Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj taka drama, ko vas moški prevara

Zakaj taka drama, ko vas moški prevara

Komično bi zgledalo če bi mlajši paradiral s staro koko kakršna si ti…problem bi bil pri teb, ne pri njemu…
[/quote]
Jaz sem čist super. Ne rabim jaz mlajšega. Moj mož mi čisto ustreza in zadostuje pa čeprav ne zgleda 10 ali več let mlajši.

Samo zelo redki zgledamo 10 let mlajši od vrstnikov….vse ostalo je tvoja izmišljotiona, butara
[/quote]
To si to rekel kratkoumnez. Ti govoriš kako si mlad. Ne jaz.
Očitno ti spomin tudi pesa in to za ene 10 let. Ni teb lahko.

Ti ne bi šla čez cesto s tolk starejšim? Vidm da so vsi deci okol tebe, ki so 11 let starejši od tebe, zavaljeni. Če bi imela kašnga fit, bi vedela o čem govorim.
Me prov zanima v kašni družbi se giblješ, če so sami zavaljenci.
[/quote]
Haha ko bi ti vidla kako lepega in fit misicastega moža imam jaz, bi samo stani in gledaj. Brez heca. Vsi pravijo da je res lep. Lepši od mene. Ne in nisem nič užaljena,ko mi to povejo ali ko ga ženske gledajo.. Hebat ga vsi v familj so bili fejst genetsko pač. Mama, ata, tete, strici. So pa zato najini otroc res lepi. Po njemu. Ampak mojemu možu je mati narava poleg lepote naklonila tudi inteligenco in se ne slepi da je top konkurenca mladim fantom. Čemu le.? Zakaj bi bil? On je gospod in ne nek zafantaziran pezdetek.. Njemu ni treba tekmovati z mlini na veter.


Haha ko bi ti vidla kako lepega in fit misicastega moža imam jaz, bi samo stani in gledaj. Brez heca. Vsi pravijo da je res lep. Lepši od mene. Ne in nisem nič užaljena,ko mi to povejo ali ko ga ženske gledajo.. Hebat ga vsi v familj so bili fejst genetsko pač. Mama, ata, tete, strici. So pa zato najini otroc res lepi. Po njemu. Ampak mojemu možu je mati narava poleg lepote naklonila tudi inteligenco in se ne slepi da je top konkurenca mladim fantom. Čemu le.? Zakaj bi bil? On je gospod in ne nek zafantaziran pezdetek.. Njemu ni treba tekmovati z mlini na veter.
[/quote]

Vpraš tvojga moža če si želi 10 let mlajše, kva mislš? Bo šlo? Boš hitr jokcalae kako ti ga je speljala ena 15 let mlajša.

Vpraš tvojga moža če si želi 10 let mlajše, kva mislš? Bo šlo? Boš hitr jokcalae kako ti ga je speljala ena 15 let mlajša.
[/quote]
Saj tko dejansko bo…on bo čez 10 let še vedno fit, ona pa stara zgubana pokveka. Hahaha, to bo hec.

Vpraš tvojga moža če si želi 10 let mlajše, kva mislš? Bo šlo? Boš hitr jokcalae kako ti ga je speljala ena 15 let mlajša.
[/quote]
Ah želi. Kaj vse si ljudje želimo pa ne dobimo. Bremze draga moja, si kdaj slišala za to.?
Ne more njega nobena spelat ker ni otrok ampak odrasel moški. Torej obstaja samo možnost da gre sam.


Saj tko dejansko bo…on bo čez 10 let še vedno fit, ona pa stara zgubana pokveka. Hahaha, to bo hec.
[/quote]
Haha misliš da so vsi moški neumni in da zbezljajo ko zavohajo muco. Da nimajo možganov.? On že ve kje je njemu najbolje, tako kot jaz vem kje je meni.
Če bo pa katero nataknil z mojim soglasjem seveda (brez tega ne gre) pa saj se mu ne bo znucal kajne.


Ah želi. Kaj vse si ljudje želimo pa ne dobimo. Bremze draga moja, si kdaj slišala za to.?
Ne more njega nobena spelat ker ni otrok ampak odrasel moški. Torej obstaja samo možnost da gre sam.
[/quote]

Da ga ne more nobena Špela? Breme? Haha živiš v pravljici? Hitr bo napalil na 10 let mlajšo, verjem. Lohk pa živiš v pravljici.

