Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se za debele ljudi reče, da so “močnejši”?

Zakaj se za debele ljudi reče, da so “močnejši”?

Brez veze, nič ne cvili, ropota, godrnja in nič ne žuli!

Je lepo podmazano in podloženo. :)))

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

To, zakaj nam tako pravijo, naj ti povedo suhi. Jaz osebno sem debela in če mora kdo komentirat mojo kilažo, naj mi reče, da sem debela. Tudi sama zase rečem, da sem debela. Izraz močnejša mi gre zelo na živce, ponavadi takega butca tudi popravim.

Kot zgoraj pravi moja predhodnica, to je skovanka suhih ljudi.
Jaz zase rečem, da sem debela, ne da sem močnejša, niti si ne rečem okrogla, ampak preprosto in jasno, da sem debela.
Suhci pa govorijo o nas kot o močnejših. Tako, da ne vem od kje ta izraz. Moraš vprašat suhe.

Sem bil močnejši sedaj sem samo še močan.

Hec je v tem da mora tvoje telo zgraditi in vsakodnevno uporabljati kar zajetno maso mišic, da lahko sploh premikaš vse te uteži katerim se reče špeh.

In dokler okoli nosiš špeh to ni opazno, ker gre večina moči za premikanje vgrajene teže. Ko pa enkrat špeh izgubiš si pa še vedno močnejši od povprečnega paličnjaka, ker mišice ne izginejo samo zato ker shujšaš.

New Report

Close