Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so samske take frigidnice?

Zakaj so samske take frigidnice?

Iščem po spletnih zmenkarijah in v reali seveda tudi: žensko, tako malo za seks. Doma pač seks ne štima več pa bi malce sprostitve.

Pa ne težim poročenim ženskam. Iščem samske. A glej ga zlomka, tudi te so take frigidnice. Nobeni ni do seksa.

Pa priznajo, da so po 5, 10 let samske, ampak ne, seksale pa ne bi.

Pa iščem kako mojih let, ne kakih 20 let mlajših. Da ne boste rekle, da star dedec išče mlado punco.

Ženska namreč mora biti tudi zrela, da se lahko kaj pomeniš z njo.

zakaj si pa ti p če si poročen?

Kako to, da se ne vprašaš, zakaj bi sploh bila kakšna samska pripravljena tako malo občasno seksati s teboj?

To tako malo občasno lahko dobimo tudi od samskih, pa se tam ni treba skrivat ali prilagajat občasnikovi familiji. Poročeni fukfehtarji res nimajo ponuditi kaj več kot svojega tiča, zrelim ženskam pa to ni dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj Pa BI?, 04.06.2021 ob 10:17

Kako to, da se ne vprašaš, zakaj bi sploh bila kakšna samska pripravljena tako malo občasno seksati s teboj?

To tako malo občasno lahko dobimo tudi od samskih, pa se tam ni treba skrivat ali prilagajat občasnikovi familiji. Poročeni fukfehtarji res nimajo ponuditi kaj več kot svojega tiča, zrelim ženskam pa to ni dovolj.

Odlično napisano.

 

On jasno “fura” fasado za svojo mamico, ker kaj bo pa rekla ljuba mamica sineku, če mu doma poči in bo “rompompom”, pa  neko happy family za ostalo žlahto in sosede tako fura sinek, kako so super duper familija, namaka pa drugje še zato, ker  njegovi kolegi in prijatelji tudi – ker jim je to čisto moralno sprejemljivo, nacionalni šport. Slabič, ki hoče sedet na dveh stolčkih ugodja, hud egoist za lastno korist.

Veš če noče nobena seksat s TABO še ne pomeni da je frigidna 🙂

Samo s TABO noče seksat 🙂

Hja, žena ima pač druge kvalitete, zaradi katerih sem poročen z njo. Samo zato, ker ni seksa, se pa res ne bom ločil, če pa druga stvari klapajo.

Se menim takole s kolegi, večina žena ni navdušena nad seksom. Zato pa iščemo kako samsko, ki pa bi jo zanimal občasni seks.

Pač špegam po portalih, samo nobena resna.

Saj niso.. samo v primerjavi s samci, ki so uber-fu-k-fe-htarji potem tako delujejo.

Plus, od iznajdbe Hitachijevega vibratorja in njegovih premnogih klonov, je zadovoljstvo na dosegu roke.

De omnibus disputandum..

Odgovor na objavo uporabnika
en fejst dec, 04.06.2021 ob 17:23

Hja, žena ima pač druge kvalitete, zaradi katerih sem poročen z njo. Samo zato, ker ni seksa, se pa res ne bom ločil, če pa druga stvari klapajo.

Se menim takole s kolegi, večina žena ni navdušena nad seksom. Zato pa iščemo kako samsko, ki pa bi jo zanimal občasni seks.

Pač špegam po portalih, samo nobena resna.

Uh, si vas kar predstavljam, druščino iz bifejčka pri tenis placu, vsi lepi kot Donald Trump (edino s tankim tošlom).

Odgovor na objavo uporabnika
Pivo in čiki in sluzavci, 04.06.2021 ob 17:30

Uh, si vas kar predstavljam, druščino iz bifejčka pri tenis placu, vsi lepi kot Donald Trump (edino s tankim tošlom).

A si morala to napisat? Jaz ravno pri kosilu, zdaj si pa predstavljam ta prizor 🤮

Odgovor na objavo uporabnika
en fejst dec, 04.06.2021 ob 08:22

Iščem po spletnih zmenkarijah in v reali seveda tudi: žensko, tako malo za seks. Doma pač seks ne štima več pa bi malce sprostitve.

Pa ne težim poročenim ženskam. Iščem samske. A glej ga zlomka, tudi te so take frigidnice. Nobeni ni do seksa.

Pa priznajo, da so po 5, 10 let samske, ampak ne, seksale pa ne bi.

Pa iščem kako mojih let, ne kakih 20 let mlajših. Da ne boste rekle, da star dedec išče mlado punco.

Ženska namreč mora biti tudi zrela, da se lahko kaj pomeniš z njo.

 

Kurrac je precenjen, zato. Ženskam vaši kurrci niso center sveta in smisel življenja kot so to vam, moškim.😄😄

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne no, 04.06.2021 ob 17:34

A si morala to napisat? Jaz ravno pri kosilu, zdaj si pa predstavljam ta prizor 🤮

Joj, oprosti in žleht kot sem, se še režim tvojemu odgovoru🤭.

