Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Odlično zapisano. V odnosu do ranljivejših (žensk, otrok in živali) se zrcali bit oz. karakter nas dedcev. Nekateri se niti ne zavedajo, da bodo enkrat v življenju vloge zamenjane in da se bo slika obrnila. Mi bomo v plenicah in oni bodo zdravi, veliki in močni.

Prevod za “alfa samico” je : težka baba. 😉

Jaz sem se ločil, ker moja žena pač ni bila primerna za mene. Ona sicer ni napačna, sploh ne. Izgleda vrhunsko, ima službo, je tudi verjetno za veliko večino moških prijetna. Zdaj sva narazen približno leto in pol, pa ona še zmeraj nima nikogar. Jaz imam že več kot leto dni stalno partnerko. Verjetno je to res drugače za moške z otroci, kot za ženske. Ne vem.

nova
Uredništvo priporoča

in zakaj si jo pol pustil, če je vse to?

in zakaj si jo pol pustil, če je vse to?
[/quote]
Zato, ker je za mene bila preveč dolgočasna. Je pa res, da sem jaz zelo zahteven, tko da…


Zato, ker je za mene bila preveč dolgočasna. Je pa res, da sem jaz zelo zahteven, tko da…
[/quote]

Če prav razumem, si vrhunski ženski naredil otroke in jo pustil. In potem po 14 dneh že imel novo stalno partnerko?
Kaj si pa pričakoval od mamice? Da si bo otroke dala v ruzak in z njimi skakala s padalom?
Rabiš eno, ki se ti bo trikrat zgonila, da dojameš da zvestoba in spoštovanje nista dolgočasnost. Konec koncev bi loh vsak mesec okna pomil in vsak teden cune zliku, pa bi imel akcijo.
Kok mi greste kurbirji nekam…res …

Ker si nedorasel papak ko te mama ji dojila
In si jajce soncis kjer ti pase a na koncu dragi princ bos dobil a najbol debelo pa grdo babo ker se prevec dvigujes v visave bogi sl. In mas raje neko smrkljo brez itroka ko nima pojma o lajfu in vse kar je je natepavanje ki se ti bo zagablo. Tak da nimas nr jajc ne mozganov zal, zenska z otrokom je veliko kvalitetnejsa ko pa neka razvajena 25 letnica in zal ti pri 40 nebo preostal druzga k zenska z otrokom ker vrj vsaka pametna ze ma pri 30 otroka

Če prav razumem, si vrhunski ženski naredil otroke in jo pustil. In potem po 14 dneh že imel novo stalno partnerko?
Kaj si pa pričakoval od mamice? Da si bo otroke dala v ruzak in z njimi skakala s padalom?
Rabiš eno, ki se ti bo trikrat zgonila, da dojameš da zvestoba in spoštovanje nista dolgočasnost. Konec koncev bi loh vsak mesec okna pomil in vsak teden cune zliku, pa bi imel akcijo.
Kok mi greste kurbirji nekam…res …
[/quote]

Sem mislil, da me ne bo motilo, pa me je..in vedno bolj. A ni škoda mojega življenja, da ga ne izkoristim? Tisto, kar me je na začetku privlačilo, me je pričelo odbijati. Nimaš kaj.

Mamice z otrokom smo še kako zanimive, oz. ravnotako kot brez otrok. Ene manj druge bolj. Ne razumem, kako lahko nekateri razmišljate, da si tip z otrokom “zasluži” drugo priložnost, ženska pa ne. Res pa je težje za žensko, saj nam povečini otroci pomenijo vse in jim tudi dajemo prednost pred novim tipom. To pa vecina ttipov težko prenese. Zakaj? Ker so ene egocentrične riti, in bi se svet(baba) morala vrteti samo okrog njih. Zato jim gredo tako naživce froci iz prejšnjih vez, saj niso sposobni imeti radi teh nedolznih, pridnih otročkov. Noben otrok se ne rodi žleht, ampak ga naredimo odrasli takega. In otroci, ki imajo brezpogojno ljubežen svojih roditeljev (krušnih ali nekrušnih) se lahko razvijejo v družbeno odgovorne, ematične in ljubeče osebe. Ženske, ki se zaradi obupa, da ne bodo same, obesijo na prvega tipa pa so pomilovanja vredne.

Evo primercek…

Locena z otrokom… Ni mogla potrpet za voljo otroka, da bi ocuvala zakon, druzino na kupu, za voljo svoje boljse prihodnosti, da nebo podajana itd…
Kako bo potrpela z mano ki naju nič ne veže?

