Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAKAJ SE MOŠKI USTRAŠI, KO GRE ZARES

ZAKAJ SE MOŠKI USTRAŠI, KO GRE ZARES

Odgovor na objavo uporabnika
bejži stran od takega, 04.06.2021 ob 17:44

Odgovor na objavo uporabnika
Stepni_Volk, 04.06.2021 ob 16:57

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 11:10

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena196, 04.06.2021 ob 10:47

Odgovor na objavo uporabnika
nisi edina v špilu, 04.06.2021 ob 10:40

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena374, 04.06.2021 ob 09:32

Pozdravljeni, zanima me, kaj se dogaja v moških glavah, zato bi prosila predvsem moško populacijo za pojasnitev. Stvar je sledeča: Online sem spoznala moškega, prvi mi je pisal on, potem, ko sem ga jaz všečkala. Zdelo se je da se ujemava, zanimalo ga je vse v zvezi z mano, dvakrat me je tudi poklical. Bil je tudi zelo zainteresiran za pijačo, ko sem ga vprašala, če bi se ob priliki dobila. Potem pa sem ga dejansko povabila na kavo, mu predlagala, da se vidiva v kratkem in mi sploh ni odpisal. Se moški ustrašite žensk, ki prve povabijo na kavo ozirima kaj si mislite v taki situaciji?

 

A pa si pomislila, da si je poleg tebe dopisoval še z najmanj 10imi in so mu tudi npr. tri dodatne  poleg tebe, zanj še boljše odgovorile? In da je izbral drugo, namesto tebe? Koliko jih je šlo ta teden ŽE na “kavo” z njim, pred teboj 🙂 ?

Na zmenkarskih portalih je pač tipičen fukfehtarski profil moških – danes je moderno, da jih čimveč voljnih pokazirajo v čimkrajšem času – to jim fila ego. In na zmenkarskih portalih je veliko ribic na voljo “šarkijem in piranjam” 😛

 

Sem še vedno tradicionalistka – srečavanje in “flesh in blood”. Nobene spletne aplikacije in portali za zmenkanje.  Treba je znat ločit zrnje od plevela.

To sem ga enkrat vprašala, če mu jih je veliko pisalo, pa pravi, da ne, ker da so na tistem portalu več al manj moški, tudi baje ni bil dosti online. Potem, ko sva si začela dopisovat, pa je zbrisal profil.

Menda išče resno vezo, spraševal me je celo, kdaj imam plan zanosit.

Tipičen “Catfish”ing.

Dejansko resesn kandidat ne sprašuje po zanositvah.. ker si bo prej “robo ogledal v živo”.
Pretirane, preuranjene in hudo stereotipne izjave so prva rdeča luč CATFISHINGA.

Tu ni namen razmerje, temveč nekoga ujeti na “trnek” in ga potem “športno” spustiti.. dasiravno takšna spletna kajla enako prizadene drugega.
Je še večja populacija trolov, ki pa to počno prav zaradi SADIZMA.. užitek jim ni “ujeti”, temveč PRIZADETI.

Pri čemer pa sploh ni nujno, da gre dejansko za moškega.. je lahko tudi ženska. Maščevalna soseda, sošolka, sodelavka.. ali pa sadistična trolovka.

 

Avtorica, bejži stran od takega. Bodi vesela, da se ne odzove več.

A ti niso nobeni rdeči alarmi zasvetili, ko te je neznanec začel spraševati kdaj boš zanosila? Ne vem no, ampak verjetno ni bilo edino tako neprimerno vprašanje, jih je bilo verjetno dosti več.

Pa na portalih se zbirajo predvsem poročeni ff. To upam, da veš?

In tipi pošiljajo po stotine postov ženskam, pač enkrat napišejo, ter pošljejo vsaki ženski, ki se na novo gor prijavi. Tako, da naivno verjeti, da samo tebi piše… no mogoče si edina, ki mu odgovarjaš. Ostale so ga prej skenslale.

 

Sem debelo pogledala seveda, ko me je to vprašal.. je nekaj že prej govoril o otrocih, da jih ma rad in če si sama želim otrok, potem pa ta izjava. Sem pač mislila, da bi rad karte na mizo in da ne izgublja cajta z mano, če imam jaz drugačne namene kot on.

