Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj ste toliko na netu?!

Zakaj ste toliko na netu?!

saj ves, da nisem potrebna in tudi pupika ne…napisala pa nisem se nic takega, cakaj da zacnem…potem bova pa oba jutri brez interneta, na sluzbeni poti tam nekje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihihi….poti tam nekje….
evo p asi me spet……zakaj pa razlagas, da sva to ze danes dozivela…..

caki-caki…..me bos na kolencah prosila, da bi te……..hmmmm.na kavico pelja jutri…

cmok..

leta letijo - iščem stevardeso.....

saj ves, da nihce ne kuha boljse kave kot jaz in da se brez nje najin dan ne zacne…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…..zaradi tebe… in tako bo še kakšen dober mesec, potem pa se selim v tople kraje in tega ne bo več…no veliko-veliko manj, samo obcasno, pa saj ti to itak že veš.

Cmoka…

p.s. Bolj popolni odgovor na to temo, pa sem danes že napisala, ko je Sprevržko pisal o internetni ljubezni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A zaradi mene pa nič?Ueeee
Lepa si in nekje te nekaj čaka………..
Sp

New Report

Close