Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ženske najdete moža in narediti otroke, če nimate namena gospodinjit?

Zakaj si ženske najdete moža in narediti otroke, če nimate namena gospodinjit?

Kuhanje je vsaki dan. Pranje vsaki teden 2x, 3x.
Pospravljanje vsaki dan.

Na tehnicni peljes samo avto. Pregledajo ga drugi. Ti samo tam cakas tistih 10 minut. Gume menjas 1x na leto M + S. Ali 2x letno in se to po vsej verjetnosti mehanik. Je pa res tezko peljati avto k mehaniku. Enako menjava olja. Tudi, ce ti olje menja moz. Ni to vsaki dan. In tisto je 15min dela. Z mojim mozem si deliva delo. Tudi on skuha, tudi on opere. Tudi jaz peljem avto k mehaniku, na tehnicni.

Tole čudo od teme sem morala odpret… 🙂

Skratka, za rešitev vseh težav oziroma za medspolni mir pr bajti:
– se vozite z javnim prevozom (ne rabite šraufat avta itd)
– bodite podnajemnik (lastnik zrihta vsa potrebna popravila)
– kupujte pripravljeno hrano v trgovskih centrih (še pomivat ni treba, ker je vse v plastiki; nabaviš še plastični ali po novem lesen pribor in zmagaš)
– za sesanje uporabiš roombo.

Kaj pa čiščenje? Se pravi omare, ogledala, okna, pajčevine v kotih, čiščenje kopalnice, pranje in zlaganje perila, likanje, ……

Kaj pa čiščenje? Se pravi omare, ogledala, okna, pajčevine v kotih, čiščenje kopalnice, pranje in zlaganje perila, likanje, ……
[/quote]

Pajke in prah narediš za svoje prijatelje. Cote pa nosiiiiš, okol obrneš in nosiiiiš, pol pa v kanto. Rešeno. 🙂


……………….se strinjam…………….pa na ančko ne pozabit…………….


Sedaj bi pa že vsaka baba z minimalcem (ali celo brezposelna) rada imela otroke.
[/quote]

Evo…tocno o tem govorim.
Dokler nimas za ndc in 50k pa opravljenega psiho pregleda ni sans da dobis dovoljenje za razplod. Pa ce si moski ali zenska.

Ena najbolj genialnih moških potez je, da so uspeli (nekatere) ženske prepričat, da je ‘peljati avto na tehnični pregled’ neka strašna znanost in omembe vredno opravilo.

Pa saj je bilo tankanje avta tudi “moško opravilo”, gospe včasih niso vedele niti kje je pokrovček od tanka 😁😁
a nismo tukaj na tem forumu enkrat nekaj podobnega brali?

Lej, moj pa tudi kuha (odlično!!!) in čisti. Iskreno pri bajti naredi precej več od mene. Tudi glede otroka. Da ne bo kdo mislil, da ne delam nič, daleč od tega, smo zelo prepletena družina in vsi imamo obveznosti, ampak čisto objektivno gledano naredi on več. Enostavno nas rad nosi po rokah. Poleg zahtevne službe. Ne me vprašat, kje sem ga snela, ker ne povem:DDD

Moj že davno bivši je bil cel užaljen, ker sem jaz vozila svoj avto na tehnični pregled in servise (kot pač že davno pred njim. In seveda za njim. 🙂 ).

Pa saj je bilo tankanje avta tudi “moško opravilo”, gospe včasih niso vedele niti kje je pokrovček od tanka 😁😁
a nismo tukaj na tem forumu enkrat nekaj podobnega brali?
[/quote]

Pri tankanju vsaj to razumem, da je gorivo potrebno relativno pogosto točit. Tehnični pregled pa pride na vrsto enkrat letno, pri novejših avtih še to ne, pa ene dejansko vlečejo vzporednice s kuhanjem.

Pri tankanju vsaj to razumem, da je gorivo potrebno relativno pogosto točit. Tehnični pregled pa pride na vrsto enkrat letno, pri novejših avtih še to ne, pa ene dejansko vlečejo vzporednice s kuhanjem.
[/quote]

Jaz pa dejansko kar se tehnicnega in reg tice in popravil in menjave gum in lizinga nimam nic z avtom. Se za tankat ga veckrat podturim mozu, ko kaze ze pod 50km, da gre z njim v sluzbo in ga tanka na at strani.

Je pa dejstvo, da nihče med vami še ni videl oglasa, kjer bi oskali “gospoda za čiščenje” ali “čistilca”.
“Mlada družina išče gospoda za čiščenje dvakrat tedensko?”

Jaz zaslužim enkrat več od moža. Zakaj točno je gospodinjenje moja naloga? Ker sem se rodila z vagino?

:-))

Bi bilo treba enkrat probat s takim oglasom.

:-))

Bi bilo treba enkrat probat s takim oglasom.
[/quote]

A ne?

Hvala, sem že resno razmišljala, da pri skoraj 60. nisem posvečena v misterij tehničnega pregleda avta. Le kaj je tisto, kar ne vem, saj se doslej nikoli nisem srečala s kakšnim problemom? Prvič sem ga peljala pri 19. namesto mame, ki v tem ni videla kakšnega kunšta in mi ni dala nobenih posebnih navodil, pa sem bila v 15. minutah čez. In tako vsa leta soslej. Včasih ga je peljal tudi mož, če nisem utegnila, včasih jaz njegovega.
Torej za vse naivne ženske, ki jih možje očitno uspešno prepričujejo, da je tehnični pregled avta neverjetno zapleten postopek, ki zahteva poznavanje kvantne fizike, naj še jaz potrdim izdano skrivnost. Avto pripelješ, pregleda ga mehanik (ne, ni vam ga treba ročno dvigniti z močjo svojih mišic, še manj same iti v kanal in šraufati po podvozju), izda papir, ti pa greš na šalter, kjer ti uradnica pove in pokaže, kje podpišeš, nato plačaš. Simpl ko pasulj.

Hm, nimamo garaže in tudi nimam pojma, kaj naj bi mož popravljal v njej. Če crkne 10 let star mikser, za 30 ojrov kupim novega. Na vsakih 5 let je treba zamenjat kakšno pipo. Če bi bilo nujno
, bi jo mož verjetno znal zamenjat, verjetno tudi jaz, a to delo rajši prepustimo mojstru. Kopalnico smo prenavljali po 20 letih, drugih popravil se pa ne spomnim.
Se pravi, jaz naj bi vsakodnevno sama kuhala, pospravljala, prala, likala itd., mož pa naj bi vsakih 5 let zamenjal 5 pip, se pravi eno na leto. Aja, pa vsako leto bi si vzel pol ure časa in mi peljal avto na tehničnega. Dober deal – zanj :).


tvoja primerjava je zelo smešna.GOSPODINI SE VSAK DAN!VSAK DAN!!!avta se ne popravlja vsak dan,niti vsak mesec,tudi svečk in olja se ne menja vska dan,niti vsak teden,prav tako ne vsak mesec…tudi zunaj se ne dela vsak dan par ur…

Zdaj se resno sprašujem, če vsaj voziš sama ali tudi za to potrebuješ moža?

New Report

Close