Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se ženske okoli 40 ali 40+ v temah, ki jih odpirate hvalite le s postavami in mladostnim videzom?

Zakaj se ženske okoli 40 ali 40+ v temah, ki jih odpirate hvalite le s postavami in mladostnim videzom?

… pa ženska pri 40 še ni stara. Marsikatera še rojeva v teh letih, vse tja do 45. leta. V bistvu bi jih še več, če ne bi že prej imele otroke in se zadovoljile z enim ali dvema. Vse več je takih, ki imajo danes prvega otroka po 35. letu in ne zgledajo nič kaj stare, pri 40 pa tudi niso še za na odpad. Če rojevajo, verjetno tudi še seksajo. 🙂 Še britanski princ Harry bo poročil 3 leta starejšo od sebe 36-letno ločenko mulatko brez otrok. Vi pa o nekih starkah pri 40 govorite!
Življenjska doba se načeloma podaljšuje. Današnje 40-letnice niso iste kot njihove mame pred 20 leti ali babice pred 40. Verjetno bodo tudi njih prekašale hčerke, če se ne bodo vdajale junk food prehrani. Po pričakovanjih pa bodo ženske, ki so rojene danes, ali pa so danes osnovnošolke, pri 40 zelo dobro zgledale, če bodo le hotele to.

Ne razumem, kaj hočeš povedat. Da je vsaka, ki dobro zgleda v zrelejših letih, zblojena? A ni še bolj zblojena tista, ki se v to vtika in je takim ženskam fouš?

Zame so najbolj uboge ali pa zblojene, ko se ti sočno izražaš, ženske, ki prenašajo pijane, neurejene, kurbirske može in potem mislijo, da so po družbenih normah normalne. Take najbolj zavzeto s prstom kažejo na samozavestne punce, ki se upajo, pa jim čas ostaja tudi za kaj drugega, razen za biti služkinja dedcu 24 ur na dan.


Je ženska stara 40 let, ženska najboljših let. V vsem!

Kaj pa čez 20 let ko bodo otroci stari 20 . mami in oči pa 60+?Kdo bo vzgajal otroke? Šola?
Dejte no malo razmislit otoci rabjo starša in dedka in babi.

Ker jih je nek bedak uspel prepričat da si lahko vsak let mlajši. Samo malo moraš telovaditi, se mladostniško obleči, kupit kremo proti gubam najbolje iz krokodilje masti, imeti zalogo make up, par jurev za nove Joške in rit in obvezno 15 let mlajšega ljubimca. Zagarantirano se nehaš starati in jih kažeš vsaj 20 manj od dejanskih let.

Lahko kar nehamo debatirati.

Point tega bruhanja po ženskah, metanje vseh v isti koš (razen tistih, ki lepo upognejo glavico, in se izrečejo za tupoglavke), je posledica izrazito nizke samopodobe. Prizadeti z besnim žaljenjem ženskega spola želi povzročiti, da bi se še kdo počutil tako grdega, majhnega in nepomembnega, kot je on sam.
Kakor vidim, mu pri labilnih kokoškah to zelo uspeva – se že razprostirajo tukaj, da bo gazil po njih.

Kaj pa čez 20 let ko bodo otroci stari 20 . mami in oči pa 60+?Kdo bo vzgajal otroke? Šola?
Dejte no malo razmislit otoci rabjo starša in dedka in babi.
[/quote]

pri 20 letih je veliko veliko prepozno za vzgojo.
a res vsi mislite, da morate otrokom do 40 leta viseti za vratom?


So se očitno kar same prepričale, ker drugih vrednosti nimajo, sicer bi bila kaka tema tudi o modrosti in zrelosti, življenskih izkušnjah pri 40., ne le da se imajo za lepše in mladostnejše in bolj seksi od 25 letnic in samo o tem pišejo in govorijo.


Vprašanje je bilo sledeče:
Zakaj se ženske okoli 40 ali 40+ v temah, ki jih odpirate hvalite le s postavami in mladostnim videzom:-)))?


So se očitno kar same prepričale, ker drugih vrednosti nimajo, sicer bi bila kaka tema tudi o modrosti in zrelosti, življenskih izkušnjah pri 40., ne le da se imajo za lepše in mladostnejše in bolj seksi od 25 letnic in samo o tem pišejo in govorijo.
[/quote]
Odgovori so prav zanimivi:-)))

Ma ti to ne razumeš polarni zato utihni.
Važno je kako zgledaš.
Jaz sem se že mladostniško oblekla(zgledam že 10 let manj) , zdaj pa vržem se fasado na obraz(pa bo šlo še 10) in grem v shoping. Morda se bo našel kak bebcek ki bo pripravljen plačati nakupljeno. Naspricala se bom s šanelom za šajnanje in stepli se bojo kdo bo plačal.
Vidis ti tega ne moreš ker si pač tip. Ena točka za nas mladenke.


