Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj se ne cepite

Zakaj se ne cepite

Uprimo se covid fašizmu.

https://www.facebook.com/groups/975951812921598/permalink/1351415512041891/

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 08.12.2021 ob 10:50

Odgovor na objavo uporabnika
res ne razumem, 08.12.2021 ob 10:44

Res vas ne razumem!

Samo s cepljenje bomo ustavili ta nesmisel! Drugače pa bomo živeli v dolgoletnem zaprtju in strahu!

Vam je res vseeno?

Saj ni treba, da razumeš. Bo povsem dovolj, da spoštuješ osebno odločitev drugih. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q

👍👍👍

Odgovor na objavo uporabnika
Girlpower, 08.12.2021 ob 12:23

Sem se cepila 1x. Katastrofa… srce je šlo v pm.

Mene vsi samo pregledujejo, celo rečejo ja cepljenje vam Mal pritisk dvigne pa utrip srca, ne napišejo pa tega v izvid.

Moje vrednosti dan pred cepljenjem

105/70, pulz 65.

Po cepljenju 145/ 85, 78.

Aritmije poleg tega  ob najmanjšem naporu pa pulz 110.

Ja psihično je to garant. Od cepiva zihr ne.

Fak Fak fak

Take novice me res pretresejo. Sočustvujem, zelo.

Veš koliko tega poslušam od soljudi?

Iskreno ti želim vse dobro in zdravja. Izogibaj se vse kemije in zastrupljena hrane.

Halo, ljudje – a sploh slišite, vidite, dojamete ljudi, ki trpijo zaradi cepiva? Niso to le redke izjeme!!!

Zahtevaj, da to napišejo v izvid! ZAHTEVAJ!!! POZIVAJ SE NA SVOJE PRAVICE IN TRANSPARENTNOST!

Upam, da pride tvoj čas, ko boš lahko zahtevala pojasnila in odškodnino! Vsi necepljeni smo s tabo in ni naš malo!

 

Cepljena sem dvakrat in po cepljenju sem stalno bolna. Mrzlice, potenja, da lahko ožamem pižamo.

Vsakič čakam pri Dr tudi do dva dni, ker zahtevajo testiranje. Čakam pri vrtih Testirnice, tik pred vrati ordinacije. Ostali vstopajo v ordinacijo mimo mene in brez testiranj.

Medtem so moji cepljeni prijatelji vsi zboleli. Necepljeni pa so začuda najbolj zdravi med nami.

Po logiki tu nekaj ne štima.

 

 

 

Vseeno jim je, poglej komentarje anticepilcev in toliko egoizma kot ga premorejo oni, je za njih dosežek. Govorijo o fašizmu drugih, sami so pa največji fašisti!

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 08.12.2021 ob 17:01

Debili ste spet presegli sebe v svoji debilnosti. Evtanazija dovoljena samo za cepljene in prebolele.

https://www.spectator.co.uk/article/german-euthanasia-clinics-refusing-unvaccinated-customers

Ne morem verjeti! A ko so se pa oni borili za legalizacijo, smo jim pa mi kao čudaki, drugače misleči, ki smo jih podpirali, prav prišli! Zdaj so pa oni na svojem prestolu, služijo narodu, kasirajo, zdaj so pa kar naenkrat pridkani fašisti!

Revolucija žre svoje otroke!

Odgovor na objavo uporabnika
Nekaj tu ne štima, 09.12.2021 ob 07:34

 

Cepljena sem dvakrat in po cepljenju sem stalno bolna. Mrzlice, potenja, da lahko ožamem pižamo.

Vsakič čakam pri Dr tudi do dva dni, ker zahtevajo testiranje. Čakam pri vrtih Testirnice, tik pred vrati ordinacije. Ostali vstopajo v ordinacijo mimo mene in brez testiranj.

Medtem so moji cepljeni prijatelji vsi zboleli. Necepljeni pa so začuda najbolj zdravi med nami.

Po logiki tu nekaj ne štima.

 

 

 

Moje iskreno sožalje 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj598, 08.12.2021 ob 21:28

Iskreno?

jah, prvo sem komaj cakala cepivo. Zavedajoc se, po vseh informacijah stroke, da najhitrejsi postopek testiranja in odobritve traja 2 leti.

potem je cepivo prislo. Ze po 9ih mesecih. Juhuuuu. Ups. Mal cudno. Saj smo ze dolgo v koroni, ampak – a sta ze dve leti okoli? To neki ne klapa.

in potwm so zacelo s cepljenjem. Ampak ne vseh – cepivo so dobili le priviligirani. Starejsi. In glej ga cudo. Sej ni samo eno, kar vrstijo se cepiva za cepivom. Uauuuu.

no, za starejsimi je prisla naslednja priviligirana skupina. Zdravstveni kader. Ok. Mi smrtniki se nismo na vrsti. In nato naslednja priviligirana skupina: solniki.

spremljam. Astra zenica. Svedska jo umaknila cepivo zaradi strdkov, nase cepijo na polno tocno z astro zenico. Ok. Nekaj je cudno.

