Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo izobraženih žensk?

Zakaj se moški bojijo izobraženih žensk?

En tip na netu neki napise = splošna resnica
Probi iskt razloge za svojo samoto sama pri sebi in ne pri drugih 🙂

Zanimivo koliko udrihanja. Ne en, veliko jih je. Poglej zgoraj :).

zakaj moški ne marajo izobraženih žensk si lahko preberete v zgornjih postih, seveda tistih od izobraženk….veliko jih je res takih afn, ki mislijo, da so z diplomo samega boga za jajca prijele in sedaj z višav gledajo dol na srednje izobražene kolegice in na moške seveda.

vsa čast tistim drugačnim, ki jih je tudi nekaj….torej realne ženske, ki vedo kaj hočejo in zakaj so na svetu. te brez problema furajo z vsemi nivoji izobrazb tako moških kot žensk.

Vdam se.

Vse samske oz. ločene ženske z visoko izobrazbo, so nedoje*ane in posledično zafrustrirane zato, ker se jih moški bojijo. Zato se pustijo oploditi, same vzgojijo “moškega” in ga pošljejo v svet s strahom pred izobraženimi ženskami. Manj izobraženih žensk se ne bojimo zato, ker so bolj prijazne, bolj razumevajoče in imajo večje joške.

Zdaj sem doživel razsvetljenje in upam, da se bom manj bal žensk, ki živijo ultrazdravo, ne kadijo, se ne dotaknejo alkoholnih in sladkih pijač, v hladilniku imajo le sadje, zelenjavo in jogurte, ogromno telovadijo, vedo vse o dogajanju doma in v svetu, vzgoji otrok in partnerskih odnosih.

Berem tole na MONu. In vse več je takih moških. Glede na to , da se moški bolj izobraženih žensk. Smo ženske, ki imamo diplome ali še kaj več, očitno zelo nezaželene.
Zdaj vsaj vem zakaj.[/quote]

Imam žensko s faksom in je bolj ljubeča, prijazna, razumevajoča, poštena in pametna kot pa jaz! 😀
Pa nimam faksa! Denar ne prinaša meni ampak obema ker skupaj ustvarjava… Ne vem no tole je čist odvisno kako se ima ženska za pomembno pol je že avtomatsko odbijajoča pa tudi če ima le osnovno šolo…

Moje mnenje je da se moški bolj izobraženih žensk izogibajo, ker se bodo poleg nje počutili manjvrednega, neumnega,… Ker naj bi z višjo šolo kot oni, več zaslužila se mogoče počutijo kot keš ku… Ali pa ker so preveč pametne in enega bumbarja ne bi kar tako prenašale.

Jaz pa ne razumem, a ko se spoznate se pogovarjate o stopnji izobrazbe?
Ker meni se to še ni zgodilo da bi me kdo vprašal. Isto meni ne pride na pamet da bi to spraševala. Me zanima bolj kaj počnejo v življenju, kako so razgledani, kaj jih zanima….kakšna kemija je med nama, če je…..ne vem no kaj ima stopnja izobrazbe s tem.
Recimo greš na zmenek z nekom. Menda ja se ne pogovarjate o izobrazbi? In sta si všeč. Na tretjem zmenku ugotovi da imate višjo izobrazbo kot on. Kaj mu niste več všeč? Ne verjamem.

Sploh mi pa ni jasno kaj se to toliko poudarja. Saj izobrazba ne definira človeka. Oz. če misli kdo da ga ima resne probleme sam s sabo. Verjetno je tisti listek vse kar ima za “ponudit”.

Pa da ne bo nejasnosti….imam dve diplomi. Družboslovje in tehnični faks. Ampak to o meni res čisto nič ne pove. Kakšna sem pa tako.

