Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ločenke z otroki mislite, da ste zanimive za enga normalnega samskega moškega

Zakaj si ločenke z otroki mislite, da ste zanimive za enga normalnega samskega moškega

ločenka z otrokom sigurno ni zanimiva samskemu, ki ni bil še poročen in še nima otrok in bi jih rad imel. Mislim da se bolj najdejo ločenci med seboj-
[/quote]
Jaz se s tem strinjam. Nikoli ne bi vzel babnce z otrokom, saj jih tudi sam nimam. Ampak spet, mnogi pa bi. Kakor komu paše.

Ko boš prebolel dotično (žensko ali situacijo) boš ugotovil, da njihove misli tebe ne stanejo prav ničesar.

E ravno to sem hotela avtorja vprašat 🙂 pismo no, zakaj imajo moški dvojna merila???! moškim kao vse dovoljeno, če bo pa ženska, bog ne daj z otroki, spoznala moškega brez otrok, je pa že vse narobe, takoj na vislice z njo. Če pa ločenc s froci spozna žensko brez otrok, je pa vse v najlepšem redu a ne. Malo se zamislite, pa najprej pred svojim pragom pometite predno napadate druge
[/quote]sem avtor prispevka. kdo je pa rekel, da pravim, da je pa to ok če ločenec išče mlado punco samsko meni je to totalno odbito in tudi isto vprašanje kot za ločenke ločenci in ločenke od kje va ideja da ste zanimivi za nasprotoni spol razen seveda če ima polno kešaker je čedalje več pleh pič k tudi vprašanje o tem zakaj si debel grd misli da dobi ločenko ne vem zakaj si misli, meni to ni normalno . jaz gledam iz svojega gledišča, sem vitek, lep brez panžov in nisem ločen. za druge bedačke me pa ne briga kaj si mislijo

Ma klasična keš peechkica. Če bil tale en navaden gradbenik, ga niti pogledala ne bi. To so peechkice, ki se celo življenje pripravljajo na to, da bodo upecale enega paketarja. Verjetno ji parkrat ni zneslo, od tod njena mularija- ki je BTW nikjer v videih ni videti., zdaj pa ji je sekira v med padla.
[/quote]

Po čem sklepaš, da ima Blake Shelton več denarja kot Gwen Stefani? Google pravi, da je obratno. Ups, a to pomeni, da je on ‘keš pi-ka’?

To si nobena mati verjetno ne zeli, pa si je moj brat vseeno nasel locenko z otrokom, hvala bogu je bila se tolk mlada, da imata zdaj se enega skupnega otroka in se v bistvu kar fajn razumejo..
Lahko bi si nasel loceno 45 plus letnico z vec otroki od prej, sama jih ne bi mogla vec imet, in sam ostal brez, valjda si pa starsi zelijo vnukov.. Tako pac je nimas vpliva, bolj nekaj prepovedujes, slabse je.
[/quote]

Še ena, ki misli, da je vsem moškim do tega, da so vnuki za njihove starše samo njihov genetski material. Saj si ti verjetno že poskrbela za to, da vaša familija ne bo suha veja, da vajini starši že imajo “vnuke”. Če se brat ne bi tako odločil, bi ga kaj – izobčili iz svoje familije, ker ne bi širil svojega gemetskega materiala naprej? Oh, RKC opranoglavost.

Pa nisem iz tiste skupine, po kateri udrihaš – družina in otroci; samo na živce mi pa greste taki, ki usmerjate druge, kako mora bit, po tradicionalno, da ja tvoji starši ne bodo ostali brez vnukov tudi od brata. S tem se tudi ti ukvarjaš – kaj te briga, skrbi zase, svojo intimo, ne pa tudi bratovo – za lepo javno sliko, za sosede pa žlahto :). A posvojeni pa ne bi bili dobri za vajina starša – kaj pa če bi bil brat neploden?

sem avtor prispevka. kdo je pa rekel, da pravim, da je pa to ok če ločenec išče mlado punco samsko meni je to totalno odbito in tudi isto vprašanje kot za ločenke ločenci in ločenke od kje va ideja da ste zanimivi za nasprotoni spol razen seveda če ima polno kešaker je čedalje več pleh pič k tudi vprašanje o tem zakaj si debel grd misli da dobi ločenko ne vem zakaj si misli, meni to ni normalno . jaz gledam iz svojega gledišča, sem vitek, lep brez panžov in nisem ločen. za druge bedačke me pa ne briga kaj si mislijo
[/quote]

Neûmno moško bitje – razmišljaj še v nasprotni smeti – kar veliko je moških, mlajših, ki gredo v zvezo s starejšo partnerico z otroci od prej, ker ima ženska denar…. Sponzoriranje je tudi v tej smeri – čedalje več je tega….