Grem cepit otroke proti standardnim otroskim cepivom. Pregledani od prsta na nogi do zadnjega lasu. Dva cepljena, edennzavrnjen, ker je imel povecane sinuse. Pripeljite naslednji mesec. Ok.

med aolniki tudi moj moz. Komaj docakal, da se gre cepit. Pride nazaj  po 30 minutah. In? Kaj i ? Kako je blo? Nic posebnega. Par osnovnih vprasanj, dvignes roko in poka. Wtf? Pa so te pregledal pred cepljenjem? Zakaj? Zakaaaa? Ce tamale pregledajo, valda pregledajo tud vas. Ah kje. Sploh dohtorja ni. Pa. Pocakas v sosednj ihali 15 minut – za vsak slucajy

ok. Pridemo na vrato mi smrtniki.

na voljo cel asortiman cepiv. Ok bom mal nastudirala kaj in kako. In opa. Umik prvega cepiva. Se dobro ni minilo. Opa – umik drugega cepiva.

pride frend na obisk. Cepljen v srbiji. Jebe vse po spisku, ker ga v sloveniji ne zelijo vpisat v sistem cepljenih. A zabil en mesec tm v hotelu, ker je cakal se drugo dozo.
in se koncno odlocim za jansen. Si recem – klinc gleda – grem enkrat in bo mimo. Ni vrag, ko glih ta tadan Katja konca v bolnici.

ok. Pocakam, kako se bo zakljucilo.

sum na cepivo.

gledam kaj mi je od celga asortimana cepiv ostalo: fajzer in moderna. Mrna cepivo? Pa glih nrna nisem hotla.

cincam med tema dva. Cas mneva. in potem se zacnejo javljati cepljeni frendi: imajo korono. Ja a nisi cepljen? Jah sem, ampak prepreci samo tezjo potek!

zacnem mal razmisljat. Pa dobr. Kje ste dobil? Jah od cepljenih. A jbg. Caki mal. Cepit sem se hotla, da ne zbolim in ne prenasam okuzbe okoli. Na novicah – tud cepljeni zboliko za tezjim potekom! Etf se dogaja!
pa dobr no: kaksno je to cepivo? Lahko se okuzis, lahko zbolis, lahko imas tezji potek, lahko prenasas? Pa se neka nova mrna zadeva, ki je zacasno dovoljena za uporabo. Zakaj? A se se preverja al kaj?

no… vzporedno pa se hid pritisk s strani politikov. Tud to mi ne pije vode. Od kdaj jih zanima moje zdravje? Odkar imamo 120 ljudi na jntenzivni? Nasa intenzivna zmore le 120 postelj? Wtf???? Pa kaj za vraga so delal 2 leti? Kupoval teste? Zakaj niso dvignil kapacitete v bolnicah? Kako jih lahko toliko skrbi, da ne zbolim za kovidom, hkrati pa ljudi puscajo da umirajo za rakom? Za srcnimi boleznimi? Ma ne me je*at, da jih skrbi za moje zdravje! In to vse te iste ljudi, ki dajejo navodila in odloke vezane na preprecevanje, ki so kontradiktoeni. Ki nimajo veze z vezo!

in tako moj cas mineva v odlocanju in cudenju, da zivim med ribami, ki se vec ne spomnijo kaj so rekli en teden nazaj. Ki povozijo vsako svojo besedo in sevi recejo stroka, hkrati pa naj bi se na njih zanasali: ces, zaupaj sttoki! Zi nisi strokovnjak na temu podrocju!

Pa sej bi, ampak ko mi 8 letni otrok rece: mami, jaz to ne razumem. Zdrav sem, sem se potestiral in se vedno moram nositi masko cel dan v soli. Popoldne grem pa lahko brez maske v shoping center? Kako pa oni vejo, da sem jaz negativen?

mami. Zakaj oci lahko hodi po svetu, ko je cepljen, ti si pa v karanteni, ker je sestrica bolana? A ni tko, da se lahko tud on okuzi in siri naprej?
jah… glej… ce se mojmu 8 letniku zdi nelogicno, nasim vodilnim in stroki pa ne, potem tukaj nekaj debelo ne stima.

in trenutno se zanasam na sboj imunski sistem. Se gilam z vitamini in se srzim vseh jkrepov, kot so: maska, peri roke in drzi razdaljo.

