Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si niste ustvarili družine?

Zakaj si niste ustvarili družine?

Ker sem srečal pravo, pa je šla mimo:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

sem se nasmejala. tako vzvišen odgovor, da se lahko samo smeješ …

No vidiš, kako tebi samost škodi…če ti je sami tako hudo v življenju, zakaj za boga si pa ne najdeš nekoga, ki bi s teboj delil vse tegobe in krutost, ki je tebe doletela? A, zakaj? Kaj me tako direktno napadaš in žališ? Sem ti na žulj stopila?

Omejena sem? Ne, nisem! Ker, če bi bila, potem ne bi v življenju dosegla vsega tega kar sem.
A si ti popolna? Moje družine ne poznaš in je tudi nimaš kaj ocenjevati. Sram te bodi, meni ti o omejenosti, pa v tej svoji ihti niti ne opaziš, da v tem prekašaš mene in še milijon drugih…

Ja, ‘pa še to…ti mi ne boš govorila, da naj si nekatere stvari iz glave izbijem…izbij ti nekatere iz svoje glave, pa boš mogoče našla koga, ki bi te hotel prenašati.[/quote]

Kaj je punči, smo ti na repka stopli?:))))

Omejena si totalno, tvoja razmišljanja o samskih ljudeh so milo rečeno butasta, o tvoji računici, da je fajn imeti otroke, da bo kdo zate na stara leta skrbel, pa raje niti ne govorim. Si daleč od neke inteligentne osebe s sposobnostjo razumevanja, zato resno, razširi si obzorja pa ne ponižuj lasnih otrok, ko ji reduciraš na sredstvo za to, da te bodo zabavali na stara leta.

Žal, si resnično omejena, polna stereotipov pa še preračunljiva. Kvečjemu je lahko sram tebe, je pa jasnom, da težko prenašaš, ko ti to nekdo direktno pove:))[/quote]

Ja, pa kako lahko tebe ena tako neiteligentna in omejena oseba, s totalno butastimi izjavami, spravi na tako nekulturni nivo izražanja? Se opravičujem res, da sem te tako razkurila. Očitno misliš, da se tukaj lahko oglašajo le tisti, ki mislijo enako, kot ti. Pa kaj, če jaz po svoje mislim? A boš sedaj rekla, da so butasti tisti, ki pridejo na obisk k svojim ostarelim staršem, starim staršem? A boš rekla, da sem butasta jaz, ki sem lansko leto vzela k sebi svojo ostarelo staro mater, ker sama zase ni zmogla več skrbeti in sem jo s pomočjo ostalih članov družine negovala do njene smrti letos? Pri nas smo se pogovorili, če jo vzamemo k sebi, in so se strinjali vsi člani družine.

Ampak to je zate verjetno nekaj nerazumljivega. Tvoje mišljenje glede teh stvari je pač tako, da smo taki kot sem jaz omejeni, butasti, neinteligentni, preračunljivi in poolni stereotipov….Veš kaj, zate je to samo neko opravičevanje sami sebi zaradi tvoje brezčutnosti.

Eni smo bolj čuteče, tople osebe, drugi pa pač skrajno egoistični.

Tako, ne želim se več ukvarjati s tabo, ti pa mi kar stopi na rep…me sploh ne boli. Odgovorila sem ti pa zato, ker si dejansko ti bila tista, ki je začela z napadom…jaz sem samo izrazila svoje mnenje, brez, da bi bila žaljiva do samskih.

Zdaj pa lepo počivat in malce prespi, ker si očitno imela danes zelo slab dan. Jutri bo lepše…boš videla…samo pozitivno naravana začni nov dan.

Življenje je lepo.

New Report

Close