Takoj vidiš, da nekaj ne štima:

– ni samski,

– na portalu je bolj kot ne za zabavo, da si pumpa ego, ven z drugo pa ne bi šel,  ali pa bi ga morala res zelo pritegniti, ker je vezan,

– je v ozadju veliko tega, kar ti je nalagal, mogoče je tudi slika sfotošipirana,

– ima slabo samopodobo in samozavest in se boji, da bo že spet konec, ko se dejansko sreča s teboj,

To je nekaj stvari, ki mi jih pride na pamet, sigurno je še več razlogov.

Odgovor na objavo uporabnika
čakmal, 04.06.2021 ob 17:59

ah, tle ni dosti matematike…..danes so sprejeli spremembo kazenskega zakonika….tiste neumnosti ja pomeni ja, namesto ne pomeni ne…..pa je tip pameten in ne misli bit poskusni zajček te zmedene zakonodaje in se je pravočasno umaknil…..po kavi, če bi ti želela kaj več, in on ne, bi že lahko bil razlog za prijavo, če bi on želel kaj več in ti ne, prav tako….zato je bolje ostati pri cyber sexu….ali pri kurbah

Maaahhh,pametna ženska, ki se ceni in poznasvoje telo in užitke v teh situacijah ve, da ne rabi moškega za tist njegov  “vtičnik”, kar on in eden tak  spletni fehtarnež dejansko samo lahko ponudi inponuja – ker doma nima prava na glasanje in glumi nek srečen zakon za javnost… Kajti še zdaleč ni vse v tem, da rabi ženska samo poservisiranje notven bumbambum pribijačino, kot meni večina današnjih takih tudi spletnih  FFhtarjev in ponudnikov 🙂

 

Draga moja takih je na teh dating appih malo morje, veliko he motenih tipov ki zbirajo zenske kot trofeje in vidijo vse spirjeno ker jim dejansko uspe dobit lahko zenske za sex ker jih izigravajo 20 na enkrat. Ti si mislila “da on zeli dat karte na mizo na drugem zmenku??” tip se je delal norca zanimalo ga je kaj bis rekla in je fejkal in verjetno si ga ze dolgocasila, ker si reagirala tako kot vecina punc (ki jih je ze pos*ksal), ko si se takoj zacela dokazovati in si odkrila vse svoje karte. To je zelel. On ni odkril svojih kart je pa lagal. Vem tezko je danes najti kaj vrednega glede moskih v Sloveniji je katastrofa ziva zato ti priporocam, da ga poskusas cim prej spoznati ko gres ven z druzbo preko prijateljev.. Tam je ponavadi sreca na netu sem tudi jaz ze bila in verjami psihopatov polno. Ne priporocam.

Odgovor na objavo uporabnika
Čudno, 04.06.2021 ob 13:01

A se sam meni zdi takšno vprašanje nenavadno na tej stopnji spoznavanja?

Bejži stran od tega, tole z zanositvijo je zafrkancija. Ni nekaj tu v redu. A res tako slepo verjamete osebam preko interneta in padate po tleh zaradi dveh lepih stavkov? A za mamo in očeta te je tudi vprašal? Đizs

Ja in ne “zakonodaja”, ki vas tako silno skrbi.. velja tako pri prostitutkah, kot Cyber-seksu (kjer lahko še bolj nasankate, ker obstaja velika verjetnost, da ste to počeli z mladoletno osebo!)

De omnibus disputandum..

Odgovor na objavo uporabnika
Pusti ga, 05.06.2021 ob 02:00

Bejži stran od tega, tole z zanositvijo je zafrkancija. Ni nekaj tu v redu. A res tako slepo verjamete osebam preko interneta in padate po tleh zaradi dveh lepih stavkov? A za mamo in očeta te je tudi vprašal? Đizs

Žal je takšnih oseb, ki se lovijo na “pocukrane” besede veliko.
Jih poznam v realnem življenju. Na takšne prozorne finte padajo, da ne moreš verjeti.

Hec pa ni v tem, da bi res verjeli.. prepričajo se v svoji glavi, aktivno, da je pravljica resnična, da je manekensko postavni Texaški milijonar ravno njo – slovensko sivo miško odločil poročiti in se razplodite, ker je poosebljenost čistosti in dobrega srca.

Zakaj mislite, da so milijoni gospodinj drle brati brezveznost od “50 shades of Grey”?

De omnibus disputandum..

