Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste Slovenci proti džamiji?

Zakaj ste Slovenci proti džamiji?

Mene je tudi sram, da si Slovenc.

IZBRISALI STE IZJAVO, DA JE SLOVENSKI KRŠČANSKI DUHOVNIK PRIMOŽ TRUBAR NAPISAL 1 SLOVENSKO KNJIGO. SRAMOTA, DA TO BRIŠETE!

Janković, ki ni tiste vere ( saj je po očetu Srb, po materi Slovenec) si je zaželel veliko džamijo.

ja a Aškerčevega Brodnika bomo tud “prerihtal”..
bo namesto “vesla v vodo”.. rožco podelil..??

mene džamija ne moti, če jo rabijo za molitev, jo imajo. Jaz samo želim, da je Evropa to kar je od vedno bila.

Če bodo desničarji kratili drugim pravice do svobodne veroizpovedi, potem bo Evropa kmalu en drek vredna.

A bajke o izraelskem dolgolascu iz puščave pa spadajo v Evropo?

Smo ZA džamijo!

Džamija. In muslimani boste hodili noter (5 x na dan?) in tam molili? Saj žensk pa res še nikol nisem videla pri molitvi. Sami moški. 🙁

Samo ni vsi tako zadrti. Ta Admir, ki ima Iris Mulej je bolj napreden. Pa še velik je takih.

U glavnem muslići – delat je treba, ne pa molit. Škoda cajta!

To je pri vseh puščavskih religijah tako, da so ženske zapostavljene. V džamijo sploh ne smejo, v RKC pa samo duhovnice ne smejo bit, njihov dnar je pa maškaram vseeno malo zadišal, zato lahko vstopijo. Vse iz stare zaveze izhaja…

Nekoč so MOŠKI bili MOŠKI. Ženske so varovali, ker so bile izpostavljene drugim divjaškim plemenom! TUDI VIKINGI IZ SEVERA SO KRUTO POSILJEVALI PO BRITANSKI OBALI, DO FRANCIJE! TO JE KRUTI MOŠKI ROD PAČ.

In nekoč so bile ženske. Prave ženske. Ženske, ki so obvladale slovnico. Ženske, ki so vedele, da je mesto velikim začetnicam na začetku stavkov in niso pisale stavčnega brezvezja. Ah kruti ženski rod. Ah, ah, jamr, jamr, safr, safr.
Šmrc.


Ampak v zgodovino bo pa prišel.

tarči

tu se piše v slengu , nehaj težit. Glede zgodovine pa je tko kot je povedano 🙂


Zgodovina omenja marsikaj, tudi kugo, atilo, dolfeta, potrese… Slicer pa sleng z zaklenjenim kaps lokom nima nič.
😉

Zakaj pa v Saudski arabiji ne sme bit cerkva? Zakaj ne smejo budisti tam kakega templja postavit? Zto ker bi jih popapcal za lahko noč tile mohamedanci polni miru in…

THERELIGIONOFPIECE.COM

PRIPOROČAM V BRANJE
SALMAN RUSHDIE – SATANSKI STIHI
AYAAN HIRSI ALI – NEVERNICA

TO BE CONTINUED

Sem proti vsem veram, pardon, cerkvam, ideologijam nasploh, ker so umetne.
Sploh pa proti vsemu, kar žali in ponižuje človekovo dostojanstvo.

Prav tako sem proti vsemu, kar ne prizna in spoštuje mojega naroda in našo kulturno dediščino in jo še uničuje.
Se pravi, tudi proti vsem parlamentarnim politikom in njihovi pogubni politiki.

New Report

Close