Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj se ne cepite

Zakaj se ne cepite

Sem se cepila 1x. Katastrofa… srce je šlo v pm.

Mene vsi samo pregledujejo, celo rečejo ja cepljenje vam Mal pritisk dvigne pa utrip srca, ne napišejo pa tega v izvid.

Moje vrednosti dan pred cepljenjem

105/70, pulz 65.

Po cepljenju 145/ 85, 78.

Aritmije poleg tega  ob najmanjšem naporu pa pulz 110.

Ja psihično je to garant. Od cepiva zihr ne.

Odgovor na objavo uporabnika
pol je veliko, 08.12.2021 ob 11:19

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.12.2021 ob 10:59

Gre za to, da bi oni imeli vse bonitete, za to pa ne bi naredili nič. Čakajo da bo kdo drug namesto njih, oni bi pa smetanco pobrali. Sej če je takih 5% ni problem, 50% je pa že mal huda za en narod.

No, ce je ze pol ljudi proti kljub vsem pritiskom, se je za vprasat, ce mogoce pa le nimsjo vsaj malo prav….

pol ljudi v tej sloveniji, ne pol LJUDI

Odgovor na objavo uporabnika
kakšna omejenost, 08.12.2021 ob 11:54

Odgovor na objavo uporabnika
loda, 08.12.2021 ob 11:49

Odgovor na objavo uporabnika
loda, 08.12.2021 ob 11:48

in kakšne bonitete imaš ti, ki si cepljen/a? Dokler ne boste tisti, ki ste nasedli, spoznali, da so vas žejne čez vodo peljali, bo tako, kot je..Sej razumem jezo nad necepljenimi, mislili ste, da boste lahko potovali, študirali, se zabavali, hodili na koncerte..zdaj pa ste na istem, kot vsi ostali, tudi mene bi razneslo od jeze..Pa ne zdaj rečt, če bi se tudi mi cepili, oziroma vsi ostali, ki se niso, bi bili na boljšem..Samo poglej Dansko, Belgijo, Portugalsko, precepljenost proti 90%, pa isti dre.k.

 

ZA OMG..

Kako isti drek? Pri njih greš lahko na kakršenkoli pregled, na kakršnokoli operacijo, zdravstvo dela normalno. Pri nas pa se mora zdravstvo ukvarjati samo s covid intenzivo in drugi oddelki že nekaj časa ne delujejo!

ma oni vidjo samo št okuženih, drugo njih ne zanima. Zato pa tolk forsirajo testiranje cepljenih. Ni jim jasna matematika za temi cepivi. Ne štekajo pa če jim narišeš, ne 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja mogooooče takrat, 08.12.2021 ob 11:28

Odgovor na objavo uporabnika
Svoboda je relativna, 08.12.2021 ob 10:46

Odgovor na objavo uporabnika
res ne razumem, 08.12.2021 ob 10:44

Res vas ne razumem!

Samo s cepljenje bomo ustavili ta nesmisel! Drugače pa bomo živeli v dolgoletnem zaprtju in strahu!

Vam je res vseeno?

Ko bo obvezno testiranje tudi za cepljene in ko bo 100% dokazan lažji potek bolezni pri cepljenih.

 

Mogoče takrat, ja. Prej pa ne. Slabo cepivo s kup dokaj resnimi stranskimi učinki. Sedaj sem zdrava. Bi bila po cepljenju tudi? Nihče tega ne ve.

 

Tudi jaz se podpišem.

Ne bom se cepila,ker to ni cepivo.Cepivo ne moraš naredit in testirat tako hitro.

To kao cepivo spreminja genski zapis,če še ne veste.Zato ne cepite otrok,ki še nimajo otrok….

Odgovor na objavo uporabnika
Necepilka, 08.12.2021 ob 15:13

Ne bom se cepila,ker to ni cepivo.Cepivo ne moraš naredit in testirat tako hitro.

To kao cepivo spreminja genski zapis,če še ne veste.Zato ne cepite otrok,ki še nimajo otrok….

A to so ti fejtbukovi dohtarji povedali?

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.12.2021 ob 15:14

A to so ti fejtbukovi dohtarji povedali?

Debilno fašistično, si še nisi zaslužilo za en sendvič ?

 

Prebolela in polno cepljena ob z možem. Tudi najini starši cepljeni.

Najini otroci necepljeni. 3-je se sicer sami odločajo. Menim pa tudi jaz, da za mlade ni toliko tveganja ob covidu.

