, da je npr moje prostaško besedičenje tukaj nič, od znotraj prazen od zunaj pa ga ni.

Iz izkušenj ti lahko povem, da npr tudi državno tožilstvo ne reagira niti na sodišču dokazano nasilje. Če si nihče si nihče, imej prav ali narobe.

Zakjučujem torej, da v naši Lepi ne bo nič drugače, dokljer boste v himni peli; “da rojak prost[/u bo vsak”

Kajti biti prost namreč pomeni, da lahko delaš kar češ, brez vsakršne odgovornosti. Biti prost pomeni biti celo tako brezbrižen, da v zakonih tudi tega pojma niti ne opredeliš. Kar pa ni uzakonjeno, pa ni protizakonito…

Pejd si prebat ustavo pa boš videl/a da je sama sebi kontradiktorna. In z njo vsi zakoni v naši državi.

No, ti ki tolk veš o pravnih postopkih in procesih, gotovo tudi veš, da je prvi korak k obsodbi to, da se zadeva sploh PRIJAVI.
Al bi pa morali namontirati kamere in prisluškovalne naprave v vse domove, al kako?[/quote]

😉 prvi korak je, da sploh veš kaj vse nasilje po zakonih je… Tako osebno, kakor insitucionalno. Potem se vrstijo spoznavana zakaj je neko dejanje nasilje, potem zakaj se ga ne odpravi.

Na koncu ugotoviš da je to krasen bizinis! Tako vseobsežen, da je npr moje prostaško besedičenje tukaj nič, od znotraj prazen od zunaj pa ga ni.

Iz izkušenj ti lahko povem, da npr tudi državno tožilstvo ne reagira niti na sodišču dokazano nasilje. Če si nihče si nihče, imej prav ali narobe.

Zakjučujem torej, da v naši Lepi ne bo nič drugače, dokljer boste v himni peli; “da rojak prost[/u bo vsak”

Kajti biti prost namreč pomeni, da lahko delaš kar češ, brez vsakršne odgovornosti. Biti prost pomeni biti celo tako brezbrižen, da v zakonih tudi tega pojma niti ne opredeliš. Kar pa ni uzakonjeno, pa ni protizakonito…

Pejd si prebat ustavo pa boš videl/a da je sama sebi kontradiktorna. In z njo vsi zakoni v naši državi.[/quote]

Ja super.
In sklep je torej …kaj? Da je treba pustiti vse tako, kot je, saj se itak ne da nič narediti?
Ne hvala.

😉 prvi korak je, da sploh veš kaj vse nasilje po zakonih je… Tako osebno, kakor insitucionalno. Potem se vrstijo spoznavana zakaj je neko dejanje nasilje, potem zakaj se ga ne odpravi.

Na koncu ugotoviš da je to krasen bizinis! Tako vseobsežen, da je npr moje prostaško besedičenje tukaj nič, od znotraj prazen od zunaj pa ga ni.

Iz izkušenj ti lahko povem, da npr tudi državno tožilstvo ne reagira niti na sodišču dokazano nasilje. Če si nihče si nihče, imej prav ali narobe.

Zakjučujem torej, da v naši Lepi ne bo nič drugače, dokljer boste v himni peli; “da rojak prost[/u bo vsak”

Kajti biti prost namreč pomeni, da lahko delaš kar češ, brez vsakršne odgovornosti. Biti prost pomeni biti celo tako brezbrižen, da v zakonih tudi tega pojma niti ne opredeliš. Kar pa ni uzakonjeno, pa ni protizakonito…

Pejd si prebat ustavo pa boš videl/a da je sama sebi kontradiktorna. In z njo vsi zakoni v naši državi.[/quote]

Ja super.
In sklep je torej …kaj? Da je treba pustiti vse tako, kot je, saj se itak ne da nič narediti?
Ne hvala.[/quote]

tu te pa popolnoma podpiram……v sloveniji se nobenemu ne da nič, bog ne daj ga zmaknit iz cone udobja, da bi se kdo za kaj angažiral, kaj naredil, poskušal spremeniti itd…..vedno se posluša ta izgovor, saj itak se ne da nič nardit in se ne bo nič spremenilo…..to me res iritira……ampak potem so pa tihi na kafatu najbolj glasni, ali pa na monu, kaj vse je narobe….toda dvignit rit, se kdaj izpostavit, biti prva lastovka…..to pa ne.