Drugače ne bi bile ločene. Pika!

In kako je šele fejst narobe s tistimi njihovimi bivšimi: od psihopatov, sociopatov, do izkoriščevalcev na vseh področjih, pretepačev, rednih pivcev alkohola.. A tega pa ne zmoreš dojet ?

Ti imas verjetno se isto punco /fanta iz OŠ a ne hahahhaa

,ne bi bile ločene. Povsem preprosto.

Najbolj smiselno je, če se poparčkajo ločeni z ločenimi. Tako en drugega bolje razumeta, ker sta doživela podobno.
Če imata oba otroke od prej bosta toliko bolj razumela vlogo starša, kot pa če se poparčkata z osebo, ki otrok nima.

Ja samo tudi to je težko. Ker nr. ena pri 35+ ločena pa tudi s paketom od prej, ki “ujaga” ločenca okoli 50 tudi s paketom od prej, ki pa tudi že ima kaj pod palcem in prihranjenega, ali pa dobro slubo z dobro plačo, inzisitira na še enem skupnem otroku – on pa noče :). Že ve, zakaj. Ker ga lahko to tudi v drugo, trejte, preveč stane – pa skoraj je na vratih penzjona…. Za sprotno uživanje, malo potovanjc in to in praznjenje jajc da, ne pa za skupno življenje pod isto streho in imet še enega otroka skupaj. Nightmare – tako ramzišljajo pametni preskrbljeni ločenci okoli 50ih danes – jih kar nekaj poznam. Samo ne živet več pod isto streho z novo, ker te lahko obere do kosti tik pred penzjonim in da njena češplja tudi ni toliko vredna tistega, kar je on 30 let na kup ustvarjal, tudi še s prejšnjo ženo :))

Taki so pa najbolj problematični – ko se jim pri 50ih “strga s ketne”; ja :))
Sicer pa -samo enkrat se živi – in tisti, ki jih jaz poznam in so s samo enim partnerjem, jim je žal… Iskreno so tako povedali. ALi pa da se vsaj pred poroko niso znoreli.

Tudi v živalskem svetu so zelo redki primeri vrst, ko z enim partnerjem ostanejo do konca življenja. Redki. Kajti to je mučenje na obroke po ene 20ih letih zveze….

Ja samo tudi to je težko. Ker nr. ena pri 35+ ločena pa tudi s paketom od prej, ki “ujaga” ločenca okoli 50 tudi s paketom od prej, ki pa tudi že ima kaj pod palcem in prihranjenega, ali pa dobro slubo z dobro plačo, inzisitira na še enem skupnem otroku – on pa noče :). Že ve, zakaj. Ker ga lahko to tudi v drugo, trejte, preveč stane – pa skoraj je na vratih penzjona…. Za sprotno uživanje, malo potovanjc in to in praznjenje jajc da, ne pa za skupno življenje pod isto streho in imet še enega otroka skupaj. Nightmare – tako ramzišljajo pametni preskrbljeni ločenci okoli 50ih danes – jih kar nekaj poznam. Samo ne živet več pod isto streho z novo, ker te lahko obere do kosti tik pred penzjonim in da njena češplja tudi ni toliko vredna tistega, kar je on 30 let na kup ustvarjal, tudi še s prejšnjo ženo :))
[/quote]
Niso vsi ljudje enaki ne po zunanjosti, ne po finančnem stanju niti po karakterju.
Če bi v življenju gledal samo kaj vse lahko zgubiš, nikoli ne bi nič pridobil.
Nikjer ne piše, da ima 50 letni locenec nujno tudi več denarja od 40 letne locenke. Kolikor ljudi toliko zgodb.
Tudi nikjer ne piše, da vsak 50 letnik išče seks zabavo, nekateri si želijo tudi resne veze, ljubezni in nekoga ob sebi s katerim si bosta naklonjena na vseh področjih.

