Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj sem tako razočarana?

Zakaj sem tako razočarana?

Tako sem razočarana nad enim od naših forumovcev … bolj točno nad Vodnarjem. Če je mogoče kdo sledil dogajanje na mladih, ve zakaj se gre.

Ne vem niti zakaj sem tako razočarana .. Stvar je taka, da sem mu precej zaupala in on meni o svojih težavah in sva si poskušala pomagat eden drugemu … on meni z mojim miškotom in jaz njemu z njegovo vodnarko … in zdaj …

Naj še povem, da ga tudi osebno poznam … in sva si veliko dopisovala po mailu .. in vsake toliko mi pošlje tudi kak SMS. Sedaj pa zvem to … Porušil se mi je svet .. niti sama ne vem zakaj … Še ena zgodba o varanju … še ena zgodba o propadli zvezi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…. so zveze, takšne in drugačne. Vendar, zveza skovana na osnovi neta.. je lahko… ali zelo, da ne rečem lepa… dobra, ali pa.. obupna. Zato je vsako preveliko razočaranje lahko prehuda obremenitev za vsakega izmed nas. Ker primera ne poznam, lahko rečem edino… pozabi! Ni vredno!

Lep popoldan Bgv in.. ma jih je fantov.. še veliko :))))

Jani ne spada v to kategorijo :)))

Ne ne … oh .. ne … sej nisem bla zalublena vanj … zgolj prijatelja sva bla … On ima svojo krasno vodnarko in malega sončka doma, jaz pa mojega mišeka … Sam zdej se je spetlal z eno blondinko s foruma … kar tko … čez noč … Ni mi in ni jasno … ker sem bila prepričana, da on pač ni tak … Ni mi jasno … nikakor mi ni jasno …

Fantje tu na forumu … povejte … a res, kadar imate težave s svojo najdražjo .. če pride ena fajn bejba mimo, taka ki rada da … vi takoj naskočite … brez sploh pomislit na posledice … ????????? Pa ne no … A ima potem sploh katerakoli veza prihodnost če je tako … ali naj bo varanje pač neka naravna stvar … ki spada zraven veze? Ne vem več … nič več mi ni jasno … in še poste pišem take, da še sama ne razumem kaj hočem povedat!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv. če sem ujela point, se je vodnar na forumu enostavno hecal, kot kontra tistemu Srečkotu. Menim, da ni mislil resno, marveč je hotel malo zakuriti na forumu !!!

Čaki , pa mu tudi res verjameš ?

Če sem prav zastopla , misliš tisto , kaj da se mu je zgodilo po meetingu z eno od forumovk ?

Nikita NITI POD RAZNO NE VERJAME , sicer pa vozi karavana, he , he …..

Evo Nikita, tajming in misli – enako !

Dvomim zajček … mislim, da je kar res, kar je napisal … Ne vem … če ne bi bilo tako, bi pričakovala z njegove strani mail, kjer bi mi pisal, da je vse le zajebancija … ali pa SMS …

… ne vem … no … Res je imel težave s svojo Vodnarko … sam da je tko skočil na drugo … … .. … .. ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nikita … ne vem … zdi se mi, da ga zadosti poznam, da vem, da tega on ne bi napisal, če ne bi bilo res … Sicer pa … mogoče se mi bo kaj oglasil in razložil, kaj se je sploh zgodilo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Veš kaj , še posebej , če je imel doma težave , pol sploh ne bi takoj nato tekel na forum razlagat , kaj da je naredil.
Mislim , da ti ni nič maila pošiljal glih zato , ker se mu je zdelo , da ti , ki ga poznaš , pa res ne boš nasedla provokaciji.

Nikitka vodnarja ne pozna , zato samo teoretizira

Ljubiti, je lepo
Biti ljubljen/a še lepše
biti ljubosumen/a je grdo
zato …..

brž na sončka ali na motorčka….heheheheh

lep pozdravček
.

.
.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sam … tudi če ni res … mi je dalo vse skupaj malo misliti …

V določenih situacijah … ko imaš težave s svojim partnerjem … in če ti ravno takrat prekriža pot neka oseba, ki je sicer ne poznaš, a se takoj ujameta v pogovoru … ste zmožni varanja?

Jaz osebno sem bila v situaciji, ko sem imela težave z mojim mišekom … in sva šla pohajat posebej in jaz sem spoznala tam enga tipa, ki me je full osvajal in me je tudi kar privlačil … pa sem mu rekla ne … Čez čas pa … sva imela z mojim dragim še vedno težave … in on je našel prijateljico … s katero sta najprej le izlivala eden na drugega svojo nesrečo … nato mu je pa ona začela pihat na dušo .. in buuum … sva šla narazen … Pa ni bilo samo zaradi nje … to ne … samo vseeno … Če nje ne bi bilo mogoče ne bi šla narazen … No … saj potem se je vse poštimalo in sva spet srečna skupaj … sam vseeno …

Grrrrrrrrrrrrrrrr … kok imam danes nek vihar v glavi!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz to ne jemljem kot varanje, saj je rekel da je za free odnose ( bljak ) in da ima njegova enga je*ača in on tud po svoje……
Se pravi skupaj sta in pol se še vsak zase dol z drugmi daje!

