Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se pa Katarina Goričan tko peni na FB čez Tednik?

Zakaj se pa Katarina Goričan tko peni na FB čez Tednik?

Piše, da bodo nekaj o njej objavili, ker ji je novinarka poslala vprašanja in je vsa penasta in čist napičila novinarko. Me prav zanima kaj imajo v paci, ker ona je res mal sumljiva s temi nabirkami. A se komu kaj sanja kaj je v ozadju?

Kdo???

Nešteto ur dam nesebično za pomoč tem ljudem, ponoči se zbujam in premišljujem o teh ubogih otrocih, kako jih rešiti bede dna. Od svoje učiteljske plače dajem vsak mesec tudi po 400 € za bencin in nakupe, da obiskujem in vodim obnovitvena dela stanovanj teh družin. Nikoli si nisem predstavljala, da bi sploh kdo lahko imel interes ves ta vložen trud v sekundi izbrisati z neutemeljenimi očitki.
V tem tednu pa sem prejela več klicev in mailov novinarke RTV, ki me je prav nevljudno zasipala z vprašanji in nekimi očitki o tem, da po njenem svojega poslanstva dobrodelnosti ne opravljam pravilno, da je čudno, da isti družini pomagamo dvakrat, da je čudno, da dobrodelna društva med seboj nimamo sklenjenih pisnih pogodb in podobno.

Nimam pojma kdo je ta Katarina. Ne berem FB profilov in me zdrahe drugih ne zanimajo. Raje se brigam zase.
Je pa včasih tako, da bi eni vse naredili za popularnost in da se o njih piše ali govori. Ne moreš vedeti kaj je res in kaj ni.

Nimam pojma kdo je ta Katarina. Ne berem FB profilov in me zdrahe drugih ne zanimajo. Raje se brigam zase.
Je pa včasih tako, da bi eni vse naredili za popularnost in da se o njih piše ali govori. Ne moreš vedeti kaj je res in kaj ni.
[/quote]

Zelo lepa in srčna gospa, slovenska Marija Tereza.

https://www.facebook.com/photo?fbid=10220670958783974&set=ecnf.1235919916

Kot prvo in najbolj pomembno – Resnično si želim, da bi takšnih ljudi kot je ga. Katarina bilo na svetu več. Tisti ki obsojajo in ne verjamejo so ljudje – ki enostavno ne vedo da smo si ljudje različni in če sami ne čutite humanitarnosti in se vam ne smilijo ljudje, ki živijo na slabšem ne pomeni da drugi čutimo enako. Ko nekdo nekaj dela zastonj je kar takoj vsem čudno in se začnejo spraševati le kaj ima od tega. Od tega ima čisto vest in čuti zapolnjenost v sebi ker je naredil/a dobro delo. In to je vodilo pri nekaterih, ni vedno gonilna sila denar.
Če bi 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi delalo kar počne ona, revnih sploh ne bi bilo več. Nekatere je res lahko sram in tudi novinarko ki želi blatiti ime in vzbujati nezaupanje, česar posledica bo manj donacij in manj pomoči tako zelo ubogim družinam katerim naša krivična država ne pomaga.
– Katarina Goričan pomaga ljudem v finančnih stiskah – z donacijami in zbiranjem stvari(oblačil,hrane ipd) sedaj pa jo je novinarka izsiljevala in jo obsojala glede tega kako ona to počne itd.
– Kdor ne zaupa, mislim da ga bo Gospa Katarina vesela da gre in pomaga na licu mesta ubogi družini. In se sam prepriča. Veliko ljudi pomaga npr. delavci ki pomagajo pri prenovi itd. In če bi bilo vse izmišljeno bi se zagotovo ze razvedlo.
Sicer sama ne vodim in objavljam na fb taksnih objav ampak velikokrat doniram denar ali kaj drugega ker sem tudi sama zgleda ena izmed redkih ljudi ki jih NE skrbi samo za svoj dobrobit. Tudi meni se srce para in bi si želela da bi vsi na svetu lahko dostojno živeli. In ljudje kot je ona si zaslužijo vse pohvale, ker namesto nas, ukrepa in dejansko humanitarne zadeve spelje. Pomislite da vsi ne zivijo tako ugodno kot vi. In nikoli ne vemo kdaj bomo tudi sami se znašli v takšni situaciji. PROSIM bodimo humani in dobri do ljudi v stiski, ki nimajo toliko kot mi sami.
To sem napisala z vsem srcem ker si resnicno zelim da bi bil svet bolj pravicen. Ena podarjena stvar ali samo 1 evro lahko spremenita nekomu zivljenje. Če bomo vsi rako razmišljali bomo skupno spreminjali zivlejnja ljudi. Kaj je poplacilo za naša dejanja? – plačilo je notranji mir in veselje ob misli na to, da smo nekomu polepšali dan ali pa spremenili zgodbo življenja.
– Monika K.

Je bilo prikazano, da je slikala hišo v kateri noben ne živi in zbirala denar za družino za katero je Zveza prijateljev mladine zbrala 17 000 evrov. Pa še gospa je rekla, naj ji da mir.

Katarina Goričan je navandna prevarantka. Poznam že leta. Čudi,me da je niso (še) zaprli!

Moje skromno mnenje.
Kot se veganom po določenem času zaradi pomanjkanja “kaj vem česa” začnejo kisat možgani, tako mislim, da je tudi pri njej šlo vse skupaj v eno noro skrajnost. Ko sama sebe prepričuje, da dela dobro, v resnici pa sama več ne ve kaj je prav in kaj ne. Z glavo skozi zid…dobesedno.
400€ od svoje plače? Bi bilo dobro, da jih porabite za kakšnega dobrega psihiatra, ker nekdo tako nastrojen, ne more več pomagat drugim, ampak jih samo škodi.

Nekaj let nazaj je želela, da pomagamo družini, ki je živela dobesedno v izobilju. In nas žalila in prepričevala, da so plesnive stene po robih dokaz, da so si bogi in potrebni pomoči. Če si sosed pa menda ja veš kam pes taco moli in ona prav nasilno proti nam, da naj bomo tiho, če želimo pomagat.
Ja. Pomagamo tistim pomoči potrebnim, ne kar vsakemu, ki ima plesen po zidu…vam ni hudo, ko se vam režijo za hrbtom?