Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj sem odpustil svojo tajnico

Zakaj sem odpustil svojo tajnico

Pepi jaz vem ,da je ogromno zmankalo ,in škoda je da si določene replike nekam sami ne spravimo …ni blema .
Druga varianta ,če klikneš prejemati odg. preko elek.pošti ,se da zgoditi da original ujameš še predno je ……….hmhmhmh
zaslužita cmoka ja res

Ja, ljubi Štrumpi, jaz ga pa tako tiščim k sebi, da mi ja ne uide. Ga bom v ponedeljek dala Mici, do takrat naj pa mene greje. Si videl, če je človek sam tiho, ko nekaj dobrega dobi, se pa drugi oglasi, da to ni njegovo. Ej, Štrumpi, jaz ga dam zdaj tebi in samo tvoj naj ostane – cmooookkkk!
Škoda, da te jutri ni v BTC-ju, res škoda, me prav ihta jezi!!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A znaci, to je to! Ves, da sem mislil, da sem poleg tega, da sem raztrešen in pozabljiv, se blesav in da imam privide za te stvari… Hvla na razsvetljenju… Ampak. ce se ne motim, bi ti po tistem sporocilu moral takoj seksat, pa mamci tudi, a ne ?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

veliko si se spomnil ,jaz sem že aut in vse pozabil .
e moj pepi zato zmeraj spodaj samo kljukica !
e ,pa sem obkljukal , samo na žalost prepozno

Me pa zanima ,kako bi se mici odzvala ,če bi lehko vse prebrala
E moj pepi kaj češ, sigurno bomo bomo kaj pogruntali in ne se bat

Saj to tud je za pozabit, kaj pa ces drugega!…Samo, ko pride iz ust dame, ki se ima za velikega intelektualca, potem ima povsem drugo tezo. pa ti v kasni zlezi zaostane… Pa še s tistim okrog prijave pribivališča (odgovor bolj sem sodi) si me spomnil na enega oskrbnika hlevov za izposojanje konjev za jezo, ki je ob svoji sluzbeni odsotnosti na vrata stale napisal : Kdor zeli jahati, naj se javi v kuhinji pri moji zeni… Pri uporabi besed, treba paziti, lahko jih ljudje razlicno pojmujejo…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

tI GA PARES USTRILŠ , JA KJE SI PA TO NAJDU ????
ZA JAHANJE ….hehehehehehehe

a si videl , nimem imel časa tudi pogledat kaj sem napisal – od smejanja
sori za napake ….heheh

To je bil resnicen dogodek, clovek pac ni pazil na besede, no saj gospa kuharica pa je krepostna zenska…hhehehe
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Draga Mici !

Kar sem ravnokar prebrala , je eden boljših odgovorov v zadnjem času !
Ni sploh kaj dodati .
Seveda si med nami zelo zaželjena , gotova sem , da to lahko rečem v imenu (skoraj) vseh !
In še nekaj : počaščena bi bila , da se tudi ti , s svojim treznim , humornim , globokim – vse po potrebi – razmišljanjem pridružiš mojim prijateljem !

Zelo dobrodošla !
Andrejka

A, ti moras zmeraj enako mislit kot jaz al to samo po sebi pride, hehehe… Zajcka pogresam, mislis, da se kje v trgovinah izgubil?
Poljub
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close