Samske si za seks najdemo ravno tako samske, s katerimi lahko po mili volji seksamo kadarkoli in kjerkoli.

Ampak ja, ker nočemo z enim poročenim lolekom, smo frigidne.

Jaz ne vem, kakšna bebavost bi me morala pograbit, da bi si omislila starejšega, poročenega boomerja, ki po zmenkarskih portalih išče samske ženske za seks, samega sebe naziva kot “fejst dec”, potem pa, ko njegova bajna ponudba izzveni v prazno, ozmerja vse ženske za frigidne in o tem še piše po nekem nepomembnem spletnem forumu.

Stari, nikogar ne zanima tvoje mnenje in cviljenje o ženskah.

Malo si preberi svoje želje in pomisli, kaj je tvoj doprinos tem fiktivnim ženskam. Ni ga, ne?

Tvoja ponudba zveni kot če bi jaz Jeffu Bezosu plačala en espresso v prulčku.

Pomoja so toliko frigidne kot tvoja žena. Pač ko se pojaviš ratajo frigidne 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
dobra tolažba, 04.06.2021 ob 10:38

Veš če noče nobena seksat s TABO še ne pomeni da je frigidna 🙂

Samo s TABO noče seksat 🙂

Ni čudno, da doma spolnost ni takšna kot mora biti, če je že tvoj naslov takšen, kot bi ga pisal dvajsetletnik.

Očitno ne poznaš žensk in spletnih portalov.

Povprečna ženska je že lahko ljubica poročenemu moškemu, ampak ne samo za sex. Jaz bi rekla, da lahko ženske, ki pristajajo na vlogo ljubice delijo v tri skupine:

– nekatere ženske si, čeprav s poročenim, želijo predvsem povezanosti, pogovorov, skupno preživetega časa, spolnost je pa tam v ozadju (dva, tri dneve nazaj je ena ženska pisala na ta način na ta forum),

– nesamozavestne ženske, ki samskega moškega ali moškega za resno zvezo težko dobijo ali nemoralne ženske, ki so dale skozi že kopico moških (si res želiš biti z žensko, ki jih je v sebi imela že več kot npr. 50?!),

– ker jih moški finančno zalagajo in jim razvajajo.

Seveda je še kaj, ampak izberi eno od možnosti, boš prej dobil ljubico, če jo že hočeš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 04.06.2021 ob 19:31

Ni čudno, da doma spolnost ni takšna kot mora biti, če je že tvoj naslov takšen, kot bi ga pisal dvajsetletnik.

Očitno ne poznaš žensk in spletnih portalov.

Povprečna ženska je že lahko ljubica poročenemu moškemu, ampak ne samo za sex. Jaz bi rekla, da lahko ženske, ki pristajajo na vlogo ljubice delijo v tri skupine:

– nekatere ženske si, čeprav s poročenim, želijo predvsem povezanosti, pogovorov, skupno preživetega časa, spolnost je pa tam v ozadju (dva, tri dneve nazaj je ena ženska pisala na ta način na ta forum),

– nesamozavestne ženske, ki samskega moškega ali moškega za resno zvezo težko dobijo ali nemoralne ženske, ki so dale skozi že kopico moških (si res želiš biti z žensko, ki jih je v sebi imela že več kot npr. 50?!),

– ker jih moški finančno zalagajo in jim razvajajo.

Seveda je še kaj, ampak izberi eno od možnosti, boš prej dobil ljubico, če jo že hočeš.

 

Nemoralne ženske, ki so jih v sebi imele že 50?! Jao, boomerji, komaj čakamo vaša teslasta mnenja.

Kaj ima pa število spolnih partnerjev veze? A to se obrabi ali kaj? Ker če se človek ali telo obrabi (joj, cist narobe) potem se lahko to zgodi tudi v dolgotrajni zvezi, ne?

Saj je vseeno, ali daš enega *notri* (đžis, gostilniške fore) petdesetkrat, ali pa jih petdeset enkrat predstaviš sebi, ne?

Petdeset različnih lahkoživih znucanih dedcev = petdeset ali več spolnih bolezni.

No zmotilo me je samo tisti tvoj navedek:  ženska ki jih je imela že 50 v sebi – pa kaj potem ? Amoški, ki jih je imel že 50+ na svojem roru, je pa “hot stud”, klanjanja in častivreden, z etiketo odličnosti in kakovosti, ali kaj?

 

Sem ženska, jasno z manj moškimi, kot je prstov ene roke v sebi in na sebi dosedaj, ampak ne obsojam pa tistih, ki so jih dale tudi 50+ skozi. Še premalo so jih dale, bom rekla sedaj. 🙂

 

No ja, kaj pa je to važno koliko tipov je imela ženska? A se spolni organi izrabijo? Ne, se ne. Pa, če je imela več moških, je v bistvu fajn, sigurno se je kaj več naučila kot tista, ki jo špara.

Pa vsekakor vedno, ampak resno vedno uporabljam kondome. Namreč nimam težav z erekcijo. Tako, da mi kondom res ni problem. Je pa seveda nuja.