Pomembno se mi zdi, da se cepimo starejši ali recimo 40+, otroke in tiste pod 30 pa pustimo pri miru.

Če bi se cepili 40 +, verjetno ne bi bilo pritiska nad 14-letniki.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 08.12.2021 ob 15:17

Debilno fašistično, si še nisi zaslužilo za en sendvič ?

 

Ka s pa ti tolk živčen? Ti goriva zmankuje al kaj?

Debili ste spet presegli sebe v svoji debilnosti. Evtanazija dovoljena samo za cepljene in prebolele.

https://www.spectator.co.uk/article/german-euthanasia-clinics-refusing-unvaccinated-customers

zato da se cepljeni bojite grrrr hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1920, 08.12.2021 ob 11:30

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 08.12.2021 ob 10:57

Ker mi ni treba. Zakaj bi se cepila (z neucinkovitimi cepivi) proti necem kar se me ne prime.? A zaradi kode.? Saj nisem neumna. Men je doma cisto lepo.

 

 

Egoistka. Kaj pa potem paničariš in zgajnaš teror nad obiskovalci? Zakaj pa potem tako bolestno vse razkužuješ in zahtevaš, da se vsi testirajo preden pridejo k tebi? Saj ostali tvoji so preboleli in ni panike zanje. Je pa zate, ker ti malo prpo stiska? Pa nikoli ne pozabiš omeniti, da se je večina cepila zaradi dopusta in šopinga. Zgleda, da ti to res zelo manjka. Samo kaj, ko si niti iz bajte ne upaš zdaj. Ja, mora biti res kriza zate. Sam hej, egoisti ste pač zadnji, ki bi se jih mar vzel. Čučaj v svoji jami, bodi glasna na internetu. Skupaj z raznimi pacienti a la Robi. To je pa itak ves tvoj domet. 😆

Za korono sem 100 posto da deluje, za cepiva sem pa 100 posto, da ne delujejo proti koroni. Torej zakaj se cepit z necim kar ne deluje.?

Ne jaz se ne bojim zase, sem to dojela koncno da mene ne prime, lahko pa koga drugega ponovno.

Jaz grem lahko kamor hocem, ce hocem. Beri pozorno ce hocem. Naredim test in to je to. Jaz odlicam kam bom sla in kdaj bom sla, ce bom sla. Tudi ce bi bil samo pc verjemi meni nic ne bi manjkalo. Seveda ste se cepili (razen manjsine) samo zaradi dokumentov in zdaj vas je strah. Tudi mene je – ponovno ne zase, jaz nisem cepljena ampak za tiste moje ki so.  Ne napadaj mene nisem si jaz zmislila korone, pct in niti cepiv ki ne palijo.

Zato što neču! Evo vam ga na👆!

Imal ko kakvu primedbu?

Kokoši, porleonček???

Wd mogoč??

 

I bolje da nemate.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kakšna omejenost, 08.12.2021 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7274, 08.12.2021 ob 10:49

Ker ne vidijo potrebe? A je to tako težko razumet?

Aja, pa cepljenje ne bo ustavilo česarkoli. Ne okužbe, ne širjenje virusa, samo tebi, OSEBNO poveča možnosti preživetje.

Če nekdo meni, da bo tako ali tako preživel, zakaj naj se potem cepi? Zdaj pa ti meni povej.

A se je že kakšna epidemija ustavila brez cepljenja? Ne veš, a ne? Ker ne vidiš dlje od svojega nosu in ti ni padlo na um, da so bile v preteklih letih epidemije po svetu, ne le španska gripa v preteklosti. In vse so rešili s cepljenjem. Novodobni facebook bedaki pa izumljate svoje teorije.

 

 

Obnovitev zgodovine Španske gripe vam ne bi škodila.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 08.12.2021 ob 19:59

Za korono sem 100 posto da deluje, za cepiva sem pa 100 posto, da ne delujejo proti koroni. Torej zakaj se cepit z necim kar ne deluje.?

Ne jaz se ne bojim zase, sem to dojela koncno da mene ne prime, lahko pa koga drugega ponovno.

Jaz grem lahko kamor hocem, ce hocem. Beri pozorno ce hocem. Naredim test in to je to. Jaz odlicam kam bom sla in kdaj bom sla, ce bom sla. Tudi ce bi bil samo pc verjemi meni nic ne bi manjkalo. Seveda ste se cepili (razen manjsine) samo zaradi dokumentov in zdaj vas je strah. Tudi mene je – ponovno ne zase, jaz nisem cepljena ampak za tiste moje ki so.  Ne napadaj mene nisem si jaz zmislila korone, pct in niti cepiv ki ne palijo.