Jaz pa imam en drug problem. Ne vem in ne znam, kako zaključit s podobnim. Sva si pisala dobro leto, tudi pihal zeloo na dušo, se dobila parkrat, poljubljala, na začetku trdil, da misli resno, potem pa da se ne odpre čustveno, nekaj je omenil bivšo, pa potem da mu zaradi sluzbe pase bit sam, je pa baje samski dve leti in pol. Sem se umaknila, niti enkrat mu nisem vec pisala, me je pa precej razocaral in prizadel, ker eno so besede, drugo dejanja. Sedaj mi ze pol leta on pise tako enkrat na dva tedna, kako sem itd. in potem se spet zapletem z njim v pogovor. Ne znam prekiniti, sem kot zmesana najstnica. Tako rada bi mu povedala, da me je razočaral in da zelim naprej, da nisem punca za casual prijateljstvo, nocem pa izpasti obupano zato ne znam zakljucit. 😣

Navzkrižje interesov. Po moje si mu preveč očitno dala vedeti, da ti ni za eno noč, zato je presodil, da nima smisla… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Po moje, je doma žena oz. partnerica ter še ostalih 5 na lagarju 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Mucim se, 05.06.2021 ob 12:11

Jaz pa imam en drug problem. Ne vem in ne znam, kako zaključit s podobnim. Sva si pisala dobro leto, tudi pihal zeloo na dušo, se dobila parkrat, poljubljala, na začetku trdil, da misli resno, potem pa da se ne odpre čustveno, nekaj je omenil bivšo, pa potem da mu zaradi sluzbe pase bit sam, je pa baje samski dve leti in pol. Sem se umaknila, niti enkrat mu nisem vec pisala, me je pa precej razocaral in prizadel, ker eno so besede, drugo dejanja. Sedaj mi ze pol leta on pise tako enkrat na dva tedna, kako sem itd. in potem se spet zapletem z njim v pogovor. Ne znam prekiniti, sem kot zmesana najstnica. Tako rada bi mu povedala, da me je razočaral in da zelim naprej, da nisem punca za casual prijateljstvo, nocem pa izpasti obupano zato ne znam zakljucit. 😣

Kot si sama napisala, mučiš se. In dokler si v takšnem čustvenem vrtincu, ki ti maže srce z lažnimi upanji, potem boš težko videla pravega, četudi pride mimo.  Ne vem kako to, da ti je tako težko zaključiti ta odnos, ki to nikoli niti ni bil. Saj še partnerja nista bila.
Malo presodi, kje si čustveno, sklepati je, da si čustveno nezrela.  Preber si ka jna temo čustvene inteligence.

 

Imam podobno izkušnjo. On vidi, da lahko manipulira s tabo, zato pa je tako.

Obrni sceno in začni manipulirat z njim še ti 🙃

Jaz tipa poznam že par let, odkar vem je samski.. Pa kao na polno zaljubljen vame bla bla .. Sem se odločila, da se grem njegovo igro: normalno sem odgovarjala na klice/smse, šla z njim na kavo (ko je kaj hotel, pač sem mu rekla, da mi trenutno ni do tega, lagano sem isto stvar ponovila tudi 10x če je blo treba – ko papiga 😄). Avtomatsko sem držala razdaljo – ko se mi je zazdelo, da se mi približuje, sem se začela umikat (kao vse je ok).. No on je to TRENUTNO vzel zelo dobesedno, zato je probaval še nekaj časa..

Sestavila sem zgodbo, kako me je prizadel blabla, da sem mogla druzga najt, da sem njega kao pozabla in da mi do takih igric ni več …Tip je valda zablokiral, blo mu je kao ful bed, ampak od takrat naprej nimam več težav 🙃

Narediš se “blond” (btk), naumiš neko zgodbico (prej nekaj časa dobro opazuj, da veš kam ciljat) in potem zadeva hitro postane jasna 😎

Moški se ustraši, ko gre zares zato, ker njemu pa se ni šlo za tako za zares!

Sam sem naredil podobno .., ob spoznava nju se napališ.. in potem vidiš, da je enako, kot vsa pijanska spoznavanja…

 

Se ne ustraši, edino če mu ni mar oz ima neke druge “namene” ali pa je spoznal drugo.

Cisto enostavno – ne zanimas ga.

