Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj se ne cepite

Zakaj se ne cepite

Res vas ne razumem!

Samo s cepljenje bomo ustavili ta nesmisel! Drugače pa bomo živeli v dolgoletnem zaprtju in strahu!

Vam je res vseeno?

Odgovor na objavo uporabnika
res ne razumem, 08.12.2021 ob 10:44

Res vas ne razumem!

Samo s cepljenje bomo ustavili ta nesmisel! Drugače pa bomo živeli v dolgoletnem zaprtju in strahu!

Vam je res vseeno?

Ko bo obvezno testiranje tudi za cepljene in ko bo 100% dokazan lažji potek bolezni pri cepljenih.

Zakaj mi nobena ne da fukat?

Ker ne vidijo potrebe? A je to tako težko razumet?

Aja, pa cepljenje ne bo ustavilo česarkoli. Ne okužbe, ne širjenje virusa, samo tebi, OSEBNO poveča možnosti preživetje.

Če nekdo meni, da bo tako ali tako preživel, zakaj naj se potem cepi? Zdaj pa ti meni povej.

Ko bo cepivo toliko učinkovito, da bodo lahko cepljeni na sejmu jedli še kaj drugega kot kostanj, takrat se bom cepil.

Saj ni treba, da razumeš. Bo povsem dovolj, da spoštuješ osebno odločitev drugih. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q

Ker mi ni treba. Zakaj bi se cepila (z neucinkovitimi cepivi) proti necem kar se me ne prime.? A zaradi kode.? Saj nisem neumna. Men je doma cisto lepo.

 

 

Gre za to, da bi oni imeli vse bonitete, za to pa ne bi naredili nič. Čakajo da bo kdo drug namesto njih, oni bi pa smetanco pobrali. Sej če je takih 5% ni problem, 50% je pa že mal huda za en narod.

tukaj je najbolj preprost odgovor, če te res zanima, samo par minutk ti bo vzelo

Odgovor na objavo uporabnika
valjda, 08.12.2021 ob 11:12

tukaj je najbolj preprost odgovor, če te res zanima, samo par minutk ti bo vzelo

ah videa noče pobrat, pa je čisto normalen
vtipkaj si v youtube                     watch?v=gJ8t0qQ5R4I

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.12.2021 ob 10:59

Gre za to, da bi oni imeli vse bonitete, za to pa ne bi naredili nič. Čakajo da bo kdo drug namesto njih, oni bi pa smetanco pobrali. Sej če je takih 5% ni problem, 50% je pa že mal huda za en narod.

No, ce je ze pol ljudi proti kljub vsem pritiskom, se je za vprasat, ce mogoce pa le nimsjo vsaj malo prav….

Odgovor na objavo uporabnika
pol je veliko, 08.12.2021 ob 11:19

No, ce je ze pol ljudi proti kljub vsem pritiskom, se je za vprasat, ce mogoce pa le nimsjo vsaj malo prav….

Prav imajo v temu da je to njihova lastna izbira, tam se pa konča.

Odgovor na objavo uporabnika
Svoboda je relativna, 08.12.2021 ob 10:46

Ko bo obvezno testiranje tudi za cepljene in ko bo 100% dokazan lažji potek bolezni pri cepljenih.

 

Mogoče takrat, ja. Prej pa ne. Slabo cepivo s kup dokaj resnimi stranskimi učinki. Sedaj sem zdrava. Bi bila po cepljenju tudi? Nihče tega ne ve.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 08.12.2021 ob 10:57

Ker mi ni treba. Zakaj bi se cepila (z neucinkovitimi cepivi) proti necem kar se me ne prime.? A zaradi kode.? Saj nisem neumna. Men je doma cisto lepo.

 

 

Egoistka. Kaj pa potem paničariš in zgajnaš teror nad obiskovalci? Zakaj pa potem tako bolestno vse razkužuješ in zahtevaš, da se vsi testirajo preden pridejo k tebi? Saj ostali tvoji so preboleli in ni panike zanje. Je pa zate, ker ti malo prpo stiska? Pa nikoli ne pozabiš omeniti, da se je večina cepila zaradi dopusta in šopinga. Zgleda, da ti to res zelo manjka. Samo kaj, ko si niti iz bajte ne upaš zdaj. Ja, mora biti res kriza zate. Sam hej, egoisti ste pač zadnji, ki bi se jih mar vzel. Čučaj v svoji jami, bodi glasna na internetu. Skupaj z raznimi pacienti a la Robi. To je pa itak ves tvoj domet. 😆

Zakaj živiš v strahu?

Ker imam že brez tega dovolj zdravstvenih težav. Tudi po zaslugi arogance, neodzivnosti zdravnikov in slampastih napak.

Sicer pa delam od doma, živim sama, ne hodim po obiskih, zabavah. Kupujem preko spleta in najnujnejše v živilskih trgovinah. Nazadnje sem bila v lokalu in na avtobusu februarja 2020.

    Največje tveganje so mi zdravniški pregledi za moje kronične bolezni,  kjer so, kljub naročenim uram, čakanja in nisi sam. Ljudje pa klepetamo z maskami pod brado.

in kakšne bonitete imaš ti, ki si cepljen/a? Dokler ne boste tisti, ki ste nasedli, spoznali, da so vas žejne čez vodo peljali, bo tako, kot je..Sej razumem jezo nad necepljenimi, mislili ste, da boste lahko potovali, študirali, se zabavali, hodili na koncerte..zdaj pa ste na istem, kot vsi ostali, tudi mene bi razneslo od jeze..Pa ne zdaj rečt, če bi se tudi mi cepili, oziroma vsi ostali, ki se niso, bi bili na boljšem..Samo poglej Dansko, Belgijo, Portugalsko, precepljenost proti 90%, pa isti dre.k.

