Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj ste toliko na netu?!

Zakaj ste toliko na netu?!

Ja, to me zanima. Verjetno ima vsak svoje razloge, pa bi bili dobrodošli, če bi jih upali napisati… Je to osamljenost, radovednost, želja po neznanem…
Res me zanima in hvala.
Se vam zvečer morda pridružim.

Cmoka na lička.

radovednost

papa

Zasvojenost(?),pa taka fejst klapa ste,da je že težko brez vas!
Sp

Zato, ker sem cele dneve sama. Od jutra do večera. Včasih še kakšno noč sama ostanem, ko se dragi “kje zadrži” 🙂

Pa sedaj, ko je bil ta beden čas-zima, zaradi tega sem se tudi bolj v hiši držala. Saj zdaj s toplejšimi dnevi bo drugače. Najprej bom hodla na plavanje v zaprti bazen, ko pa bo dovolj toplo, pa imam tak v kopališču svoj šotor, saj sem cele dneve na bazenu. Ah… Ljubim poletje, sonce, bazen, morje, vročino… 😉

heheheh

zaradi tebe……al pa mogoce se zaradi ………

no ona druga se upas prijavit….

zvercki pa cmokecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

leta letijo - iščem stevardeso.....

ej ti kamerad

en dan pridem do tebe, da midva en tak plan koker ga je ozna naredila…..skupaj zrihtvaa…pol pa naju tele dekline ne bodo vec rajcale na suho…….bova midva ta glavna macota, ki bova zbirala, kje bova tvojga mackona vzela…hihihiihih

sam koliko pa jest mam do tebe….mislim tak v kilometrih al pa urah….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

boga arika…
a lahk kaj pomagam…mislim, tisto tvojo samoto prebrodit…

ekola smokeccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
velikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
nedolzennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn…al pa ne ..hihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz se tolažim s tem da so eni še bolj bogi :(((
Jaz pa sem zdrava, lahko grem na dolgi dolgi sprehod, lahko gledam TV celi dan, lahko celi dan z vami klepetam, lahko se vsedem v avto in grem k mojemu zlatemu cukrčku Niniju,…lahko…lahko sem srečna tudi sama s seboj 😉

Ok, saj včasih je kriza…samo jo vedno nekako prebrodim

Tudi tebi en velik cmokec ;))

saj te cist razumem..
vse lahko delas……
samo mene ne mores dobit…….hihihihi

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da bi tvoje besede že enkrat meso postale!!!
Tolko suhega sexa pa še res nisem doživel!
Zate ne vem,od kje si,zase sem pa že večkrat napisal da sem NW SLO(kurja rit).
Pozdrav soborcu!
A kaj skuriva danes ta kurnik tu?
Sp

hehheheh
jast mas zmerja mast pri roki….
ker drgac bi ze sahara postal…

a iz new yorka si….pismo to pa ne vem kak bi midva skuppaj prisla….

samo…tele pupike…to jih moras sam navlazit…ce ne drugace pa pod kap postavit, da bodo mokre do kosti…pol pa bo tud nama ratalo…
aj sva ze tolk stara nimava casa se z malenkostmi se ukvarjat…
prideva,povohava,podreva in …..se kdj prideva, ce so se pupike ok odrezale….hhiihihiih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja iz Bronxa,sam je tuki tolk črno od zumb,da mi hodijo samo še nage babje riti po glavi
Sp

nage riti…….
edini smisel zivljenja…hihihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

( )o( )

tle maš ritko
u kaka ritkica

Pri teh letih pa res!Ostalo je bilo več al manj že sprobano in odigrano.
Sp

Ti pa si lumpa, zakaj smo toliko na netu, no povej ti, draga moja lumpica, kje pa si, noc je tu, tebe pa ni???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ona pancka..pa ne jo buditi……..pol po sitna pa vse tisto kar si zenske zmisllite….hihiihi

sj sem ji poslal cmokeca…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja, ja, jutri bo pa že spet hudic, ti zgines, jaz jih pa poslusam…kar zbudi se žverčka, kje siiiii, takoj semmmmm!!!! Ti moram nekaj zaupati, nekaj lepega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja žverči,vklopi se,saj si obljubila.Sploh pa si mi danes nekaj zelo ganljivega povedala in kar mislim nate…
Lepa si
Sp

Ja žverčka pridi……

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehheheh
pa ne me izdati, da sem ti meil poslal…..
lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

pa saj to že ve, sem jih že poslusala danes…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vauuuuuuuuuuuuuuu
dobro da sem bil danes zaseden…..hihiihihihihii
sory…se ti bom jutri oddolzil….te povabim na sexi kavico….hmmmmmm…opssss..ti bom raje podrobnosti v meuilu razkril…hihiih

pa-pa pa… se tok mi naprej zaupaj…saj ves enega takega zaupenga frenda pa vsak punci potrebuje…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja lepo je imeti takega pravega frenda kot si ti, ko si nenehno mejlava, hodiva na kofetke…ja življenje je pa res cudovito…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nonoonono
pa saj ti ni treba vse razkladat koker ena potrebna pupika……

kaj ti ni dovolj…rokica v rokici….zasanjani poglei in tisto tvoje: SAMO TVOJA………….hhhhhhiiiiii

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close