Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste močne ženske rade tako vpadljive?

Zakaj ste močne ženske rade tako vpadljive?

A potem bo kaj v stilu temne burke ravno prav, da ne bodo zgledale kot poceni kur.e? Pa glavo naj tudi sklonijo, ko grejo mimo tebe, a ne? In ob zidu se naj plazijo.

Jst mam ziher 15 kil prevec.Velika sem pa 175cm…in mi ne manjka moske naklonjenosti.In moske druzbe.Tak da vtihni in se za sebe brigaj.Kaj jaz oblecem se te me tice.Imam vsaj kej za prijet.Ziher bi mi pa bila fous mojih josk.Ki so lepe in velike.Ti ki si pa suha pa te srece nimas.A se zavedas da imajo vecina moskih radi ne suhih zens in vecje joske??Tud tvoj ziher ampak ne upa na glas priznat.Drka pa na nas,ne pa na koscen obesalnik,kakrsen si ti.Zdej pejt pa en krog pretect,da se bos majn sekirala zaradi nas debelih.Kicasta si!


V tej temi zagovarjam okrole. Ampak tudi ti imas probleme, podobne kot avtorica teme, ker svojo vrednost vidis samo skozi moskega tica.


V tej temi zagovarjam okrole. Ampak tudi ti imas probleme, podobne kot avtorica teme, ker svojo vrednost vidis samo skozi moskega tica.
[/quote]
To si pa cist mim vsekala.Sem ze 10 let srecno porocena.Tice mam pa rada..oziroma samo mozevega..hahaaaaaa

A potem bo kaj v stilu temne burke ravno prav, da ne bodo zgledale kot poceni kur.e? Pa glavo naj tudi sklonijo, ko grejo mimo tebe, a ne? In ob zidu se naj plazijo.
[/quote]
O kakšnih burkah ti zmešanka. Na pol gola baba je cenena pa bila debela Al pa suha pa pika.

Me moti, da debelim rečete močne. Niso vse debele tudi močne.
Lahko rečeš močnejše postave.
Močna ženska je čisto nekaj drugega. Močna ženska je takšna, ki je samozavestna, zmore uspešno premagovati marsikaj težkega in se izvleče tudi iz hudih kriz.


Nevoščljiva čemu? Kaj pa je na tebi tako fajn za prijet. Kup masti in zolce. Fuj grauža ena. In to je sexi? Zamaščena pomarančasta rit? Sexi je mala trda in napeta ritka, čvrsto telo, ne pa neka zamaščena razvalina.

Iz tebe že seka ven slaba samopodoba, zato se braniš z žalitvami. Malce poskrbi za svoje telo.
[/quote]

Tudi tvoja je bolj na psu, če si moraš ogledovati druge ženske in se tolažiti koliko lepša si ti he he


Nevoščljiva čemu? Kaj pa je na tebi tako fajn za prijet. Kup masti in zolce. Fuj grauža ena. In to je sexi? Zamaščena pomarančasta rit? Sexi je mala trda in napeta ritka, čvrsto telo, ne pa neka zamaščena razvalina.
[/quote]
V sanjah.Ne misli si da sem taka.Pa tud ce bi bila se ne sekiraj zame…slata me edino moj moz.Ti si pa vecno samska prasica ki ji smrdi iz gobca ker nc ne ama…hahaaa…kokos koscena.

A to bo zdaj Fajt med suhicami pa Bajsami?.
Jaz mam kokto na mrzlem, kokice bom pa zdele pripravla.


Nevoščljiva čemu? Kaj pa je na tebi tako fajn za prijet. Kup masti in zolce. Fuj grauža ena. In to je sexi? Zamaščena pomarančasta rit? Sexi je mala trda in napeta ritka, čvrsto telo, ne pa neka zamaščena razvalina.
[/quote]
V sanjah.Ne misli si da sem taka.Pa tud ce bi bila se ne sekiraj zame…slata me edino moj moz.Ti si pa vecno samska ****** ki ji smrdi iz gobca ker nc ne ama…hahaaa…kokos koscena.
[/quote]

Nobena ni zadovoljna,ce js debela..enostavno se samo tolazite..ni treba kosceno..ampak absolutno je lepse postavno in normalne postave…to,da te pa samo moz gleda,oziroma slata,pa verjamem..vsak ima raje postavno zensko zraven sebe..razen obsedenci,ki imajo fetis na res debele..ampak tisto je ze druga stvar in itak nimajo sami vseh cistih v glavi..
To,da so debele dobre volje in dobrodusne itd..pa tudi na res. Navzven ja,drugace pa vsako grize in caka celo zivljenje na dan..ko bo zacela res hujsat.