Da ga ne more nobena Špela? Breme? Haha živiš v pravljici? Hitr bo napalil na 10 let mlajšo, verjem. Lohk pa živiš v pravljici.
[/quote]

Nobena spelat?

Da ga ne more nobena Špela? Breme? Haha živiš v pravljici? Hitr bo napalil na 10 let mlajšo, verjem. Lohk pa živiš v pravljici.
[/quote]

Ja pa naj, ni na verigi. Vedno mu rečem ce misli da bo z drugo srečnejši pot pod noge, pa se še vedno ni nikamor spravil. . Bi pa še jaz novega našla ane. Sicer ne mlajšega ampak takega mojih let.
Kje je problem dej povej. Tolk grda pa spet nisem,da me živ vrag ne bi nikoli več pogledal.
A naj grem na drevo in jočem? Bodi resna.

Nobena spelat?
[/quote]
Ne ker ne verjamem da se da nekoga ki je zdrav v betico spelat saj ni mentalno zaostal.
Kot sem rekla, obstaja pa vedno možnost da gre sam k drugi.

Ne grem na halloween…vidva ga pa fajn zažurajta 🙂
[/quote]

Kaj pa kava v LUFT-u? 🙂 štajersko srečanje mona 🙂

Kaj pa kava v LUFT-u? 🙂 štajersko srečanje mona 🙂
[/quote]

Dajmo se štajerci dobit v luftu :)))
Sem za :DD
Kje, kdaj, ura?

Zato, ker je to vredno drame. In kričanja. In resnega pogovora in običajno tudi zapustitve.


Ne pustim tega…ona je moja last…
[/quote]

Haha a mislš da te bo vprašala če lohk gre? ŠLA BO!!! Nikol ni deca spraševala, zmeri je šla! Zmeri!
Tok dobr jo poznam, da mi je jasn, da ni deca na svetu k bi ji karkol prepovedal!

Mene ne bo, kr se nimam namena spoznavat z virtualci…vi pa fajn zažurajte na halloweenu oz. uživajte na kavici 🙂
[/quote]

Hojla, kdaj imaš rok?

Mene ne bo, kr se nimam namena spoznavat z virtualci…vi pa fajn zažurajte na halloweenu oz. uživajte na kavici 🙂
[/quote]

Zakaj ti ni za spoznat, če si deda tu spoznala 🙂 virtualca 🙂

Haha a mislš da te bo vprašala če lohk gre? ŠLA BO!!! Nikol ni deca spraševala, zmeri je šla! Zmeri!
Tok dobr jo poznam, da mi je jasn, da ni deca na svetu k bi ji karkol prepovedal!
[/quote]

Zdaj ima gospodarja in je drugačna situacija…

Zakaj ti ni za spoznat, če si deda tu spoznala 🙂 virtualca 🙂
[/quote]

Kdaj se dobimo? 🙂

Hojla, kdaj imaš rok?
[/quote]
Jst sm tut firbčna kdj ga ima 🙂
Nov otroček ti si tut nosečka?

Zdaj ima gospodarja in je drugačna situacija…
[/quote]

Hahaha tole ti pa ne bo uspel k jo dobr poznam in je jasn da jo dec nebo komandiral!

Mene ne bo, kr se nimam namena spoznavat z virtualci…vi pa fajn zažurajte na halloweenu oz. uživajte na kavici 🙂
[/quote]

Mi dovoliš da ti pišem na zs? 🙂

pri meni je moja me obtožila varanja pa ji ne morem dokazati da to ni res
kakšna bedarija
babe so popolnoma utrgane…………..

Take kurbirje bi bilo v prvi minuti,ko drage izvejo za njihovo nezvestobo brcniti čez prag.
Ne pa da ene trape tudi potem,ko izvejo,da so bile prevarane jim stojijo ob strani in češ, saj je
partner ne bo prevaral več. Če ji je enkrat nataknil roge,bo ji tudi drugič in trejič itd…

Enako velja za oba spola!

Pa nehajte nakladati, da je tudi partner,ki je bil prevarani kriv za to,češ,da za prevaro sta vedno potrebna dva??!! Odkod eni jemljete eni take bedarije! Vedno je kriv tisti,ki je varal,saj mu ni nobeden držal pištole v čelo,sedaj pa obdelaj drugo,ali drugega!!

New Report

Close