Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj v italiji ze skoraj več mrtvih kot v wuhanu

Zakaj v italiji ze skoraj več mrtvih kot v wuhanu

Prehitro sem oddala post, še tole sem hotela napisati, da preberi, koliko smrti vsako leto zahtevajo ošpice. V sto letih več kot 100.000 milijonov. Zdaj računaj. Pa je tako moderno zavračati cepivo. Zaradi enega koronavirusa (številke le tega veš) pa taka panika, da je treba cel svet ustaviti. Tudi meni ni vseeno, imam kroničnega bolnika v družini, za katerega se zdaj bojim, ampak na splošno gledano, če primerjaš številke, je koronca prav smešna, vi pa še bolj, ker kupite prav vsako pravljico.

To ni res. Dva seva sta in močnejši je bil ravno na Kitajskim (imaš lahko oba seva) so objavili študije in tako folk prepričevali, preden je sploh v Italiji začelo število naraščati. Me zanima kakšen izgovor bodo imeli sedaj.

Samo ena resnica. Kitajci lažejo, tako kot lažejo o čisto vsem. Pa to je jasno vsem, ki malo poznajo njihovo kulturo. Približno taki so, kot naši balkanci – to so Kitajci povedali sami. Če te lahko nattt****, pač te.
Isto kot prikrivajo v Iranu. Isto.

Resnica je najbrž v tem, da sploh nimajo azurne statistike, saj so jasno povedali, da kogar zaradi covida več ni bilo…. so napisali, da je sum in tako nikoli ni bil voden kot žrtev koronavirusa, ker sploh niso vseh mrtvih testirali.
Isto je najbrž v Iranu, pol jih sploh ne testirajo, starejši so, bolni… sej pri nas bi tudi lahko rekli, da je druga bolezen….

Tudi Kitajci so imeli 2 seva. Tako da teorija da je v Evropi močnejši ne drži. Večina ki vsaj malo poznamo Kitajsko se nekako strinjamo da njim manjkata 2 ničli. Ko so notet spustili Who, je tudi on ugotavljal da poročajo bistveno nižje cifre.
Moraš pa vedeti, da so bili tam ukrepi bistveno strožji. Enostavno so jih zaprli v stanovanja. Tega v Italiji ni. Ljudje so hodili naokoli. Pač so razmišljali da to je ena gripica, ki jim nič ne more. Ravni tako kot se piše tu. Pač egoisti.
In še tisti ki pišete da umirajo ljudje zarad drugih bolezni za katerih bi itak umrli. Med te bolezni glede na študije sodi visok pritisk. Koliko Slovencev ga ima? Oz. Koliko sploh ne ve da ga ima?
[/quote]

Ti popolnoma, nič ne poznaš kitajsko. Niti kar je črnega za nohtom. Kitajski predstavnik je sam rekel, da je v Evropi nov sev. In tudi evropa. Kitajci so pa ugotovili seva. Tako, da si ti tvojo debelo smrdljivi, lažnivo rit zapiči na kol. In tam ostani dokler časa ne nehaš smrdeti.

to je pa res grozljivo, osupneš ob tem.

Poslušam poročila.
Šele danes uvajajo strožje ukrepe glede gibanja in zaprtja trgovin. Javni prevoz še vedno deluje.
Potem pa se čudiš,zakaj je toliko žrtev.
Ker se ljudje neodgovorno obnašajo-zato!

A resno??? Imajo manj strogo kot mi???

Ojooojjjj

A resno??? Imajo manj strogo kot mi???

Ojooojjjj
[/quote]
Preberi še enkrat:
Odzivi so prepočasni!
To kar oni šele zdaj delajo,bi moralo že davno biti odrejeno!

New Report

Close