V sanjah.Ne misli si da sem taka.Pa tud ce bi bila se ne sekiraj zame…slata me edino moj moz.Ti si pa vecno samska ****** ki ji smrdi iz gobca ker nc ne ama…hahaaa…kokos koscena.
[/quote]

Nobena ni zadovoljna,ce js debela..enostavno se samo tolazite..ni treba kosceno..ampak absolutno je lepse postavno in normalne postave…to,da te pa samo moz gleda,oziroma slata,pa verjamem..vsak ima raje postavno zensko zraven sebe..razen obsedenci,ki imajo fetis na res debele..ampak tisto je ze druga stvar in itak nimajo sami vseh cistih v glavi..
To,da so debele dobre volje in dobrodusne itd..pa tudi na res. Navzven ja,drugace pa vsako grize in caka celo zivljenje na dan..ko bo zacela res hujsat.
[/quote]
Sanjaj.Sem pred njim imela moske.In ne..nisem debela.175cm in 78kil…je razlika ce bi jih mela 100 a ne

Stokrat raje imam prijateljice, sodelavke, sorodnice take, ki tudi kaj jejo, kot da so koščeni vzor odrekanja in temu primerno tečne. Fluidna sproščenost do hrane in življenja je tisto, kar dela življenje lepo. Eni imajo potratno presnovo. Eni pa ne. Eni nimajo mere. ENi jo majo, pa so pač njihova telesa načrtovana za hudo pomanjkanje in vsak atom prejete snovi 3x obrnejo, preden ga izločijo. Zdaj zganjati sovraštvo do “nasprotnega tabora” je pa res malenkostno in otročje.
Vsak naj se oblači, kot mu ustreza (znotraj naših družbenih norm: nagci in burke odpadejo), da bo vese, dobre volje in širil svojo srečo tudi v okolico. Se bomo imeli vsi bolj fajn.
Najbolj žalostno je pa širjenje slabe vesti tistim, ki jejo, ali pa tistim, ki ne. Če ješ, se tega veseli, če ne , pa ne kvari veselja do hrane drugim.
V resnici so mediji krivi, da nas bombardirajo z nedosegljivimi ideali zraven pa še razni zafrustrirani tipi z velikim manjvrednostnim kompleksom iščejo napake v drugih, da se ne bi vase po ne sreči zagledali. Odklopite medije in druge negativneže, pa bo življenje veliko lepše, v oprijeti ali pa ohlapni majici… 🙂

Ti povem zase. Ker se skoz pocasi redim. Cunje postajajo vse ozje, za nove nimam. Potem pac nosim ozje. Se skoz tolazim, da bom shujsala. Pa zmer zmanjka volje in ne zdrzim dolgoz manj hrane. Pa se velikih stevilk marsikje ni, pa vzamem malce premajhno in si pravim, saj mi bo kmalu prav. Me skoz tisci, ni udobno. Muslimankam kar malo zavidam tiste burke. Vecja nova oblacila pa pomenijo poraz in vdajo. To so tezke stvari in borbe, vecni boj in obcasni obup. Bodi vesela, da ti je prihranjena ta agonija.

Nobena ni zadovoljna,ce js debela..enostavno se samo tolazite..ni treba kosceno..ampak absolutno je lepse postavno in normalne postave…to,da te pa samo moz gleda,oziroma slata,pa verjamem..vsak ima raje postavno zensko zraven sebe..razen obsedenci,ki imajo fetis na res debele..ampak tisto je ze druga stvar in itak nimajo sami vseh cistih v glavi..
To,da so debele dobre volje in dobrodusne itd..pa tudi na res. Navzven ja,drugace pa vsako grize in caka celo zivljenje na dan..ko bo zacela res hujsat.
[/quote]
Sanjaj.Sem pred njim imela moske.In ne..nisem debela.175cm in 78kil…je razlika ce bi jih mela 100 a ne
[/quote]
Ti pa imas smisel za humor. Hehehe 175 cm in 78 kil ženska ti imas 15 kil viska. Si predstavljam kako to vse visi od tebe. Ma nebi te sa štapom dirao kamali s kur.cem.

Kar nadaljujte.. Grem še po eno kokto

ti se pa zase brigaj

New Report

Close