Joj, skerica, tebe je preveč strah, da bi sploh kam šla. Ti si ratala hipohonder. Pa hudič je, ko ne moreš več prosto šopingirat. To te zgleda še najbolj peče. Ja, sux to be you.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8760, 08.12.2021 ob 20:24

Joj, skerica, tebe je preveč strah, da bi sploh kam šla. Ti si ratala hipohonder. Pa hudič je, ko ne moreš več prosto šopingirat. To te zgleda še najbolj peče. Ja, sux to be you.

Sopingiram se vedno po netu, dobim tud stvari, ki jih ni pri nas za dobit. V trgovino grem res po nujno oz ce je nujno. Gostilne in soping centri me itak ne zanimajo, vse dobim na netu, ce hocem koga od bliznjih videt grem na obisk ali pridejo k nam (ti ki so blizu pac), sem in tja se dobimo s prijatlji pri nas, pri njih, ni ravno pogosto ampak ko je, se imamo fajn.. men je cist udobno doma, ne pogresam nicesar. Hb prostora imamo veliko, zdaj smo samo trije, ce si gremo kdaj na k.. gre vsak v svoj stuk – milina.  Kje pa pise da moramo vsi okoli hodit.?

 

Ja, tako, kot so ustavili na Danskem id koder pravkar sporočajo:
Danska bo zaprla šole, omejila nočno življenje in pozvala državljane, naj delajo od doma, da bi poskušali zaustaviti naraščajoče število primerov koronavirusa, je v sredo dejala premierka Mette Frederiksen.

Nekoč so uporabljali za “zdravljenje” taboriščnikov ZYCLON B, danes se pa uporablja “preverjeno neškodljivo” cepivo- genska terapija, učinek na nekaterih ljudeh se je že pokazal, ali pa se še bo.

Odgovor na objavo uporabnika
m1957, 08.12.2021 ob 20:47

Nekoč so uporabljali za “zdravljenje” taboriščnikov ZYCLON B, danes se pa uporablja “preverjeno neškodljivo” cepivo- genska terapija, učinek na nekaterih ljudeh se je že pokazal, ali pa se še bo.

Zyklon B! Madona, vsaj prav prepišite, kekci!

Ja, tri leta so trenutno magična meja. A ste tudi tudi to zdaj podaljšali – tako preventivno, ker bomo kmalu tam?

Odgovor na objavo uporabnika
Jajajaja, 08.12.2021 ob 20:55

Zyklon B! Madona, vsaj prav prepišite, kekci!

Ja, tri leta so trenutno magična meja. A ste tudi tudi to zdaj podaljšali – tako preventivno, ker bomo kmalu tam?

Za: Jajajaja

Kekec se ti opravičuje za tiskarsko napako, čeprav je tudi v tvojem postu napaka. Sicer pa zgleda, da sem nekomu stopil na rep.

Iskreno?

jah, prvo sem komaj cakala cepivo. Zavedajoc se, po vseh informacijah stroke, da najhitrejsi postopek testiranja in odobritve traja 2 leti.

potem je cepivo prislo. Ze po 9ih mesecih. Juhuuuu. Ups. Mal cudno. Saj smo ze dolgo v koroni, ampak – a sta ze dve leti okoli? To neki ne klapa.

in potwm so zacelo s cepljenjem. Ampak ne vseh – cepivo so dobili le priviligirani. Starejsi. In glej ga cudo. Sej ni samo eno, kar vrstijo se cepiva za cepivom. Uauuuu.

no, za starejsimi je prisla naslednja priviligirana skupina. Zdravstveni kader. Ok. Mi smrtniki se nismo na vrsti. In nato naslednja priviligirana skupina: solniki.

spremljam. Astra zenica. Svedska jo umaknila cepivo zaradi strdkov, nase cepijo na polno tocno z astro zenico. Ok. Nekaj je cudno.