Ne bojimo se izobrazenih zensk, doben ni rekel, da se boji kdo izobrazenih zensk.
Samo potem pa naj zanska pokaze svojo izobrazbo, ne pa da rece. Imam kancan faks.
Ne vem, bi naj to potem kaj pomenilo. Imam koncan faks. Doben ni rekel nic cez to ce je kaksna zenska izobrazena.
Ste pa ocitno tu torej tudi taki. Aha imam koncan faks , torej sem izobrazena, potem pa ne duha ne sluha o kaksni izobrazbi. Mogoce imajo na tisti fakulteti dobro mnenje o vasi izobrazbi.
Jas sem samo omenil, da bi rajsi imel zensko, ki je ponizna, ljubeca, ki mene in druzino in ostale mogoce rasvetljuje z njeno vedostjo itd.
Ne da ti rece imam koncam faks ali to pa to diplomo. Mislim mene pa res ne zanima, ce kdo ma konca faks in kaksno diplomo ma kdo. In imam slabe izkusnje s takimi, imam koncan faks. Pa ne zato ker, bi mi popestrile dan z kaksno razgledanjostjo in izobrazbo. Ampak nasprotno, ker ti je ne. Imam pac slabe izkusnje s takimi imam koncan faks in to ali to diplomo, ker po izkusnjah ne delajo drugega kot gledajo dol na ljudi. In vseekakor bi rajsi imel zansko, ki ne glede dol na mene, ampak me obravnava kot enakovrednega. Imeti koncan faks in biti izobrazen je pa vprasanje kotliko je tu, da ce mas koncan faks da si tudi dejansko izobrazen. Se pa marsikateri ko ima koncan faks obnasa, kot da ve vse na tem svetu in morda ne razume, da mogoce to samo pomeni, da je izucen za kaksno specificno delo, kar dejansko je. Men se zdi , da imamo prevec ljudi s koncanim faksom , ki dejansko niso prevec izobrazeni, pa se obnasajo kot ta so. Ni neke poniznosti vec, in vsakodnevnega izpopolnjevanja.
In najbrz placini razredi za tiste ki imajo”koncan faks” samo zato ker imajo neki papir, dela se bilj domisljave nekatere ljudi zaradi tega.
V glavnem jaz nimam dobrih izkusenj z zenskami z tako imenovanim koncanim faksom. Kako si pa vi to razlagate, mi je pa cisto vseeno. Mogoce bom imel kdaj bolso izkusnjo z zensko “z koncanim faksom”, do sedaj je nisem imel.

So pa mislim bolj pomembne vrednote:, postenost, vztrajnost, razumevanje, clovekoljubnost, pozrtvovalnost, dobrodelnost, potrpezljivost, resnicoljubnost, poniznost, pravicnost, miroljubnost itd..

Kot pa imam koncan faks, kaj bi pa te ti rad. Kot, da bi to bilo nevem kaksno merilo cloveka.
Ce ze nekdo omeno, da ma koncqan faks bi naj omenil vsaj se kateri faks, da clovek te zve na katerem podrocju je clovek ucen, da clovek ve zaradi kaksnih uslug ali servisa se lahko obrne na taksnega cloveka.

Ne pa imam koncan faks, in to bi naj bil celo status neke vseesplosne izobrazbe ali dobrote ali kaj.
Vsekakor ne cutim nic od tega. Ni nkek poniznosti v tem ne. Namseto da bi clovek rekel, sem prvnik, sem zgodovinar, sam mehanik sem grdbinec. Pa ti rece imam koncan faks, ko da je neka druga kasta ali cloveska vrsta. Ni neke poniznosti v tem ne. In vsekakor mi ni imeti zenske tako visoko letece. Ne.
Ce ne ve niti kateri faks ima, ali zakaj je hodila v solo. Ve pa samo da sedaj je v nekem placilnem razredu. So pa vsak sam izbira partnerje in prijatelje, to je pa tudi res. Ma pac vsak svoje kriterije glede teh stvari.

Se pa poslusaj tu kaj hocejo, glede an te izjave tukaj: Diplome, denar in seks. Kak imajo diplomo potem z njo izsiljujeo ali hocejo terjati z njo denar ali seks.
To je nizji nivo existence. To so nizji nivoji eksistence.

