Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj se NP Musar oblači tako mrtvaško??

Zakaj se NP Musar oblači tako mrtvaško??

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5928, 29.06.2024 ob 07:31

N.P. M. je popolnoma brez vsebine, oziroma popolnoma nezanimiva, v vsakem pogledu. Prodajanje zdavnaj prežvečenih floskul, kvazi moraliziranje v nedogled,  licemerje, dvoličnost, napuh, aroganca na vsakem koraku. enostavno ne more povedati nič novega, zanimivega, oziroma nekaj širše sprejemljivega, za  široke ljudske mase. Res prava predsednica, ampak to je slika zavožene Slovenije, oziroma popolnega razkoraka, med Ljubljano, in preostalo Slovenijo. Pametnemu popolnoma dovolj!

 

Če ti je NPM  taka, kakšen se ti je potem zdel BP ?

 

Že tolikokrat sem rekla, da ne bom več pisala na tem forumu. Toliko žleht, hudobnih, privoščljivih ljudi je tukaj gor. Zgleda, da ste tukaj same lepotice in lepotci, nihče pa si ne upa pokazati svoje fotografije. Vsem želim, da bi odkrili, kdo ste tisti, ki tako svinjate po ljudeh in bi bili kaznovani.

Nisem neka oboževalka naše predsednice, ne prenesem pa hudobije, laži in nesramnosti. Podpišite se s polnim imenom, dajmo, če si upate.

Človek se mora oblačiti tako, da se dobro počuti. Seveda se mora obleči tudi situaciji primerno, drugače se ne bo dobro počutil. Tudi sama neprestano doživljam vtikanje v mojo garderobo. S strani ljudi, od katerih bi pričakovala vsaj malo podpore, ne pa vseskozi neko kritizerstvo.

 

Na srečo predsednici republike “dol visi”, kaj pravijo ljudje o njeni garderobi. Oblači se namreč povsem primerno.

Ko je nekdo antipatičen, moralno nesprejemljiv, v samem začetku z figo v žepu,  s svojimi dejanji neti razdor med prebivalstvom, ne zna odreagirati pravilno  na mednarodnem parketu, oziroma samo izpolnjuje direktive masonov, globalistov, imperialistov, je enostavno za tako funkcijo neprimeren. Pametnemu poplnoma dovolj!

Odgovor na objavo uporabnika
oficirji, 29.06.2024 ob 05:15

Odgovor na objavo uporabnika
Dobra552, 29.06.2024 ob 04:06

Dobra predsednica. Po takšni sramoti kot je bil selfi klovn Borut Pahor kot predsednik, je ona najmanj odlična predsednica.

Medtem ko zaradi kmetavzarskega klovna Pahorja se nam je za hrbtom vsa svetovna politika smejala.

Sindrom majhnega naroda, da te skrbi, kdo se je smejal? Ves kdaj so se najbolj smejali? Ko je sla Slovenija skupaj s se nekaj vzhodnoevropskimi drzavami v NATO. Running joke v ZDA in Kanadi je bil takrat, da je vzhodna Evropa poskrbela, da starih generalov ne bo treba odpustiti tik pred penzijo.

Verjamem.

Sicer pa se ne gre za sindrom majhnega naroda pri meni. Ne glede na to kako velik bi naš narod bil, bi bilo mene sram

Sram me je zaradi kar nekaj stvari. Sram me je pa zato, ker sem imel našo Slovenijo za predobro, da bi se tako sramotila.

Ampak ugotoviti, da so Slovenci taki preprosti zabiti kmetavzarji, da zberejo narcističnega neuglajenega pozerja kot je Pahor za predsednika pa je bilo veliko razočaranje zame. Prav preziram slovenski narod zaradi tega.

 

Ko smo dobili Natašo sem se oddahnil, da mi ne bo treba več Pahorjevega resničnostnega šova gledati.

Nataša je namreč v primerjavi s Pahorjem čista profesionalka.

In zna dobro komunicirati s svetovno elito. Imejte kakršnokoli mnenje o njej, a z neuglajenostjo Slovenije gotovo ne bo osramotila.

Slovencem noben predsednik ali predsednica ne bi bil všeč. Ali bi bil preveč levi ali preveč desni. Narod je razdeljen, pomembna je politična barva in ne vsebina. Tudi kraja ni tako huda, če jo je storil “naš”.

Nje osebno ne podpiram. Nikoli pa ne bi žalila njenega videza.

Oblaci se funkciji primerno. In tako se tudi obnasa. Za razliko od predhodnika.

Lahko bi poudarila maščobne obročke okoli svojega debelega pasu. Takšna nova moda.

Meni pa je všečna, daa nima oblek z bleščicami med poletjem. Oblači se funkciji in starosti primerno in seveda obliki njenega telesa. Mi je všečna oseba.

Njeno oblačenje se tudi meni zdi funkciji in stasu primerno. To pa je tudi vse, kar mi je všeč pri njej. Še posebej od tistega naprej, da pravica do necepljenja ne obstaja.

 

Dobra, oblači se primerno. Predhodnik pa, ja res na momente je bil smešen. Pa tisti selfiji)).

 

Toliko sovraštva kot premorete določeni diskusanti – ne vem-sram me je ko to berem.

Pa verjetno ste vsi negativci  najslabše oblečeni.

Odgovor na objavo uporabnika
se strinjam, 29.06.2024 ob 11:28

 

Dobra, oblači se primerno. Predhodnik pa, ja res na momente je bil smešen. Pa tisti selfiji)).

 

 

Ja, Pahor se je rad slikal, kot predsednik je bil zelo mlačen.

 

New Report

Close