Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj ste volili Svobodo / Goloba ?

Zakaj ste volili Svobodo / Goloba ?

Že, ko je najavljlal, da gre na volitve (btw: kupil je obskurno stranko in njeno hobotnico) je bil nula! – profit i-gen je bil 5% !!! – ga je 1/2 pojedla inflacija☺
Da je nesposoben pa dakazuje iz dneva v dan

Ker je obljubil, da me ne bo nikamor zapiral, tudi, če nimam vikenda na hrvaškem.

Ker mi je bilo dovolj Janševe verzije severnokorejskega režima.

zakaj zkaj. ZATO, da ni Janša. Zato.

Tudi zato, ker se ga je Janša bal. Kot nekoč Jankoviča.
Kdaj bo JJ pogruntal, da ga ne maramo in predvsem, zakaj. Mu tega nihče ni v stanju povedat?

Zaradi prenosnikov, ki nam jih bo posodil za dobo pet let 👍

vedno volim JJ

Zato ker so ofce, še opico bi volili, če to sugerira Kučan. Koga briga ekonomski program, samo da je bil všečen in užaljen. Zdaj jim globoka država že sugerira čisto nov obraz – Dominiko Švarc Pipan.

Zato, ker je obljubljal raj v Sloveniji, ker je nov obraz, pa še luštkan, lepo je govoril, novinarji so ga propagirali in kovali v nebo. Zato.

Jaz ga bom še enkrat. Dojamite, nočemo nazaj puklavega ali njegovega vajenca, dovolj je bilo.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj147, 10.02.2024 ob 21:55

zakaj zkaj. ZATO, da ni Janša. Zato.

JP..izbira je bila itak nikakršna..torej voliš nekoga ki ni Janša..hvala enako.

orwell accomplices

 

samo kreteni volijo, zguba časa

Odgovor na objavo uporabnika
BogMonaTM, 10.02.2024 ob 20:45

Že, ko je najavljlal, da gre na volitve (btw: kupil je obskurno stranko in njeno hobotnico) je bil nula! – profit i-gen je bil 5% !!! – ga je 1/2 pojedla inflacija☺
Da je nesposoben pa dakazuje iz dneva v dan

Zato, da ne bo Janša. In ponovno ga bom volila. Goloba.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3266, 10.02.2024 ob 20:52

Ker je obljubil, da me ne bo nikamor zapiral, tudi, če nimam vikenda na hrvaškem.

Anonimno 3266

10.02.2024 ob 20:52

Ker je obljubil, da me ne bo nikamor zapiral, tudi, če nimam vikenda na hrvaškem.

@

Še že kar sami od sebe zapiramo zaradi migrantov. Njemu ne bo treba nič rečt ima dobro taktiko.

Upam, da pride in počisti s to nesnago kradljivo g. Janez Janša. Eden in edini pravi državnik !!!!!!!1

Jaz bom volil psa ce bo treba. Fifija. Pa vse prisilil na volisce, samo, da ne bo puklasta diktatorska opica zmagala. Sovražim desne komuniste. Zapirali so nas kot živali, tisti z apartmaji pa lepo veselo na okoli.

NIKOLI VEČ JANŠIZMA.

Sej Slovenčki večinoma ste opice. Komunistične opice, ki vam vladajo postkomunistične opice.

Koliko moraš bit nor, da voliš nesposobno perjad ?  In , da tega , da je bila to huda napaka niti zdaj ne dojameš? Najbrž se ti mora ptic usrat na glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
modrojezero, 10.02.2024 ob 23:17

Jaz ga bom še enkrat. Dojamite, nočemo nazaj puklavega ali njegovega vajenca, dovolj je bilo.

 

Zato.

 

Prvic v življenju bo sel na naslednjih volitvah moj glas nekomu ki ni levi – ker ce bi bili v casu pandemije levi na oblasti bi TOTALNO ISTO DELALI KOT JANŠA TAKO PA SE JE UN ŠAREC KI JE BIL TAKRAT NA OBLASTI SKRIL IN UMAKNIL STRATEŠKO, DA BI JANSA MORAL ZAPIRATI IN VSILJEVATI MASKE (KER SO VSE OSTALE DRZAVR TUDI TO POCELE!) SI JE S TEM NAJBOLJSO POPOTNICO ZA NAPREJ NAREDIL!

bodo se nasli veliko budal ki bodod se Šarca volile in goloba ker vas je premalo nategnil ali pa aktivno sami mizite!!! In se mu pustite !!!

Ce me pa se oni razocarajo potem pa si z volilnim listom samo se vsakic rit obrisem in me volisca ne vidijo vec !!!

Vi pa volite eno in isto 30let in se sprašujete cemu s mi o še vedno v dreku!? Ja polde vi ste ovce ne pa jaz – moj glas potem nobenemu ne bo vec sel ce ga bo tako biksal kot golob !!! Ali kdorkoli drug !!!!

Upam, da bodo naslednjič vsi iz gospodarstva dovolj pametni, da bodo volili samo-da-ni-golob-in-ostale-venezuelske-stranke.

Javne službe in številni ostali priseski na državno malho pa jasno da bodo volili tistega, ki krade realnemu sektorju, da si podmaže volilno bazo.

Ker je deloval kot boljša alternativa proti ostalim…

Če smo natančnejši, je smrdljivi izdajalski golob obljubil, da bo poslušal stoko.

Obstaja intervju glede te teme.

Tako je sebe opral kakršnekoli odgovornosti in dokazal, da je hlapec, ki je narod prodal, kot vsak drug psihopat, ki mu denar predstavlja edini smisel življenja.

 

Problem je, ker Slovenija ne premore človeka, ki bi naredil red v državi.

New Report

Close