Je pa res kak se menijo. Imam izobrazbo: Lastna hvala cena mala.
Ce so vam v Ljubjani eni politiki rekli, da ste izobrazeni, to se ne pomeni da ste izobrazeni tudi po nasih merilih. So pa vam oni delodajalci da.

Ne poveste pa nic drugega,kot pa da ste do 25 leta ziveli na plecih davkoplacevalcev in da nameravate se naprej ziveti na plecih davkoplacevalcev. Seveda vas oni niso izvolili na te pozicije, s tem se samo dokazuje, da v tej drzavi ni demokracije.

Misliš, da te ženska z diplomo ne mara zaradi tega, ker se ima za nekaj boljšega od tebe zaradi tistega papirja. Si kdaj pomislil na možnost, da ženske odbija, da si nerazgledan? Ne ločiš politike od visokega šolstva, ne znaš napisati dveh smiselnih stavkov po vrsti, ne veš, da niso vsi visoko izobraženi ljudje zaposleni v javnem sektorju, ne veš, kaj je demokracija in žališ ljudi, ki ti niso ničesar naredili. Kaj pa naj bi midva počela skupaj? Pogovarjat se s teboj ne da, seks pa povezuješ z “nižjim nivojem eksistence”, če prav razumem.

Komu ste sedaj to napisala, Hare Krisni ali meni?

Jaz sem samo napisal, da nebi imel zenske s koncanim faksom. Ne vem kaj je narobe s tem. Rad bi mel kako frizerko ali kaj takega. Sem samo povedal kaj imam rad in kaj ne, in mislim da imam pravico do tega. In potem so se nekaj piknili v mene. Pac mi ni to vsec na zenski, ce ima faks. Jaz sem samo iskren in to je stvar mojega osebnega okusa.

Verjamem pa gospa, da je veliko tudi takih, ki jim je vsec taksna kot ste vi. Nimamo pac vsi istega okusa. Je pac veliko razlicnih ljudi na svetu.
In verjamem da boste nasla sebi primernega. In vam tudi pri tem (iskanju) zelim veliko srece. Samo jaz ocitno nisem za vas ta pravi.

Pa veliko srece naprej v zivjenju,
In zBogom,
Proletarec

Gospa dr. monovka,

Za mene pa tvoji(vasi) stavki niso smisleni.
In da, seks povezujem z nizjim nivojem eksistence, pravilno ste razumeli to.

In tudi ocitno imam pac drugacen pogled na to kaj je demokracija kot pa vi(ti). Ljudje smo si pac razlicni, kot je ze povedal gospod Proletarec. In v Sloveniji po ustavi lahko imas svoje mnenje in politicno prepricanje, in ne rabis imeti taksnega kot vladajoci rezim(tako vsaj jaz razumem demokracijo).

Ce pa se vi kje v tistem mojem komentarju pocutite zaljeno, pa to ni moja krivda gospa.
Ni mi jasno kaj bi naj vas gospa dr. monotovka v mojem komentarju zalilo, napisal sem samo to kar vem. Ce pa je moja vednost tako majhna( glede na to kar vi tudi trdite), to pa ni moja krivda, se pa doben ne trudi, da bi povecal mojo vednost, ali pa me razsvetljiv.(Kar pa vseekakor ni prepovedano.)

Vsekakor, pa naj vas presenetim oz. obvestim, da poznam, osnovne svoboscine in clovekove pravice napisane v Ustavi Republike Slovenije.
In v njih je, da je v ustavi svoboda veroizpovedi, in drzava Slovenija naj bi scitila tudi dusevno in telesno celovitost ljudi. Torej, ce se bi me fizicno dotaknili, bi moral in bi poklical policijo, prav tako, ce bi bil narobe obravnavan.

In mislim, da ni dobene nuje, da bi morala midva kaj skupaj pocati gospa, vsaj glede na to, ce je demokracija in spostovanje demokraticnih odnosov. In vsekakor vas tudi ne poznam.
.

Ljubezen, da cloveku pogum.(Ce clovek ljubi, to da cloveku pogum).
Ce je Clovek ljubjen, pa da cloveku moc.

