Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so nekateri na Monu tako zlobni?

Zakaj so nekateri na Monu tako zlobni?

… Forum je namenjen pogovoru. Le zakaj človek ne bi smel ničesar več vprašati?
Pa kaj se dogaja z nekaterimi, ki so postali zelo žaljivi, nesramni, nevljudni … ??
Zakaj preprosto ne preskočijo teme, ki jim ni všeč?
In moderatorji tolerirajo razne žaljivke, seveda samo pri nekaterih, ki so bog i batina …

Sedaj se praktično vsaka tretja tema pobriše.

čist tko vprašam, a je forum kaj drugačen od realnosti (razen za nekatere, ki mislijo da je to nek sanjski svet, v katerem bi morali z njimi vsi delat v rokavičkah)?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

Jaz mislim, da na grobo je v realnosti vseeno malo bolj prijazno okolje kar pa ne pomeni, da je vse iskreno. V anonimnosti marsikdo pove več kot bi si v reali dovolil. Zato pa je potrebno vklopiti filtre in ne jemati vse preveč osebno ampak s pikico rezerve.

Na zdej.
Preveč se briše.
Premalo se briše.
Nič se ne briše.
Samo določene se briše.

Ma tej moderatorji so res nemogoči 🙂

Jaz mislim, da na grobo je v realnosti vseeno malo bolj prijazno okolje kar pa ne pomeni, da je vse iskreno. V anonimnosti marsikdo pove več kot bi si v reali dovolil. Zato pa je potrebno vklopiti filtre in ne jemati vse preveč osebno ampak s pikico rezerve.[/quote]

to je res, samo vseeno je mal nerealno pričakovat, da pa v virtuali, kjer se nahaja resničen folk, ne boš kasiral enakega oz. česa podobnega nazaj kot v reali.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja, vsi so nataknjeni. Sploh pa tale vsemogočna Yo, ki vedno znova dokazuje, kako je nizkotna in primitivna. Da ne govorim o ostalih osebkih … Eh.

eh ja, kaj potlej sploh iščeš med primitivnimi ljudmi? začni se družit s smetano, torej elito, pa boš na izredno visokem nivoju, pa nihče tam te ne bo prizadel, ker so vsi 24/7 hepi hepi hepi…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz mislim, da na grobo je v realnosti vseeno malo bolj prijazno okolje kar pa ne pomeni, da je vse iskreno. V anonimnosti marsikdo pove več kot bi si v reali dovolil. Zato pa je potrebno vklopiti filtre in ne jemati vse preveč osebno ampak s pikico rezerve.[/quote]

to je res, samo vseeno je mal nerealno pričakovat, da pa v virtuali, kjer se nahaja resničen folk, ne boš kasiral enakega oz. česa podobnega nazaj kot v reali.[/quote]

Mislim, da samo 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osebkov, ki tukaj obkladata ljudi z mrš, prasica, idiot, kreten in še čim hujšim upa to v reali izreči nekomu tudi zares. Je bistvena razlika, če ti nekaj bolj grobo komentiraš, si pa še vedno vljuden, kot pa če kar nekaj pišeš pod vsako temo in zraven še zmerjaš. Na sč sem več kot 10 let in nikoli nisem imela potrebe, da bi se registrirala, zadnja dva meseca pa eni res nimajo več mere. Nikoli si nisem mislila, da se bom kje registrirala iz protesta. Pa sem se. Zanalašč 🙂

eh ja, kaj potlej sploh iščeš med primitivnimi ljudmi? začni se družit s smetano, torej elito, pa boš na izredno visokem nivoju, pa nihče tam te ne bo prizadel, ker so vsi 24/7 hepi hepi hepi…[/quote]

Ne rabimo biti osladni, neka mera bontona pa je vseeno zaželjena….

Zakaj je dost udeležencev nestrpnih do Yo, v njenih komentarjih ne vidim nobene agresivnosti do drugače mislečih, čeprav tudi sam ne simpatiziram z ženskami, ki imajo mlajše tipe, ampak punca po komentarjih ne more bit napačna.

Ženska, ki zmerja druge z idioti, zaostalimi ipd. ter se vtikuje v vsako temo in omalovažuje druge, zame ni najbolj normalna, sorry.

Vidiš, o tem govorimo. In ko bodo zbrisali tebe in ne Yo, se boš spraševala zakaj, če pa je Yo tista tahudobna. Mislim, da slabo bereš, ker ona tebi nikoli ne bi napisala, da si nizkotna in primitivna. Ona bi ti ista pojma napisala s popolnoma drugačnimi besedami 🙂

Če ti njen način pisanja ni všeč, pač ne beri njenih komentarjev, ne pa da okoli trosiš, da je nizkotna in primitivna.

eh ja, kaj potlej sploh iščeš med primitivnimi ljudmi? začni se družit s smetano, torej elito, pa boš na izredno visokem nivoju, pa nihče tam te ne bo prizadel, ker so vsi 24/7 hepi hepi hepi…[/quote]

Se ne bi strinjala s Teboj Gunnar(obenem lepo pozdravljen;) ), le zakaj mislis, se ne oglasamo vec , na tem forumu?..zato, ker te motene ali kako drugace negativne osebe zablokirajo,in enostavno te vse mine…Vprasajmo se kje so doloceni nicki ,ki Jih ni vec kot naprimer:Frca ,IN OSTALI..

never give up:) Good night, Good night! Parting is such a sorrow That I shall say good night till it be morrow W.Sh.

jaz pa med registriranimi ne najdem zlobnih( razen ta zlobne grdobe, hehe), z neregistriranimi je pa ponavad križ, dopuščam pa, da se kdaj kak registriran samo za določen del odjavi.

