Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj vsi moški varajo?

zakaj vsi moški varajo?


Ma dej, razumi no, da je morda nekaj tistih hvale vrednih odstotkov populacije slovenskih moških pač – zvestih. Pač so taki, ki spoštujejo to načelo in se tega držijo. Kljub skušnjavam, kjub staranjem partnerk in njih samih, ampak – so zvesti! In zato niso vsi moški skupaj v enem žaklu in niso vsi zato, ker večina vara – prasci![/quote]

Nepismenost mogoče? Preberi še enkrat post, potem pa komentiraj.

bravo, baudek – si torej eden izmed tistih redkih slovenskih moških, ki potrjujejo izjem(n)e moške!

Ker mi danes ravno laufa fast tiping, ti odgovarjam:
veš kaj, me veseli, da nimava iste krvne skupine – kar po domače pomeni, da me veseli da ne razmišljam in ne funkcioniram tako, kot ti.

Mene moj mož ne vara – zato, ker se znam tako kot on potrudit za najino zvezo že ohoho let in je zveza iz leta v leto boljša, trdnejša, zanimiva, polna lepih presenečenj, je pa res, da je treba zvezo negovati in ne zanemarjati. To je lahko samo pri partnerjih, ki sta zreli osebi in spoštujeta drug drugega in se zavedata svoje zaobljube drug drugemu. Še tole: je že dostikrat povedal – tako svojim staršem, kot tastu in tašči, da on že ve, kaj ima jaz pa seveda pravim enako zanj. Mu ne gre težko iskreno z jezika, da sem pač ženska, ki je z leti še boljša in privlačnejša. Ja priznam, skrbim zase, ne pretiravam, se držim načela naravne lepote manj je več, ker tudi ne potrebujem in se nisem zapustila in zanemarila, z leti ko se staram opažam, da mi gre odlično, verjetno imam nekaj več mladostnih genov. Glede tvojih ponujenih seksulj me pa sploh ne skrbi – mi malokatera seže do gležnjev, četudi je 10, 15 let mlajša od mene, ker tudi poznam merila svojega partnerja in koliko se ceni glede tega 😀 Smo tudi take tukaj, ne samo zafrustrirane, nesrečne in nezadovoljne same s seboj – kar sprijazni se, pa čeprav boš stežka prebrala oz. hotela prebrat.[/quote]

Že to, da napišeš, da te tvoj ne vara, pove, da si duševno motena, ker nekak ne verjamem v velikega brata, ki vidi vsak korak drugega človeka, torej tudi ti nisi.

Tista lepa presenečenja, urejenost, prazne marnje, imajo moški mladi mesek, so kot iz pravljice, pošteni, s težkimi izkušnjami za sabo, pridni, pravični…pa varajo in ko varajo šele so dobri možje, pripravljeni na romantiko, pogovor…[/quote]

Joj, oprosti -ti moram replicirat – žal mi je, da razmišljaš po tipično slovenceljsko. Ne vem, kaj te je v življenju dosedaj tako hudo razočaralo.

Daj dopusti, da kar drugi napišejo je tudi resnično, pa čeprav nočeš prebrat ali pa slišat. To je tudi realnost, ne samo negativizem in slabe stvari. In midva s partnerjem sva sedaj po tvojem duševno motena, ker ne varava drug drugega ali kaj? Lej, če imaš ti tako bolečo in slabo izkušnjo, verjamem, da si negativno nastrojena do tistih, ki smo glede tega -srečni. Sprejmi možnost, da tudi taki živimo, ki ne varamo in torej to tudi na MON-u napišemo 😉 A je to sedaj že nov trend pri Slovencih, ali kaj kar obtoževat na daljavo z duševno motenostjo zato, ker je oseba močnega karakterja, poštenih namenov in izoblikovanih vrednot in zaupa svojemu bližnjemu, ker ve, da mu lahko in velja obratno? Zamisli se prosim malo nad svojim pisanjem.