Torej, ce bi vzbujale v moskih ljubezen, se ni bi bali. Izobrazba zenske pa ne vbuja moskim sama po sebi ljubezni ali pa ne.
Izobrazba nekoga nima dobene veze s tem, cesa se nekdo bojijo ali ne. Ne more pa clovek, ljubiti neki papir od nekoga ali pa neke izobrazbe od nekoga, da bi mu lahko dalo to pogum. Ljubi pa lahko clovek neko osebo, resnico, boga itd. In to naredi potem cloveka pogumega in se ne boji clovek vec.

Sveti Francisek Asiski je rekel: Kjer je dobrodelnost, in nesebicnost, tam ni strahu in skrbi.(ali nekaj takega).
Torej mislim, da ni izobrazba na zenski kar bi se moski bali.

The hunger for love is much more difficult to remove than the hunger for bread.
(Lakoto po ljubezni je mnogo tezje odstraniti kot lakoto po kruhu)
Mother Teresa
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/m/mother_teresa.html#bO57LM8YyZSFvzca.99

The biggest disease today is not leprosy or tuberculosis, but rather the feeling of being unwanted.
(Najvecja bolezenj danes ni (leprosy ali tuberkoloza), ampak obcutek biti nezazeljen.
Mother Teresa
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/m/mother_teresa_2.html#1sBJblZYVJevxjxR.99

There must be a reason why some people can afford to live well. They must have worked for it. I only feel angry when I see waste. When I see people throwing away things that we could use.
(More biti razlog zakaj si nekateri ljudje lahko privoscijo ziveti dobro(udobno). Najbrz so mogli delati trdo za to. Samo jaz samo obcutim jezo, ko vidim odpad(unicevanje stvari) . Ko vidim , da ljudje mecejo vstran stvari, ki bi jih mi lahko uporabili.
Mother Teresa
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/m/mother_teresa_2.html#1sBJblZYVJevxjxR.99

I try to give to the poor people for love what the rich could get for money. No, I wouldn’t touch a leper for a thousand pounds; yet I willingly cure him for the love of God.
(Sem poskusala dati revnim(ubogim) ljudem za ljubezen kar bogati(premozni) lahko dobijo za denar.
Ne. jaz se nebi dataknila gobavca za tisoc Evrov, pa vendar sem ga pripravljena negovati in zdraviti za ljubezen od Boga(za Bozjo Ljubezen)
Mother Teresa

Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/m/mother_teresa_2.html#1sBJblZYVJevxjxR.99

“Have no friends not equal to yourself.”
(Ne imeti prijateljev , ki ti niso enaki).

― Confucius
http://www.goodreads.com/quotes/63438-have-no-friends-not-equal-to-yourself

When you see a good person, think of becoming like her/him. When you see someone not so good, reflect on your own weak points.
(Ko vidis dobro osebo, misli kako postati kot on/ona. Ko vidis nekoga ne tako dobrega, opazi(bodi sposobe opaziti) svoje slabe tocke, ali stvari, lastnosti.)
Konfucijev Citat.

They who know the truth are not equal to those who love it, and they who love it are not equal to those who delight in it.
(Tisti ki vedo resnico niso enaki tistim ki jo ljubijo, In tisti, ki jo ljubijo niso enaki tistim, ki se radostijo v njej)
Kofucijevi citati.Chapter VI analects
http://en.wikiquote.org/wiki/Confucius

Konfucijanizem in Kitajski solski sistem:

Da obogatite svojo druzino, ne potrbujete zato kupite dobre zemlje.
Knjige vsebojejo tisoce meric zita.
Za lazje zivljenje, ne potrbijete graditi…
V knjigah je najti polno his iz zlata.
Ce greste ven, ne se sekirati, ce vam doben ne sledi:
V knjigah tam bo mnozic konjev in konjskih vpreg.
Ce se zelis porociti, ne se jezit , ce nimas..
V knigah je deklet z obrazi kot jantar.
Mlad moz , ki zeli postati nekaj,
bo posvetil njegov cas Kitajskim klasikom.
Bo z obrazom, obrnjen k oknu in bral.