Odgovori so prav zanimivi:-)))
[/quote]Te preseneča? :-))) Mene nekako ne. 🙂

tak kot praviš, da izgledaš in tako kot si se zrihtala si ziher na izgled 15 let mlajša. Pa še tako fajn mladostno pišeš in sevaš pozitivno energijo.

Ta forum se stara. Potrebuje nekaj sportanja, v skrajnjem primeru tudi kako liposukcijo in/ali kavitacijo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Meni se zdi,da moški padejo v krizo srednjih let in si najdejo ljubice. Na ženske pa deluje kriza srednjih let očitno tako, da se ukvarjajo samo še s svojim videzom. No, tudi mene je doletela kriza srednjih let, pa sem šla opravljat pravosodni izpit, čeprav ne vem, kaj naj z njim. V službi mi ni prav nič koristil, a gnalo me je to, da si ne bi enkrat očitala, da niti poskusila nisem.
Torej eni ljubice, drugi šport, tretji lepotne operacije. Vsi pa se staramo,pa če nam je to všeč ali ne.

Te preseneča? :-))) Mene nekako ne. 🙂
[/quote]

Dajta se ljubimca že najti, nooooooo…….

Polarni in ext – vaja moti predvsem to, da vse te 40+ letnice izgledajo veliko bolje od vaju, in nista uspešna pri osvajanju le -teh. Potem pa sanjarita o 25 letnicah in pljuvata po sovrstnicah.
Dajta že svoje slike gor nalepiti, da vidimo, kako sta privlačna!!

tak kot praviš, da izgledaš in tako kot si se zrihtala si ziher na izgled 15 let mlajša. Pa še tako fajn mladostno pišeš in sevaš pozitivno energijo.
[/quote]
Klinac palac pa mladost 🙂
Noben ni hotel nič plačat, pa tko sem se ustimala. Obratno, hoteli so da jaz plačam njim. :))
Tud dedci niso več kar so bili. 20 let sem manj zgledala pa so imeli vsi strupeno kačo v žepu.
Ne grem se vec.


Klinac palac pa mladost 🙂
Noben ni hotel nič plačat, pa tko sem se ustimala. Obratno, hoteli so da jaz plačam njim. :))
Tud dedci niso več kar so bili. 20 let sem manj zgledala pa so imeli vsi strupeno kačo v žepu.
Ne grem se vec.
[/quote]

Kako pa ti hočeš biti všečna…Nekaj časa si bila ok, zdaj pa že ležiš in se podrejaš.


Mene ne moti nič . Vidim, pa da imate hude probleme. Kakšen je odgovor na naslovno vprašanje?
:-))


Mene ne moti nič . Vidim, pa da imate hude probleme. Kakšen je odgovor na naslovno vprašanje?
:-))
[/quote]

Kakšno neumno sprenevedanje…kako te ne moti nič, sinko, če pa kar naprej pljuvaš po ženskah?
Moti te, seveda te moti, ker nobene ne moreš dobiti.

Kakšno neumno sprenevedanje…kako te ne moti nič, sinko, če pa kar naprej pljuvaš po ženskah?
Moti te, seveda te moti, ker nobene ne moreš dobiti.
[/quote]
A boš že kaj napisala o svojih kvalitetah pri štiridesetih, če že tovrstne teme niste zmožne odpret, le take kako ste lepše in mlajše videt od 25 letnic? Ker to je namreč naslovno vprašanje teme, če še vedno niste dojele, kjlub temu da ste ob vsej sijočii mladostni lepoti in seksi videzu tudi izredno pa-ameetne?:-)

Kakšno neumno sprenevedanje…kako te ne moti nič, sinko, če pa kar naprej pljuvaš po ženskah?
Moti te, seveda te moti, ker nobene ne moreš dobiti.
[/quote]
:-))))) Čauči pikica. Ko boš sposobna kakšno bolj pametno, se pa beremo.:-)))


:-))))) Čauči pikica. Ko boš sposobna kakšno bolj pametno, se pa beremo.:-)))
[/quote]

Te babnice so čist usekane haha. Ženska je že pri 30 ravaljenka s kontaminiranim DNK-je. Pa tudi 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ta mladih je razsutih se morajo mazat pa pumpat. Zakaj pa bi vas nekdo hotel imeti, a boste kuvale, prale? Potem vas nihče sploh ne rabi, če nočete. Samo kvokodakale bi ko una Mlakarjeva.

New Report

Close