In kot vedno odgovarjam: pri psihičnem nasilju so zadeve približno enake za moške in za ženske – moški so vsaj toliko udeleženi pri psihičnem nasilju, kot ženske. Za ilustracijo si temeljito preberite tale forum in vsakodnevno žaljenje, zmerjanje, poniževanje, omalovaževanje, kritiziranje itd itd žensk, ki smo ga NA TEM FORUMU obilno deležne VSAK DAN. Ali pa se ti zmerjanje s prasicami (in veliko izbiro drugih ljubkovalnih besed) zdi čisto normalen način komunikacije?
Pri fizične nasilju pa moški prednjačijo, bolj preganjano je pa zato, ker se pogosto konča s smrtjo, kar ni ravno hec.

Drugače se pa strinjam, da bi moralo biti tudi psihično nasilje kaznivo – ampak je spet ravno mon lep pokazatelj, kako zelo tolerantni smo do njega.[/quote]
Sploh se ne gre za nasilje, ampak le za prevlado ženskega egoizma in zblojenih feminističnih nagnjenj in idej, ki obsojajo vse, kar diši po moškem.
Ženske dobro veste, da ste šibkejše v fizičnem smislu, zato se ženski egoizem ter hkrati nasilje, izvaja na bolj prefinjene načine. Eden glavnih je igranje žrtve. Ženska bo s tem, ko se bo spustila na raven žrtve, iz moškega naredila nasilneža, pa čeprav moški dejansko sploh ni bil nasilen. To je način, kako ženske izsiljujete svoj prav in tako v partnerskih odnosih s pomočjo takšnega izsiljevanja, za ceno lastnega egoizma in zblojenosti, uničite družino, otrokom bolj ali manj odvzamete očeta in njegov vpliv, saj vsaka ve, da bo dobila skrbništvo nad otroci, če le ni popolnoma zadrogirana ali zmešana.
Tudi glede izjav, da je ženska ku**a, ni nič drugače, saj ženska, ki vara, je dejansko ku**a. In to ni žaljenje, ampak resnica in dejstvo. Seveda je resnica preveč boleča, zato se spet zatekate k temu, da ste žrtve nekega verbalnega nasilja in želite, da bi moški nehali to obsojati, da bi lahko ženske brez slabe vesti še naprej izvajale svoja nizkotna dejanja ter izkoriščale moške.
Ženske zato niste nič manj nasilne. Velikokrat še bolj, saj je takšnega prikritega psihičnega maltertiranja in izsiljevanja, veliko več, kot pa moškega fizičnega nasilja.
Seveda se vse to prikriva, na veliko se piše le o posledicah, ko moški žensko pretepe ali pa ubije.
O tem pa ženske vsakodnevno mantrate. Seveda zato, da boste izpadle čimvečje žrtve. Pa smo spet na začetku…Ena ženska se tako žrtvuje, da vas lahko na tisoče orgazmira ob nasilnih moških.

In kot vedno odgovarjam: pri psihičnem nasilju so zadeve približno enake za moške in za ženske – moški so vsaj toliko udeleženi pri psihičnem nasilju, kot ženske. Za ilustracijo si temeljito preberite tale forum in vsakodnevno žaljenje, zmerjanje, poniževanje, omalovaževanje, kritiziranje itd itd žensk, ki smo ga NA TEM FORUMU obilno deležne VSAK DAN. Ali pa se ti zmerjanje s prasicami (in veliko izbiro drugih ljubkovalnih besed) zdi čisto normalen način komunikacije?
Pri fizične nasilju pa moški prednjačijo, bolj preganjano je pa zato, ker se pogosto konča s smrtjo, kar ni ravno hec.