Cesar Song, Renzong.

To enrich your family, there is no need to buy good land:
Books hold a thousand measures of grain.
For an easy life, there is no need to build mansion:
In books are found houses of gold.
When you go out, do not be upset if no one follows you:
In books there will be a crowd of horses and carriages.
If you wish to marry, don’t be upset if you don’t have a go-between:
In books there are girls with faces like jade.
A young man who wishes to be somebody
will devote his time to the Classics.
He will face the window and read.
The Song Emperor, Renzong
http://www.csupomona.edu/~plin/ls201/confucian2.html
http://www.newfoundations.com/GALLERY/Confucius.html

“Ne mores odpreti knjige in se cesar ne nauciti”
Konfucijus

Glede na ucenej Bude:

When one has the feeling of dislike for evil, when one feels tranquil, one finds pleasure in listening to good teachings; when one has these feelings and appreciates them, one is free of fear.
Buddha
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/b/buddha_2.html#XErW5WHziVuIcgkk.99

Ce nekdo ima obcutke(obcutenje) o nemaranju zla( da nekje nemarajo zla), ce negdo cuti mir(ima obcutke miru), ce nekdo najde uzitek v poslusanju dobrega ucenja; ce ima kdo te obcutke in jih ceni, potem je prost strahu.

Torej glede na ucenje Bude, se clovek ne more osvoboditi strahu, ce mu ne dajete obcutke, da ne marate zla,
ali obcutke nemira, ali ne more deliti z vami uzitka ob poslusanju dobrega ucenja, ali ce clovek ne dobi obcutka da cenite te obcutke. Potem se po ucenju bude, clovek ne more osvoboditi strahu.

In tukaj so razlogi zakaj se nekdo, nekje ali z nekom ne morejo osvoboditi zla. Glede na ucenje Bude.

Se ne more osvoboditi strahu, ne zla. (napaka zadnji stavek), ce clovek nima teh obcutkov.

Glete tistega o seksu oz. o spolnosti in visjih in nizjih nivojih in cloveku nekatere stvari:

Sveti Frnacisek Asiski in franciskani so imenovali svoje telo brat osel. Ker telo prenasa cloveka in nek tovor in tako dalje.

In sveti Francisek Asiski je rekel ,potem svojemu telesu: Brat osel, bos ti vodil mene ali bom jaz vodil tebe?
Vsekakor dobro in normalno je, da clovek vodi ali in je sposoben voditi svoje telo in ne obratno, da telo vodi njegovega gospodarja.

Razlikovanje duhov( po Svetem Pismu)
Zato se na duhovnem področju učimo ločiti med vzgibi, ki vodijo v dobro in resnično, k Bogu, v ter med tistimi vzgibi, ki vlečejo k tlom, zemeljskosti, zaprtosti vase, samovšečnosti in grešnosti. Sv. Pavel to slikovito in natančno opiše v pismu Galačanom. “Sicer pa so dela mesa očitna. To so: nečistovanje, nečistost, razuzdanost, malikovanje, čaranje, sovraštva, prepirljivost, ljubosumnost, jeze, častihlepnost, razprtije, strankarstva, nevoščljivost, pijančevanje, žretja in kar je še takega. Sadovi Duha pa so: ljubezen, veselje, mir, potrpežljivost, blagost, dobrotljivost, zvestoba, krotkost, samoobvladanje (Gal 5, 19-23). Razločevati moramo tudi med resničnim dobrim in navideznim dobrim.
vec mogoce na:
http://silvo-sinkovec.rkc.si/index.php/content/display/563

Jaz nisem Silvo Sinkovec, samo se dal to stran ker govori o teh stvareh mogoce tudi bolj v potankosti morda. Upam pa da bodo, da bodo lahko v pomoc te stvari, ce kdo potebuje.

