Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj ste sds falanga po volitvah tako aktivni?

Zakaj ste sds falanga po volitvah tako aktivni?


Na eni strani pišeš, da grozim, potem filozofiraš, kako imam pravico voliti SDS, in na koncu razpredaš o tem, koga so volili drugi in zakaj. Kaj pravzaprav hočeš od mene? Lepo sem vam povedala, kako precej ljudem ni bil všeč žaljivi odnos do SDS, vi pa še kar naprej kompulzivno žalite. V bistvu vam ni pomoči.
[/quote]

Špegle okoli obrni, ker sedaj vse narobe vidiš.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Falanga

verjetno sem bolj razgledana od tebe

za falango pa prvič slišim…kaj to je nekaj takega kot specialci pri policiji?

in kaj praviš na komunistično mafijo? in na to da jih voliš?


Na eni strani pišeš, da grozim, potem filozofiraš, kako imam pravico voliti SDS, in na koncu razpredaš o tem, koga so volili drugi in zakaj. Kaj pravzaprav hočeš od mene? Lepo sem vam povedala, kako precej ljudem ni bil všeč žaljivi odnos do SDS, vi pa še kar naprej kompulzivno žalite. V bistvu vam ni pomoči.
[/quote]
Seveda si volila ivana noriškega, kaj bi z takim intelektom, kot ga imaš, drugega.Kako je pa vaš prijatelj mladostni Vili. A bo sedaj minister za infrastrukturo?

Hmmm, no ja ne vem, a tudi linka ne znaš odpret in prebrat v slovenščini?

Komunistične mafije pa ne volim, pravzaprav sploh nisem volila ker mi noben niti približno ni vreden glasu, izbirat manjše zlo mi je pa brez veze.

Moras biti pa res revez, da ne znas voliti, da ne znas niti presoditi, zakaj nekomu ne/dati glas/u. Da ro naredis na podlagi enih mnenj na forimu?! res ste ubogi. Takim bi bili za vzet volilno pravico, takoj.

Pa se za unga reveza gor, ki tumba o komunistih. Ja, srota, no, malo se poduči, kdo so to. Pa ja sarca ali’pa cerarja ne stejes mednje?! Cccccccc , opranoglavci.

Skratka, enim ni pomoci, zato smo tam , kjer smo, volite bivse komuniste(jansha), hkrati pa udrihate cez njih.

Jaz v tujini reče, da sem Evropejec, to je najožja identifikacija, ki mi znese.

Nisem več Slovenec. Nočem biti Slovenec. Jaz s folkom, ki voli Levico, nočem imeti nič.


A potlej tud štajerc več nočeš bit? Jedeta…

Samo počakat, da Lukec pride z morja, pa začne postavljati svoje domišljijske zahteve glede koalicije s Šarcem.

Hmmm, no ja ne vem, a tudi linka ne znaš odpret in prebrat v slovenščini?

Komunistične mafije pa ne volim, pravzaprav sploh nisem volila ker mi noben niti približno ni vreden glasu, izbirat manjše zlo mi je pa brez veze.
[/quote]

piše samo taktična vojaška enota kar lahko pomeni marsikaj, a poveš bistvo?

zelo razgledana ne moreš bit, ker bi potem vedela, da ne moraš oceniti razgledanosti nekoga na podlagi poznavanja ali nepoznavanja ene besede…si gledala revnega miljonarja npr? po tem principu nekako gre to

ni brezveze..evo to je ena beseda in ne dve pa ti ne bom rekla da zaradi tega mislim da nisi razgledana..imam premalo podatkov o tebi da bi lahko o tem sodila

če se karte na vrhu premešajo, če dobi opozicija informacije, kdo krade, je to lahko dobro ali nevtralno za malega človeka, slabo ne more bit..evo zato bi morala volit dosedanjo opozicijo

Omg, a da taki tudi obstajate!? In si se upate priznati?! Res ste bogi, na duhu.
[/quote]

Zbadas on zalis nekoga zaradi njegove legitimne pravice izbrati koga no volil. In v isti sapi vi, ki to pocnete se pritozujete cez janso, ker da zali in podobne. Ti si njegova zrcalna slika na drugi strani politicnega pola. V obnasanju med tabo in janso ni razlike.

odločaš se lahko samo če imaš prave podatke in ne laži ki jih sejejo komunisti

zakaj komunisti? te stranke iz volitev v volitve nove, ene celo stare komunistične, priznavajo, da jih vodijo strici iz ozadja, ideologi in lopovi, ki imajo kupe denarja v davčnih oazah, kučan, zemljarič, kocjančič, … komunisti

sd je rekla, da se je komaj pred kratkim znebila njihovega vpliva, njim boš pa ja verjel-a))

stranka, ki je na vladi in ne naredi nič, da bi se v šolah začelo učiti pravo resnico o partizanih, komunistih, kako jim ni na demokratičen način uspelo priti na oblast že davnega leta 20 in so začeli moriti ministre demokratično izvoljene oblasti in čez 10 let še kralja

koliko na kak način zakaj so pobili komunisti po 2.sv.vojni miljon ljudi, da smo živeli v diktaturi, da smo indoktrinirani, prestrašeni, se samocenzuriramo, ……..če smo pametni če smo nori pa nas izuči praksa