Drugače se pa strinjam, da bi moralo biti tudi psihično nasilje kaznivo – ampak je spet ravno mon lep pokazatelj, kako zelo tolerantni smo do njega.[/quote]
Sploh se ne gre za nasilje, ampak le za prevlado ženskega egoizma in zblojenih feminističnih nagnjenj in idej, ki obsojajo vse, kar diši po moškem.
Ženske dobro veste, da ste šibkejše v fizičnem smislu, zato se ženski egoizem ter hkrati nasilje, izvaja na bolj prefinjene načine. Eden glavnih je igranje žrtve. Ženska bo s tem, ko se bo spustila na raven žrtve, iz moškega naredila nasilneža, pa čeprav moški dejansko sploh ni bil nasilen. To je način, kako ženske izsiljujete svoj prav in tako v partnerskih odnosih s pomočjo takšnega izsiljevanja, za ceno lastnega egoizma in zblojenosti, uničite družino, otrokom bolj ali manj odvzamete očeta in njegov vpliv, saj vsaka ve, da bo dobila skrbništvo nad otroci, če le ni popolnoma zadrogirana ali zmešana.
Tudi glede izjav, da je ženska ku**a, ni nič drugače, saj ženska, ki vara, je dejansko ku**a. In to ni žaljenje, ampak resnica in dejstvo. Seveda je resnica preveč boleča, zato se spet zatekate k temu, da ste žrtve nekega verbalnega nasilja in želite, da bi moški nehali to obsojati, da bi lahko ženske brez slabe vesti še naprej izvajale svoja nizkotna dejanja ter izkoriščale moške.
Ženske zato niste nič manj nasilne. Velikokrat še bolj, saj je takšnega prikritega psihičnega maltertiranja in izsiljevanja, veliko več, kot pa moškega fizičnega nasilja.
Seveda se vse to prikriva, na veliko se piše le o posledicah, ko moški žensko pretepe ali pa ubije.
O tem pa ženske vsakodnevno mantrate. Seveda zato, da boste izpadle čimvečje žrtve. Pa smo spet na začetku…Ena ženska se tako žrtvuje, da vas lahko na tisoče orgazmira ob nasilnih moških.[/quote]

Oh bogi, kakšna žrtev si.


Sploh se ne gre za nasilje, ampak le za prevlado ženskega egoizma in zblojenih feminističnih nagnjenj in idej, ki obsojajo vse, kar diši po moškem.
Ženske dobro veste, da ste šibkejše v fizičnem smislu, zato se ženski egoizem ter hkrati nasilje, izvaja na bolj prefinjene načine. Eden glavnih je igranje žrtve. Ženska bo s tem, ko se bo spustila na raven žrtve, iz moškega naredila nasilneža, pa čeprav moški dejansko sploh ni bil nasilen. To je način, kako ženske izsiljujete svoj prav in tako v partnerskih odnosih s pomočjo takšnega izsiljevanja, za ceno lastnega egoizma in zblojenosti, uničite družino, otrokom bolj ali manj odvzamete očeta in njegov vpliv, saj vsaka ve, da bo dobila skrbništvo nad otroci, če le ni popolnoma zadrogirana ali zmešana.
Tudi glede izjav, da je ženska ku**a, ni nič drugače, saj ženska, ki vara, je dejansko ku**a. In to ni žaljenje, ampak resnica in dejstvo. Seveda je resnica preveč boleča, zato se spet zatekate k temu, da ste žrtve nekega verbalnega nasilja in želite, da bi moški nehali to obsojati, da bi lahko ženske brez slabe vesti še naprej izvajale svoja nizkotna dejanja ter izkoriščale moške.
Ženske zato niste nič manj nasilne. Velikokrat še bolj, saj je takšnega prikritega psihičnega maltertiranja in izsiljevanja, veliko več, kot pa moškega fizičnega nasilja.
Seveda se vse to prikriva, na veliko se piše le o posledicah, ko moški žensko pretepe ali pa ubije.
O tem pa ženske vsakodnevno mantrate. Seveda zato, da boste izpadle čimvečje žrtve. Pa smo spet na začetku…Ena ženska se tako žrtvuje, da vas lahko na tisoče orgazmira ob nasilnih moških.[/quote]

Oh bogi, kakšna žrtev si.[/quote]
Saj drugega niti ne veš in si samo potrdila resnico.

Oh bogi, kakšna žrtev si.[/quote]
Saj drugega niti ne veš in si samo potrdila resnico.[/quote]

Absolutno. Uboga, nerazumljena žrtev žensk si.
Se čisto strinjam.

Oh bogi, kakšna žrtev si.[/quote]
Saj drugega niti ne veš in si samo potrdila resnico.[/quote]

Ja bogi bogi. Če je ženska tiho ni prav, če pove svoje ni prav. Zakaj pa moški nikoli ne poveste kaj bi sploh radi? Pri tebi, brklcu in modremu valu gre samo za eno stvar – ne počutite so dovolj moški, da bi ženski tudi kaj pozitivnega priznali. V vsakem primeru, ne glede kaj naredi, kaj reče, ali pa je tiho, vedno se počutite ogroženi. V bistvu se mi smilite.
Da je vse to res pokaže tudi to, da ne zmorete vi trije niti odnosa eden z drugim, se pravi med vami moškimi samimi. Tukaj na monu se prav vidi kako se borite za prevlado, polni sovraštva do vsakogar.

