Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj starci ne znajo uporabljat urbane?

Zakaj starci ne znajo uporabljat urbane?

Japonci in Korejci imajo najvišje razmerje starejših napram ostali populaciji. Posledično veliko vlagajo v osebno robotiko, ki naj bi pomagala starejšim (ljudi za to zmanjkuje, “tujcev” nočejo uvažati).

Konkretno na avtobusih pa so stvari lepo narisane, z risanimi junaki, piktogrami.. tudi, če si analfabet razumeš. In v tem kontekstu, jasnih vizualnih navodil, bi jim lahko sledili.

De omnibus disputandum..

Sistem je popolen. Če ni pokvarjen ni potrebe da bi se kr neki spreminjal.


Nimam podobnih izkušenj.
Se je pa že meni zgodilo, ker se bolj redko peljem z mestnim avtobusom, da sem napačno prislonila kartico in me je šofer opomnil, kako je prav. Mogoče pa si mene videl in me pri mojih 57 letih že štel med starce, hihihiii
[/quote]

Nevem. Možno sam dvomim.

Kupi si kolo, pa ne boš imel nobenega problema s starci. Tudi jaz se vozim vsak dan s kolesom, pa spadam med tvoje starce, ki sicer urbano znajo uporabljati.
[/quote]

Ne ker mi lahk nekdo ukrade kolo. Pa ne da se mi.

Japonci in Korejci imajo najvišje razmerje starejših napram ostali populaciji. Posledično veliko vlagajo v osebno robotiko, ki naj bi pomagala starejšim (ljudi za to zmanjkuje, “tujcev” nočejo uvažati).

Konkretno na avtobusih pa so stvari lepo narisane, z risanimi junaki, piktogrami.. tudi, če si analfabet razumeš. In v tem kontekstu, jasnih vizualnih navodil, bi jim lahko sledili.
[/quote]

Ja nej roboti zamenjajo starce pa je. To podpiram.

Ej sodelujoči- moderatore vztrajno briše tisto, kar mu ni všeč, te lunatične blodnje avtorja pa pušča – da ni komu od moderatorjev morda dolgčas v času kislih kumaric?

Ne krivi moderatorja – prijavila sem žaljive komentarje. Verjetno jih je še več, sam se mi ne da brat cele teme.

Ja nej roboti zamenjajo starce pa je. To podpiram.
[/quote]
Obratno. Roboti pomagajo starejšim.. zato le ti niso v napoto tebi in ostalim hitrecem.

De omnibus disputandum..

Ne ker mi lahk nekdo ukrade kolo. Pa ne da se mi.
[/quote]
za to obstajajo tudi ključavnice.

Ne ker mi lahk nekdo ukrade kolo. Pa ne da se mi.
[/quote]
a ja pa len si tut, pa tako mlad!

Ne krivi moderatorja – prijavila sem žaljive komentarje. Verjetno jih je še več, sam se mi ne da brat cele teme.
[/quote]

Kakšna dvoličnost.

Avtorjeva zmerjanja z “bitch” in poniževanja drugim, te ne zmotijo ( zagotovo si prebrala), kaj drugega, pa te je zmotilo. Wau, plosk plosk! Isti ptiči na isti žici torej.

Ne sem samo stranka ki se veliko vozi. STRANKA SEM. Plačal sem storitev in če en starc tm vse to zavlečuje in men se zelo mudi to ni moj problem. Avtobusi se morjo držat časovnega okvirja. Če v 10 sekundah ne plačaš z urbano moraš dol. Če bi bil šofer bi lastnoročno vse te starce vn pometal
[/quote]
probaj misliti: da je takšna oseba za tabo – kaj bi pridobil na času odhoda avtobusa ☺

Kakšna dvoličnost.

Avtorjeva zmerjanja z “bitch” in poniževanja drugim, te ne zmotijo ( zagotovo si prebrala), kaj drugega, pa te je zmotilo. Wau, plosk plosk! Isti ptiči na isti žici torej.
[/quote]

Kaj si zdaj ti napisalo? Seveda me je zmotilo njegovo pisanje oz žalitve.
Tebi so očitno všeč. Meni niso in niso v skladu s forumskimi pravili.

Kaj si zdaj ti napisalo? Seveda me je zmotilo njegovo pisanje oz žalitve.
Tebi so očitno všeč. Meni niso in niso v skladu s forumskimi pravili.
[/quote]

Pa še tebi nazaj v “ono” stilu, kot si si ti drznilo:
Zakaj jih torej nisi prijavilo, če ti niso všeč , druge pa si prijavilo?

Pa še tebi nazaj v “ono” stilu, kot si si ti drznilo:
Zakaj jih torej nisi prijavilo, če ti niso všeč , druge pa si prijavilo?
[/quote]

Branje ti povzroča težave. Priporočam senco in odklop on neta, ker ti ne gre. Meni se ne da s tabo razpravljati.

Branje ti povzroča težave. Priporočam senco in odklop on neta, ker ti ne gre. Meni se ne da s tabo razpravljati.
[/quote]

Tvoje uporabniško ime pove vse. Zadostuje, brez dodatnega oglašanja.

Pol se dej pa že zdej! Fentat namreč! Bo za vse boljš! ******! Kaj maš od tega, da tukile pisariš? Ti je dolgčas al si na … Kva pa pravjo tvoji starci! So tud tolk faking prfu…m da tebe gledajo pa še futrajo. Groza no!
[/quote]

A ni res, tole redijo, groza no!

Ne skrbi. Bom mel keš kmal. Bom lahk kupu tebe in familijo. Bogataš bom. Sam da moja rap karjera se dvigne. Jst sm naslednji Snoop dog bitch. Pojej se. Sam navaden hejter si.
[/quote]

Ja na čem pa si ti fantek, povej, da še jaz čvaknem, ker to pa prbija…kralj, na vrhu, rap karijera, se bom fentu, če bom star tak, metropola…hahahaha pobral me bo od smeha, kar solze mi tečejo, že dolgo me ni tako kdo tako v smeh spravu?Pa kaj dam, da te vidim že čez ene 20 let…hahaha…hohoho….mislim, da bi bil bolj uspešen kot komedijant!

New Report

Close