šele takrat vidimo kdo so komunisti in kako nam vladajo oni in njihovi sorodniki, sinovi, hčere, vnuki še naprej

cerar seveda ni komunist ne, mislim…kako moraš reči da ni, če je njegova mati ščitila komunistično mafijo, ni vlagala obtožnic itd on je hotel da prinesejo komunisti denar iz davčnih oaz brez kazni, amnestijo je hotel za njih že na začetku svojega mandata

kako moreš reči da ta človek ni komunist? seveda nima rdeče izkaznice in ne fura utopične ekonomije ampak mafijsko, a dokler se on obnaša kot žena, ki na sodišču ne rabi pričat zoper svojega moža, je on član velike družine komunistov in je komunist in se piše komunist in deluje v dobro svoje družine

ah se mi niti več ne da replicirat tvojim ostlalim nebulozam

Zbadas on zalis nekoga zaradi njegove legitimne pravice izbrati koga no volil. In v isti sapi vi, ki to pocnete se pritozujete cez janso, ker da zali in podobne. Ti si njegova zrcalna slika na drugi strani politicnega pola. V obnasanju med tabo in janso ni razlike.
[/quote]
Daj nastavi že krilato golazen, da bo tekst čitljiv! Ne znaš?


Na eni strani pišeš, da grozim, potem filozofiraš, kako imam pravico voliti SDS, in na koncu razpredaš o tem, koga so volili drugi in zakaj. Kaj pravzaprav hočeš od mene? Lepo sem vam povedala, kako precej ljudem ni bil všeč žaljivi odnos do SDS, vi pa še kar naprej kompulzivno žalite. V bistvu vam ni pomoči.
[/quote]

res je, kosovske sekte je polno tukaj

[img]https://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Najbolj osupljivo je dejstvo, da se med volilci najde 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih, ki volijo mesečnike, katerih vzor je zbankrotirana Venezuela, ter pritrjujejo vodilnemu mesečniku, ki pravi, da je potrebno omejiti ideološke sovražnike izvoznike. To, vidite, to pa je ludizem vseh ludizmov.

ohoho, štefka je danes spet pekla piškote. zgleda, da že zgodaj zjutraj. še tople sta ob 2 zjutraj poskusila pisun im pisunka.
https://siol.net/novice/volitve-2018/pahorjeva-hoja-po-ustavnem-robu-469694

ker je pa treba vse pojesti, imate pa zdaj še seanse v murglah :))


Daj nastavi že krilato golazen, da bo tekst čitljiv! Ne znaš?

Kaj ce bi ti uposteval svoj nasvet iz tvojega izbranega nicka? Bos zmogel prebrati, ker ni sumnikov ? Ali bos spet dozivel zivcni izpad?
Tisti, ki hoce zmore razumeti, ti in tebi podobni pa dozivljate zivcne izpade, ker veste, da je argument mojega zapisa se kako resnicen.
In vam dela ego zato na uber potenco.

S taksnim razumom in znanjem potem zalijo in napadajo ostale. Pripeljali bi nas radi pa v socializem in bankrot.

.. je rekel in popapcal SDS piškotek

Dober članek, korektno predstavi, kako je bilo v preteklosti s podeljevanjem mandata za sestavo vlade s strani predsednika v preteklosti. Zanimivo branje, priporočam. Še zlobni Kučan je dal mandat Demosu, čeprav je na volitvah zmagala ZKS. Preklet Kučan, 28 let nazaj je to že nalašč nardil, da bi bilo danes sprejemljivo zaobit Ivana. Murgle majo časovni stroj.

Kar je najbolj ironično je, da stranke levice JJ očitajo poniževalen, žaljiv odnos. Tak odnos pa je bilo na TV-ju videti le s strani levice. A se ga res tako zelo bojijo?!

JJ je zmagovalec v Sloveniji. Ve se, kakšna politika bi bila za večino volilcev najboljša. Ampak pa naj bo še eno vodenje levice, da se bo še več ljudi prepričalo, da potrebujemo desnico oz. desno sredinsko vlado na oblasti. Upam, da bo takrat levo usmerjene stranke pogorele na celi črti.

Ve se, ja. Večina volivcev je volila za stranke, ki so obljubile, da z JJ ne gredo v vlado. 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pač ni večina volivcev. 37 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa tudi ne.


SDS ni desna stranka.

Do njega čutim samo prezir.

“Pecilni” prasek pa posilja desnica proti levici, mar to niso groznje?

New Report

Close