Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so se mediji tako spravili nad Meghan Markle?

Zakaj so se mediji tako spravili nad Meghan Markle?

Zadnje čase o Meghan Markle kar dežujejo neke novice z negativno vsebino o njej. Pa kakšna da je, kako maltretira vse okrog sebe, kaj vse počne narobe itd.
Prav negativna kampanja je proti njej.

Ne vem no, meni sicer ni nekaj posebej simpatična, ampak da se jo pa non stop nekaj blati, se pa vprašam, kaj je zadaj.

Že pred prihodom na dvor ni slovelankot prijazna ženska. Ko je princa spoznala je začela še bolj igrat in ji je ratal do te nosečnosti. V nosečnosti ji ne znese maske met ves čas ker jo hormoni zjebejo. In počas folk dojema kva so na grad dobili.
Niso navdušeni.

Mene pa čudi, da so tako prijazni do nje. Na njej ni nič kraljevskega, ne zasluži si biti žena princa. Ni niti belka, ni niti Angležinja, ni niti iz plemenite družine, ni niti lepa, ni niti prijazna, niti ni mlada, pa še ločenka je. Obnaša pa se arogantno in oholo. Nikoli mi ne bo jasno, da je kraljeva družina odobrila to poroko.

nova
Uredništvo priporoča

Zaradi premoženja. Česa se najbolj kraljevski lopov, ki se je nakradel po svetu, boji? Da mu kdo vzame kaj od ukradenega. Meghan naj jim pobere vse, kar je možno. Pohlepneži se najbolj bojijo pohlepnežev v svojih vrstah. Kaj se tresejo škrtice milijarderske za milijone. Kar naj jih košta nevesta z bolečinami.

Kakšna je to sramota, da imajo v 21. stoletju še vedno kraljevino kot v srednjem veku. Jebali vas kralji in kraljice. Kraljevina in demokracija? Kdo si je to blesavo kombinacijo izmislil?

Tudi mene čudi, da so v svoji togosti dovolili to poroko. Ker je vse, prav vse, proti njihovim načelom in pravilom.
Za moj okus ni ne lepa, ne simpatična. Čisto povprečna. Ni pa za non stop kritizirat.

Meghan jih bo nacionalizirala. Naj si natrpa žepe, naj gre nazaj narodu, kar so si Windsorji nagrabili. Sovražniki kapitalizma. To je vse fevdalno premoženje, ki ni bilo ustvarjeno z lastnimi rokami in pametjo, ampak privilegiji.

Odobrila poroko?? Pa Harry je cura bura. Imata se rada in kaj? Pač eno levo krilo kraljeve dinastije.
Itak ne bo nikoli nobena segla do gležnjev Katki.

Vse to mi je pri njih všeč. Pri angleški kraljevini. Točno vedo, kaj ven povedat, kako vzdrževat nivo….do te Matide od Čarlsa…. ! So pa top in vedno rada preberem kaj od njih.
Pa da smo si na jasnem! ONI GOR držijo 1/4 vsega turizma!! 🙂

Kuker oni koštajo narod – s tem da je vse u nulo urejeno – 4 x tok zasluži narod!

Poglejte pa špansko kraljevino?? Obup. Pa Monaško kneževino? Tam tam. Vsi drugi pa – nič od nič.

Tudi nas so tako nategnili. NAS V SLOVENIJI. In kaj zdaj? 5 krettenov je zaprtih na odprtem oddelku. za 5 let…… denarja ni.——- nič ni. Vse v tujih rokah.
Na oblasti pa taki, da se jih še prva dama ZDA izogiba.

Marš pa osvoboditelji!! To je mišljeno na une, k so se skrival!¨:(

Odobrila poroko?? Pa Harry je cura bura. Imata se rada in kaj? Pač eno levo krilo kraljeve dinastije.
Itak ne bo nikoli nobena segla do gležnjev Katki.

Vse to mi je pri njih všeč. Pri angleški kraljevini. Točno vedo, kaj ven povedat, kako vzdrževat nivo….do te Matide od Čarlsa…. ! So pa top in vedno rada preberem kaj od njih.
Pa da smo si na jasnem! ONI GOR držijo 1/4 vsega turizma!! 🙂

Kuker oni koštajo narod – s tem da je vse u nulo urejeno – 4 x tok zasluži narod!

Poglejte pa špansko kraljevino?? Obup. Pa Monaško kneževino? Tam tam. Vsi drugi pa – nič od nič.
[/quote]

Hahaha, eno četrtino turizma, da gor držijo? S čim pa? A buckinghamsko palačo tržijo s turističnimi prenočišči?

Si bil-a vedno v njenem desnem žepu, da si tako prepričan-a v svoj prav?

Tudi mene čudi, da so v svoji togosti dovolili to poroko. Ker je vse, prav vse, proti njihovim načelom in pravilom.
Za moj okus ni ne lepa, ne simpatična. Čisto povprečna. Ni pa za non stop kritizirat.
[/quote]

Mene sicer čudi, da so šli čez vse to, a bravo, so se premaknili!
Sicer je Megan zelo povprečna po lepoti in za moj okus tudi ni prav simpatična. Je pa popestritev v tisto togost. Ni je treba kar naprej vlačit po zobeh.

