Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj – smo Slovenci pijanci

Zakaj – smo Slovenci pijanci

Tukaj je enkrat en mož spraševal za nasvet za svojo ženo oziroma soseda za njegovo ženo. Nekaj v tem stilu. Pač žena se je napila ane. In v bloku so to vidl. Zakaj pride do tega? Je bilo pred korono enako? Pač odnosov več ni, na splošno govorim. Ljudje se izogibajo drug drugega. V bistvu imajo globoko v sebi težave. In jih alkohol omili. Eno, dve, tri pivce na dan ali pa liter vina. Pol te naslednji dan boli glava, ampak je tako praaaaazna, da ne moreš razmišljat nič. In enostavno ni problemov, ker te zanima glavobol in ne tvoji problemi, naj bodo fizične narave ali psihične. Je v Italiji, na Madžarskem, Hrvaškem, tudi tako?

Osebnost Slovencev in njena povezanost s samomorilnim vedenjem

zakaj slov. veliko lažejo o nekom zoper koga se zarotijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenčki, 05.06.2023 ob 02:31

Tukaj je enkrat en mož spraševal za nasvet za svojo ženo oziroma soseda za njegovo ženo. Nekaj v tem stilu. Pač žena se je napila ane. In v bloku so to vidl. Zakaj pride do tega? Je bilo pred korono enako? Pač odnosov več ni, na splošno govorim. Ljudje se izogibajo drug drugega. V bistvu imajo globoko v sebi težave. In jih alkohol omili. Eno, dve, tri pivce na dan ali pa liter vina. Pol te naslednji dan boli glava, ampak je tako praaaaazna, da ne moreš razmišljat nič. In enostavno ni problemov, ker te zanima glavobol in ne tvoji problemi, naj bodo fizične narave ali psihične. Je v Italiji, na Madžarskem, Hrvaškem, tudi tako?

 

Takšna je slovenska mentaliteta in folklora.

Breme preteklosti, breme leta 45, veliko krvnikov se je zapilo in si kasneje sodilo samo, kot pa kažejo nova odkritja se vsi dogodki zapisujejo v naš genom in se širijo naprej po družinskem deblu, torej tudi otroci teh morilcev so nagnjeni k samomorilnosti in pijači..

To pojasni marsikaj.

Ne mecite vseh v isti kos, jaz NE pijem alkohola!

Odgovor na objavo uporabnika
NeprijetnaResnica, 23.07.2023 ob 09:36

Takšna je slovenska mentaliteta in folklora.

Alkohol – rak rana slovenskega naroda

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno175, 23.07.2023 ob 09:40

Breme preteklosti, breme leta 45, veliko krvnikov se je zapilo in si kasneje sodilo samo, kot pa kažejo nova odkritja se vsi dogodki zapisujejo v naš genom in se širijo naprej po družinskem deblu, torej tudi otroci teh morilcev so nagnjeni k samomorilnosti in pijači..

To pojasni marsikaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
čl., 23.07.2023 ob 11:05

Alkohol – rak rana slovenskega naroda

 

Pa dobr kaj mate od tega da lajnate iste teme? Ta je znucana do bolova in vedno isti linki pripeti

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/popil-liter-ruma-in-streljal-na-sosedo/

Odgovor na objavo uporabnika
to je samouničevalnost., 10.07.2023 ob 23:26

Osebnost Slovencev in njena povezanost s samomorilnim vedenjem

 

Ljudje z alkoholom lajšajo duševne težave, običajno gre največkrat za depresijo in anksioznost. Torej dejstvo je, da imajo slovenci velike težave z depresijo in anksioznostjo ipd., ki je ne zdravijo ustrezno, torej s psihoterapijo, samoizobraževanjem, AD-ji … Glede tega so še vedno veliki predsodki, včasih pa ljudje tudi niso bili dovolj izobraženi, da bi vedeli, kaj so duševne težave.

Odgovor na objavo uporabnika
jtnrnbr, 16.10.2023 ob 17:14

Ljudje z alkoholom lajšajo duševne težave, običajno gre največkrat za depresijo in anksioznost. Torej dejstvo je, da imajo slovenci velike težave z depresijo in anksioznostjo ipd., ki je ne zdravijo ustrezno, torej s psihoterapijo, samoizobraževanjem, AD-ji … Glede tega so še vedno veliki predsodki, včasih pa ljudje tudi niso bili dovolj izobraženi, da bi vedeli, kaj so duševne težave.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Thor17, 08.10.2023 ob 18:19

Pa dobr kaj mate od tega da lajnate iste teme? Ta je znucana do bolova in vedno isti linki pripeti

Ja, se zelo strinjam. Če ni vsak teden vsaj ena tema Slovenci in alkohol in Južnjaki so v boljši od Slovencev, naj me koklja brcne. To je posledica enega bolnega uma, ki preveč prostega časa porablja za smetenje po forumu.

dnk

Slovenci ne. Zase pa lahko poveš ali si pijanec ali duševni bolnik ali morda  zaostal v razvoju. Morda si pa skupek vsega, sodeč po tvojem bolnem polpismenem kracanju.

https://veza.sigledal.org/kritika/odilo-globocnik-slovenec-ki-je-pobil-dva-milijona-ljudi-r

Povsod je tako , se vidi da nisi razgleden. Jaz sem se ga tudi napil v življenju pa ne enkrat. Med najbogatejše ljudi na svetu,pred lani umrel je tudi pil in to 2leti in zdaj? Pač se je oseba napila. Plačala bo lahko malo ali ogromno odvisno od okolice in od osebe. Jaz naprimer sem v penziji in imam odlično pokojnino in bi lahko pil po cele dneve če bi hotel, pa me ne interesira in tako naprej

Odgovor na objavo uporabnika
Novica da te kap, 09.10.2023 ob 08:53

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/popil-liter-ruma-in-streljal-na-sosedo/

če so pa pijanci

Odgovor na objavo uporabnika
domobranstvo škodi razumu, 20.09.2023 ob 08:31

 

drzi

Mene pa zanima, zakaj se vsi pljuvači ne greste zdravit. Mislim, vsak teden je kakšna tema, kako so Slovenci alkoholiki, pa mevže,pa ne vem kaj še vse. A je za tem morda kakšen južnjak, ki mora pač nekje zdraviti svoje komplekse? Saj je znano, da gre za same genije,ki imajo ogromno za povedati čez druge, ki baje niso sposobni za nič – po drugi strani pa ti geniji ne znajo svojih propadlih matičnih držav spraviti v red.

Moderatorji bi lahko malo bolj aktivno brisali tovrstne teme.

.https://youtu.be/522tCxFUjuw?si=Ux4Q7qWHIRbVNftM

New Report

Close