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 04.06.2021 ob 19:42

Nemoralne ženske, ki so jih v sebi imele že 50?! Jao, boomerji, komaj čakamo vaša teslasta mnenja.

Kaj ima pa število spolnih partnerjev veze? A to se obrabi ali kaj? Ker če se človek ali telo obrabi (joj, cist narobe) potem se lahko to zgodi tudi v dolgotrajni zvezi, ne?

Saj je vseeno, ali daš enega *notri* (đžis, gostilniške fore) petdesetkrat, ali pa jih petdeset enkrat predstaviš sebi, ne?

eden  z 22 cm+ dolžine, ki je neuvideven in egoistično nabijaški ti v 10ih letih vtikanja naredi več škode, kot 50 posameznih različnih v 10ih letih 🙂

Sam Bog naj ti pomaga, če ti je normalno, da je imela ženske že 50 spolnih partnerjev da ti je vseeno, ker se vagina pač ne “obrabi”.

Nekateri pač razumemo, da stanje človeka ni normalno, če menjava spolne partnerje, niti z vidika duševnega zdravja (psihične težave in duševne motnje), ni pa dobro niti za telesni vidik (npr. večje število partnerjev – večja možnost HPV virusa – večja možnost raka na materničnem vratu), veliko pa tudi  pove o morali človeka.

Zrela ženska je raje sama kot bi imela ljubimca, ki bi jo imel samo za sex. Ja, lepše se sliši za ljubico, dejansko pa je avtor povedal, vse je doma vse ok in da žene ne bo zamenjal, ker ima številne kvalitete, razen pri spolnosti si želi popestritve, torej rabi žensko samo za “praznenje”, ki žensko degradira na raven objekta. Zdrava ženska, kot čuteče, čustveno, senzibilno, subtilno … bitje vedno “izgubi” s takšnimi odnosi.

Odgovor na objavo uporabnika
Stepni_Volk, 04.06.2021 ob 17:24

Saj niso.. samo v primerjavi s samci, ki so uber-fu-k-fe-htarji potem tako delujejo.

Plus, od iznajdbe Hitachijevega vibratorja in njegovih premnogih klonov, je zadovoljstvo na dosegu roke.

Ma kakšen Hitachi – Aliexpres Kitajci rulajo:  gretje, gor dol, vibra, kroženje – pa še tiho je in ne zaukazuje nič, kako ga je treba obdelati in zadovoljiti. ( nimam, samo kolegive pravijo, da je top).

https://www.aliexpress.com/af/heated-vibrator.html?d=y&origin=n&SearchText=heated+vibrator&catId=0&initiative_id=SB_20210604095527

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Strumna četa, 04.06.2021 ob 19:46

Petdeset različnih lahkoživih znucanih dedcev = petdeset ali več spolnih bolezni.

Ne seri, tolk jih sploh ni. Pa danes so ozdravljive.

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 04.06.2021 ob 19:54

Sam Bog naj ti pomaga, če ti je normalno, da je imela ženske že 50 spolnih partnerjev da ti je vseeno, ker se vagina pač ne “obrabi”.

Nekateri pač razumemo, da stanje človeka ni normalno, če menjava spolne partnerje, niti z vidika duševnega zdravja (psihične težave in duševne motnje), ni pa dobro niti za telesni vidik (npr. večje število partnerjev – večja možnost HPV virusa – večja možnost raka na materničnem vratu), veliko pa tudi  pove o morali človeka.

Zrela ženska je raje sama kot bi imela ljubimca, ki bi jo imel samo za sex. Ja, lepše se sliši za ljubico, dejansko pa je avtor povedal, vse je doma vse ok in da žene ne bo zamenjal, ker ima številne kvalitete, razen pri spolnosti si želi popestritve, torej rabi žensko samo za “praznenje”, ki žensko degradira na raven objekta. Zdrava ženska, kot čuteče, čustveno, senzibilno, subtilno … bitje vedno “izgubi” s takšnimi odnosi.

Nikogar ne briga vaše mnenje o številu spolnih partnerjev. A to ste kje prebrali? Je to strokovno mnenje? Ne, torej nikogar ne briga.

 

Pa vidi ste, da ste neolikana. Jaz vas vikam.

Nemoralno? Pa spokajte se v srednji vek pa tam žlobudrajte svoje ničvredne pridige o čistosti, hahahaha!

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 04.06.2021 ob 20:10

Nikogar ne briga vaše mnenje o številu spolnih partnerjev. A to ste kje prebrali? Je to strokovno mnenje? Ne, torej nikogar ne briga.

 

Pa vidi ste, da ste neolikana. Jaz vas vikam.

Nemoralno? Pa spokajte se v srednji vek pa tam žlobudrajte svoje ničvredne pridige o čistosti, hahahaha!

Model, nehi! Mejhnga maš! To je vse!

Vprašaj ginekologe o svoji namišljeni teoriji.

Potem sr morajo tud moški obrabit – saj material je isti ne? Hahahaha!

 

Joj ker forum!

New Report

Close