😉 prvi korak je, da sploh veš kaj vse nasilje po zakonih je… Tako osebno, kakor insitucionalno. Potem se vrstijo spoznavana zakaj je neko dejanje nasilje, potem zakaj se ga ne odpravi.

Na koncu ugotoviš da je to krasen bizinis! Tako vseobsežen, da je npr moje prostaško besedičenje tukaj nič, od znotraj prazen od zunaj pa ga ni.

Iz izkušenj ti lahko povem, da npr tudi državno tožilstvo ne reagira niti na sodišču dokazano nasilje. Če si nihče si nihče, imej prav ali narobe.

Zakjučujem torej, da v naši Lepi ne bo nič drugače, dokljer boste v himni peli; “da rojak prost[/u bo vsak”

Kajti biti prost namreč pomeni, da lahko delaš kar češ, brez vsakršne odgovornosti. Biti prost pomeni biti celo tako brezbrižen, da v zakonih tudi tega pojma niti ne opredeliš. Kar pa ni uzakonjeno, pa ni protizakonito…

Pejd si prebat ustavo pa boš videl/a da je sama sebi kontradiktorna. In z njo vsi zakoni v naši državi.[/quote]

Ja super.
In sklep je torej …kaj? Da je treba pustiti vse tako, kot je, saj se itak ne da nič narediti?
Ne hvala.[/quote]

Ej a veš da ne vem kaj? Zase vem, da me je v takih odnosih minil kakorkoli odnosovat vključno z delom.

Ja super.
In sklep je torej …kaj? Da je treba pustiti vse tako, kot je, saj se itak ne da nič narediti?
Ne hvala.[/quote]

tu te pa popolnoma podpiram……v sloveniji se nobenemu ne da nič, bog ne daj ga zmaknit iz cone udobja, da bi se kdo za kaj angažiral, kaj naredil, poskušal spremeniti itd…..vedno se posluša ta izgovor, saj itak se ne da nič nardit in se ne bo nič spremenilo…..to me res iritira……ampak potem so pa tihi na kafatu najbolj glasni, ali pa na monu, kaj vse je narobe….toda dvignit rit, se kdaj izpostavit, biti prva lastovka…..to pa ne.[/quote]

Daj pametnjakovič tiho bodi! Kaj pa ti veš koliko sem se trudila in koliko sem naredila za dobro odnosov? Ja? Veš to da je na portalu predlagam vladi bil moj predlog eden najbolj všečkanih? Veš to da sem kontaktirala čeferinovo odvetnico, ki je sodelovala na tv z največjo slovensko prostitutko in zvodnico? Veš to, da sem tudi sama bila na tv? in tako naprej in nazaj vklučno z vloženimi kazenskimi ovadbami…
In koneckoncev veš to, da me je najsvetejši že 2x blokiral pa še danes nima jajc pred mano stopit in jih nikoli tudi ne bo imel?

Lej, še Rok in Pero sta bila tiho ko sem jima povedala argument zakaj njun pogled na življenje vidim idiotski… Pa sta načeloma čist kul pobča tudi meni.

Pridi, če maš jajca, ti bom pokazala dokumente, kje vse sem bila ena prvih lastovk. Tudi to ti lahko pokažem, kaj sem ravno danes pisala na državno tožilstvo. Ni blema, sam prid!

Za ustavitev norenja babe ne obstaja nobeno drugo sredstvo kot čez rit. Je dejansko edino, ki učinkuje, pa je lahko miljonkrat kaznivo s premišljeno potuho norim babam, opranoglavostjo ljudi in delanju gniloživk iz dedcev pod pretvezo civilizacije, ker to kar nora baba zna počet ni niti na ravni primata, kaj šele civiliziranosti. Muslimani to še kako dobro vedo in zagotovo niso bolj neumni od nas.

[img]https://bluntandcranky.files.wordpress.com/2014/02/pussy-riot-attacked-in-sochi-3162379.png[/img]

New Report

Close