Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj voli vedno manj ljudi?

Zakaj voli vedno manj ljudi?


Ja, točno tako. Njslabša opcija je, volit manjše zlo.
Bolje it in oddat prazen volilni listič. Praznega zato, ker ti na njem nihče ne odgovarja.
[/quote]

in kaj dosežeš s praznim listkom? – kot, da bi ga bejbi pokazal, ne pa vtaknil v fračko ☺
ju knou d dril …

Sem živel v državi, kjer so volitve obvezne, sicer plačaš “kazen”, nekaj malega. Volilna udeležba je bila res visoka, izbrani pa še večji poden od naših.

Sem hodil na volitve, potem pa ugotoviš, da te bodo bedaki vedno preglasovali. Preprosto preveč jih je in taki res vedno gredo uveljavljati svoj prav. Glede na to, da je okoli 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naroda preprosto zabitega, in procent rase, še ne splača več s tem ukvarjati.

Nekoč sem imela sanje, ko smo dobili svojo lastno državo. Danes sanj ni več, je le žalostna resnica o lopovih, ki so nam vzeli vse. Delam, vendar ne morem preživeti s tem denarjem… Opazujem deložacije, revščino, redke, ki se trudijo za te ljudi. Od vseh klovnov nimamo več kaj pričakovati. Ni jim mar za navadne ljudi, dokler bodo špilali manekene. Medtem, ko ljudje umirajo, se oni ogledujejo v ogledalu in nastavljajo množicam.

Nekaj NE RAZUMEM! Pravico ( in dolžnost ) imam it voliti , nimam pa skoraj ne pravice, da povem, da mi NIHČE od strank ali kandidatov, ali oboje ali nekaj od tega, NE USTREZA ? In komu na čast pol sploh naj kam grem ? In ker mi nekdo ne paše, ( ker isti so tak že ……. časa na vidiku ) sem PRISILJENA nekoga izbrat, ki mi malo bolj paše kot oni drugi ? Kaj sem dosegla v tem primeru ?

udeležba na volitvah je jasen pokazatelj, da nekaj ne štima. Ampak se še vedno kao sprašujejo – joj kaj je to, in joj, kaj naj nardimo da bomo prišli volit.. – isto kot same volitve – zbiranje mnenj, sprememb nebo.

Za potovanja po državah pa nem volila.
sistem je nastavljen lajanje pred volitvami pa je blo in bo vsakič isto.

Bom šla ko bo referendum o ukinitvi te funkcije. Tega ne rabimo, smo premajhna in prerevna država za tako drago plačevat manekene.

Nikoli ne volim, ker ne spremljam nicesar, torej tudi volit ne znam, odlocitve prepuscam tistim, ki se na to spoznajo.

Zato, da lahko na voliščih zlorabljajo prazne volilne lističe tako, da na njih zaobkrožijo tiste, ki so jim všeč, ne da bi se opravljal nadzor nad volitvami tako kot se spodobi. .

Naj povem, da jaz osebno sem to resnicno ze dozivel. Z zeno sva sla na volisce. Ni 1 aprilska sala, temvec cista resnica.

Ne hodim vec na volisce in referendume ali vse splosne stavke ker to drzavo ze 27 let vodi udbo mafija. In zato nebo Slovenija nikoli demokraticna drzava.

in to clovek ne more verjeti cesa vsega so zmozni ti prekleti komunajzerji, ko jim stopis na zulj.

New Report

Close