To je ker se zeni kurta i murta
Bena sa benom
Nasla krpa zakrpu
Ozenio gavran vranu
Beda sa bedom

Jst tko razmisljam ucasih. Vi zgleda ne. Pa pr meb se mora use poklopit. Use stimat. Cakum pakum. Sej pa se gre zame. Za mojo prihodnost za moje zivljenje. Kaj mislis da bom kr nekoga spustiu u zivljenje kr z nekom si osnovau druzino si deliu zivljenske stvari kr nekoga uzeu za zivljenskega sopotnika…

Pa halo valda da mate tko ce ste ko psi
Malo dobro zamesa pa glavo zgubite
Ve pa no koment… Da se vas pita zivjeli bi u jednom velikom garderoberu.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Sem mislil, da me ne bo motilo, pa me je..in vedno bolj. A ni škoda mojega življenja, da ga ne izkoristim? Tisto, kar me je na začetku privlačilo, me je pričelo odbijati. Nimaš kaj.
[/quote]
Jaz te pa razumem, pa sem ženska. Moj je tudi meni dolgočasen. Jaz bi potovala, si svet ogledala, poskusila nove jedi. On pa igra nogomet, hodi v fitness in enkrat na leto na morje. Pogovarjat se zna samo o športu in avtomobilih. Prej ali slej ga bom morala zapustiti, pa imava tudi otroka. Vse kar me je na njemu privlačilo me sedaj samo še odbija. Fizična privlačnost je nekaj, ni pa vse, daleč od tega. Meni se že prav gabi, ko se spravi name, pa je enak, kot je bil ko sem ga spoznala.


Jaz te pa razumem, pa sem ženska. Moj je tudi meni dolgočasen. Jaz bi potovala, si svet ogledala, poskusila nove jedi. On pa igra nogomet, hodi v fitness in enkrat na leto na morje. Pogovarjat se zna samo o športu in avtomobilih. Prej ali slej ga bom morala zapustiti, pa imava tudi otroka. Vse kar me je na njemu privlačilo me sedaj samo še odbija. Fizična privlačnost je nekaj, ni pa vse, daleč od tega. Meni se že prav gabi, ko se spravi name, pa je enak, kot je bil ko sem ga spoznala.
[/quote]

Tudi jaz vaju z “moja bivša” razumem. Če bi se jaz poročila s kaksim iz mladih let, bi bil zudi že fiju. Ljudje se spreminjamo, zato je odločitev s kom bomo ustvarili otroke zelo pomembna. V resne veze jectreba vstopati s srcem in glavo. Se pravi z ljubeznijo in razumom. Pa potem še vedno ves čas vlagati v vezo. Če ni odziva na drugi strani in se veza ne razvija je adijo. Jaz sem stopila prevec s srcem. Prepričana sem bila, da mi je poslan iz neba. Potem pa reala.. zelo žalostno je, da so tu potem otroci, ki trpijo. Potem pa si ženske najdejo še tipa, ki ne prenese njenih otrok. Katastrofa. Ubogi otroci.

Omg, pa ti si poln ega… Ljubezen ne izbira… Če bi čutil isto, kot ona, ne bi tako razmišljal. Imaš pa ego nabildan do konca. Torej ločenke z otroci naj bi po tvoje ostale same in nismo vredne enega normalnega dedca? Pa kdo si ti, ki tko neumno razmišljaš? Pozabil si nekaj.. Kaj pa si, po tvoje, ločeni moški zaslužijo? Lej, boljše, da te nima.. Ker si preveč neodgovoren. Pa lep dan..

Alfa samec ustvari si kardelo in skači naokoli. Ovčko z mladičkom si si sam poiskal, sedaj pa ne jokaj naokoli. In veš kaj pravi moški ni copata, če sprejme tuje otroke. Zaradi takih kot si sam, so mlade mamice samske, ker jih zanima kardelo ne ena sama. Ti si tak. Otročji, ne veš kaj je življenje. Ovčka je dorasla, ti pa naj ti bog pomaga da se najdeš, ker alfa samci so večni samci, s kardelom, torej ne boš zmožen še za lastne otroke poskrbet, ker te bo mati tvojega otroka hitr spregledala in vrgla na cesto. Ne se imeti za boga. Ga ni takega moškega na tem svetu.

So me malo presenetili komantarji.. da je zenska z otrokom manj vredna? Pa kje vi zivite.. vsako zivljenje je drugacno, vsak gre svojo pot.. nekaterim se pac na tej poti rodijo otroci. Sama sem brez otrok z partnerjem. Se mi zdi bolj pomembno kako se z osebo razumes, shajas vsak dan – razumem pa, da je tezje ce so zraven otroci. Tistega ko to tako grozno zmoti in omejuje ni niti dorasel imeti svoje otroke.