E ravno to sem hotela avtorja vprašat 🙂 pismo no, zakaj imajo moški dvojna merila???! moškim kao vse dovoljeno, če bo pa ženska, bog ne daj z otroki, spoznala moškega brez otrok, je pa že vse narobe, takoj na vislice z njo. Če pa ločenc s froci spozna žensko brez otrok, je pa vse v najlepšem redu a ne. Malo se zamislite, pa najprej pred svojim pragom pometite predno napadate druge
[/quote]

No ja, o teh dvojnih merilih bi se dalo diskutirat, znano je, da moški z otroki (pa to ne štejem če samo plačuje preživnino) veliko težje dobi žensko, samo zato ker otroci živijo z njim.

Po čem sklepaš, da ima Blake Shelton več denarja kot Gwen Stefani? Google pravi, da je obratno. Ups, a to pomeni, da je on ‘keš pi-ka’?
[/quote]

Ahoj -misst-

Špilferderberka. :-)))

No pa še da te nekaj vprašam. Se spomniš tistih 3 nasvetov odvetnice za ločitve. No vidiš, jaz še vedno mislim, da bi bilo dobro, da Gwen kljub zaljubljenosti podpiše kakšne papirje. :-)))

Se pardoniram… ampak se nisem mogel zadržati. :-)))

Pospravi pred svojim pragom. Pika!

Ločene imamo dovolj izkušenj z moškimi, da zelo previdno izbiramo nove snubce. Sploh pa ni vsak dovolj dober, da bi ga spustile v bližino svojih otrok. Samo res kvaliteta ima šanse.

Za ločenko se nobeden normalen in kaj prida ne trudi, saj je vsakemu jasno, baba enkrat šus, vedno šus. In starejša kot bo, samo slabša bo.

Za ločenko se nobeden normalen in kaj prida ne trudi, saj je vsakemu jasno, baba enkrat šus, vedno šus. In starejša kot bo, samo slabša bo.
[/quote]

A to po svojem zavoženem primeru sklepaš, ničvredno?

če bi bil dec kvaliteten in oh in sploh , ne bi blo ločencev!

Za skupno življenje jih s prtljago pamžev nobeden noče, desca za seks pa tudi ne dobijo, ker ga domov med otroke ne morejo pripeljat, varstva zvečer pa tudi nimajo, da bi šle k jebaču. Ločene so povsem na suhem v vseh ozirih, še posebej v finančnih.

Vse je odvisno tudi, kako ločenka z otroci tudi izgleda; v moških očeh pa je vedno najprej pohota, poželjivost in misel na seks, vzuelna ocena in privlačnost – čeje dobra milfa, se zanjo grebejo tako ločenci, kot samski in tudi dosti mlajši od nje. 🙂 Če ima polno debarnico, pa še toliko bolj. Ampak takih je morda samo 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} med ločenkami.

Ti meniš, da je npr 40-letna ženska iztrošena? Kjer ni več maziva in ležaji škripnejo, se zakon sesuje. Zakonca sta borbena, krivda je na obema, pa eden od niju poišče razvedrilo. Posledica sta dva ločenca.

DVA…ona in on, na katerega rad pozabljaš, in nobeden ni iztrošen. 40.letniki niso starci.

Ker pa govoriš o ženski, bo par besed o njej. Ločenka, vsaj večina !!!, je borbena. Vse bo naredila, tudi v svojo škodo, da bo svoj zarod prehranila, izšolala in spravila h kruhu. Zanjo je otrok prvi, šele potem ste vi petelini, ki jo imate za iztošeno.

Vsi “iztrošeni” ločenci imajo možgane, da razmišljajo. Eni jih rabijo za ofenzivo, drugi za obrambo. Če imaš kaj soli v glavi, lahko izločiš plevel in ni ti ga treba jesti. Kje si pa ti?

Ma klasična keš peechkica. Če bil tale en navaden gradbenik, ga niti pogledala ne bi. To so peechkice, ki se celo življenje pripravljajo na to, da bodo upecale enega paketarja. Verjetno ji parkrat ni zneslo, od tod njena mularija- ki je BTW nikjer v videih ni videti., zdaj pa ji je sekira v med padla.
[/quote]
Halo folk, ta ženska, ki jo vsi trešate, da je poden od ženske je Gwen Stefani, top pevka. Ima sama milijone! In svojo blagovko Lamb! Halo. Stric google ne grize.

New Report

Close