Ko so objavili, da je noseča, se ji praktično ni nič poznalo. Čez 14 dni že kar, čez dober mesec ima pa že ogromen trebuh. Tako hitro pa spet to ne gre. A nosi trojčke?

Seveda da gre – ker je majhna in drobna, pa še bolj naprej gre trebuh….

Jaz imam malo čez 1, 80m – sem nosila oba bolj nizko in nazaj se mi do 6. meseca skoraj nič ni poznalo na trebuhu. Pa nisem bila debela in zalita z maščobo, da se zato ne bi videlo, da ne bo pomote 🙂

Če je Harry z njo zadovoljen, potem je vse v redu. Pa kaj se vi tako sekirate zaradi nje?
Uredite si svoj lajf!

Seveda da gre – ker je majhna in drobna, pa še bolj naprej gre trebuh….

Jaz imam malo čez 1, 80m – sem nosila oba bolj nizko in nazaj se mi do 6. meseca skoraj nič ni poznalo na trebuhu. Pa nisem bila debela in zalita z maščobo, da se zato ne bi videlo, da ne bo pomote 🙂
[/quote]

Visoka je 172cm (ni ravno velikanka, majhna absolutno ne), čevlje ima 40, postave je zelo grobe, oglate. Ne govorim o kilogramih, o grobi postavi (nikakor ni drobna).

Zato, ker je treba ovce spodbudit z nečim k branju in kupovanju novic o takšnem sranju.
Samo opisovanje kakšne barve klobuka je nosila, kako je stopila in kdaj prdnila, ne zadostuje. Je treba spletke ala mehiške nadaljevanke in kmetija, vštukat, da se zbudi zanimanje ljudi.
In voila…puhoglavke imajo zopet duševno hrano.

Ker je pač idealna “žrtev” za medije.
Slastna kost za glodanje.

Visoka je 172cm (ni ravno velikanka, majhna absolutno ne), čevlje ima 40, postave je zelo grobe, oglate. Ne govorim o kilogramih, o grobi postavi (nikakor ni drobna).
[/quote]

Nikoli nima 1, 72 brez petk, no. Dodanih nekaj cm za Wikipedijo 😀

Harry. je visok 1, 86 cm. Pa poglej na fotkah s petkami, do kje mu je, po tej logiki, če je 1, 72, pa cca8 cm petke, bi mu morala bit do vrha ramen 🙂

https://www.newidea.com.au/palace-confirms-twin-girls-for-meghan-markle-and-prince-harry

Velikost trebuha pa je upravičena, saj nosi dvojčka 😛

Nikoli nima 1, 72 brez petk, no. Dodanih nekaj cm za Wikipedijo 😀

Harry. je visok 1, 86 cm. Pa poglej na fotkah s petkami, do kje mu je, po tej logiki, če je 1, 72, pa cca8 cm petke, bi mu morala bit do vrha ramen 🙂

https://www.newidea.com.au/palace-confirms-twin-girls-for-meghan-markle-and-prince-harry

Velikost trebuha pa je upravičena, saj nosi dvojčka 😛
[/quote]

Ravno tole sliko gledam. S petami /niso vratolomne/ je malenkost manjša od Herija. Sem brala nekje, da so ji dodali 2 cm zaradi menekenstva. Visoka je samo 170.
No, bomo videli za dvojčka;): Tudi Kate ju je v zadnji nosečnosti nekaj časa nosila :))

mediji so se vedno spravljali na priženjene
ko se je andy poročil s sarah, so jo mediji par let maltretirali, diani tudi niso pustili dihat, katko so prvih par let pred poroko mrcvarili do nezavesti….

Ravno tole sliko gledam. S petami /niso vratolomne/ je malenkost manjša od Herija. Sem brala nekje, da so ji dodali 2 cm zaradi menekenstva. Visoka je samo 170.
No, bomo videli za dvojčka;): Tudi Kate ju je v zadnji nosečnosti nekaj časa nosila :))
[/quote]

ole je zate “malnekost manjša”? :DDD. Poglej njuno razmerje med rameni in glavama, no. …..
[img]https://en.vogue.fr/wedding/inspiration/diaporama/prince-harry-and-meghan-markle-in-15-cute-photos/50478/img]

ole je zate “malnekost manjša”? :DDD. Poglej njuno razmerje med rameni in glavama, no. …..
[img]https://en.vogue.fr/wedding/inspiration/diaporama/prince-harry-and-meghan-markle-in-15-cute-photos/50478/img]
[/quote]

https://en.vogue.fr/wedding/inspiration/diaporama/prince-harry-and-meghan-markle-in-15-cute-photos/50478

https://en.vogue.fr/wedding/inspiration/diaporama/prince-harry-and-meghan-markle-in-15-cute-photos/50478
[/quote]

V majhnih flašah je strup.

Ker je bolj luštna od vseh ostalih skupaj. So, there.

Uslužbenka s 17 letnim stažem za kraljevsko družino je po 6 mesecih dela kot Meghanina asistentka dala odpoved. Meghan slovi kot težka in zahtevna.

New Report

Close