 

Zakaj se ne cepim ? Zaradi zavesti. Zavedanja o življenju. Cepljenje vodi v režim, v katerem človek postane le ničvreden predmet, produkt, nadzorovan s strani psihopatov.

(https://www.youtube.com/watch?v=bGbxpsAXdMY)

Odgovor na objavo uporabnika
loda, 08.12.2021 ob 11:48

in kakšne bonitete imaš ti, ki si cepljen/a? Dokler ne boste tisti, ki ste nasedli, spoznali, da so vas žejne čez vodo peljali, bo tako, kot je..Sej razumem jezo nad necepljenimi, mislili ste, da boste lahko potovali, študirali, se zabavali, hodili na koncerte..zdaj pa ste na istem, kot vsi ostali, tudi mene bi razneslo od jeze..Pa ne zdaj rečt, če bi se tudi mi cepili, oziroma vsi ostali, ki se niso, bi bili na boljšem..Samo poglej Dansko, Belgijo, Portugalsko, precepljenost proti 90%, pa isti dre.k.

 

ZA OMG..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7274, 08.12.2021 ob 10:49

Ker ne vidijo potrebe? A je to tako težko razumet?

Aja, pa cepljenje ne bo ustavilo česarkoli. Ne okužbe, ne širjenje virusa, samo tebi, OSEBNO poveča možnosti preživetje.

Če nekdo meni, da bo tako ali tako preživel, zakaj naj se potem cepi? Zdaj pa ti meni povej.

A se je že kakšna epidemija ustavila brez cepljenja? Ne veš, a ne? Ker ne vidiš dlje od svojega nosu in ti ni padlo na um, da so bile v preteklih letih epidemije po svetu, ne le španska gripa v preteklosti. In vse so rešili s cepljenjem. Novodobni facebook bedaki pa izumljate svoje teorije.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
loda, 08.12.2021 ob 11:49

ZA OMG..

Kako isti drek? Pri njih greš lahko na kakršenkoli pregled, na kakršnokoli operacijo, zdravstvo dela normalno. Pri nas pa se mora zdravstvo ukvarjati samo s covid intenzivo in drugi oddelki že nekaj časa ne delujejo!

Malo bolje preberi. Ja, nekateri zahtevajo dodaten test, ampak osnova za življenje tudi tam je PCR oz. celo PC. Brez si nula. Tako da malo zadihaj, potem pa se umiri. Noben se ni zaj…. s cepljenjem. Samo vi, anticepilci ste vedno bolj stisnjeni v kot in vedno manj vas je. Ste pa agresivni, to pa res. V Nemčiji fotr pobije celo vanilijo, ker so ga dobili z lažnim potrdilom. Pri nas se tega res ni za bati. Je veliko večja verjetnost, da bo kak fanatik anticepilni fental enega študenta na vhodu. Psihička iz Ajdovščine je to že kazala na YT, pa tisti primerki iz Kranja…. V glavnem bolniki!

Odgovor na objavo uporabnika
kakšna omejenost, 08.12.2021 ob 11:51

A se je že kakšna epidemija ustavila brez cepljenja? Ne veš, a ne? Ker ne vidiš dlje od svojega nosu in ti ni padlo na um, da so bile v preteklih letih epidemije po svetu, ne le španska gripa v preteklosti. In vse so rešili s cepljenjem. Novodobni facebook bedaki pa izumljate svoje teorije.

 

 

nismo še bili priča takšni epidemiji in virusu, ki mutira 5x v enem letu..Podobno je bilo recimo mogoče s špansko gripo, ampak takrat cepiv ni bilo, umrlo je na milijone ljudi in epidemija se je končala čez 18 mesecev. Verjetno se ne bi, če bi takrat že imeli cepiva..Ker bi epidemijo sami umetno vzdrževali in vzpodbujali virus, da se prilagaja. Na splošno pa je znano, znanstveno, da se takrat, ko epidemija poteka, sploh v takem obsegu, ne cepi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kakšna omejenost, 08.12.2021 ob 11:54

Kako isti drek? Pri njih greš lahko na kakršenkoli pregled, na kakršnokoli operacijo, zdravstvo dela normalno. Pri nas pa se mora zdravstvo ukvarjati samo s covid intenzivo in drugi oddelki že nekaj časa ne delujejo!

to pa nima veze s korono, naše zdravstvo je že najmaj 15 let v dr.eku. Korona jim zdaj samo pomaga, bolnice so prišle na zeleno vejo, seveda pa je po drugi strani korona odlično opravičilo za še daljše čakalne dobe in še manj dela na ostalih oddlekih. Pa ne mi rečt, da cela dermatologija, ORL itd.. dela na covidu?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Out, 08.12.2021 ob 11:54

Malo bolje preberi. Ja, nekateri zahtevajo dodaten test, ampak osnova za življenje tudi tam je PCR oz. celo PC. Brez si nula. Tako da malo zadihaj, potem pa se umiri. Noben se ni zaj…. s cepljenjem. Samo vi, anticepilci ste vedno bolj stisnjeni v kot in vedno manj vas je. Ste pa agresivni, to pa res. V Nemčiji fotr pobije celo vanilijo, ker so ga dobili z lažnim potrdilom. Pri nas se tega res ni za bati. Je veliko večja verjetnost, da bo kak fanatik anticepilni fental enega študenta na vhodu. Psihička iz Ajdovščine je to že kazala na YT, pa tisti primerki iz Kranja…. V glavnem bolniki!

Debilno fašistično, ko je nek Žid ubil nacista, ker Žid ni hotel biti zaprt ali iti v taborišče, so debilni zagovorniki nacizma še bolj postali sovražni in še bolj podprli Hitlerja in nacizem.

 

New Report

Close