Dragi alfa samec, če misliš, da je njen cilj, da bi se kaj spremenilo, pozabi. Samo brezveze se slepiš (ego rabi to, ne?) . Ona je slišala prvič, ko si ji to jasno povedal. Te je pa zgleda videla kot potencialnega partnerja in če ti je to povedala, je kvečjemu iskrena in močna ženska. Vedela je, da s te moke ne bo kruha, a je vseeno bolj zvesta sebi kot tebi. Ženska ni neumna, da bo vztrajala pri nemogočem. Mogoče hoče še kdaj seks brez obveze, ker ma tudi ona svoje naravne potrebe, mogoče želi prekiniti postopoma in ne naenkrat, vljudno. Če pa misliš, da bo kvalitetna ženska zate živela, medtem, ko ji boš ti jasno kazal, da nista kompatibilna, pa se močno motiš. Ti boš lepo ostal dalje s tistim, kar tebi ustreza, samski “alfa” . Če je res huda, kot praviš, bo dobila nekoga drugega sčasoma, ki bo resen, če bo takega hotela in bo z njim. Otroci grejo sčasoma in tudi “njeni” niso – so samo začasno, dokler ne odrastejo, pa menda imajo očeta. Noben ne pričakuje, da bo tisti, ki ni starš, glumil starša tujim otrokom, lahko si stric, finančno nevezan, samo ti si jo itak htel samo pritisnit – alfa to na začetku jasno pove.. si res alfa? Verjemi, da te ne bo klicala, ko ji več ne bo za brezvezo s tabo, za zdaj ji še je in to ti piha na ego, ne? Sicer tvoje pisanje na med. net pa stil tega res nakazujeta, da nek alfa ravno nisi. To, da ženske padejo na tvoje fore, te ne dela alfa. Kvečjemu lažnivega zapeljevalca,ki se čudi temu, kar sam zakuha. Norčuješ se iz oseb, ki si jih izbral za intimo, pa najbrž jih oplemenitiš za cel nabor spolnih bolezni. Kje pa je tebi mar posledic. Šiba poje po tihem, zapomni si to.

Samo slabiči zavajajo žensko in ji lažejo. Alfa samec, da si??? O moj bog…Jap, tudi Damjan Murko verjame, da je pevec in pol. Phahahaha.

Alfa samec je reku haha fml
Kreten si ker si jo napeljavav in ji nisi povedal kaj hočeš od zveze
Alfa samec haha kakšen bošček si

Fant, menim, da ti pojem alfa samca ni preveč jasen……na sploh to opažam pri novodobnih narcisih

torej si tretje razredni konj, ki obcasno naskoci kobilo?! Dobro si se opisal. Kar se pa tice alfe, si se dalec od tega.

Alfa samica

Mesar z dezele kolk mas let

Odgovor na objavo uporabnika
alfa samec, 05.02.2021 ob 11:28

Imam kolegico, ločena z otrokom, s katero se občasno dobiva. Ona mi je kot oseba kul bejba in moram dodati, da tudi izgleda vrhunsko. Nekajkrat sva bila intimna in sedaj mi je povedala, da ona pričakuje nekaj več. Tukaj pa nastane težava.

Jaz sem karakterno alfa samec in neglede na to, da imam rad otroke, imam rad samo svoje. Ne razumem, da ženska ne razume, da njenih ne morem sprejeti oz. da jih ne želim sprejeti. Še vedno me kliče in pomoje res misli, da se bo to spremenilo, kar se seveda ne bo. Imam pa nekaj kolegov, ki so drugačni, samo oni so tudi karakterno papki/copatarji.

Zakaj se takšne ženske enostavno ne sprijaznijo s tem, da alfa samci niso več dosegljivi za njih, vsaj ne za vezo? Tretjerazredni konji bodo naredili vse, da lahko občasno skočijo na kobilo, zmagovalni tekmovalni konji pa sigurno ne.

Vsakemu moškemu, so mladiči drugega odveč, da ne govorim o ostalih nevšečnostih, ki pridejo s tem (napr. umor v Kamniku).

Dajte si že enkrat zabičat v glavo, da si izberete enega copatarja! Ta vas bo morda imel res rad in razumeli se boste veliko boljše!

    Kako bi znanstveniki lahko že zarodek prepoznali kot slabo in dobro?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno989, 27.02.2022 ob 08:07

    Kako bi znanstveniki lahko že zarodek prepoznali kot slabo in dobro?

A to za zarodek te zenske sprasujes?

Stari tko je…

Pricakovat to od moskega…

Pa kje model. Se na dobrem ste. Pozabljate tisto oddajo ki sem jo veckrat omenil. Samo locena je bla. 25let stara. Noben ni hotel slisat.

Ve bi pa se otroke obesle pa za eno noc ste ble pa nevem se kaj vse… I ko da nic ni…

Nedorasli fantiček poln sam sebe!

Kaj pa obratno… Samski očki se zapikujejo v ženske brez otrok in v večini pričakujejo, da bodo te ženske skrbele za njih.

V bistvu pa ljudje, ki niso pripravljeni sprejet partnerja v celoti, so zame osebno čustveno nedozoreli.

Ce bi bili, se z osebami ki imajo otroke, sploh nebi zapletali, ker je to moteč dejavnik.

Samohranilke – sami problemi.  To se le redko dibro konča.   Tuje otroke imet na punklu , ni ravno pruvlacno in prijetno.

New Report

Close