Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se starčki slinijo za mladimi dekleti?

Zakaj se starčki slinijo za mladimi dekleti?

Pravijo, da so najhujši tisti, ki več nimajo erekcije, hormoni pa izgleda še delajo. Ženske bi pa morale večkrat bolj odrezavo odreagirat, ker je skrajno neprimerno, če se starčki neokusno slinijo po ženskah, mlajših ali starejših.

Moj sosed je imel nemško dogo. Kolk se je ta pes slinil, ne moreš verjet.

bohinjske krave se slinijo, da je za dva jezera ☺

bohinjske krave se slinijo, da je za dva jezera ☺
[/quote]

In potem se nek starček ne bi smel …

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?
[/quote]

Malo morgen.


To samo smrkljam domišlija laufa.

Jaz pa že dolgo razmišljam da bi se dobila s kakim starejšim, tako na skrivaj. Resda se mi tisti slinasti starčki zdijo odvratni bi pa rada spoznala koga uglednega in šarmantnega pa ne vem kje je najbolje iskati.

Tam vsak večer zaspi in se zjutraj zbudi tak moški, vcasih sam, včasih ne, morda lahko poskrbiš, da se bo bolj poredkoma zbujal sam ☺

Fuj zgodbica. vaš life, briga me. Imam svojo moralo.

Zakaj ne pustite 22 letnici, da ima svoje vrstnike??

Najdite si eno od 65, 60,…
Ostalo je zblojeno – zame.

Ravno kuham kosilo, pa me je minil apetit.

Poznam enega brezupneža, ki (me) skoraj vsakič fehtari na parkirišču za sex, tudi teh let 66-67. Sedi v avtu in uleti ven ko kakšna parkira. Res je nadležen, vsiljiv.
Pa ima striptiz bar 10m kjer avto parkiram in grem v poslovni prostor.
[/quote]

A se ti ne zdi, da je 22 letnica dovolj stara, da se sama odloči ali bo 22 letnika ali pa 67 letnika????

Kdo si pa ti, da ji boš dirigirala kaj sme in česa ne, a misliš, da si Komunistična partija?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Med politiki? Tam imaš uglednih starejših kolikor češ… 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ni nujno, da je vsak mlajši moški bolj atraktiven kot starejši in enako velja za ženske. To je kar nekaj. Nekemu tipu, ki dobro zgleda in ima dovolj pod palcem se bodo metale ženske vseh starosti. Pa tudi, če je od nekaterih žensk za polovico starejši, včasih neki dvajstletniki niti nimajo šans proti takemu. Pa govorimo o dvajsetletnicah, ok mogoče gre za keš pičke ali pa za ženske, ki ne prenesejo maminih sinčkov, katerih je v razponu od 20 do 40 let kar veliko! Tako, da leta niti niso tako pomembna, bolj so pomembne druge stvari.

Izjava:
Ko se bom, ali me bodo opredelili za slinastega starca, se bom slinil nad ali po vsem ali vsakomur, kar, oziroma kdorkoli mi bo ustrezal. Predvsem pa, nad mladimi dekleti legalne starosti, po mladih dekletih, nekoliko pod legalno statrostjo, če bodo ustrezno in privlačno razvite, nadalje nad ženskami, ki mi bodo všeč, ne glede na biološko starost. Potem še na hitrimi šprtnimi avtomobili vseh znamk, po SUVjih, ki mi bodo všeč, po motociklih, po motornih jahtah dolžine preko 15 metrov, po jadrnicah z tremi ali več križi na jamboru, nad ali po, dobrih filmih, serijalkah, knjigah … nad ali po večjih vsotah denarja v gotovini ali tudi samo nakazili le teh…
Mislim, seznam gre skoraj v neskočnost, ampak sklepam da je sporočilo dovolj jasno :)) Za slinjenje gre!

Neznosna lahkotnost bivanja 😉

Za 20 letno punco so starčki vsi nad 28.

Jaz jih imam 35 in so me ze mnoge mlajse, okoli 20 let, pohvalile, da izgledam zelo mladostno in urejeno, z dvema sem se tudi ze uspel zaplesti in verjamite mi, da je ni boljse stvari od tega, morda sem ravno zato tako mladostnega izgleda.

Kako da ene zenske tako glasno smrcijo, jaz sploh ne morem spati zraven, kje je tu olika, bi jim kar zamasil ta usta, da bi samo skozi nos dihale ~.~


pozna si. Za ta mesec imam svoje termine že zapolnjene ☺

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?
[/quote]

A pol pri 67-ih letih lahko svoje “one” samo še v ročno obdelavo daješ, fu.kat pa ne moreš več ali kako?

A pol pri 67-ih letih lahko svoje “one” samo še v ročno obdelavo daješ, fu.kat pa ne moreš več ali kako?
[/quote]

Žal je tako naneslo, da imam od 60-ega leta erektilno disfunkcijo, kar pa še ne pomeni, da mi masaža takšne mladenke ne prija in verjamem, da bom zaradi nje živel še dosti dlje, kot bi sicer.

Vsem priporočam, da si omislijo tovrstni užitek.

Ugleden objektivno nisem, šarmanten pa precej. Tako pač pravijo.
Če želiš, se oglasi. Zgubiti nimaš kaj.
[email protected]

New Report

Close