Grem cepit otroke proti standardnim otroskim cepivom. Pregledani od prsta na nogi do zadnjega lasu. Dva cepljena, edennzavrnjen, ker je imel povecane sinuse. Pripeljite naslednji mesec. Ok.

med aolniki tudi moj moz. Komaj docakal, da se gre cepit. Pride nazaj  po 30 minutah. In? Kaj i ? Kako je blo? Nic posebnega. Par osnovnih vprasanj, dvignes roko in poka. Wtf? Pa so te pregledal pred cepljenjem? Zakaj? Zakaaaa? Ce tamale pregledajo, valda pregledajo tud vas. Ah kje. Sploh dohtorja ni. Pa. Pocakas v sosednj ihali 15 minut – za vsak slucajy

ok. Pridemo na vrato mi smrtniki.

na voljo cel asortiman cepiv. Ok bom mal nastudirala kaj in kako. In opa. Umik prvega cepiva. Se dobro ni minilo. Opa – umik drugega cepiva.

pride frend na obisk. Cepljen v srbiji. Jebe vse po spisku, ker ga v sloveniji ne zelijo vpisat v sistem cepljenih. A zabil en mesec tm v hotelu, ker je cakal se drugo dozo.
in se koncno odlocim za jansen. Si recem – klinc gleda – grem enkrat in bo mimo. Ni vrag, ko glih ta tadan Katja konca v bolnici.

ok. Pocakam, kako se bo zakljucilo.

sum na cepivo.

gledam kaj mi je od celga asortimana cepiv ostalo: fajzer in moderna. Mrna cepivo? Pa glih nrna nisem hotla.

cincam med tema dva. Cas mneva. in potem se zacnejo javljati cepljeni frendi: imajo korono. Ja a nisi cepljen? Jah sem, ampak prepreci samo tezjo potek!

zacnem mal razmisljat. Pa dobr. Kje ste dobil? Jah od cepljenih. A jbg. Caki mal. Cepit sem se hotla, da ne zbolim in ne prenasam okuzbe okoli. Na novicah – tud cepljeni zboliko za tezjim potekom! Etf se dogaja!
pa dobr no: kaksno je to cepivo? Lahko se okuzis, lahko zbolis, lahko imas tezji potek, lahko prenasas? Pa se neka nova mrna zadeva, ki je zacasno dovoljena za uporabo. Zakaj? A se se preverja al kaj?

no… vzporedno pa se hid pritisk s strani politikov. Tud to mi ne pije vode. Od kdaj jih zanima moje zdravje? Odkar imamo 120 ljudi na jntenzivni? Nasa intenzivna zmore le 120 postelj? Wtf???? Pa kaj za vraga so delal 2 leti? Kupoval teste? Zakaj niso dvignil kapacitete v bolnicah? Kako jih lahko toliko skrbi, da ne zbolim za kovidom, hkrati pa ljudi puscajo da umirajo za rakom? Za srcnimi boleznimi? Ma ne me je*at, da jih skrbi za moje zdravje! In to vse te iste ljudi, ki dajejo navodila in odloke vezane na preprecevanje, ki so kontradiktoeni. Ki nimajo veze z vezo!

in tako moj cas mineva v odlocanju in cudenju, da zivim med ribami, ki se vec ne spomnijo kaj so rekli en teden nazaj. Ki povozijo vsako svojo besedo in sevi recejo stroka, hkrati pa naj bi se na njih zanasali: ces, zaupaj sttoki! Zi nisi strokovnjak na temu podrocju!

Pa sej bi, ampak ko mi 8 letni otrok rece: mami, jaz to ne razumem. Zdrav sem, sem se potestiral in se vedno moram nositi masko cel dan v soli. Popoldne grem pa lahko brez maske v shoping center? Kako pa oni vejo, da sem jaz negativen?

mami. Zakaj oci lahko hodi po svetu, ko je cepljen, ti si pa v karanteni, ker je sestrica bolana? A ni tko, da se lahko tud on okuzi in siri naprej?
jah… glej… ce se mojmu 8 letniku zdi nelogicno, nasim vodilnim in stroki pa ne, potem tukaj nekaj debelo ne stima.

in trenutno se zanasam na sboj imunski sistem. Se gilam z vitamini in se srzim vseh jkrepov, kot so: maska, peri roke in drzi razdaljo.

Upam, da zdrzim, dokler se ne odlocim za vrato cepiva.

 

Ne bom se cepila. Prebolela covid v lažji obliki, nikogar od bližnjih nisem okužila, spremljam protitelesa ki mi naraščajo, redno se testiram, razmišljam z svojo glavo.

Zakaj se ne cepim?

Zato,ker tudi vas kao “zaščitene” ni prav nič zaščitilo.

Brez strupenih zvarkov ni pandemije. Nehajte se cepit in testirati, če hočete končati covid genocid.

Revija Lancet: Cepljenje niti malo ne upočasni pandemije

https://www.odpriteoci.si/post/podatki-iz-škotske-kažejo-da-gre-za-pandemijo-polno-cepljenih-in-zvarki-so-neučinkoviti-in-nevarni

New Report

Close