Uživam v zlobi, čist simpl.

V anonimnosti si nekateri več privoščijo, moje mnenje pa je, da človek, ki je kulturen, tudi v anonimnosti ne bo žaljiv. Poleg tega je Slovenija ena mala vas in se nam to pozna, zato ker je v komentarjih nekaterih razvidno, da zelo hitro sodijo in imajo precej široke plašnice. Polni smo predsodkov do vsega in vsakogar, kažemo se kot precej nestrpni. Dodatno mislim, da je trenutna gospodarska in družbena situacija taka, da ljudje preko takšnih forumov sproščajo živce in to tako preko žaljivk kot preko raznih provokacij.

Na forumu moraš biti pripravljen na vse. Enostavno je preveč ljudi, mnenj. Zakaj kdo gre, je stvar posameznika. Mogoče so pa samo oblekco zamenjali, mogoče si pa to ti. Forum je kot postaja…ljudje pridejo, grejo…Se pa pripeti, da so pričakovanja v navideznosti prevelika pa te potem mine. Ampak to ni stvar drugih forumašev. Samo tvoja je, kako znaš predelati kakšno zadevo.No, pa saj po moje to vse dobro veš 🙂
Kaj pa sploh želiš vprašati pa se ti zdimo navadna primitivna banda.

DVOJINA JE ZAKON!

Zaljivost, nesramnost in nevljudnost je del slovenske folklore. Pa se ponosni so na svoj primitivizem.

Bo verjetno morala preteci se kar nekaj casa, preden se bodo kultivirali.

saj vem, da je resna tema, ampak ne morem si pomagati…..

Pismo, na bolhi je polno kultivatorjev, ljudje pa še vedno tako neotesani 🙂

Pa jih je ocitno se premalo.

Da se vrnemo k resnosti teme:

kultivíranje -a s (ȋ) glagolnik od kultivirati: pravilno kultiviranje zemlje; tla, primerna za kultiviranje / kultiviranje pisane besede; kultiviranje jezika / kultiviranje človeka ♦ biol. kultiviranje tkiva ♪
kultivíranost -i ž (ȋ) lastnost, značilnost kultiviranega: človekova kultiviranost in civiliziranost / kultiviranost gibov, glasu / kultiviranost pesnikovega izraza / koncert zahteva od poslušalca precejšnjo glasbeno kultiviranost izobraženost ♪
kultivírati -am nedov. in dov. (ȋ) 1. načrtno se ukvarjati s pripravo zemlje za rast rastlin: kultivirati polja; kultivirati peščeno zemljo / človek morja ne kultivira, temveč ga le izkorišča // načrtno se ukvarjati z rastlinami, zlasti v gospodarske namene: kultivirati bombaž, pšenico; kultivirati vinsko trto / kultivirati eksotične rastline 2. knjiž. načrtno se ukvarjati s čim, navadno z namenom doseči boljšo, popolnejšo obliko: pisatelj skrbno kultivira besedo; kultivirati gibe, glas // načrtno se ukvarjati s čim sploh: kultivirati srednjeveško glasbo, zborovsko petje // krepiti, razvijati, utrjevati: kultivirati svoje sposobnosti / kultivirati otrokov značaj kultivíran -a -o 1. deležnik od kultivirati: kultiviran svet / kultivirana rastlina / pevec s kultiviranim glasom; kultiviran jezik / kultiviran okus 2. ki ima splošno veljavnim načelom, normam, pravilom ustrezajoče lastnosti: bil je pošten in kultiviran; kultivirano dekle / kultivirano vedenje / kultivirana dežela ♪

Kdor je tole prebral v celoti, mu placam per.

Jaz sem prebrala vsako besedo. Hvala za ponudbo, ampak ne pijem alkohola. A ni to fino, ko si si prisparal malo denarja?

največji problem nastane, ko te nekaj časa ni in potem si zares šokiran, ker se je “vse spremenilo”.
potem začneš na novo, preskočiš tiste, ki se ti jih ne da brati (nekaterim je forum edino okno v svet in druženje s prijatelji) in vse je spet po starem. je pa zares manj modernih komadov, kot predlog za lepši dan. 🙂

to je res, samo vseeno je mal nerealno pričakovat, da pa v virtuali, kjer se nahaja resničen folk, ne boš kasiral enakega oz. česa podobnega nazaj kot v reali.[/quote]

Mislim, da samo 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osebkov, ki tukaj obkladata ljudi z mrš, prasica, idiot, kreten in še čim hujšim upa to v reali izreči nekomu tudi zares. Je bistvena razlika, če ti nekaj bolj grobo komentiraš, si pa še vedno vljuden, kot pa če kar nekaj pišeš pod vsako temo in zraven še zmerjaš. Na sč sem več kot 10 let in nikoli nisem imela potrebe, da bi se registrirala, zadnja dva meseca pa eni res nimajo več mere. Nikoli si nisem mislila, da se bom kje registrirala iz protesta. Pa sem se. Zanalašč :)[/quote]

Zakaj točno si se registrirala? Kakšen je konkreten razlog? Kakšen protest? Kaj si s tem dosegla?

New Report

Close