Upam, da zdrzim, dokler se ne odlocim za vrato cepiva.

 

👍👍👍

Glede na stanje in dogajanja mi dol visi za necepljene! Razen enega, ki je normalen in odkrito pove, da ga je strah cepljenja (ima v družini nesrečen primer smrti po cepljenju in je mogoče, da so te težave, zaradi katerih je ta oseba umrla, gensko pogojene), so vsi ostali necepljeni okoli tako ali drugače ubrisani. Saj so sicer bili že prej drugačni, posebni, čudaški. Se šli neke alternative, naivno verjeli šarlatanom, videli vedno in povsod neke zarote, delali zgago tam, kjer je ni treba… v glavnem sami problematični, ki nimajo poštimano niti v svoji glavi. Zato mi dol visi za take labilneže, ki so postali čisto zaslepljeni. Sem jih odpikal, ker nimam namena poslušat njihovih blodenj. Samo s tem normalnim imam čisto ok odnose.

A je sedaj jasno ?

https://www.facebook.com/photo/?fbid=435544871610569&set=a.144862777345448

V bistvu še nikoli prej ni bilo razkritega takšnega egoizma kot smo mu priča danes.

https://www.boredpanda.com/anti-vaxxer-logic-text-fight-bridge/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

Dolg zapis, ful velik napak v pisanju ampak mi ni zal da sem prebrala.

Samo bravo bravo lahko recem.

Gospa v svojem zapisu ste vse pojasnili, VSE!

Treba bi ga bilo deliti na letakih po celi Sloveniji!

Odgovor na objavo uporabnika
Laki123, 09.12.2021 ob 10:20

Dolg zapis, ful velik napak v pisanju ampak mi ni zal da sem prebrala.

Samo bravo bravo lahko recem.

Gospa v svojem zapisu ste vse pojasnili, VSE!

Treba bi ga bilo deliti na letakih po celi Sloveniji!

Dolg zapis, ful velik napak v pisanju ampak mi ni zal da sem prebrala.

Samo bravo bravo lahko recem.

Gospa v svojem zapisu ste vse pojasnili, VSE!

Treba bi ga bilo deliti na letakih po celi Sloveniji!

Če si ti padla uspešno skozi sito “ruske kovid cepivo rulete”, še ne pomeni in ni to nobeno zagotovilo, da bom jaz tudi.

izključno iz tega razloga – ker tem cepivom ne zaupam in ne želim tvegati svojega zdravja, imunskega sistema. Ker me je teh cepiv strah. Ker me je strah posledic. ker se ne želim igrat ruske rulete z izključno temi cepivi, ki so še vedno v testni fazi. zato.

res ne razumem – Česa ne razumeš, da cepivo ne koristi proti covid19 in se zato skeptiki nočemo pikat? Pri svojih 67-ih letih, sem brez kakršnih koli tablet, v dobri psihofizični kondiciji in nimam nobene želje postat poizkusni zajček genske terapije.

V šamanizmu je tako, da je šaman  stroj za zdravljenje. Zvarek, ki ga šaman pripravi za pacienta je samo medij, ki poveže pacienta s tem šamanom.

https://www.facebook.com/putokaz.eu/videos/491516788839835/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C

kdo pravzaprav stoji za vso to lažjo, tem grdim nategom in pomorom človeštva??? Ne mi nakladat oni so krivi!! Kdo so to to oni??? dajmo, imena in priimke, kdo dejansko stoji za tem GENOCIDOM? (https://rumble.com/vqf9p3-david-martin-imenuje-urotnike-u-covid-zavjeri-hrvatski-prijevod.html)

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 11.12.2021 ob 11:32

kdo pravzaprav stoji za vso to lažjo, tem grdim nategom in pomorom človeštva??? Ne mi nakladat oni so krivi!! Kdo so to to oni??? dajmo, imena in priimke, kdo dejansko stoji za tem GENOCIDOM? (https://rumble.com/vqf9p3-david-martin-imenuje-urotnike-u-covid-zavjeri-hrvatski-prijevod.html)

Noben drug kot pa vi.

V kateri precepljenih državi ni več zaprtja in ustrahovanja?

V 98% cepljenih Arabskih emiratih NI NORMALE, ukrepi veljajo, maske obvezne.

Pojma nimam zakaj pravijo da se naj cepimo da se lahko vrnemo v normali.  Katera drzava se je po zadostnih % vrnila v normalo? Najboljša na poti v normalo bi bila Bosna.

New Report

Close