Moški nismo taki po naravi. Mislim, da vara več žensk kot moških. Ženske ste tiste, ki se smukate okoli poročenih/vezanih moških in se jim nastavljate. Enostavno želite biti zmagovalke v konkurenci.[/quote]

Ja pa kaj če se ti nastavljajo?!
Je to razlog za varanje?
Moraš za to varat?
Ker ti je ena nastavla?!!
Dajte ga no nehat srat s takimi, pa priznajte da si sami to želite, da to hočete in take vidite, ne pa se tu na ene nastavljačke zgovarjate, fej in fuj od takega moškega.
Pa to z naravo, a laganje imajo tudi v naravi, pa klečeplazenje ko žena zve…
In ženske imajo v naravi takega moškega trpeti in tolerirati ?!
Vzgoja predvsem pa vzgledi, ne narava!

No ne varajo vsi moški, večina pa. So pa tudi taki, dobro vzgojeni, s hrbtenico, ki se cenijo in ki svoje partnerice cenijo, spoštujejo in celo ljubijo in ne vidijo nobenih nastavljačk, ker jih ne rabijo, nimajo želje za njimi.

Že to, da napišeš, da te tvoj ne vara, pove, da si duševno motena, ker nekak ne verjamem v velikega brata, ki vidi vsak korak drugega človeka, torej tudi ti nisi.

Tista lepa presenečenja, urejenost, prazne marnje, imajo moški mladi mesek, so kot iz pravljice, pošteni, s težkimi izkušnjami za sabo, pridni, pravični…pa varajo in ko varajo šele so dobri možje, pripravljeni na romantiko, pogovor…[/quote]

Joj, oprosti -ti moram replicirat – žal mi je, da razmišljaš po tipično slovenceljsko. Ne vem, kaj te je v življenju dosedaj tako hudo razočaralo.

Daj dopusti, da kar drugi napišejo je tudi resnično, pa čeprav nočeš prebrat ali pa slišat. To je tudi realnost, ne samo negativizem in slabe stvari. In midva s partnerjem sva sedaj po tvojem duševno motena, ker ne varava drug drugega ali kaj? Lej, če imaš ti tako bolečo in slabo izkušnjo, verjamem, da si negativno nastrojena do tistih, ki smo glede tega -srečni. Sprejmi možnost, da tudi taki živimo, ki ne varamo in torej to tudi na MON-u napišemo 😉 A je to sedaj že nov trend pri Slovencih, ali kaj kar obtoževat na daljavo z duševno motenostjo zato, ker je oseba močnega karakterja, poštenih namenov in izoblikovanih vrednot in zaupa svojemu bližnjemu, ker ve, da mu lahko in velja obratno? Zamisli se prosim malo nad svojim pisanjem.[/quote]

Malo te iq ne?:-)

Eni živijo kot v pravljici, vem, nima veze z mano in moj razočaranostjo ali nerazočaranostjo ali kamor bi pač zdaj rada speljala pozornost, da ti ne bi bilo treba razmišljati o svojem pisanju, .. ma vem da so to težke zadeve in ti oprostim;.)

pravim samo, da žena ne more vedet in ko trdi, da ve, predvidevam, da se ima za boga, alaha, velikega brata,..ki ve, kaj drugi dela, misli,…vsak trenutek njegovega življenja…od tod torej duševna motenost:-)

če se vrnem k tistim, ki živijo pravljico, nebesa na zemlji,..nekaj jih gotovo je, več je tistih, kjer žene samo mislijo, da imajo zveste može…v nemčiji sem zadnjič brala njihove cajtnega…največja skupina okuženih z aidsom so za homoseksualci, narkomani in hemofiliki prav ženske, ki zaupajo svojim možem in seksajo z njimi brez kondoma, poročene ženske torej, ki ne menjavajo partnerjev in ki mislijo, da njihovi nikoli in nikdar ne bi šli k prostitutki, ne bi nategnili sodelavke..

poznam nekaj parov, za katere mislim, da ni varanja, poznam jih pa tisočkrat več, za katere vem, da žena ne sluti, da je njen kurbir

zato so trditve da moj pa gotovo ne vara smešne

New Report

Close