Lep pozdrav,
Hare Krisna

In naprej:
Sicer pa mislim, da zenske ne odbija na meni, to da nebi bil razgledan, ker nisem.
Ampak odbija Slovenke, ker nisem Slovenec. Za zenske moje rase jaz nisem odbijajoc.
Zenske moje rase mislijo, da sem lep, in privlacen. Sem pa Ariske rase, ce ne ves, in ne Slovanske. In tako in tako grem domov.
In ni res, da mi nic niste naredili ste me okradli tukaj in mi hoteli jemati fizicno prostost. Zato se razburjam, pa policija (ali javna ali manj javna uprava), nic ne naredi, ker nisem Slovenec, ker sem pac cigo za vas. Nic kaj prijazni ljudje ne. Mi niti ni hoditi v vaso, drzavo sem vec nazaj.
Sem pa od tod jaz spodaj(napisano v mojem jeziku in abecedi):
http://mzn.wikipedia.org/wiki/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}DA{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}D8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}B4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}D9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}DB{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8C{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}D8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}B1

Lep pozdrav,
Hare Krisna

Sej jaz tudi nisem Slovenec, poskusamo malo Evraziske prespektive in prenesti malo Budisem v Centralno Europe. Ce ne veste, in upam, da veste da je bil Dalaj lama ze dvakrat sedaj v Mariboru.
In ima prijateje v Avstriji.
Je pa res, mislijo ce, si neslovan tu, da si ze zato neizobrazen ali kaj takega, ali ce nimas njohovo drzavno diplomo. Imajo pa Avstrici, res neprijetne sosede. Vse ni v denarju Slovenci.

All wrong-doing arises because of mind. If mind is transformed can wrong-doing remain?
(napacno ravnanje nastane zaradi uma(misli). Ce misli spremenimo ali lahko napacno ravnanje ostane?)
Buddha

Na spodnji povezavi, imate nekaj vec izrekov prevedene v Anglescino, ker najbrz tukaj Anglescino bolj obvladate kot pa Aziskih jezikov, vsaj jaz nisem najdo tukaj dobenega , da bi kasen Slovenec znal moj narodni jezik.
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/b/buddha_2.html#vPiwy1vEg4LAhxgp.99

It is better to travel well than to arrive.(Bolje je dobro potovati, kot paprispeti)
Buddha
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/b/buddha_2.html#vPiwy1vEg4LAhxgp.99

Pozdrav,
Od Tibetanca.

Se jaz tudi nisem Slovenec, se najbrz so taki samo do neslovencev, se to je Slovanska nacionalna drzava to, ce kaj za njih nima veze s Slovanstvom. Ali ce nisi Slovenec, nima veze kaliko ali ce si izobrazen ali ne. ali pa ce si Slovenec tudi nima vaze, koliko si tu izobrazen ali ne.

So oa kdaj ne Slovenci povedali tudi kaj pametnega, ce ne veste:
Recimo kot sem dal tukaj primer: Mati Tereze:
She said “By blood, I am Albanian. By citizenship, an Indian. By faith, I am a Catholic nun. As to my calling, I belong to the world. As to my heart, I belong entirely to the Heart of Jesus.”
(Je rekla: “Po krvi sem Albanka. Po drzavljanstvu sem Indika. Po veri, sem Katoliska nuna. In po mojem poklicu pripadam svetu. Glede na moje srce pa pripadam vsa srcu Jezosuvemo.”)
http://en.wikipedia.org/wiki/Mother_Teresa

I want you to be concerned about your next door neighbor. Do you know your next door neighbor?
(Hocem da skrbite za vasega najbljizjega soseda. Ali poznate vasega najbljizega soseda?)
Mother Teresa
Read more at http://www.brainyquote.com/quotes/authors/m/mother_teresa_2.html#fc47sIA6VMLASlyI.99

A hahaha, se tak je ja.
Ne marajo neslovncev tu. Ce reces ,da slucajno Slovenci niso najlepsi, najbolj pametni, vse vedni itd.
Ti recejo potem, Pa ti si budalo, ti si idiot. nerazgledan, ne ves nic. Sedi ena.
Potem si pac pod oznako neizobrazen tukaj v tej drzavi Slovencev. Se jaz sem tudi neslovenec.

Tako ti je tu, v tej drzavi ja.

New Report

Close