Tip je na portalu da si ego pumpa in nima nobenega namena se v živo spoznavat ker slika ni njegova 🙂

Sta se prej videla prek kamer? Ne? No zato ne 🙂

Isto delajo ženske. Pač samo zapravljajo čas tam gor.

V nadaljne bodi malo manj naivna. Če začne z preveč osebnimi temami in kako si mu všeč na vseh področjih (pa sploh te ne pozna) je to znak da greš stran. Če bi se dopisoval tedne in tedne in ne da od sebe dokaj hitro da bi se dobil isto. Če takoj tebi-neznanki piše da je zelo resen, urejen, in bla bla bla isto sranje. Splet je pač samo način za spoznavanje. Ne pa za razvijanje odnosa. Torej da nekoga tam “srečaš” potem pa nadaljuješ v reali. Če nadaljuješ na netu to pač ni veza ampak igra domišlije. Pojdi v to z realnimi pričakovanji da mogoče nove ljudi spoznaš, ne pa z mislijo da si boš z nekom pisala in bo princ. Ne vpletaj čustev v nekaj kar ni resnično. Pusti to za čas ko ga v resnici v realnem svetu spoznavaš. Ne moreš se prek neta zaljubit. Vsaj ne v človeka. Lahko se pa v neko predstavo človeka ja. Samo kaj imaš od tega?

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

[/quote

Moškega se nikoli ne lovi, nikoli ga ne vabiš prva na pijačo, nikoli ga sama prva ne povabiš nekam. Vedno počakaš, da prvi on povabi – ker potem ima nek interes, ker če ga nima – zakaj bi se ubadala z njim? Mogoče ga potem prvič, ko te povabi, zavrneš da ne moreš, če je ZELO zainteresiran, te bo povabil spet, če ne, pa pač ne. Sama sem do zdaj vedno tako delala. Prvič zavrnila, počakala, da me je povabil spet, da sem se prepričala da misli resno z vabilom, nato pa je šlo nekako 70:30 dalje (70% valjda on). Dejstvo je, da če je moški zapaljen nate, se ne bo ukvarjal s tem, kdo je na vrsti, da kam povabi, ampak te bo vabil kar naprej on. Sem in tja zaradi lepšega, pa da mu daš vedet da ti je tudi on zanimiv, ti povabiš in tudi plačaš oz. se vsaj ponudiš za plačilo – če je moški kot se gre, ti itak ne bo pustil da ti karkoli plačaš, tudi če si povabila.

Podpiram spoznavanje preko neta, človeka lahko spoznaš na drug način kot bi ga sicer, sicer pa zakaj bi pa morali preko neta spoznavat samo potencialne partnerje oziroma ljubimce/ke, spoznaš lahko tudi krasne prijatelje. Sama sem si vedno pisala vsaj dva meseca, preden sem pristala na srečanje v živo. Nekateri si pišejo dan, dva, pa grejo na kavo in čez en teden so že kar uradno skupaj… Nikoli mi ni bilo jasno, kako je to možno, ampak dobro.

Skratka, tale tvoj ni zainteresiran, pa tudi ti si bila čisto preveč vsiljiva oziroma si izpadla obupana. Takih pa se moški na veliko ogibajo.

Tista druga, ki pravi da ji tip piše 1x na dva tedna… kako pa si lahko prepričana, da je res samski? Koliko je pa star? Sta se povezala kje na družbenem omrežju? Kolikokrat sta šla ven skupaj, kam? Te je kdaj komu predstavil? Te je bolj skrival? Sta seksala?

Meni deluje, kot da si neka rezerva, žal. Izgovor, da mu zaradi službe bolj paše bit samski, je star kot svet – verjemi, da ko moški spozna PRAVO zanj, mu ni NIČ ovira da ne bi bil z njo. Tebe ima malo za zabavo, najbrž si mu kratkočasna preko sporočil oziroma preko telefona, kaj več si pa s tabo ne predstavlja. Zaključi to poglavje, ne odpisuj ko ti piše, zablokiraj ga, zgodba zaključena, spoznavaj nove.

 

S prvim fantom sva bila skupaj 4 leta – celo srednjo šolo.

Z drgim 5 let – cel faks.

S sedanjim sva skupaj že 15 let.

Vse tri sem jaz povabila na pijačo.

Vmes, ko sem bila samska, sem šla parkrat na date tudi s tipi, ki so pecali mene, pa sem se jih potem komaj rešila.

New Report

Close