No zakaj češ bit pol razočaran???

Lp

Ehm … ljubim … sem ljubljena .. in ja … tudi ljubosumna sem na mojega srčka …
… sam tokrat ne govorim o tem :))))))

:((((( Vožnja z motorčkom bi mi sicer pasala … sam jst mojga nimam … moj miško pa danes nima časa, da bi me okrog peljal … pa še vreme je bolj čudno … :(((((

Komaj čakam, da si kupim motor … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni ravno tako Sharkon … oziroma .. je in ni … Kadar sta imela proste odnose … sta si vedno povedala … in sta se dogovorila za to, da bosta z drugimi … tokrat pa ni blo tko … Uno drugo sem že razumela … tudi če jaz tega ne bi nikoli … to opa je varanje … in to Varanje z velikim V-jem

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja , včasih tudi volja do nečesa veliko doprinese…..

Jaz se poslavljam , grem dokler je še sonček .brmm.brmmm……
lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ti greš brrrrrm brrrrrrrrrrrrmmmmmmmm … Jst tuuuuuuuuuuuuuuudddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiii biiiiiiiiiiiiiii!!!! :((((

No .. lepo se imejčki in zaužij se sončka … saj ga ne bo več dolgo … :))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa misliš , da vam to resnico govori , al se samo carja dela ?
Ker naj bi taki free odnosi bili kao kul pa znamenje duševne širokosrčnosti pa neobremenjenosti s predsodki pa …. bla bla …

Nikitka misli , da če je vse to res , potem tip pač še ni čisto čustveno dozorel

No , jaz pa bi tudi uno drugo imenovala varanje, če to tako imenuješ.
Saj je vseeno , če to počneš javno ali naskrivaj.
Se mi pa bolj zdi varanje to , da nekomu vzbujaš lažna pričakovanja in ga namerno zavajaš v napačno mišljenje in sodbe .
No, tole bi morala precej bolj na dolgo razložit , zato ker po mojem mnenju teme “varanje” ne moreš odpravit z tako preprosto diagnozo kot je – ja , je šel (šla) brez njegove vednosti z nekom seksat , evo , to je varanje.

Nikitka ima o tem precej bolj razdelano mnenje , ki mogoče ne bo vsem všeč 🙂

Vse je res …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

…. smo bili že od nekdaj mi .
Vsaj tako misli večina.
Pol pa gre človek na forum mladih pogledat , kaj je ta božji vodnar napisal …. in kaj vidi tam ?!

Neki pogumnež je bil na obisku tu pri nas , skopiral tole temo od BGV in jo napopal pod naslovom “Koliko krav se pase na forumu ” !

Mislim !
Ne vem , kako deluje tu pri nas vsevedna cenzura , ampak tam čez sigurno NE !

Nikita je že spet enkrat do konca razp….a , ker se bo spet razvil špetir in seveda spet kao zaradi tjavendana

Nikita pusti..tudi jaz sem zdejle videla..pa sej ni vredno..Umiri se! Naj kopirajo pišejo kar želijo..zarad mene se naj še stepejo…Mi smo tu! Naša gmajnica in naše teme..V dveh dneh je bil marsikaj napisanega tu iz srca..Pojdi čitat pa se boš v trenutku pomirila..vse te besede napisane imajo večjo vrednost in lepše pobožajo po dušci..kot pa tisto tam na mladih..pusti res ni vredno! Sploh ne tvojih živcev..IGNORRRR

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Še posebej pogumno je bilo od tega vsevedneža, da se ni podpisal pod svojo briljantno temo!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv.. tud jest mam fajn vodnarko doma.. pa tud pr nas so kdaj.. hmmmm sušni dnevi :))) ups :))) no sej verjetno nisem edini, pa vendarle…. Da bi pa kar naskočil… naka 🙂 preveč spoštujem to kar imam in kar sem naredil v vseh teh letih 🙂

Jani se opravičuje, ker je narobej razumel….. :))

He, he Jani :)))))))))))))

Mi ki imamo doma vodnarke, se sprašujemo, od kje suša, pr vseh teh vodnjakih, a ne :))))))))))))) Jao bože, se meni smeji, :))))))))))))))))))

Ej hej fanta nehita slabo luč metat na nas..Bemti ..grrrrr!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close